Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Hej dziewczyny jak tam? zwarte i gotowe? święta się skończyły Wikia no marudziłam i marudzę dalej bo od grudnia efektów brak :-( z tym dołem brzucha to mój koszmar kości przy szyi wystają żebra widać a brzuchol sterczy i wyłazi z każdych spodni odstaje w każdej sukience już nie wiem czym mam w niego uderzyć :-( trener mówi że tylko cardio na to ale w tedy leci mi najbardziej z górnych partii a dolne dupa stoją :-( cycek to już prawie nie mam mierzyłam ostatnio stroje kąpielowe to z majtek 38 się wylewa a biustonosz rozmiar 36 za duży :-( dodam że to nie były jakieś tam stroje z przeceny czy tanie które szyte byle jak mogą źle leżeć mierzyłam takie drogie i dupa. Co dziś ćwiczycie? ja albo pójdę na siłownie albo zrobię nowy trening Jilian tylko nie wiem czy nie będzie za słaby hihi. Właściwie to nic nowego nie wymysliła tyle że rano siła a wieczorem cardio niestety nie mam czasu tak ćwiczyć dlatego jak już to zrobię dwa naraz ale to się jeszcze okaże czy jednak nie siłownia. Jadłospis patrzyłam dla mnie nie osiągalne są jakieś kozie sery i inne cuda w ogóle ten jej tygodniowy program to chyba dla początkujących :-(. Nie wiem czy dobrze popatrzyłam Eliza może ty rozczytasz ten jadłospis dokładnie bo tam chyba jest 1000 kcal dziennie przy godzinie ćwiczeń? ... A Eli wcale ostro nie ćwiczyłam ostatnio brak mi było motywacji opuszczałam ćwiczenia i z dietą też nie było za ciekawie a ostatni tydzień wogóle nie ćwiczyłam bo byłam chora. Za to powiem wam że zregenerowałam się przez te święta i czuję że wróciły mi siły mam nadzieję , że to nie słomiany zapał hihi. ... Veruna stawiam cię do pionu wiem że w święta jadłaś ale wszystkie jadłyśmy więc głowa do góery od dziś zaczynamy walkę ja wywaliłam i pooddawałam już wszystkie świąteczne smakołyki rzeby mnie nie kusiło zapominamy o świętach pogoda piękna lato coraz bliżej. Kanapki do pracy zrobione, owsianka zjedzona, warzywa z zamrażarce i jabłko na wieczór po treningu też się chłodzi . Miłego dnia :-) jutro może wypróbuję diete poniedziałkową zależy czy pójdę na zakupy przed pracą bo coś młody nie chce wstać :-). Jutro chyba pójdę podpisać umowę do przedszkola im bliżej września tym więcej mam stresu jak on sobie tam poradzi że dzieci będą robisz wszystko co pani mówi a on będzie miał to w d***e i będzie robił co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga skad wziac trening Jillian? muszę przejrzec ale to pewnie z hantlami? nie mam tu hantli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia na gryzoniu jest. Możesz zamiast hantli wziąć butelki z wodą np 2l zawsze to coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) taK jak pisalam od wtorku ruszam i ruszylam:) hahha Aga ja nawet nic oddawac nie musialam bo z zarciem sie zegnalam przez te swieta i bardzo to sobie do serca wzielam:p w swieta jadlam lezalam i na spacery chodzilam:p musze cos zrobic z ta moja waga w domu albo to baterie choc czasem sie zalaczyla albo starosc choc ma 2 albo 3 lata:p ale wage musze miec. w tym tygodniu robie brazill butt lift, kolejny tydzien insanity kolejny jakies HIIT bede pisac na biezaco, u mnie dzis cardio i bum bum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga widzialam foty:D faktycznie zebra Ci widac:p caly brzuch fajnie wygląda widac ze cwiczysz, az mi wstyd:p cycki masz u mnie to bieda;/ chociaz po tabletkach zauwazylam taka pelnosc a nie wydojenie;p moze cos urosnie;p jak dalej jestes niezadowolona to spróbuj moze to cardio, ja bedac na Twoim miejscu poryczalabym sie ze szczescia z tej sylwetki:) ale niestety nie ma nic za darmo i na chama jesc