Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hej laski Czanka ta hybryda jest nudna bo treningi insanity są z pierwszego miesiąca dziś zrobię bo dzis dwa razy focus ale myslę nad czymś innym Eliza twoja zupka to tak trochę jak meksykańska moje śniadanie które własnie zrzeram to jedna kromka zytniego z chudą szynką i jedna z powidłami sliwkowymi, na obiad myslę że makaron razowy zjakimś lekkim sosikiem albo z warzywami i jajkiem o to bedzie dobry pomysł z tymi warzywami. a nad kolacja jeszcze nie myslałam nie wiem czy dozyje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przeczytałam wszystkie wasze wpisy, zeszło mi od początku stycznia, dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy, znalazłam wskazówki, jak trenować, i zabieram się za siebie. Bardzo pięknie się motywujecie, i jesteście przykładem, że należy zadbać o siebie pomimo nawału obowiązków, gorszych dni, nauczyłam się też żeby się nie zniechęcać brakiem natychmiastowych efektów, generalnie ten temat to była terapia psychologiczna dla mnie. Bardzo wam dziękuję i czy może dołączyć do was początkująca i sporo od was grubsza dziewczyna :) Wiem, że was nie dogonię, jeśli chodzi o sprawność, ale chce zrobić coś dla siebie i zaczynając od spokojnych treningów przed dalej po ładną sylwetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj.nie ma mowy o.gonieniu sie. rywalizujesz tylko ze.swoimi wymowkami I.slabosciami a ja np. mam ich wiele. napisz jakie masz wymiary I jak dlugo z nami zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:Pwczorajsza dieta- 1500kcal:1) owsianka z ziarnami, susz. śliw. 1/2pomarańczy2) 2kr chleba z masłem. 1/2duzej makreli, kiełki brok., papr.,ceb.3) owsianka j.w. z siemieniem4) cała paczka daktyli:DDziś rano owsianka. Eliza bańki chińskie gumowe wygoogluj, kosztują 20-30zł. są elastyczne jak kie nadusisz i przyskniesz do ciała to się zasysają tylko trzeba wczesniej sie posmarować oliwką. i tylko przesuwasz je po ciele:) troche boli i zostają siniaczki ale teraz można masować bo w długich spodniach się chodzi. na wiosnę już nie bede wiec się śpieszę żeby ujędrnić ciało!Lajtowo... PRZECZYTAŁAŚ... 119 STRON?! nie gadaj...:D pewnie przyłącz się:) mamy nadzieję że zostaniesz na dłużej, miałyśmy już tu kilka dziewczyn ale pouciekały hehehe :DNapisz jakie masz wymiary, wagę co chcesz zmienić, co Cię wkurza itp. Nie czuj się skrepowana, tylko swobodna tak jabys juz nas długo znała (chociażby od 119stron;)) Z chęcią poznamy Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o gonienie, tylko o to, że na razie te treningi, które robicie, będą dla mnie za trudne :) W zeszłym roku w kwietniu miałam takie wymiary: talia 83, pępek 97, biodra 100, tyłek 107 udo 65, waga 70 wzrost 170:) do czerwca udało mi się zrzucić bez diety kręcąc hula hopem czyli w dwa miesiące po 8 cm, ale od tego czasu już ani centymetr nie drgnął, chociaż ćwiczyłam tak jak zwykle. No więc teraz startuję z wymiarami : talia 75, pępek 89, biodra 94 tyłek 99 udo 60 i waga 65 kg. Udo mierzę 2 cm od góry w najgrubszym miejscu, bo na środku mam 50. Zamierzam trenować na razie żeby wzmocnić mięśnie kręgosłupa i ramion z fitness blender Kellis upper body workout 50 minut ćwiczeń w wolnym tempie z hantlami po 1 kg, bo więcej nie uniosę i dołożyć brazill but lift też z fitness blender, a to raczej trening interwałowy, coś jak tabata, ale też mi się podoba bo jest wolne tempo, a ja muszę na razie uważać na kręgosłup. Ćwiczę co drugi dzień, żeby dać sobie trochę regeneracji. W sumie trening wychodzi ok godziny, ale naprawdę jest wolne tempo. Chce być z wami jak najdłużej, najgorsze miejsca to uda-za duże w porównaniu z łydkami i ramiona, sam flak. Jak się wzmocnię, szczególnie plecy, to zacznę fokusa na zmianę z siłowymi, za jilian ledwo nadążam, też spróbuję po miesiącu tych ćwiczeń, o których pisałam. Może koło czerwca będę gotową na insanity? