Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

A co wy jeszcze spicie? Gdzie balowałyście? hehe Czanka nawet mnie nie denerwuj hehe nic nie robisz a spodnie rozmiar mniejsze jesteś kosmitką czy co? Masz świetny metabolizm zazdroszczę :-) Jestem po siłowni dziś wykroki z hantlami 5kg przysiady 20kg (oczywiście 3x25) + maszyny +cardio 60 minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, zero balowania, spałam 14 godzin. Teraz leżę i brzuch mnie boli, gotuję rosół już 2 godziny :) pachnie tak, że ślinka cieknie. Wysłałam ci zdjęcie swoich pazurków, twoje są super, wróć do tego ładnie robisz, a nie tęskni ci się żeby takie nosić? Chyba że swoje masz ładne, to wystarczy pomalować. Myślę intensywnie co by tu poćwiczyć, okres mi nie stanie na przeszkodzie, ale coś dolnego może pilates. Eliza, dobrze że wróciłaś, rozstania są zawsze koszmarne, człowiek nie może się pozbierać. Czanka fajnie że kupiłaś piłę, xs mną też chodzi, ale na razie kiepsko z kasą po tym remoncie. Eliza ładnie trzymasz wagę, Czanka jak ty to zrobiłaś że mimo braku ćwiczeń nie przytyłaś? Gratuluję. Aga i ty mówisz że nie masz tyle motywacji co kiedyś, ty na siłowni już pohasałaś, a ja nawet do kościoła nie idę. No i szykuje się kolejny paskudny tydzień w pracy, muszę dziś poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra postaram się przejść na odwyk jedzeniowy ;) Koniec z wieczornymi ucztami i syfskim jedzeniem bo przeginam. W końcu wiosna i niedługo trzeba zrzucić więcej ciuchów a ja co jeszcze przytyję. AGA ja po prostu dawno nie kupowałam spodni, a te co teraz noszę są rozmiar większe niż te co kupiłam ;) gdybym nie żarła wieczorami po pracy spokojnie bym schudła w ten miesiąc ze 2-3kg ale stres zmęczenie i wilczy apetyt mnie ciągną do pochłaniania dużych kolacji, muszę z tym skończyć bo się znowu obżeram śmieciami. Mamy teraz podobny problem z tym że ja jem malutkie śniadanie zwykle normalny obiad w pracy w ciągu dnia nie mam ochoty na jedzenie jestem zajęta a wieczorem dostaję apetytu i nadrabiam kalorie. Współczuję Ci tego wstawania, ja się wysypiam nawet w weekend wstaję przed 7 już mi się nie chce spać ale kładę się ok 22 bo padam ze zmęczenia. LAJTOWO piłkę kupiłam na alegro za 22zł z przesyłką hehe pewnie będzie nieźle śmierdziała gumą ale szkoda mi było dać 50zł na lepszą ;) A nie tyję bo w pracy jestem na nogach cały czas właściwie to spalam, jak mi szef da więcej papierkowej roboty to sobie trochę posiedzę wreszcie :) ELIZA mam nadzieje że podjęliście słuszną decyzję i nie będziecie żałować. Teraz skup się na sobie, niedługo wyjazd, fajnie że do nas wróciłaś, to Ty tu jesteś największą motywacją, już nie pamiętasz jak nas wciągnęłaś w wycisk z Shaunem co byśmy bez Ciebie zrobiły :P WIKIA co u Ciebie? WERUNA a Ty gdzie się ukrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj! Już mam wolne:D wczoraj nie ćwiczyłam bo byłam cholernie zmęczona, dziś ćwiczę. CZANKA masz piłkę taką jak ja duzą dmuchaną fitnessową? Czy jakiegoś innego typu? Ostatnio na swojej nie ćwiczę jak mamy taką samą to pisz co bedziesz ćwiczyć to ściągnę:) Super że mimo braku treningów waga nie idzie wzwyż! Ahh gdybym ja tak się pilnowała...;)ELIZA nowy etap w Twoim życiu! Głowa do góry i do przodu tak jak Ty to potrafisz:D walcz o siebie,walcz o swoje! Eli, przypomnij którego masz wyjazd??AGA, LAJTOWO... heheh tyko raz w zyciu miałam tak jakby "zrobione" paznokcie, tzn francuski z jakimiś "kryształkami" (na moich paznokciach). Było to na moim ślubie:D:D hahaha raz na jakiś czas sobie sama pomaluję ale nie kręci mnie to, dodatkowo mam wrażliwe paznokcie i mnie bardzo bolą place od tanich lakierów:DA z brakiem chęci do ćwiczen to moze faktycznie przesilenie bo, tez czesto mi sie nie chce. Ale tak sobie myślę Aga, rok nie rok... ale przeciez mamy ćwiczyć całe zycie! Kiedys