tez nam nikt nie karze to tylko nasz wybor. I moja wina;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia i co znalazłaś? Ja dziś ćwiczę nowy trening jilian burza na dworze leje i grzmi błyska musiała bym dzisiaj z buta iśc na siłownie więc zostaje w domu Veruna nie wstydz się ładnie ćwiczysz mamsz spadek motywacji tak jak ja po hybrydzie długo nie mogłam się pozbierać no właśnie u shouna jest to przerąbane że żaden trening nie jest tak intensywny jak jego więc wydają się nudne a znowu na insanity nie ma się już ochoty :-( spróbuj może też tego nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OmG zlinczujecie mnie :o dzisiaj nie cwicze:p myslalam ze dam rade ale niestety nie dam:o to jest silniejsze ode mnie, nie wiem to chyba jakies uzaleznienie ale nie potrafie cwiczyc jak obok w tv jest M jak milosc;( na prawde mialam cwiczyc i dopiero teraz zmienilam zdanie, lubie ten serial i tak ciezko mi go pominac 😭 blagam o wyrozumialosc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna m jak miłośc jest o 20.40! Ja oglądam i ćwiczę jednoczesnie hihi. Zrób coś zuzki 10 minut na pewno znajdziesz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawiasie kwadratowym czyli takim [ ] wpisuje bez spacji beksa Chcialam zrobic maszz dzisiaj banka chyba zrobie banke ide pieszo do chaty zamienilam autobus na nogi:p Milego wieczorku buziaki:* Veruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam total 1 z Tomkiem, jestem strasznie zalatana farbowałamk włosy, maseczka, zakupy,pralam, teraz sie pakuję, musze podsuszyc recznie ciuchy bo nie wyschły. treningu jillian nie przejrzałam, w ogóle przy kompie nie byłam a teraz tez tylko na chwile wpadłam sie zameldować:) jaki tytuł tego treningu jillian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Veruna i bardzo dobrze że idziesz pieszo czasem ja żałuje że mam blisko do pracy wracam pól minuty hehe Chyba jeszcze mam osłabiony organizm po chorobie albo ten nowy program taki dobry hehe ale raczej to pierwsze mocno się spociłam przy tym treningu mimo że mięsni nie czułam to chyba jednak przez chorobę śmieszne te pompki miałam problemy techniczne hehe. Zrobiłam tylko siłowy nie miałam ochoty na cardio za bardzo czuję się zgrzana gorąco mi jakby ze 35 stpni na chacie było :-(. Albo faktycznie Jilian specjalnie każe robić jeden rano a drugi wieczorem. Czułam się jakbym ćwiczyła pierwszy raz hihi. Dobra pora na m jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na mnie czeka fajny trening z piłką ale raczej dzisiaj nic z tego nie wyjdzie, strasznie mnie nogi bolą niedawno wróciłam do domu a w pracy znowu się nachodziłam i narobiłam, jeszcze mam trochę papierkowej roboty do domu :( Z jedzeniem ok, miałam w ciągu dnia ochotę na słodkie ale nic nie ruszyłam, placki ze świąt jeszcze w lodówce są ale koniec wystarczy tego podjadania, placki pójdą w kosz a nie w boczki hehe AGA wyluzuj ja też mam wystający dół brzucha wszystko było by ok gdyby nie ta skóra ale trzeba się z tym pogodzić ciąża nas tak załatwiła nic nie poradzimy, u mnie to samo cycki zanikają cała góra szczupła a dół większy chociaż ty i tak jesteś szczuplejsza masz super nogi w sumie cycki masz nie jest źle nie to co ja z lupą szukać ;) Synem się nie przejmuj będzie zadowolony i spokojnie nauczy się wszystkiego w przedszkolu, ja mam z moim problem bo ostatnio się strasznie buntuje nie słucha rozrabia. VERUNA ćwicz przed tv! ja tak robię często albo przy jakiejś muzyce no chyba że musisz oglądać w skupieniu hehe zresztą nie ma co się przejmować przekładaniem treningu najważniejsze żeby nie podjadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ćwiczyłam