Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

AGA bo ludzie bywaja durni... Przejedzie się i zmądrzeje a jak nie to niech spada w tych swoich szmacianych ciuszkach:P nie przejmuj się tym na co masz wpływu... Uśmiechaj się do klientów, czasem przychodzą do" ulubionych pań":D Ciekawi mnie co ćwiczysz z młodym? Dziewczęta zastanawiam się nad czymś KONKRETNYM na cellulit. Co myslicie o INNEOV...? oprócz tego że jest drogi:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah pisałam ostatnio 12 godzin temu:D nie cwicze dzis bo jestem padnieta... bylam na zakupach 3,5godziny z czego 3 to samo łazenie było:) co wy tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś nie poszłam na siłownie miałam problemy żołądkowe i bałam się że co nieco mi się wymsknie przy wyciskaniu hehe ale jutro idę na pewno. Wikia ja ćwiczę z dzieckiem ale nie fizycznie hehe no może na piłce tej do ćwiczeń drażnimy błędnik :-) i turlanie czołganie tupanie dociskanie stawów a tak to raczej są ćwiczenia umysłowe typu pokazuje obrazki podpisane i mówię głośno pokazując napis, rysowanie lini pionowej turlanie piłki taka nauka przez zabawę, grzebanie w grochu, ryżu itd nie chcecie wiedzieć co jest później na podłodze hehe układanie puzli itd w tym miesiącu za bardzo siadłam na laurach wizyta za tydzień a ja się martwie że słabo z postępami musze sobie lepiej zorganizowac dzień ale po tej zmianie czasu mały nie może się dobudzić rano i nie chce wstawać nic dziwnego kiedyś gniliśmy w wyrze do 9-10 :-(. teraz się kładę wcześniej niż zwykle :-) Napisze do was rano. Czanka co dziś ćwiczyłaś? Jak synek lepiej troszkę? Lajtowo nie wiem co z tobą podejrzewam że masz zapiernić w pracy A Veruna kochana wiem co robisz i czego nie robisz :-D pamiętaj widzę cię :-P Ja też się ociągam i mam problem z dietą musimy wziąc się w garść żeby po świętach znów nie wyglądać jak rok temu to co odezwiesz się może zróbmy wszystkie jutro jeden trening albo nie bo ja musiałabym rano a dziś się nie dogadamy już co to może na czwartek co? Jakie propozycję pamiętam że jak robiłysmy hybrydę było nam łatwiej się przypilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, ja też nie ćwiczę, zakwasy na tyłku po niedzielnym treningu większe niż wczoraj. Z pracy wróciłam o 18 od 6 na nogach, nawet jeść mi się nie chciało. Przeżułam z wysiłkiem jedną kromkę z serem białym. Jestem zmęczona do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, w pracy sajgon, nie wiem jak się nazywam. Jutro rano zrobię fitness blender jakiś, bo wyjeżdżam do innej miejscowości na cały dzień i wrócę około 20, ale wyjazd dopiero o 7.45 więc sam radę poćwiczyć. To dziwne, jeszcze nigdy mnie tak zakwasy nie trzymały. Ale przynajmniej pamiętam, że ćwiczyłam :) czytałam kiedyś o zakwasach, ale zapomniałam czy są dobre czy nie muszę odświeżyć wiedzę, ale już nie dziś, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wstawać o 6 dam radę to dodatkowa godzina snu :-D Dziś u mnie paskudnie na dworze załamanie pogody :-( a było już tak cieplutko mój mały wczoraj już kurtki nie chciał założyć a dziś znowu czapka kurtka i parasol :-(. Cyba wycofali moje płatki :-( pewnie nikt nie kupywał bo nie były słodkie :-(. Mam jeszcze na jutro a później coś będę kombinować :-(. Zastanawiam się faktycznie nad rezygnacją ze śniadać w domu może zjeść dopiero u babci mogła bym zabierać ze sobą wstawała bym o 6.30 :-D i muszE wrócić do kawy bo ostanio az mi pachnie jak nikt nie pije hehe tak mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga święta racja musze robic cos planowo bo inaczej nie a checi tak sie trzymam planu i wiem ze musze trening zrobic a tak sie migam zastanawiam sie nad jillian zgub szybko zbedne kilogramy tylko nie wiem czy sa zestawy czy tylko 3 cz. Dopiero bede szperac:D blender odpuscilam bo mnie nudzi jak widze taki perfidny trening z ludzmi to jednak inaczej:p Agus wspolczuje konca dnia o polnocy:/ doskonale wiem o czym mowisz strasznie bylam tym zmeczona prawie mialam depresje:p teraz klade sie ok 24 ale wstaje o 7 wczesniej bywalo ze ledwo na 8 wstalam i oczywiscie do pracy wiecznie sie