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hejka chudzielce:p Elizka a jak pojedziesz na kanary to podejslesz kilka fot???plisplis plis naciesze chociaz oko, badz dobra kobieta:p to juz 2 tygodnie jak ten czas leci a na jak dlugo bedziesz sie urlopowac???? Wikia ja to mam skleroze juz od paru dni chce pytac o te banki i wiecznie zapominam:o ja kiedys tez chcialam je kupic ale kupilam cos w rodzaju tej banki na prad ze same zasysa trzeba to ladowac i tak smiesznie brzeczy muuaaa muuaaa muuaaa hehhe przez ta brzeczenie i ladowanie lezy gdzies na dnie, ale przydaloby mi sie takie cacko tylko ja bym chciala na tyl uzywac i tak chyba nie dam rady masowac, probowalas z tylu???? lajtowo bedzie nam bardzo milo, tu poczujesz sie jak w domu:) a raczej jak w rodzinie:p napisz cos o sobie jaki masz cel czy cos cwiczylas wczesniej jak z dieta no i jake masz oczekiwania, nie przejmuj sie waga i wymiarami, widzialas moje????? Wazne sa chceci a to bedzie nasza przeszlosc:) a z czasem jak bedziesz cwiczyc bedziesz mogla wiecej i wiecej jaka to frajda ze cos Ci sie udalo zrobic zobaczysz bedziesz dumna z siebie a jakie cialko bedziesz miala jedrne i umiesnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Lajtowo moje wpisy moga byc opoznione bo jak odpisuje i zanim napisze wszystko plus przerwy to juz mozesz zdazyc odpisac;) juz Cie nie lubie 8 cm!!!!:p ale Ci zlecialo heheh gratuluje, wymiary moja droga to ja mam wieksze i wiecej waze:/ spoko do Insanity jeszcze dojdziesz, a chodakowska probowalas??? Jillian cwiczylas ale jakis level 1 moze zaczelas od czegos wyzszego???bbl tez cwiczylam fajny trening na pupe , mozesz sobie robic mel b te minutowki moze dalej Ci nie zeszlo bo cialo sie przyzwyczailo do cwiczen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przeczytałam wszystkie strony, dziś skończyłam, aż żal, bo poczytałabym więcej :D tak się też czuję jakbym was trochę znała, zmieniłam też dzięki wam dietę, jem od 1 stycznia 5 posiłków i uważam na kalorie, ćwiczę od 13 stycznia to, co wcześniej pisałam, czasem dokładam do fitness blendera 10 minute solution 5 day fit, a hula hop używam jako rozgrzewki przed siłowymi 5-8 minut i jak mam siłę to po tych brazill but lift jako kardio :) ćwiczę od 17 przez ok godzinę, na drugi dzień odpoczywam. Już się nawet przyzwyczaiłam i jak jest ten dzień przerwy to chce mi się ćwiczyć. Hula hop mi zrobił wcięcie w talii, którego w kwietniu nie miałam, więc nadal będę kręcić. Zapomniałam napisać o tyłku, a przecież z nim mam najwiekszy problem- jest obwisły. Trochę się podniósł, bo wygrałam bon na żelazko i mi masażystka 6 zabiegami go ciut podniosła i wtedy zauwazylam, że może uda się coś z nim zrobić, żeby nie wisiał. Tak więc dużo roboty przede mną. Bańkę chińska też używam, a tył ud robię tak: w wannie na siedząco obnizam tułów, podnoszę nogę prawie na klatce kładę i powoli masuje na oliwce z ziai :) żeby nie zaprzepaścić efektów tego żelazka, bo cellulit miałam 3 stopnia a teraz 1 na nogach i 2 na pupie. Wśród moich znajomych nie mogę mówić że ćwiczę bo się śmieją, że mam za dużo czasu i głupoty mi się zachciewa, bo są grubsze ode mnie dziewczyny i nawet jak zauwazyly