Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćVeruna
Aga chociaz maz potrafi Ci powiedziec ze masz cos ze soba zrobic aby Cie zmobilizowac a moj? Bedzie mrugal oczami ze mam zostac ze mamy malo czasu dla siebie ze nie mamy kiedy pogadac itd ze bedzie mnie drapal po plecach:p tez mi cholernie ciezko cwiczyc wieczorem ale inaczej tego nie zrobie:( nie mam na mysli 30 min bo tyle nawet na kiblu mozna siedziec:p ale te 45 min/ godzinka to juz ciezko ale Aga damy rade:) pomysl ile babek sie cieszy ze przytylas trzeba je w****ic ja rok temu mialam kurtke byla taka fajna luzna az za luzna, a dzis jak ja ubralam zal:o obcisle dziadostwo i podnosi sie do gory jak ide 😭 Aga bierzemy sie w garsc bo przyjade do Ciebie i Cie kopne w tylek:p Tez sciemnialam od kwietnia, bylam przemeczona pozniej mialam duzo spraw do zalatwiania pozniej jak zalatwilam bawilam sie w gruzie hehahh po godzinach i przed robota bylam wykonczona i tak sie zrobil pazdziernik czasem cos wlaczylam ale dlugo to nie trwalo...:/ nie wiem Aga co powiesz na piers z kurczaka z surowka? Albo rybka? Ja nie wiem co na kolacje moze zjem wegle jakas bulke o dzien nie chodzi jutro i tak sylwek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Hej laski, wikus wybacz ze nie pisze osobno do Ciebie ale nie mam czasu a wierze ze nas czytasz nadchodzacym Nowym Roku zycze Wam aby kazde marzenie sie spelnilo aby wszystko bylo po Waszej mysli, duzo humoru i uswiechu, spelnionej milosci zadowalenia z mezow, partnerow i dzieciaczkow:) Zycze Wam udanych spadkow, brak rozstepow i cellulitu, ladniutkiej rzezby:) i twardej d**y:p Bawcie sie dobrze:) :**** Odezwe sie 1 lub 2 stycznia:p bajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Hej ja od jutra zaczynam dzis po pracy mam wyjazd wiec bede wieczorkiem aga jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski!!! wszystkiego naj na nowy rok!!! jak po sylwestrze? aga to zdjecie bez okularow mega, juz dawno myslalam zebys zainwestowala w szkla kontaktowe, wygladasz pieknie. ja dzisiaj godzina trening silowy plus jeden z treningow Max 30. (interval) bo mialam na sluchawkach na silce. narazie bede tak robic, silka plus trening z sluchawek, ale od przyszlego tygodnia treningi na silowni sie zaczna, wroci wszystko do normy, wiec jako cardio bed robic stamtad, ale Wy dziewczyny cwiczcie, blagam WAs!!!! :) Zycze Wam/ Nam duuuzo motywacji na 2015- bez tego ani rusz. dieta: owsianka, 10 gram orzechow laskowych, 25 rodzynek 2 jablka 3 jajka z warzywami jako omlet:) losos na oliwie, 60 gram ryzu, pomidor, 1 ciasteczko owsiane (5gram wegli) za 3 godziny troche jogurtu moze to tyle, do jutra. jak bedzie ladna pogoda, to biegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey co tam? ja dzisiaj bieg 8 km. zrobione. dieta czysto, widze malusienka poprawe na brzusiu. jutro ide na silke, Body Pump, ze sztanga fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
jestem po 1 dniu cardio challenge w glowie miałam tylko psychol,psychol,psychol masakra;/ fajny trening kodycja w skali wynosi minus 10 ;) Aga ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fithotbabe, kibicuję Ci :) podziwiam tak aktywne dziewczyny. ja po świątecznym rozprężeniu i przerwie w jakiejkolwiek aktywności zaczęłam przygodę z Jillian od Body Revolution, dbam też o czystość mojej miseczki. Co prawda nie zamierzam tu się udzielać codziennie, ale wiedzcie, że nie jesteście same! Mam nadzieję, że przed nadejściem lata będę mogła pochwalić się pozytywnymi zmianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Dzieki czekamy na Twoja relacje. jak tam laski? Agus jak sie czujesz?? wracasz do zdrowia? ja sie ucze, dzisiaj bylam na Box Circuit, na poczatku myslalam ze takie walenie w worek tylko i w sumie tak by wygladalo ale tak przycisnelam ze cale rece mi pozniej drzaly! nie moglam ruszyc jak slowo daje:) miska czysto: - owsianka - maly banan, jablko, 250 gram jogurtu naturalnego plus truskawki - 2 jajka z pieczarkami - kurczak z ryzem i warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