spoznialam. Teraz bylam na obrotach do 21 reszta odpoczynek i chyba organizm doszedl do siebie, moze cwicz co drugi dzien? Bo codziennie to Cie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) jestem po Insanity pure cardio:) jestem zdechlak, podczas okresu insanity to jest męczarnia haha ale brakowało mi tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj jednak nie ćwiczyłam, nie miałam czasu a wieczorem mnie spanie szybko wzięło po 21 byłam już w łóżku. Dzisiaj za to mam zaliczony spacer po mieście, wieczorem pewnie coś poćwiczę. Dziewczyny nie przejmujcie się że nie ćwiczycie, odpoczywać też trzeba ;) AGA u mnie to samo wczoraj było 20 stopni słoneczko a dzisiaj wieje,leje i zimno. Mój syn dalej zasmarkany do końca tygodnia posiedzi w domu, niby dobrze się czuje i ma apetyt ale tak mu z nosa leci że co chwilę go wycieram. A Ty kombinuj żeby się wysypiać, ja się staram szykować wieczorem wszystko na rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec sciemniania ruszam z p90x classic ciezko bedzie bo treningii dlugie no ale trudno moze uda mi sie zejsc z obwodow a to bardziej mnie interesuje:D ciezkie wyzwanie przede mną moze ktos sie skusi?? Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec sciemniania ruszam z p90x classic ciezko bedzie bo treningii dlugie no ale trudno moze uda mi sie zejsc z obwodow a to bardziej mnie interesuje:D ciezkie wyzwanie przede mną moze ktos sie skusi?? Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj skusiła bym się ale nie dam rady pogodzić z siłownią trochę żałuję że się zapisałam muszę coś wykombinować żeby zerwać umowę podpisałam głupia na cały rok :-(ale nie wiem czy w domu bedzie mi się chciało mam wrazenie że jak jasniej to może bym dała radę :-( By łam dziś u kosmetyczki zapytałam o liposukcję bo ma w ofercie obejzała mnie i p[owoiedziała że modelowanie by mi wystarczyło odrazu rozjasniło by rozstępy i skóra by "wróciła" do siebie jeden karnet by wystarczył 4x80zł hmmm zastanowię się bo nie jestem zadowolona z brwi byłam u niej pierwszy raz bo moja nie miała czasu i zresztą troche już mnie wkurza że tak ceny podnosi 30zł za henne to już lekka przesada nie jesteśmy w warszawie cholera ta wzięła 20 zł ale są za jasne mówiłam jej że wolę czarne powiedziała że to nastepnym razem zrobimy hmm nastepnego chyba nie będzie fakt jak mam jaśniejsze to bardziej mi pasują ale mi się szybko zmywa i zawsze robię ciemne to mam dłużej kształt ładny ale moja dokładniej wyrywa i przycina a ta nie przycinała. Oczywiscie dała trochę rad o olejku arganowym i że puder nastepny żebym szukała z kwasem hialuronowym bo mam przesuszoną skóre( taka faktycznie cerę mam zawsze problem z pudrem) ... A oprócz tego to nawpieprzałam się sernika i orzechów pistacjowych chyba zwymiotuję :-( mam straszne wyrzuty sumienia ale nie mogłam sie powstrzymać chyba mam zaburzenia łaknienia :-( ... Idę na siłownie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh Aga gdybys Ty wiedziala co ja ostatnio nazarlam chyba bys posiwiala na miejscu ale zostawie ta słodką tajemnicę, dla siebie hehhe i to doslownie:p AGa poszalalas z rocznym karnetem ale przyda Ci sie. Sadze ze brwi powinas miec jasniejsze bo masz jasny blond wlosy i w czarnych mozesz wygladac nienaturalnie wiem ze dluzej trzymaja ale lepiej aby byly naturalne:p spadam paAa Veruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie narzekać, ale do tej pory dawałam radę ćwiczyć wtedy kiedy chciałam, dziś było lepiej ale wczoraj normalnie byłam wykończona. Przez te dni nie miałam czasu gotować, zjadłam każdego dnia 3 kromki z serem i wędliną i to wszystko, trochę wody wypiłam tak z5 szklanek. Może jakby pogoda była inna, powtarzam sobie że niedługo wiosna, ale dziś o mały włos, a odpuscilabym ćwiczenia. Cwiczcie dziewczyny bo zniechęcenie się udziela, walczcie z aurą. W sobote mam marszobiegi plenerowe, jutro w pracy od 7 do 19. Naprawdę mnie to wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przypomniałam sobie o rocznicy, zmierzyłam się, zważyłam i zmieniłam stopkę. Niby prawie nic, ale jednak coś hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna no poszalałam myślę że na wakacje najwyżej zawieszę a później będę chodzić bo jak zima się zacznie to znowu motywacja spadnie. Jestem po siłowni szybki prysznic i idę spać :-) Veruna wiem że może kolor mi zrobiła ok do cery ale musiałam sobie poprawic bo nie dokładnie mi powyrywała ta moja to tak dokładnie jedzie że nawet te siwe których nie widać wyrywa z korzeniami wychodze od niej czerwona hehe a od tej nic nawet mąz nie zauważył że byłam. Eli gdzie sie podziewasz? Wikia a ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo barwo wg mnie to wygladasz dużo lepiej niż pokazują wymiary gratulację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Aga, no lepiej w ciuchach wyglądam, ale do rozbierania i do spodenek to jeszcze mi brakuje. Wiecie, że przez ten durny tydzień zapomniałam zażyć do końca tabletki te detocell no i zostało mi na 3 dni. Teraz chyba kupię therm line forte, bo miałam dobre efekty po tym ćwicząc w dwa miesiące zrzucilam po 8 cm. A wiadomo, że jak z jego pomocą spale tłuszcz to cellulit nie będzie tak widoczny. Dopiero skończyłam siedzieć nad papierami. Dlaczego trzeba się tak męczyć. Wy chyba nie zabieracie roboty do domu, mi się zdarza raz na jakiś czas. A wtedy ciężko jest. Ciekawe czy uda mi się jutro poćwiczyć. Jeszcze czuje zakwasy. Murzyn robił bez obciążenia, poza tym taki wysportowany, dla niego to był lekki trening, a ja poczułam i to bardzo z kilogramem na każdej nodze. Dziś w tych ćwiczeniach takich niby prostych też poczułam w rękach i nogach. Przysiady takie jak Wikia mówiła, z obciążeniem w różnych wariantach i skłony. Jak znajdę trening marzeń to może przestane szukać, idę spac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znowu nie dałam rady ćwiczyć :( wróciłam z pracy po 18 i już po 20 spałam z synem, strasznie mi było zimno aż mnie telepało, przemarzłam rano łażąc po mieście. Głupia pogoda, na dodatek chodzę zasmarkana znowu nie wiem czy od syna coś złapałam czy to katar alergiczny, ostatniej wiosny była masakra z katarem i oczy mi strasznie łzawiły. AGA ja też mam jakieś zaburzenia hehe wczoraj obżarłam się jak świnia 2 kajzerki i drożdżówki z biedronki z morelą ehh a miałam się poprawić :( jeszcze kupiłam pizze z biedry z tuńczykiem na cieście pełnoziarnistym nie wiem kiedy ją spróbuję w ogóle nie powinnam jej tknąć, strasznie jestem zła na siebie co ja wyprawiam po co tak żre jak wiosna i trzeba niedługo zrzucić ciuchy. Jestem chyba przed okresem strasznie mi odbija, może to przez pracę wydaje mi się że jak sporo się ruszam w ciągu dnia to mi wolno więcej. Musimy się ogarnąć i ruszyć z miejsca. VERUNA ty też! koniec olewania diety bo się spasiemy do lata hehe LAJTOWO jak dobrze że nas motywujesz, trzymasz się dzielnie i ćwiczysz mimo tylu godzin w pracy. Pięknie chudniesz :) Ja mam robotę w domu już od kilku dni uzupełniam papiery z dwóch miesięcy bo nie miał kto tego robić jak jeszcze tam nie pracowałam, także nie jesteś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam sajgon aż do czwartku za tydzień, codziennie sobota i niedziela tez. teraz mam przerwe a za godzine znowu, nawet nie mam kiedy obiadu ugotowac jem kanapki:/ obym miala sile na wieczorny trening....:) wczoraj zrobilam masaz bańka ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lajtowo wymiata skąd Ty kobieto masz tyle sily prawie codzienie cwiczysz podziwiam Cie a jak masaze banka.? Ja popuscilam masaze tak samo jak ćwiczenia eeee Czanka wypraszam sobie zaczelam p90x hahaha :D a tak szczerze to racja glupio przytyc przed latem przeciez tak nam zalezalo trzeba sie opanowac, zrobilam pomiary galy mi wyszly i nalezy dzialac:p od jakievos czasu pije z pol maslanki do tego jablka i nie mam problemów z wc:d ciekawe jak dlugo ta mikstura podziala. Eliza jak cwiczenia???? Tylko nie gadaj ze poszłaś w nasze slady obrzarstwo latwo sie udziela:p wikia przyjemnej pracy i nie podjadaj czasem, bo Aga wszystkich widzi i wszystko wie wiec boj sie i strzeż sie hahahha Aga to idz do tej co robi lepiej brwi ale niech nie robi mocno czarnych:p a Ty co dzisiaj w planach?? Smigasz na silke? Ja mam plyometrics czy jakos tak dzien 2:d powoli dumna jestem :p po wczorajszych pompkach myślałam ze dzis ręką nie rusze ale nie mam zakwasow bardzo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej widze widze ha ha . wlasnie wsowam jaja na twardo i zytni z flora za 1.5 godz ide na silke odezwe sie po . Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA akurat jak mamduzo roboty to nie mysle o jedzeniu wiec to jest na plus:D najgorzej jak malo roboty mam. Idę na spacer na dzis koniec roboty ale mam zakwasy po wczorajszym pure cardio, moje pleeeecy:Ddawno sie nie wazyłam ale jeszczokres mam wiec nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski jestem po siłowni dziś troszkę szybciej bo mąż napisał ze nia ma chleba na jutro więc musiałam się streszczać zanim zamkną kaufland jutro też idę na siłownie Wikia ja tez mam tak że jak kjupa roboty tonie myslę nawet o jedzeniu a jak siąde to jest masakra :-( Lajtowo ja bire robotę do domu pod koniec miesiąca jak musze wyliczyc sprzedaż Czanka ja wiem skąd te nasze problemy zywieniowe po pierwsze nie dospanie po drugie u ciebie brak sniadań a u mnie brak obiadu zawsze o 14 jadłam duzy posiłek obiadowy i do kolacji miałam z głowy teraz mi tego brakuję bo co to jest kanapka a jak p[rzychodze to nie mogę się najeść :-( Te pizze w biedronce są naprawde pyszne (te z lodówek nie mrożone) :-P nie wiedziałam że jest na spodzie razowym Dobra idę spać do jutra buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne na co dziś było mnie stać to szybki spacer 75min.Mało jadłam ale za mało posiłków tylko3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, dzień mi się skończył o 22.15. Już wam miałam napisać, że nie ćwiczę, bo po 20 wróciłam do domu i źle się czułam, ale zazylam gripeks i już dobrze się czuję, więc stwierdziłam, że mogę jednak poćwiczyć. Zrobiłam ten trening z murzynem co ostatnio, ale bez obciążenia. Pół godziny, ale mimo to poczułam :) Dziś zjadłam jedną kromkę rano i teraz po treningu jem drugą. Nie miałam czasu zjeść normalnie, wiem że to bez sensu, ale nawet pół wolnej minuty nie miałam w pracy. Więc dziś chyba mam ujemny bilans kaloryczny. W ogóle przez ten stres nie czuję głodu. Teraz na biały ser pokroilam cebulę, mam nadzieję, że znów mi pomoże w opanowaniu przeziębienia. Chociaz będzie mnie po niej bolał brzuch na pewno. Zazylam też 3 od końca tabletkę tego detocellu. Już zjem do końca, ale efektów nie ma po pierwszym opakowaniu. Tzn, przygladnelam się udom, mniejsza warstwa tkanki tłuszczowej to na pewno i naprawdę duże mięśnie. To może grudki też znikną. Jutro nowe życie zaczynam, bo z pracy będę wracać o16 więc będę mogła robić dokładny godzinny trening.Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Mam zakwasy w łydkach po Shaunie, od wczoraj takie same. Dziś ćwiczę z murzynem tym od Lajtowo. Pisałam wam ze sie zastanawiam nad czyms antycellylitowym np. inneov ale jednak to za druga kuracja. Poczytałam opinie i wybrałam coś na.... stawy:D Z kolagenem i kwasem hialuronowym bo ponoć dobrze wpływa nie tylko na stawy ale i na skóre wiec mam 2 w 1 (doppelherz na stawy). dodatkowo zestaw witamin ze skrzypem polnym pod pięknym tylułem "Belissa 40+":D I wróciłam do masaży bańką, jak ten czas zleciał prawie miesiąc miałam przerwy w masażach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez stres nie spałam całą noc, w pracy do 14 wyjątkowo krótko, wykąpałam się i odpoczywam, chyba teraz się przespię, a jak ożyje to poćwiczę. Zjadłam pomidorówkę pierwszy ciepły posiłek od 4 dni. Masakra z tym jedzeniem. Dziś poszłam do pracy w tych dżinsach córki, które się nie dopinaly, a później dopinaly ale obciskały, teraz nic nie obciska :) zanim zaczęłam ćwiczyć nosiłam rozmiar jeansow 32/ 31 niedawno chyba pod koniec lutego kupilam big stary 30/31 a teraz wcisnelam się w 28/31. Sama nie mogę uwierzyć :) pisałam wam też o spódnicach, że za duże, nosiłam rozmiar 42, po ćwiczeniach w lutym 40, a ostatnio kupiłam spódniczkę 36 rozmiar. Masz rację Aga, jakoś te wymiary niby dużo się nie zmniejszają, ale różnica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×