moje efekty w czerwcu, to kupiły hula hop tylko w ogóle nie ćwiczą. Więc dlatego tu jestem, żeby nikt nie uważaj mnie za dziwaka, że chcę ćwiczyć :) ale się rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ćwiczyłam chodakowska 2 razy skalpel, ale bolał mnie kręgosłup, a jilian raz spróbowałam shred 1 level, ale to wciąż dla mnie za trudne, za szybko zmienia ćwiczenia. Mel na pośladki też spróbowałam, ale więcej ćwiczeń mają w fitness blender i bardzo podobne, a tempo żółwie czyli tak jak dla mnie. Jakbym nie miała kłopotów z kręgosłupem pewnie byłoby mi łatwiej, no ale zamierzam go wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Lajtowo, zostan z nami, cm w udzie schudniesz bardzo szybko! ja mialam 66 cm jak zaczynalam pol roku temu , teraz 54. ... lalala mam nowa zabawke!!! kupilam sobie kettlebell- 6kg!!! Dzisiaj bede cwiczyc. Do tego spodniczke i spodenki na kanary rozmiar S( w irlandii rozmiary zawyzone hehe) . Zdjecia pewnie ze wysle, wstawie na bloga o podrózach no jakby inaczej:))) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Lajtowo tylko przy cwiczeniach napinaj miesnie brzucha bo jaknie wtedy moze Cie bolec,a Ty masz jakies schorzenie kregoslupa???bo jak tak musialabys cos z tym zrobic obys sobie cos nie zrobila, kiedys mnie bolal kregoslup jak sie nachylalam nie moglam sie podniesc jak babcia wtedy wiedzialam ze czas na cwiczenia, robilam brzuszki jakies skony i wygibasy pare dni i po bolu ale mnie bolal pewnie z lenistwa;) nie przejmuj sie kto co mowi ja ostatnio na sylwka sie chwalilam ze ruszam z insanity z maxami:D jestem dumna ze cwicze:) a kolezanki nie rozumieja tych cwiczen bo nie lubia cwiczyc nie przejmuj sie gadaniem. A dietka jak wyglada u Ciebie jak ze slodyczami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a na Elizy obietnice nie licz bo tylko ona potrafi tak leciec z waga i cm i Czanka one sa chyba z GMO hahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha GMO:D:D Veruna odleciałaś!Eliza zazdroszczę ketla! ale na razie muszę sie hantlami zaspokoic... jakkolwiek by to brzmiało:PLajtowo a niech gadają, ja tez sie spotkałam z dziwnymi minami i komentarzami o "sekcie Ewki" hahah tak sobie wkręcają leniwe grubasy żeby usprawiedliwić sobie swoje lenistwo! "ja jestem sekciarą a oni silni- psychicznie nie dali się omamić:D:D" zobaczymy latem spaśluszki! :) co Ty opowiadasz nie jesteś duża! masz figurę gruszki jak Veruna. latem będziesz jak marzenie... dobrze ze jesz 5 posiłków ja tez się tutaj nauczyłam tego:) za miesiąc w okolicach 26ego wymieniamy się fotkami na maila. My prześlemy Tobie a Ty nam jesli zechcesz??? zobaczysz jak wyglądałysmy wcześniej... oblane tłuszczem:) teraz tylko tłuszczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj znalazlam stara plyte ze zdjeciami, jak bylam 82 kg!!!! obrzydzenie mnie wzielo do samej siebie!!!! wyrzucilam te plyte lamiac w pol!!!! Nigdy wiecej!!!! Choc dzisiaj tak slodkie za mna chodzi!! z nudów bo mam kolejny dzien wolny !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak hybryda nudna szkoda na nią czasu to już lepiej mieszać Focusa z czymś cięższym. A co z Tonym i p90x3 nie podoba Ci się czy odkładasz na luty? Lajtowo fajnie że udało Ci się przeczytać cały wątek coś już o nas wiesz i śmiało dołącz :) My też kiedyś zaczynałyśmy od zera z kiepską formą także spokojnie już niedługo i Ty będziesz ćwiczyć coś o czym teraz nawet nie myślisz :) Na tyłek to pomagają przysiady, żabki i masę ćwiczeń takich po 10min jest także popracujesz nad nimi i będą jak