bedziesz miec płaski brzuch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Wikia chyba jak będę staruszką hahaha Lajtowo ja mam całe mnóstwo tych zdjęć takie spokojniejsze też ale miałam tylko jedna klientkę która robiła sobie ciemne reszta zawsze stawiała na francuski te białe to na moich :-) reszta klientek. No pewnie że mi brakuje pazurków bo to jednak uzależnia ale niestety chyba bym wogóle się nie kładła spać hehe sobie robi sie dłużej bo jedna ręka w lampie to drugiej sobie w tym czasie nie zrobisz :-(. Twoje sa śliczne bardzo fajny kształt. Płaskie paznokcie to nie problem najgorsze są obgryzione masakra trzeba się nieżle namęczyć żeby dobrze się trzymało jak jest na czym hehe. ... Byłam na mega długim spacerze zaraz kładę małego spać myślę nad treningiem ale chyba sobie daruje rano cwiczyłam może jutro zrobię zuzkę patrzyłam na zestaw drugi ja nie potrafie wstać z tureckiego dla mnie to koszmar wiem że to łatwe ale jestem koślawa i nie potrafię hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA jesli nie ćwiczysz dzis to sie nie przejmuj ja jednak nie ćwicze:P Byłam za to na spacerze równo godzinka, mam mniejsze wyrzuty sumienia:P chodzi Ci o siad turecki, wstawanie bez użycia rak? jesli o to chodzi to ja wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki ja dzis rano bylam na silowni tylko myslalam o jeszcze he he. No zuzka ma to jako cwiczenie z rekami za glowa ale troche inaczej to wyglda nie wiem czy jest na yt bo mam z gryzonia jak gdzies znajde to wkleje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nowy osobisty trener wycisnął że mnie siódme poty. Ćwiczyłam 40 minut nogi, poślady i brzuch, 30 biceps triceps i inne epsy. 5 min rozciąganie. Wykąpałam się i dochodzę do siebie. Ten mój trener jest wspaniałą motywacją, jest pięknie wyrzeźbiony. A miałam nie ćwiczyć. Teraz trochę białka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę spacerów ja dzisiaj gniłam w domu rano padało potem się fajnie wypogodziło ale mój syn strasznie zasmarkany, przedszkolne choróbska już się do niego przyplątały ;) WIKIA piłkę dopiero zamówiłam powinnam mieć za kilka dni, ale kupiłam taką na 55cm do fitnessu pompowaną najzwyklejszą pewnie kiepskiej jakości sądząc po cenie hehe a ćwiczyć będę z nią pilates i w fitness blenderze był fajny trening siłowy na piłce, jeszcze się dokładnie nie rozglądałam ale jak coś ciekawego wypróbuję to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wpadlam na chwile bo jestem w pracy Jutro odzyskam kompa wiec wiecej napisze . Lece dokladnie za 50 dni z dzisiejszym Jestem padnieta.biegalam prawie 10 kim. Jutro juz normalny trening Zjadlam; Owsianka Chleb naan 320 kval 2 jabkuszka Troszke kurczaka samego grilowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA mam taką samą 55cm:) ale ona moze byc dla Ciebie za mała?LAJTOWO ale zabawny trener hahaha:D na pewno brzuch od śmiechu podwójnie Ci pracował! fajne cwiczenia, duzo na tyłek. przetestuję ale nie dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge spac :-( polozylam sie wczesniej z mysla ze sie w koncu wyspie a od 3 leze i gapie sie w sufit o 5 pewnie bede nieprzytomna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam o 6 jakoś się wyrobiłam. Czanka ty wstajesz o 7 i się wyrabiasz do pracy na 9? o której małego do przedszkola prowadzisz? ja z moim muszę wyjść z domu 7,20 żeby zdążyć do pracy ale po drodze jeszcze robię zakupy w kauflandzie. Myslałam żę do przedszkola będę prowadzać na 8,30 ale o tej maja śniadanie więc musi albo na 8 albo na 9 na 9 nie zdąze. a jak młody z jedzeniem w przedszkolu? Ja się martwie o te sniadania bo on kanapek nie ruszy jak widzi że coś jest w chlebie to za chiny ludowe nie zje :-(. ... Dziś mam wolne od ćwiczeń i dobrze bo mam znowu zakwasy na d***e na kibel nie mogę usiaść