hej:) nie pisałam dziś bo net mi się w tel skończył:/ ale mnie zgaga meczy po ćwiczeniach:/ ostatnio cos często się z nią mecze:( dziś jestem po tabacie, wrażenia super:) raczki poczuły i to sporo aż mi drgały heheh, jutro 3 dzień trening sweet intervals?? tam jest gwiazdką można cos dołożyć do treningu?? śniadanie płatki orkiszowe z mlekiem i woda 50/50 w pracy 2 kanapki kolacja pierś z kurczaka z warzywkami na patelnie i sosem czosnkowym na jogurcie ,później jabłko + zielona herbata :p odkryłam zielona herbatę eheheheh piłam tzn próbowałam pic ale kupowałam w torebce expresową bo nie lubię jak mi te fajfusy latają, ona była taka cierpka jakaś bez smaku bleeee, a ta liściasta MEGA!!! idzie ja pic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
fajtforlajf trzymam kciuki:) odzywaj się jak Ci idzie:) Aga???:>:>:>:> dalej relacja!!! 10 kg Ci starczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Eliza wiem co czułaś na boksie:p wyobraź sobie że Shaun mi wystarczyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
dziś sweet intervals 3 naleśniki z serkiem waniliowym kasza z filetem kurczaka i buraczki ryba z marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie poddawaj sie ja dzisiaj 35 min cwiczenia na klate i triceps, nic specjalnego. spieszylam sie do domu micha ok od 1 stycznia bez slodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Eliza nie poddam:) musze miec minimum 65 kg. Jeszcze mam zakwasy po ostatniej tabacie a dzisiaj znowu tabata Eliza jako slodkie co traktujesz? Czekolade ciacho czy cos bardziej zdrowszego?:p jakis baton musli czy co:p Aga kurwa co z Toba? Jakies dziwne podejrzenia mamw stosunku do Ciebie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga miala jakies problemy ze zdrowiem, mam nadzieje ze niedlugo wroci. narazie my walczymy o siebie kochana moja Verunko. Nie wiem, nie jem slodyczy, narazie mnie nie kusi i z kazdym dniem wogole przestaje o tym myslec. jem: owsianke, pije kawe z mlekiem, jem jablko i czasem truskawki/ dzisiaj np mango , rodzynki do owsianki wiec to tez jest cukier. Staram sie ograniczac wegle, ale nie do minimum, zachowuje normalne proporcje. Codziennie jem 2/3 jajka i duzo pieczarek i warzyw. Dzisiaj 59:) trening zrobiony na nogi dzisiaj, cwicze glownie technike bo moje egzaminy sie zblizaja z praktyki. wieczirem bede cwiczyc swoj uklad w domu bo mam zaliczenie jutro. Ja juz przestalam sie odchudzac. nawet o tym nie mysle. Jem zdrowo i staram sie nie jesc przetworzonej chemii, nie warto. Verunka, Tobie tez tego zycze Agus wroc do nas niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