bułeczki, a jak u Ciebie z kolanami nie masz problemów? Ja czasami wspominam że ćwiczę wśród znajomych ale nikt tego nie robi więc nie ma co gadać lepiej tutaj na forum bo faktycznie traktują jak dziwaka a przecież chcemy być zadbane dla własnego dobrego samopoczucia a nie dla kogoś na pokaz ;) Veruna męża poproś żeby Cię masował :) bo jednak samemu to się nie da wszędzie dotrzeć ;) ja już tak z cm nie szaleje hehe teraz dam Tobie pole do popisu hehe Eliza ale nam zazdrość dopki ściska też chcę na słoneczku poleżeć ;) na pewno będziesz się świetnie bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tyle ćwiczeń że same nie wiemy co chcę chcemy ciągle zmieniamy a ja to już wogóle teraz leżę jak kłoda najedzona i nie wiem co sobą zrobić zimno w mieszkaniu i nic mi sie nie chce mój jest pracy mówi że mu nie zawracała tyłka bo jest zajęty.wieczorem idziemy do kina więc pewnie będę jadła popcorn na pewno hi hi może się zbiorę i poćwiczę zimno mi jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za motywację :) Veruna, mięśnie brzucha napinam, już to mam wyćwiczone, bo nauczyłam się na hula hopie, mam koło z 2 rzędami masażerów, więc napinanie to konieczność, inaczej odbiłabym sobie flaki :) kregosłup od 13 stycznia mniej mnie boli, miałam od lekarza zalecenie basen i siłowe żeby mięśnie pleców wzmocnić, ale basen na razie odpada z wiadomych względów. Stabilizuje cały czas kręgosłup napinaniem mięśni, więc myślę że sobie tylko ćwiczeniami mogę pomóc, a nie zaszkodzić. Mam zniesiona lordoze szyjna czyli kręgi zamiar tworzyć łuk, są proste i przepukline mala w lędźwiowej części. Co do diety- słodyczy nie jem pod żadną postacią od kwietnia, bo to one mnie załatwily. Czekolady białe z lidla :) dużo warzyw, kurczak, owoce, nabiał, chuda szynka, jajka, zupy bez omasty, ryż. 3 kawy dziennie, słodzę 2 łyżeczki, sól wyeliminowałam. Wikia, zrobiłam zdjęcia cielska i oczywiście jak bedzie chociaż trochę widać różnicę to wyślę, ale zaczęłam 13 stycznia to mogę do 26 nie zdążyć :), Czanka, z kolanami nie mam problemów, ale dlatego że nie robię szalonego cardio, tylko spokojne ćwiczenie. Przy wypadach i przysiadach ich nie czuję to chyba dobrze. Eliza, ty już gotowa do bikini :) zresztą wszystkie jesteście gotowe patrząc po wymiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza u mnie też zimno w domu, a jak rano wyszłam do sklepu obok to masakra mróz i wieje. Ja teraz odpoczywam pod kołderką bo się wystałam w kuchni przy tych naleśnikach jeszcze sprzątałam. Pewnie teraz bym się rozgrzewała przy ćwiczeniach jakbym mogła a ty po jedzeniu to nie masz co szaleć hehe U mnie w szafce leży popcorn do mikrofali jakiś maślany i kusi od kilku dni hehe ale czekam z przyjemnościami na jakieś ładne spadki :) Miłego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo do 26ego lutego to ponad miesiąc na pewno będą efekty, to czyste prawa fizyki:) nie wstydź się:) zobaczysz jak wyglądałyśmy to się oswoisz:) Jeszcze mam do zgubienia brzuch "poświętny".co do popcornu macie jakiś patemnt jak zrobić do bez oleju i mikrofalówki?? bo ja jej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GMO buhahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaahahahahaha Veruna kocham cię normalnie za te teksty ale masz w 100% rację one chyba coś biorą hahaha Witam nową osobę fajnie że się zdecydowałaś do nas dołączyć teraz to już musze się wziąć za siebie żeby wstydu nie było :-P KOchana ty jak tutaj z nami zostaniesz to ja ci daję dwa tygodnie góra miesiąc że się weźmiesz za insanity :-) poprostu nie wytrzymasz i bedziesz chciała spróbować :-) Prawda Veruna????? Też z takim podejściem do nas dołączałaś nie? ... Eliza ja tam się cieszę że mi d**e ściska że lecisz na te kanary może mi celulit zejdzie haha. ... Czanka p90x3 zostawiam na luty choć powiem ci że mnie te treningi jakoś nie bardzo kręcą poleć mi jakiś mocny bo narazie te co ćwiczyłam to jakbym nic nie robiła :-( ... Niestety obiad nie wypalił bo musiałam zostać u babci dłużej i jadłam kopytka z sosem ale chudym Lajtowa zazdroszcze braku chęci na słodyczę ale ja tez przez pierwsze pół roku tak miałam :-( nie masz złych wymiarów ja z takimi startowałam w sierpniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2 kromki i piętka grahama z masłem i śledziami w sosie pomidorowym, kawa 2w1 2. 2 tortille pełnoziarniste z kurczakiem warzywami i sosem czosnkowym na jogurcie naturalnym 3. 4 biszkopty posmarowane masłem orzechowym light, kawa zbożowa z mlekiem 4. serek wiejski ze szczypiorkiem, kawałek ogórka papryki i pomidora, kromka grahama z masłem i konserwą mięsną Wypiłam chyba 5 kubków zielonej herbaty na rozgrzanie innej nie lubie, 2 kawy i jakaś woda, koniecznie jutro musi być zupa :) Lajtowo w miesiąc można dużo osiągnąć także na pewno będziesz się miała czym pochwalić, zwykle jak się zaczyna ćwiczyć są ładne spadki :) tylko dietkę trzymaj w miarę ok możesz z nami pisać menu tak dla większej kontroli :) Wikia popcorn na parze hehe jedyne co mi przyszło do głowy ale czy się tak da? hehe Aga ja z p90x3 to tylko kilka treningów zrobiłam nawet nie doszłam do cięższych bo mnie ten kręgosłup rozbolał, może sobie spróbuj tych z obciążeniem a cardio z Shaunem? już niedługo wrócę do ćwiczeń to będę testować ten p90x3 ale nie wiem czy z rozpiską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po treningu, wykąpana pod kocykiem i czuję ciepło w mięśniach :) dziś ćwiczyłam 1) 5 min hula hop 2)50 min Kellis Upper Body Workout z hantlami fitnes blender 3) 22 min Natural Brazilian Buttock fitnes blender (2 tury bo się znudziłam i 3 odpuściłam) 4) 25 min Natural Brazilian Buttock cz. 2 5) 10 minut hula hop Jest mi ciepło :) Zauwazylam że w trakcie tych ćwiczeń na nogi do połowy uda widać mięsień, a im dalej w górę sa falbanki po wewnętrznej stronie, znacie jakieś cwiczenia żeby zaangażować tylko tę część? Zaraz robię kolację :) te cw na fitnes blender maja liczniki kalorii też motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo ćwiczysz 2 godziny oszalałaś??????????????????? I ty twierdzisz że nie masz kondycji???????????????????? Popierwsze dwie godziny to stanowczo za długo!!!!!!!! Proponuję ci na jutro trening pure cardio tylko 40 minut zobaczysz jaką masz kondycję :-P Mogę się założyć że zrobisz cały :-) To co podejmujesz wyzwanie? Ja też zrobię ktoś jeszcze? Moje menu 1dwie żytnie jedna z szynką druga z powidłami 2kopytka z sosem 3 dwie kromki żytnie z szynką i musztardą Kurcze gdzies mi uciekła posiłek :-( po treningu zerzrem coś więcej niż jabłko :-D. Narazie biorę się za sprzątanie, wiecie co ja to mam chyba jakieś chochliki w domu no wieczorem posprzątam a one mi przez noc chyba bałaganią :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja ja!!! ja się przyłączam do Pure cardio:D: Lajtowo, robisz z nami? co? to z Insanity jest na chomiku. a dziś zrobie coś w miarę lekkiego bez hantli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie. dziś robie wolne, trzy dni ćwiczyłam a przed jutrem odpocznę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło tyle minut ale: