Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Hej Laski A jednak zakwasow dostałam:p wczoraj wyszly na ramionach i klacie a dzisiaj po plyo na pupie i lekko w udach:p po ostatnich urlopach jakie mialam na diete i cwiczenia widze ze cell wrocil do siebie, a taka ladna skorka juz byla no ale trudno trzeba walczyc dalej z nowymi silami nie wiem jak dlugo wytrzymam bo juz po 2 treningach czuje ze sie nie wysypiam juz mi ciezko wstac te godzinne treningi daja.we.znaki mam nadzieje ze po p90 x cos ruszy,, narazie bede trenowac wieczorem ale jak znowu dopadnie mnie deprecha bede wstawac o 6:p na dobre.mi to wyjdzie:p ooooo jakies nowe pomysly na menu? Pizza z biedry?:D etam jak spod dobry gorzej jak ma jakies wzmacniacze smaku albo cos co ja konserwuje:p sama pizza i tak jest zdrowa:d mysle co jutro na obiad nie mam pomyslu , jezzcze jutro mnie mycie okien czeka:/moje najbardziej najgorzej znienawidzone zajecie Milego weekendu ja sie odezwe dopiero w poniedzialek bo dzis troche ruchu mam a w weekend kupe roboty:/ ale bez obaw cwiczenia zrobie i bedzie dieta slowo harcerza:p bawcie sie dobrze Kochane:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dziś nie poszłam na siłownie mam chore dziecko :-( załapał od kuzyna zalekowałam go nasmarowałam mam nadzieję że rozejdzie się po kościach ale nie chciałam go zostawiać :-( Chciałam poćwiczyć w domu ale kuźwa nie mogę się doprosić męża żeby mi przeniósł dvd do salonu tamten telewizor nie ma wejscia usb nie wiem jak go kupywaliśmy :-( a w sypialni nie ma gdzie ćwiczyć bo ten kur.. ogląda film i dziecko spi nosz szlag mnie trafi wogóle jakaś nerwowa chodzą jestem prze @ i wszystko mnie w*****a idę sobie do salonu poćwiczyć byle co byle jak bo mnie rozniesie odezwę się jutro buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się po treningu, zrobiłam to z murzynem: https://www.youtube.com/watch?v=Dlfpn3qL93s :D:D miałam robic masaż bańką ale nie mam ochoty, zakatarzona jestem od wczoraj, żebym się nie rozłożyła na święta... ide pod prysznic i spać.AGA mąż musi Cię pogłaskać skoro pazurki pokazujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wikia żebym ja go tymi pazurkami nie pogłaskała hehe Zrobiłam 40 minut wymyslonego siłowego + typową tabatę 5 minut (sprint w miejscu) posprzatałam salon i przedpokój zaraz kłade się spać zanim wysprzątam z nerwów całą chałupę do jutra dziewuszki a Veruna pytałaś o brwi to one już na drugi dzień były prawie nie widoczne a dziś to już wogóle nic nie widać jutro sobię zrobię sama do mojej kosmetyczki juz nie pójdę w tym miesiącu bo 50zł za same brwi to by było za duzo jak na jeden miesiąc zwłaszcza przed świętami Wikia co do kwasu hialuronowego to jest bardzo dobry ponoć ta kosmetyczka mówiła mi żebym nastepny puder podkład szukała z tym kwasem i ponoć olejek arganowy jest dobry dla skóry widziałam nawet w rossmanie około 40zł ale kiedy to się smarować :-( Lajtowo czyli detocell pomaga skoro widac gładsza skórę i mięśnie na nogach u mnie mięśni ze świeczką szukać he he. Suplementy najlepeij brac trzy miesiące wtedy widac efekty ty bierzesz dopiero miesiąc i coś tam widac może faktycznie warto skusić się na całą kurację tylko najpierw musiała bym wiedzieć jaki mam celulit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zabrałam się za cwiczenia ale zadzwoniła koleżanka że siedzą w knajpie :) później lekko napruta poszłam poćwiczyć co innego od 22 do 2 rano. Tak krótko jestem niepocieszona ;)Ale musiałam wstać na te marszobiegi. Wychodzimy o 8.30. Aga no właśnie może powinnam kupić jeszcze 2 opakowania i wtedy się wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu się obijam, przez pracę nie miałam czasu bo zostawałam do wieczora. W weekend odpoczywam i ruszam od poniedziałku znowu :) Zjadłam dzisiaj na obiad tą pizze biedronkową na cieście pełnoziarnistym z tuńczykiem i powiem Wam że była ohydna, ciasto niedobre, składniki też, wyglądała zachęcająco ;) Zwykle kupuję taką z salami też nie mrożona moja ulubiona :P A Wy tu widzę ćwiczycie ze śmiesznym panem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) proszę nie brac ze mnie przykładu... zjadłam po połowie opakowania: jezyków i piegusków... wskazane jest mnie opieprzyć. diete jest mi cholernie trudno utrzymać:/ juz zapomniałam jak kiedyś sie motywowałam zeby jesc zdrowo...? serio nie pamiętam, macie jakieś pomysły heheh? mam ochote dzis na Shauna, ale jeszcze nie wiem czy kardio czy siłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia zrob maxa za kare he he . Kupilam ksiazke w biedronie o dietach poniedzialkowych nie mam kiedy przeczytac maly bardzo chory nie moge zbic temperatury nurofenu juz nie moge wiecej podac oklady kapiele walczymy choc nie wiem czy w nocy nie trafimy na dyzur :-( nie cwicze nie mam jak. Jutro do pracy. Odezwe sie jak malemu sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, mam zakwasy wszędzie, nogi w pachwinach, tyłek, a największe na plecach. Mam kłopoty z prostymi ******** Ciekawe jak inni uczestnicy, bo ja przecież jestem trochę wyćwiczona, a mimo to te 20 kilosów mnie skończyło. A dodatkowo nadal jestem przeziebiona, właśnie pije gripeks. Tak więc dziś nie ćwiczę. Aga walcz z choroba synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aga:* Przebieram się i odpalam Max cardio conditioning!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam i to z mężem:) ale ze mnie cieknie... kurcze kondycja mi spadła inaczej mi się ćwiczy insanity niz pare mies temu, trzeba ja podnieść:) dobrej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakwasów pupy i pleców ciąg dalszy, zrobiłam zatem ćwiczenia lekkie. http://www.youtube.com/watch?v=9rDDzeMkxIY&feature=youtube_gdata_player Strasznie laska się drze, ale i tak ja lubię, znam ja z innych treningów, gdzie ćwiczy po cichu. Mam podobna figurę do niej, tylko trochę więcej tłuszczu, ale za rok hmmmm rozmarzyłam się. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciiiicho...:D LAJTOWO lubię Rebecce Louise! wkurzała mnie na początku a teraz śmieszy, mam ściągnięty jej filmik 7min na talię, parę razy ćwiczyłam. nie podam nazwy bo zmieniłam ją w pliku i nie wiem jak w oryginale było... dziś robię coś na brzuch, po treningu dam znać co ćwiczyłam (mąż się pisze na trening ze mna:))Co u was? Aga Czanka Eliza? o Verune nie pytam bo pewnie bedzie w poniedziałek a Lajtowo sie juz meldowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zamelduje jutro. Rano nasmarowalam dlugiego posta i mi sie usunelo. Nie mialam sily pisac drugi raz. Spalam trzy godziny w nocy bylismy na pogotowiu poszlam spac o 5 przed 8 musialam wstac do pracy. Czuje sie fatalnie ledwo stalam na nogach. Zalapalam od malego tyle ze moj organizm sobie z temperatura radzi bo ja zadko prawie wcale nie goraczkuje za to bol gardla i glowy nie do opanowania zjadlam tyle tabletek a i tak jakbym miala dywany to chyba bym tarla po nich glowa . Nie cwicze. Lajtowo gratuluje km ile u was sie placi? u mnie w czerwcu maraton ale nie wiem czy mnie bedzie stac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało mi było, no i po gripeksie poczułam więcej siły,więc zrobiłam przed chwilą to, ale 2 razy :) i z obciążeniem na