W takim razie Aga kuruj sie porzadnie:** a juz podejrzewalam...:p Eliza jaki masz plan na zaliczenie. Co tam wymyslilas ciekawego?:) Mnie poki co tez nie ciagnie do slodkiego ale to dopiero 3/4 dzien jadlam nalesniki z tym serkiem wanil Ale lepsze to niz ciastka ze sklepu albo jakis kawal ciasta i tak jestem dumna;) Gratuluje 59:* jak u Ciebie ABS:D caly dzien pada snieg:( nienawidze zimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Wczorajsze menu pisze dzis bo wczoraj pozno cwiczylam i nie mialam czasu platki orkiszowe mleko i woda w pracy 2 kanapki + jablko 3 male parowki (bez chemii) 1 jajko lyzka surowki z marchewki i jablka i z 3 albo 4 takie malutkie ala racuchy, glownie jajko i jablko prazone i tyci maki tylko szlo i troche platkow orkiszowych, mialam zjesc 1 ten racuch na sprobowanie ale jak zjadlam 1....przez tydzien nie dotkne juz nic nalesnikowego dzis robie friday fihting Eliza polec co mak robic, jutro mam rest albo pulse, zrobie pulse pojutrze rest??? Nie za duzo tego obijania?? Moze zrobic jakis traning albo leciec dalej? Co mowisz? Jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Veruna za chwile zaczynam egzamin i zaliczenie zaraz po tym na kursie trenera. Napisze pozniej. Nie bardzo kojarze o co ci chodzi. Rob przerwy to na pewno i jedz zdrowe wegle;-) ja ograniczam owoce. Niw do minimum oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Daj znac jak na egzaminie trzymam kciuki ale na bank ich powalisz:) Elizka chodzi o plan max 30 w 6 dniu pisze rest albo moge puls zrobic, to chyba rozciaganie i 7 dzien sam rest jest, chodzi mi o to czy jak w 6 dniu zrobie rozciaganie samo ono jest krotkie a 7 nic nie zrobie czy to nie za malo:p myslisz ze za duzo owocow jem?:p dzisiejsze menu sniadanie kanapka w pracy duzy jog. Naturalny z bananem kanapka jablko kolacja ryba z surowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
jestem po friday fight padammmm!!!!!! masakra dla mnie najcięższy trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
na kolacje zamiast ryby miałam filet z kurczaka z warzywami na patelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Friday Fight? wuuu zrobie sobie jutro w takim razie :) Verunka absolutnie nie jesz za duzo owocow, nie pilam do ciebie. Banan i jablko- oczywiscie. jedz owoc za kazdym razem jak poczujesz ochote na slodkie. ja ci powiem tak, ja w ogole nie mam ochoty hehe. Verunka rob wg planu, pozniej mozesz dokladac wiecej jak poczujesz ochote. nie nakladaj sobie za duzo w 1 tygodniu. dzisiaj ide spac, jutro silownia yuuuuhu. dzisiaj godzina aerobiku ( nasze zaliczenia na kursie- zaliczylam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Gratuluje zaliczenia:* spróbuj ten friday fight przerwa jest po 15 min. Powinnaś to odczuć;p jabłko jem głównie między posiłkami jako taka przekaska, a już myślałam że lepiej unikac owoców codzinnie:p w 2 tyg. Jeszcze sobie popuszczę i się polenie wg. Planu ale od 3 tyg. Chyba dodam cos modelującego, siłowego? Pomyślę. wczoraj ok. 21 mój mówi do mnie jaki pyszny chlebek taki chrupiący z masłem i dżemem pycha.....bylam twarda:D szatan jeden!!!!! Dzis przywiezie wiejski ser biały i masło i mówi ze zjemy z bułką na kolacje, ja na to ok ale na kolacje jem rybę w sobote na śniadanko wpierdziele bułe, oczywiście był rozczarowany ahhh z czym ja muszę walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Kochana nie poddawaj się oczywiście że masz jeść owoce nawet nie gadaj takich bredni. Bardzo się cieszę że ćwiczysz ze mną efekty na pewno zobaczysz niedługo sama zresztą o tym wiesz. Jedz czysto a wtedy dopiero zobaczysz. Ja bułek nie jadam czasami zdarzy mi się zjeść chleb ale ogólnie to tylko brązowy ryż owoce owsianka mleko jako źródło węglowodanów .nie jadam sera żółtego masła margaryny. I chyba od pierwszego stycznia naprawdę już schudłam bo moje koleżanki mi to mówią i widzę efekty po ubraniach. Dzisiaj cwicze plecy i ide na trening z boxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny. Za mną pierwszy tydzien Body Revolution (dokładnie półtora tygodnia). Podoba