nadal. Wczoraj odpoczywalam po ćwiczeniach nocnych, dziś to samo. Nie przejadłam się w czasie świąt, mimo że trochę zjadłam. Ćwiczyć mi się dziś nie chciało, bo robiłam kolejny koszyk, bedzie biały z kolkami turkusowymi z decoupage'u bedzie stał w kuchni. Dziś pokręciłam 15 minut hula hopem. Jak nie ćwiczę to wydaje mi się że jestem gruba, a jak ćwiczę odwrotnie. Autosugestia :) Od jutra znowu zacznę :) tzn od dzisiaj bo jest po północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka kochana przecież ty jesteś szczuplejsza odemnie spójsz na wymiary :-) Co do tego że mam cycki hehehe kupuje biustonosze z sylikonowymi wkładkami hehe dlatego wygląda jakbym miała hihihi. Dziś idę na siłownie :-) Jutro pewnie po takiej przerwie będą zakwasy. Ciekawe czy dziś po jilian będę miała wieczorem. Czanka a twój mały nie dostaje za duzo cukru w przedszkolu? sprawdz jadłospis cukier podrażnia układ nerwowy. Mój mały normalnie słodyczy ****ardzo mało bo jest alergikiem a większość jest na mleku ale ostatnio jak był chory to pił duzo syropów a tam wiadomo cukier i jeszcze raz cukier był nie do zniesienia nawet nie będę pisać ale nerwa miałam strasznego. Miłego dnia dziewczyny. Wikia Ewka dodała nowy trening zerknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa dziewczyny nie wiem czy przytyłam czy tak mi sie w końcu tyłek podniósł choć powiem wam że nie jest juz taki płaski jak kiedyś w leginsach go w końcu widać :-) jet 95cm!!. Co wy na to jakby w długi weekend zrobić pomiary? a może nawet w ten? chociaz nie wiem bo w ten wyjeżdzam a znowy w następny będę dwa tygodnie po okresie nie wiem czy już nie zacznę puchnąć hmmm co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Agus jak widzisz ze jest podniesiony to jak moglas przytyc hehehheh po swietach zaraz nie przytyjesz:p ja ostatnio jadlam z treningami roznie bywalo a w dupsku mi nie doszlo chyba ze w innej partii:p wiec spoko tluszcz to na pewno nie jest;) Czanka tak jak piszesz jak ogladam musze mniec spokój;p a nawet gdyby nie mialabym jak bo mezulkowi by przeszkadzalo:p CzAnka pora wziac sie za siebie tak jak pisalas na redukcji nie jesteś ale wypadaloby pomachac nozka czasem aby jedrnosc nie stracic albo co gorsza jakis niespodziewanych cm nie dostac. Sprobuj powolutku cos wprowadzic bo eiem ze jak sie czlowiek odzwyczai od ćwiczeń pozniej jest ciezko a czasu nigdy nie mA chociaz te 30 minutek sobie porob:) Ty mialas cellulit? Nie wiem jak u Ciebie nogi wygladaja ale u mnie po przerwie masakra, a te masaze banka duzo dawaly do tego cwiczenia moze gladkie nie byly ale roznica byla wiec nawet jak spadkow nie bedzie widac to dla gladkich nog warto:p Aga moze oslabiona jesteś po chorobie, chyba ze Jilian cos ciekawego wymyslila:D wikia a Ty jeszcze na wyjeździe? czy ktoras z Was.miala dluzsza przerwe w bankach? I bolalo jak na poczatku? Bo wczoraj jak robilam masaz to az zeby musialam zaciskac tak bolalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho? Zmykam na siłkę nie chce mi się nażarłam się jak dzika świnia hehe tzn o 18 zjadłam i jeszcze mam pełny brzuch nie wiem jak będę ćwiczyć z tego powodu cwiczę dziś na nogi hihi wogólę dziś za dużo zjadłam może nie za duzo ale z duzymi odstepami czasu większe ilości w sumie trzy posiłki ale duże lecę to spalić odezwę się wieczorem papa. p.s jestem po 2 godzinnym spacerze (jadłam na dworze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wreszcie na spokojnie uda mi się poćwiczyć, potem zamelduję co i jak ;) AGA mój syn w przedszkolu ma świetne menu żadnych jogurtów kubusiów itp napakowanych cukrem, na podwieczorek zwykle pieką ciasto ciasteczka