nogi po pół kg http://www.youtube.com/watch?v=TBRCq_JnfUc&feature=youtube_gdata_player Aga, wspolczuje ci, nie ma nic gorszego niż chore dziecko. Marszobieg za free :) po naszych górach i polach :) na koniec jeszcze dali zjeść :) i pić :) posmarowałam się balsamem brązującym lierene, od razu nogi lepiej wyglądają. Masażu bańką już z miesiąc nie robiłam, ostatnio przed remontem, czas wrócić, może teraz jak nie będę mieć sajgonu w pracy. Już niedługo lato. Bardzo mi się poprawiła wewnetrzna strona ud, ale do szortów jeszcze daleko. Ubieram wszystkie dżinsy córki, dziś jak jej nie było zrobiłam przegląd jej szafy, naprawdę wydać efekty tych ćwiczeń od grudnia. Najlepiej wyglądam na leżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trening zrobiony: 4czesci Tomka (razem 28min) + 17min gymra na brzuch. masazu znowu nie robie:| spaaać*gdzie spędzacie święta? u siebie robicie czy do rodziny wybywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, co tu taka cisza... znowu? albo się spinamy albo na się wątek rozleci. Macie już dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski a ja dzisiaj chyba szybciej robote koncze i cale szczescie bo się nie wyspalam i calla jakas nerwowa chodzę tez czekam na okres jednak w weekend mialam przerwe zakwasy ostre chodzka jak kaleka a wczoraj mi się nie chcialo, cala sobkta zleciala na sprzatanii i zakupach i w ndz tak mi dobrze bylo ze postanowilam zrobic se jeszcze lepiej; p ehhh Agus wspolczuje choruszka w domu oby szybko wyzdrowial nooo wlasnie tez powoli zaczyna mi sie nie podobac co sie z watkiem dzieje ?? Wszyscy pobrali sie za prace i brak czasu na pisanie.;/ wikia dolujesz mnie tym maxem mnie jakos te p90 x jakos nie powala moze dalej beda lepsze te treningii jakies takie nudneo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna to przeplataj, do mnie w ogóle te treningi nie przemawiają a stęskniłam sie za Shaunem i ostatnio z nim ćwicze:) dziś zrobiłam Skalpel Wyzwanie(40min)- z obciaznikami cały trening, tylko przekładalam obciazniki z rak na kostk,i zależy jakie ćwiczenie było.W trakcie treningu mama zadzwoniła i truchtałam w tym czasie (7min), miałam nieco kardio:P potem dołozyłam Cardio ABS z Insanity(17min).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia spoko watek nie umrze fakt nie mam czasu pisać bo od 9 do 17 siedze w pracy do tego mnie również rozebrało choróbsko i po pracy najzwyczajniej nie miałam siły dalej ledwo żyję jutro dziewiaty dzień w pracy bez przerwy także wybacz mi niedyspozycję postaram sie ogarnąc ale do cwiczeń chyba nie wrócę póki utrzymuje mi się stan podgorączkowy może jutro bedzie lepiej to zrobie maxa bo na siłownie narazie jestem za słaba spocę się i mnie doprawi jak wyjdę na dwór. Do tego dostałam okres to chyba się usprawiedliwiłam co? :-D Mówiłam wam o tej książce przeczytałam ją i chyba w to wejdę od wtorku po świętach jest fajnie napisana jak opowiadanie o kobiecie która przeprowadzała diete poniedziałkową fajna sprawa ta dieta jest dla utrzymania wagi ewentualnie do minimalnego schudnięcia ale z możliwością objadania się w pozostałe dni w szczególności w weekendy pomyślałam że jeżeli będę sobię przeprowadzac taką dietę co poniedziałek a w tygodniu normalnie dietować bez obżerania się w weekendy (tzn będę trzymać dietę) to mogę schudnąc po takim jednym dniu można zgubić około kg można robić takich dni 3 w tygodniu żeby powaznie schudnąć ale przy ćwiczeniach to już raczej zbyt wyczerpujące. Fajne jest to że na każdy taki poniedziałkowy dzień odchudzania podane są rady jak się zrelaksować co robić gdy dopada cię