mi się ten program, bo pozwala zacząć pracę od podstaw - ja mam tak beznadziejną kondycję ramion, że nie jestem w stanie zrobić ani jednej pełnej męskiej pompki. To znaczy może jedną bym zrobiła... Ale nie więcej.:p Ćwiczę więc fazę 1 budując powoli siłę ramion z żałosnymi ciężarkami 3,5 kg :) Z kolei trening Cardio jest dla mnie za prosty, więc zamieniłam go na interwały biegowe - w weekendy, bo wtedy mogę pobiegać, kiedy jest jeszcze jasno (w tygodniu za późno wracam). Podsumowując, mój zmodyfikowany program wygląda tak: sobota, niedziela - trening biegowy: kilometr rozgrzewki, 3 km z dziesięcioma sprintami po 100m, 4 km umiarkowanym tempem poniedziałek - czwartek: zestawy 1 i 2 z Body Revolution naprzemiennie piąteczek - odpoczynek. Jem dobrze, z niewielkimi i wyjątkowymi odstępstwami od czasu do czasu. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Hejka ;) jestem padnięta, dziś robiłam 1)pilates z gymra z tą różową babką 2) body beast 07 legs z ciężarkami 3)10 min ramiona 4) 10 min hula hop Nie ma jakiegoś dramatu z moim wyglądem, już jestem gotowa na dłuższe treningi takie jak dzisiaj, bo cały grudzień nie przekraczałam pól godziny 3 razy w tygodniu, a najlepsze efekty miałam w zeszłym roku, jak robiłam około godziny. Ważę nadal 64 kilogramy, a inne wymiary bez zmian. mam troszeńkę tłuszczyku na tyłku i na brzuchu, ale dosłownie centymetr, wszędzie mam mięśnie. Biust mi tez mięśnie podtrzymują, z tego jestem najbardziej zadowolona, rok machania ciężarkami i powędrował do góry ;) Uwierzcie, podobnie jak wam tak mi się nawarstwiło różnych spraw, a najgorsze we wrześniu i październiku były te kontuzje najpierw kolana po wypadku, później stopa, ostatnio to postrzyknięcie. Teraz czuję się już dobrze. Mało oj mało mam czasu, poświęcam tez każdą wolną chwilkę na gitarę. Kupiłam sobie elektryka i Sylwestra spędziłam na regulacji tej gitary, zamiast oddawać do lutnika zrobiłam sama regulację gryfu i menzury i wysokości strun i jestem bardzo zadowolona gitara hula jak te za 5000 ;) Aha po treningu pije recovery drink jaki zalecała Eliza czyli mleko ;) mam mięśnie brzucha ale zamierzam się pozbyć tego tłuszczu do reszty. Teraz już weszłam w rytm. Możecie mi na meila wysłać co to za trening robicie nowy bo nie załapałam ;) Pozdrawiam i trzymajmy się razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
hejja na szybko nie miałam czasu aby napisac, trzymam się planu:) dziś tabata fajny trening lubie go cwiczy się wszystkie partie, idzie mi coraz lepiej:) mogę więcej niż tydzień temu;) super:) zauwazylam pierwsze efekty;) jutro się odezwe :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ja dzisiaj mam jeszcze jeden egzamin ale od jutra bede pisac. Ja cwicze glownie silowo . Jutro dostane niwy trening od trenera Miska czysta jak lza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
Ale jestem zla w sobote zanotowalam 1 kg mniej a od niedzieli utrzymuje sie tylko pol kg ja piernicze!!!!!!!!!wkurzona jestem na maxa ale to nic.... byle do przodu lepsze pol kg niz nic:/ wiecie co?? Ciekawa jestem jak z kasza i ryzem...Eliza nie tyjesz??? Ja ktorys raz po odsawieniu karmy jak karmilam plsa ryzem lub kasza to skubany utyl....:/ i mnie to zastanawia???? w weekend zjadlam drozdzowke i 4 paluszki w czekoladzie takie male i to wszystko..tak poza tym to dietka super, nie jadam wegli na kolacje trzymam sie planu:p chyba ze w postaci warzywek ale to chyba ok?? Lajtowo ten program to Insanity max 30 trwa tylko 30 min, daje popalic i na pewno 30 min znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×