hehe. Lajtowo później sprawdze co tam ćwiczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo zerkłam to coś jakby połaczyć vchodakowską, mel b i tiffany roth hee wygląda fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzisiaj idę do pracy w południe na kilka godzin, wieczorem obowiązkowo już trening na pewno pilates bo czuję ból w kręgosłupie od rana, myślałam że poszaleję z Focusem ale jednak coś lekkiego muszę. WIKIA nie wiem czy piłka będzie dobra ale przedział jest do 166cm wzrostu piłka 55cm a potem ta większa, ja mam 165cm wzrostu i nie wiedziałam czy mniejszą czy większą bo jestem tak po środku ze wzrostem. LAJTOWO trener śmieszny jak ty go znalazłaś hehe ale ćwiczenia świetne na pewno skuteczne :) AGA wstaję o 7 i jestem spokojnie wyrobiona, jedziemy z synem po 8 do przedszkola, jestem w pracy o 8:40 albo wcześniej, bo potem wychodzę przed 17 żeby zdążyć przed zamknięciem przedszkola. Rano syn nie je śniadania w domu bo nie chce, czasem weźmie bułkę i zje trochę po drodze, rano wstaje ubiera się i jedziemy a w przedszkolu o 9 mają śniadanie i potem dostają jeszcze owoce na przegryzkę, na śniadanie mają kanapki albo jakąś zupę mleczną z tego co widziałam także wybór jest. Przedszkolanki mi mówiły że czasem mu pomagają jak nie chce jeść ale zwykle je ładnie, w domu widzę że łyżką już ładnie je a wcześniej miał problemy. A jak się rozgadał tyle słów już zna, powtarza wszystko ledwo dwa tygodnie chodził a postępy zrobił bardzo duże, mówić w domu zaczął tak miesiąc temu dopiero po troszku, dzisiaj po schodach szedł normalnie jak my a nie dwoma nóżkami każdy schodek, ubiera się ładnie sam tylko trochę mu pomagam, nie poznaję go hehe :) Chyba go w domu za bardzo rozpieściłam albo po prostu przyszedł czas na samodzielność, widzę u innych dzieci że chcą coś robić same on nigdy nie chciał a teraz nagle chce. Nic się nie martw o syna poradzi sobie w przedszkolu jak zobaczy że inne dzieci jedzą też będzie, też się przejmowałam że będą problemy z jedzeniem ale okazuje się że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA biedulko masz się z tym snem... to ze stresu? wyluzuj:) koniecznie pij przed snem melisę (PODWÓJNĄ). Nigdy MIE;P nie zawiodła, zawsze w szafce mam (tak samo jak lipę i mietę i czerwoną) i piję "zapobiegawczo" przed bardziej wymagajacym dniem i gdy po prostu nie chce mi sie spać.Kiedyś miałam taki czas w zyciu ze nie spałam do 2-3 a potem jak wstawałam o 7ej to byłam zombie. to całkiem rozregulowuje zegar biologiczny i łatwo się rozchorować itp. Uważaj na siebie i pilnuj czasu snu, przecież wiesz że regeneracja jest bardzo ważna:) melisa melisa i jeszcze raz melisa. wypij dzis podwojna(koniecznieparzona pod przykryciem 8-10min) i zdaj relacje:D jesli sie dobudzisz hahahLAJTOWO przeglądam filmiki i teraz sobie przypomniałam ze widziałam juz kiedyś tego czarnego, ogladalam jego inny trening ale nie robiłam. to bylo dawno, moze wtedy jeszcze nie bylam taka wytrenowana, nie pamietam. ale bardzo podoma mi się ze się tak cieszy! bardzo pozytywny facet:)CZANKA przetestujesz, moze bedzie akurat. lubię pompki ze stopami na piłce i takie jakby wykroki z jednoczesnym porzysiadem (w zasadzie "wyjazdy" bo noga wyjezdza na piłce). Świetnie pracuje wewnetrzna strona uda gdy sie trzyma do tego hantle w dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) a ja walcze z wielkim leniem:/ nie chce mi sie cwiczyc,nie mam nic na usprawiedliwienie:/ nie wiem jak sie pozbierac, najgorsze sa przerwy wtedy ciezko tylek ruszyc, musze sie rozruszac wkoncu, razie insanity nie tkne:p chyba porobie cos delikatnego aby lenia sie pozbyc cos pol godzinnego, bo czas mnie demotywuje, i mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu nie bede zrażona 40 minutowkami:p ehhh przydalby mi sie na prawde kop w d**e:p Agus nie martw sie ludzie nie sa tak calkiem idiotami;) beda mieli porownanie do Twoich ubran a chinskich, te Twoje ceny sa z***bste sama bym sie w Twoim sklepie oblowila ciuchami:p niestety u mnie idac na targ, nie ma gdzie tego przymierzyc bo zadko kto ma przymierzalnie a ceny z kosmosu!!! Bluzki od 40-70 i gorsze gatunkowo od sieciowek to wole isc do C&A i tez kupie w tej cenie:p i lepsze:p a szafowie nie sprzedaja na necie???