głód lub ochota na coś słodkiego ogólnie jak przetrwać ten jeden dzień. Jest podany 10 poniedziałków z jadłospisem, listą zakupów przepisami itd jest nawet jeden dzień sernika!! mnie najbardziej podoba się ryżowy i ziemniaczany ale jest też dzień owoców egzotycznych dzień żurawinowy na nim mozna chyba najwięcej zgubić ale dnia na samych sokach chyba nie przeżyję hihi jak będziecie chciały to napisze wam jeden z takich dni. Muszę spadać jutro rano się odezwę chyba że wieczorem przez telefon bo moje dziecko teraz na mnie włażi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwaliło sie na Ciebie sporo:D jestes rozgrzeszona:D mnie dzis nosi bo zjadłam pizze!! oprocz tego wczesniejszego skalpela i cardio asb, byłam na spavcerze 45min a teraz zabieram sie za przysiady (bo zaniedbałam) 3x26 z 7kg, potem Insane Abs- insanity(33) a na koniec masaż bańką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak obiecałam jestem, czuje się nadal fatalnie dziś mąż musiał iść do pracy więc musiałam wstać znowu wczesniej mały dziś mimo choroby musi iść do babci :-( Już wstał i marudzi dziwne a wczoraj to z ojcem do 10 gnili w łózku a mi to nawet spokojnie napisać nie da eh. Własnie zmuszam się do sniadania mogła bym nie jeść przez tą chorobę na pewno bym coś schudła ale boję się że spowolni mi i tak już wolny metabolizm więc zmuszam się do stałych posiłków. Święta spędzam u rodziny męża pierwszy dzień a drugi u mojej juhu pierwszy raz nie muszę robić w domu tylko ciasta musze upiec. Nie chce mi się jechać kawał drogi do moich tylko na kilka godzin ale dziadki się stęsknili za wnukiem a w majowy weekend mają komunię więc nie jedziemy w końcu odpocznę ale to dopiero w maju już czuję brak tej wolnej niedzieli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie ćwiczyłam, choróbsko rozebrało mnie do reszty miałam gorączkę 38,6 i osłabłam. Pod wieczór poczułam się trochę lepiej i zrobiłam koszyk na święconkę, dzisiaj go polakieruję i muszę kupić serwetkę. Ja świat nie robię mama mnie zaprosi, kupie 2 kawałki placka i zrobię sałatkę nagotuję jak w majonezie z groszkiem heheheheh. Mam nadzieję że dzisiaj pocwiczę, moja pupa wygląda coraz bardziej obiecująco ;) nie moge tego zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mam mega zakwasy na brzuchu i cieszę sie ze dałam sobie w kość:P dzis kardio tylko bedzie. wczoraj po raz drugi zrobiłam masaz banka na rekach ("firankach") o matko ale bolało! okropnie:/ Lajtowo daj sobie troche odpoczac, duzo cwiczysz mało odpoczywasz i organizm sie buntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie robie p90x nie lubie tego goscia no jakos mnie nie przekonuje ten program,a glupia nie zauwazylam ze przez 3 miechy sa te same cwiczenia hahahahha w zyciu bym nie dala rady cwiczyc caly czas tego samego:P nawet insanity mi juz obrzydlo po pewnym czasie;) mam mase roboty:/ jednak bede wstawac o 6 i cwiczyc bo wieczorami nie mam sil nie chce mi sie, a tak wieczorem bede miala czas na banke, oby tylko wstawac mi sie chcialo;) widze ze sie wszystkie pochorowalyscie,glupia ta pogoda raz cieplo raz zimno ja juz trace nadzieje na nasze piekne polskie lato dzisiaj robie Brazill butt lift wikia no chyba tylko przeplatanie mi zostalo chyba bede planowac tydzien wczesniej treningii aby jakos sie motywowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jak ja bym chciała tak zaplanować i się trzymać planu:D nie potrafię hahah tydzien bym wytrzymała ale nie dłuzej! juz próbowałam... Byłam na spacerze 45min, ale jeszcze pojeżdzę rowerem stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×