hula hop nie obciąża, w ogóle nie męczy, w treningu siłowym 50 minut niby, ale przerwy na picie wody wolne ćwiczenia więc też się nie zmęczyłam, zresztą to tylko na górną połowę ciała, dół z tymi brazylijskimi podnoszenie nóg i inne łatwe ćwiczenia, w których zrobiłam jedną zmianę, bo w leżeniu podnosić na raz obie nogi to masakra po 3 powtórzeniu więc podnoszę na zmianę. Mam naprawdę słabą kondycję do podskoków, a tam jest dużo podskokow, jeden wielki podskok :) a ja mam porypaną sąsiadkę pod sobą, której przeszkadza wszystko, a w mieszkaniu nie mam dywanów, więc nie bardzo mogę zrobić pure cardio, tak że Aga, pewnie bym chciała spróbować z wami dziewczyny, ale 0 warunków, poza tym dziecko mi wyczyściło transfer a do końca miesiąca nie doładuję :) może od lutego zacznę jak wzmocnię mięśnie, bardzo bym chciała. Poza tym właśnie nie wiem jak ułożyć ćwiczenia. Ćwiczę co drugi dzień z przewagą siłowych i nie wiem, czy mogę coś w następnym dniu dodawać, co myślicie dziewczyny? Aga ty to wszystko zapoczątkowałaś :) chyba zacznę od nowa czytać wątek i robić notatki, żeby wam głowy nie zwracać pytaniami, ale ta częstotliwość treningów mnie nurtuje, jeden trener zaleca kardio codziennie, inny każe robić przerwy. Mogłabym zostać tylko przy siłowym 50 minut a w następny dzień robić kardio 40 minut, a regenerację w niedzielę? Wiem że wy cwiczylyscie codziennie, ale czy ja bym to wytrzymala to nie wiem :) bosz, znowu tyle napisalam, a normalnie jestem małomówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo możesz robić raz kardio raz siłkę i jeden - dwa dni wolnego w tyg. nie powinno się codziennie ćwiczyć brzucha ale 3-4razy w tyg.dieta na dziś jest małym eksperymentem. w kalkulatorze wyszło ze powinnam zjadać dziennie 1863kalorie zeby utrzymać wagę czyli mniej zeby schudnąć. dziś zjadłam 1834 (mniej więcej) czyli tyle ile mi wyliczyli... nie ćwiczyłam więc jutro powinnam mieć wagę taką jak dziś (52,7). jutro rano sprawadzę i się okaże czy dobrze mi wyliczyli ale coś mi to wygląda na strasznie dużo.... teraz wiekszosc dnia siedze praktycznie (byl dzis spacer30min)1) płatki owsiane z daktylami, sliwkami, male jabłuszko, len mielony2)1/2makreli 2kr chl z maslem, kiełki,papryka +kilka daktyli3) makaron, cukinia,papryka+ sos=czosnek, 4łyzki jogurtu nat.4) 2kr.chl. serek wiejski, 3rzodkiewki,cebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo jeden dzien cardio jeden siła na przemian tak jak wikia mówi brzucha nie powienno sie ćwiczyć codziennie. mięśnie muszą się zregenerować. jak będziesz ćwiczyć za dużo to efektów nie bedzie (wiem coś o tym) bo organizm bedzie się bronił. Przerwe musisz robić minimum raz w tygodniu myślę że jak bedziesz ćwiczyć jeden dzień siła drugi cardio to treningi tak od 30 do 50 minut wystarczą. Pure cardio nie jest takie ciężkie ;-) hehe co do sąsiadki to niech się buja jak nie ma ciszy nocnej hihi, ja pod sobą mam kościelnego on to dopiero dziwnie na mnie patrzy hehe. Od jutra układam mój plan tak jak kiedyś tzn jutro ułoże od poniedziałku na tydzień bo kurde musze się czegoś trzymać dziś idę na 80 do babci męża robiłam amaretto na ta okazję ale twarda byłam i jeszcze jest w całości :-D. teraz jem owsiankę a jak sie ułoży to biorę się za pure cardio :-) brr ale mam zimno w jednym pokoju chyba coś strzeliło :-( Lajtowo podaj przykładowy swój jadłospis może akurat jesz na tyle dużo że takie ćwiczenia dwugodzinne ci nie zaszkodzą ale jak jesz mało to możesz spalić mięśnie tyle ćwicząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×