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA przyjedz do mnie to z przyjemnością Cię kopnę:P a ja dziś akurat TKNĘŁAM insanty:D tak się składa...:D:D haha włąsnie przyszłam się pochwalić:D Z asylum2: back&6-pack z 2kg na rękę. Nie wzielam 3kg bo.... okres mi sie zaczyna... szok. 25dni cyklu. nigdy w zyciu tak nie miałam hahah teraz sie zastanawiam co na to podziałało i kilka rzeczy zmieniłam: duzo wody, kawę ograniczyłam do połowy (piję co drugi dzien jedną), capivit hydrocontrol(w wczesniej inny o podobnym skladzie), witaminy. nic wicej chyba nie zmieniłam... nie przypominam sobie. ale śmiesznie:D 25 buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh wikia nie masz serca:(:( uwazalam Cię za dobra duszyczke a tu prosze, diabel wcielony:p jeszcze chwalipieta z Ciebie:p oooooo te 25 dni masakra a Tobie tez sie opoznial nie ???? nooo ciekawe co miało wpływ ze taki krótki cykl masz ja dzisiaj chyba chodaka zrobie wyzwanie. A co do ust jej ja tez myslalam ze cos przy nich grzebala ale bylo jej zdjecie jak byla nastolatka wiec watpie abby w tamtych czasach wpadla na tak genialny pomysl:D Ja bym chciala duze usta ale takie ponetne nie niczym z p****la ale bardziej naturalne:p zmarszczki na starosc sobie wygladze:D do tego czasu pewnie nowe metody wymysla mniej drastyczne bo botoks to az skora sie jezy na d***e:/ z reszta sobie poradze, cycek prawie nie mam wiec nie ma co sie martwic ze bede wisiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA przecież jestem przemiła...:P hahaha:D tak, zawsze mam raczej dlugie cykle 30-37 jak sie czasem coś skopało to i dłuzej, ze 2-3razy w zyciu miałam 28-9 to sie dziwiłam jak cholera a teraz hahah ogarnąć tego nie mogę śmiać mi się chce:DEwka ma na penwno naturalne usta, po pierwsze to widać bo nie są gładkie, "napęczniałe" jakby miało cos z nich wybuchnąc a po drugie tez widzialam fotke jak była dzieckiem miała tez takie usta na pół twarzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazdroszczę pełnych ust dziewczynom, sama mam małe i wąskie :) jedynie jak się całuję długo to na drugi dzień są mega napęczniałe :) dziś chyba nie ćwiczę, mam zakwasy w tyłku, ten gość rzeczywiście ma ćwiczenia typowe dla większości trenerek, ale chyba szybsze tempo dało mi popalić i po kilogramie na nogę :) też mi się podoba że cały czas się uśmiecha tylko mu zęby błyskają. Hula hopem też dziś nie pokręcę, bo mnie brzuch nadal boli, a już 3 dzień @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na usta nie mogę narzekać za to cycków brak :P Niestety nie jesteśmy idealne ale grunt to nie mieć kompleksów i akceptować swoje wady ;) Czas na pilates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia to raczej nie stres bo wieczorem padam na pysk hehe poprostu ostatnio sypiam po 6 godzin od 21do 5 a wczoraj poszlam o 21 i o 3 bylam juz wyspana akurat 6h :-( . Czanka to super zazdroszcze ja wlasnie obawiam sie ubierania bo on za cholere nie chce sie nawet uczyc i jedzenia chodz dzis pierwszy raz siedzialam na lawce a on sam wchodzil na slizgawke. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro rano was poczytam i napisze bo zaraz m j m. oj Czanka ale bedziesz miala zakwasy po takim czasie hi hi daj znac jak wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pilatesie, wybrałam łatwy trening co by jutro nie zdychać na zakwasy, przyjemnie się ćwiczy ale na pewno to nie treningi na co dzień bo za nudno by było ;) jutro coś wymyślę innego. AGA popracuj nad sobą bo się wykończysz, przede wszystkim kładź się spać o stałej porze wcześniej niż teraz.Twój syn się nauczy sam jeść ubierać itp nie martw się na zapas będzie samodzielny jak pójdzie do dzieci nawet jak teraz mu to nie wychodzi i jest maminsynkiem da radę :) najważniejsze żeby chciał chodzić do przedszkola, mój dzisiaj nie był i po południu mi mówi że chce jechać hehe ale taki zasmarkany że na kilka dni zostaje w domu ja i tak do pracy chodzę tylko na kilka godzin w tym tygodniu. Wiesz że Twój syn pójdzie do przedszkola jak będzie miał tyle co mój teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Czanka mój będzie miał 2lata i 8 miesięcy i jest na liście trzylatków myślałam, że dadzą go do maluszków :-( Wieczorem się kłaść szybciej nie mogę no chyba że nie ćwiczę ale tak to z siłowni wracam o 22 a zanim się wykąpię itd to 23-24 Teraz chałupa lezy odłogiem bo po praca jem szybko i z młodym na dwór żeby chociaż godzinkę pohasał babcia z nim nie wychodzi a mąż zanim zje obiad i się ogarnie po pracy to ja już zdąże wrócić faceci... Mogła bym rano godzinę póżniej wstawać ale musiała bym zrezygnować z makijażu i straszyć w pracy ze śniadania i zjeść dopiero w pracy albo lecieć z językiem na brodzie żeby zaprowadzić małego a tak to zawsze jeszcze z nim u babci chwilę posiedzę i popracuje nad nim, no i nie pisać tutaj rano :-P to może bym mogła wstać nawet o siódmej któregoś dnia może spróbuję ale nie lubię tak na łeb na szyję. Mały ma ćwiczyć 3 razy dziennie po 15minut więc raz ćwiczę z nim rano bo babcia nie zawsze chcę albo może nie wiem ale raczej wolę polegać na sobię i mieć pewnośc że ćwiczył. Kurcze za mało zdecydowanie czasu mam dla dziecka ... Matko długie cykle zazdroszcze ja to nadłuższy 28 dni a własnie jakoś miałyśmy ostatnio wszystkie razem a ja teraz nie mam musze zerknąc do kalendarza. ... Veruna mój szef nie wiem czy sprzedaję na necie ale jak tak to pewnie nie w tych cenach :-( wczoraj u konkurencji kupiłam dla dziecka dwie piżamy za 8 zł ale nic więcej mi nie wpadło w oko jak coś fajne to droższe więc wolę u siebie wczoraj była u mnie babka kupiła u nich sukienkę po 25zł podobną do moich ale taka szmatławą że po praniu na pewno się zmechaci mówię do niej żeby uważała jak będzie prała bo to lipny materiał a ona że za 25zł to nawet jak dwa tygodnie pochodzi tonie szkoda wyżucić no k***a mać ja mam dobre gatunkowo po 29zł to nie lepiej dołożyć i nosić długo długo nie wiedziała co mi odpowiedzieć ale co za głupie myślenie a jak przychodzi do mnie do sklepu to tak marudzi tak przebiera a takie nie a takie nie a tam kuźwa na 4 złote taniej poleciała i kupiła takie g***o które się rozleci po pierwszym praniu eh . Nie ważne bedzie miała nauczkę :-) .. Wczoraj na drugie sniadanie zjadłam batona czystoziarnistego (niby bez maki cukru itd) był dobry długo się żuł bo to same ziarna ale jednak musieli tam dowalić cukier bo szybko po nim byłam głodna więc coś z niskim indeksem glikemicznym . Maja też taki chleb same ziarna łączone białkiem jaja ale MIE nie smakuję. Ale się rozpisałam i wszystko nie na temat hehehe Dziś idę na siłownie będę ćwiczyć górne partię dalej nie moge usiąść na kibel hehe takie zakwasy na siłowni fajne jest to że mam wybór obciązenia stąd mam wieczne zakwasy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zakwasów brak, nawet mnie plecy mniej bolą nie wiem czy to od odpoczynku czy od ćwiczeń ;) Nie wiem co dzisiaj będę ćwiczyć może z Mel B podpompuje pośladki ;) albo z Jillian. AGA no mój teraz w marcu jak poszedł miał 2 lata i 9 miesięcy ;) Szkoda że Ci babcia albo mąż nie wychodzi z małym miałabyś więcej czasu zrobić coś w domu i dla siebie. Ja bym nie wyrobiła tak mało spać i jeszcze ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×