czy naleśniki racuchy bardzo zdrowo ich karmią, ale możesz mieć racje co do syropów już drugi miesiąc mu podaje różne a kaszel go nadal trzyma. W sumie nie wiem na ile to wina cukru może to taki etap albo charakter ;) Ja się chętnie z Tobą zmierzę za tydzień :) a tyłek na pewno Ci się podniósł w końcu śmigasz na siłownie to musi coś się zmieniać na plus :) VERUNA u mnie brak ćwiczeń raczej nie ma wielkiego wpływu na wymiary czy wagę bo mam taką pracę że przeważnie przez prawie 8 godzin jestem w ruchu co najwyżej mogę stracić jędrność i się zrobić sflaczała, cellulitu u siebie nie widzę może trochę jest nie wiem ale ja mam większe uda niż bym chciała ;) Od bańki Ci się ciało odzwyczaiło to bolało, zaciskaj zęby masuj z każdym dniem będzie lepiej :) LAJTOWO tak całkiem to nie ćwiczysz dobre i 15min hulania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną trening :) Krótki bo mi ćwiczenia nie podeszły, miało być 25min pilatesu ale laska za dużo gadała pokazywała tłumaczyła i mnie tym wkurzała ;) wyłączyłam po 7min ;) oprócz tego zrobiłam rozgrzewkę i rozciąganie 10min z Fitness Blender i ćwiczenia z piłką 10min też z Fitness Blender super się je robiło, najlepsze jest to że sporo pompek dałam radę z piłką zrobić normalnie robię kilka a dziś chyba ponad 15 za jednym razem :) Szkoda że ten pilates okazał się taki nudny poszukam innego i jutro postaram się nadrobić, dziś mi się już nie chce szukać i od nowa zaczynać trening. Jeszcze tą nową Jillian muszę ściągnąć i wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czanka super ze cwiczylas :-) ja jestem po silowni ale dzis krocej wczoraj to jednak nie wina jilian tylko choroby bo dzis zrobilam 10 min rozgrzewki 40 sila na nogi i posladki i brzuch i tylko 30 min cardio czulam ze oblewaja mnie siodme poty do tego kolano po jilian szwankowalo wolalam sie oszczedzac organizm chyba jeszcze nie doszedl po chorobie. A tylek chyba faktycznie sie podniosl mam plan ulozony pod niego a ostatnimi czasy mialam takie zakwasy ze na kibel usiasc nie moglam hi hi. . Czanka moj maly jest uparty z charakteru do tego jest wredny ciekawe po kim hi hi. Twoj na pewno tez co nie co wynosi od dzieci z przedszkola i masz nie zla mieszanke. Nie martw sie wyrosnie tylko musisz byc twarda i konsekwentna a syropy to sam cukier duzo dzieci na niego reaguje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agus no ja z ta pupcia mam to samo. tez wydaje mi sie wieksza, ale to dlatego ze sie uksztaltowala. . zrobilam 40 minutowy trening, glownie na brzuch z BIfit. Robilam go tak ja ta laska, w bikini. Zawsze to jakas odmiana. dieta: owsianka mala porcja ryzu, 2 kawaleczki kurczaka koktajl bananowy ( banan plus jogurt naturalny) 2 jajka sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się nie chciało ćwiczyć, ale córka chciała pierwszy raz w życiu ze mną poćwiczyć. Odpadła po 15 minutach, ale powiedziałam jej że na początek wystarczy. Zrobilam 1) 36 minut murzyna czyli nogi pośladki brzuch 2) 10 min abs z fitness blender córka chciała ale już nie dotrwała :) 3) 10 min na nogi i pośladki zfitness blend 4) 5 min rozciągania W sumie wyszła godzinka, czyli mój optymalny czas. Ciekawe czy będę miała zakwasy, ćwiczyłam z obciążeniem :) po tej przerwie nie wiadomo :) jestem z siebie zadowolona, było mi ciężko się zabrać, ale jak zaczęłam tu już poszło :) gratuluję Czanka też się zmotywowałaś :) Eliza tu że ty ćwiczysz mimo tyłu zajęć powinno być dla nas wszystkich motywacją, Aga też jest hardcorem, cieszę się że się nie poddajecie, mnie to motywuje. Teraz jestem zdrowa, będę ćwiczyć regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×