Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wikia piękny stanik, sama też bym kupiła, ale dla mnie to luksus. Dziś kupiłam skórzane sandały na koturnie biało granatowe paseczki ze skóry, wyściółka też, a koturn taki fajny wąski i też w paseczki. Rzadko kiedy buty mi się podobają, a te urzekły mnie. Byly po przecenie ale swoje kosztowały, 90 zł. Wczoraj tylko hula hop 20 minut, a dziś godzina i15 minut ćwiczeń z hantlami na ramiona. Było super, jestem zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
to dzisiaj wszystkie robimy zakupy? :-D Ja kupiła dwa hantle po 2kgbo takich nie mam plastikowe za 5zł!! i dwa po 4kg neoprenowe za10zł! no taka okazja sie może nie powtórzyć tylko tych czw.órek nie mam boi babka nie mogła znaleźć kodu a już zamykali sklep i kolega ma mi jutro podejśc po nie :-D.Myślę jeszcze nad obciąznikami na kostki mam już 1,5kg ale są jeszcze po 0,5kg (za dwa 15zł) i po2kg.Oprócz tego nie ćwicze dopiero wlazłam do domu bo roznosiłam podania i weszłam do reala po te hantle przeszłam całe miasto od jednej biedronki do drugiej mam 30 minut szybkim tempem a byłam w pięciu zamierzam ich dręczyć podaniami aż mnie przyjmą hehe. Nie dam rady dziś ćwiczyc bo zjadłam wielką kolację a własciwie jem jestem strasznie głoda. Wypije moją świerzą mateobejrze m jak miłośc z wczoraj lub poczytam i ide lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia stanik zajebisty :-) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu łudziłam się że to mate mnie przeczyszcza zawsze piłam jeden dzbanek i nie przeczyszczało to dlaczego po dwóch by miało to robić :-(. A nawet jak robiło to własnie przestało długo się nie na srałam całe dwa dni :-( dziś znów dupa. Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
dzień dobry:) piekna pogoda! u was też? napisałam tu wczesniej ale skasowało mi się i odpusciłam:P dzis dzien treningowy ale to wieczorem, w dzien wyjde na spacer. Aga nie iem co Ci pporadzić (i Verunie tez) na te kiszki:( a wody pijesz duzo?? jest coraz cieplej wiecej jej potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aga gdzie dorwałas tak takie hantle? faktycznie grzech nie kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanonthewayeliza
Wikia stanik super. Aga wow, ale taniocha!Nie powinnas juz z trojkami cwiczyc czy nie bylo? ja jeszcze tylko 4 dni w drodze i wracam do was. wczoraj sie objadlam jak swinia, ale lepiej o tym nie mowic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia w realu, pije duzo wody. Eli trojki mam juz od dawna teraz kupilam czworki i dwujki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
A do kiedy to mają? musze dzis pojsc 4ki by sie przydały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia to nie jest w zadnej gazetce u nas czesto robia takie wyprzedaze mozna wtedy kupic przerozne rzeczy juz od zlotowki poprostu jak im nie schodzi lub maja koncowki seri sprawdz czy u was tak robia. Kupilam sobie tez stopki activ 5par za 5 zl! I bluzke do biegania za 18zl i zjadlam loda :-( eh dzis za duz6 zjadlam kolezanka odwolala spotkanie wiec cos pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chyba nie wstanę, długo się nie zabierałam za ćwiczenia, w końcu zrobiłam secret weapon z brazil but lift, niby takie proste cwiczenia na nogi przesuwanie na szmatce,ale po zrobieniu nie mogłam ustać na nogach. Trzęsą mi się chociaż już 20 minut po treningu. Polecam dziewczyny ten trening, poczujecie nogi jak w żadnym innym, a to tylko 17 minut. Ale czad, będę często to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Zamiast treningu spacer szybkim tepem (ale nie bardzo szybkim) 2godz 10min:D Poszłam do Reala a potem się przedłuzyło bo chcielismy zobaczyc jak wygladaja juwenalia w nowym miejscu, ale duuuuzo bylo studentów...i śmieci, butelek:D Aga widzialam te hantle 4 taka cena jak u Ciebie. Wyglądały jak gwiazdki, zielone ale nie kupiłam bo były strasznie pobrudzone wygladały jak stare a tylko 1 pare mieli. ogladałam inne rzeczy i powiem ze całkiem całkiem mają asortyment nie kupuje nigdy w realu ale teraz zaczne tu zagladac:) Tez kupiłam koszulke do biegania! termoaktywną z rękawkiem krótkim (bo na ramiączkach mam dwie) za 40zł i jestem zadowolona:) kupiłam tez opaske zwykla materiałową na glowe zeby mi w uszy nie wiało bo mam wrazliwe jeszcze mi tylko ten stanik sportowy przyslą i będę hasać! Lajtowo juz się domyślam - przesuwanie nóg na szmatce na pewno cięzkie, mam słabe tylne miesnie ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Umieram dostalam @ wczoraj zasnelam razem z dzieckiem cholera wiec nie cwiczylam dzis musze. Veruna nie jedz tx5e wracaj do nas Wikia no nie raz mozna trafic na niezle promocje u mnie byly ladne nowiutkie tez zielone z ksztaltu jestem zadowolona bo mam takie trojki tylko gumowe i z uchwytami. A widzialas te obciazenia na kostki? I to uzadzonko do miesni ud po 10zl cholera moglam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam zakwasy na wewnętrznej stronie ud. Jeszcze zobaczę co będę ćwiczyć i czy w ogóle będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
cześć dziewczyny! wlasnie tu weszlam zobaczyc czy cos odpisalyscie.... a tu nie ma mojego porannego posta! cholera nie wiem jak to sie stalo:/ juz zapomnialam co napisalam rano oprocz tego ze dzis cwicze brzuch z Natalia gacką i wyszukuję inne treningi. nie wiem jak teraz bedzie ale poprzednio po zalogowaniu bylam pomaranczowa ciekawe czy teraz tak bedzie. Lajtowo mi dzis zakwasy zniknely w talii bo mialam takie masakryczne po Tiffany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Hej, co wy takie ciche dzisiaj? imprezujecie:) ? zrobiłam długi trening 1godz 40min z rozgrzewka i rozciąganiem licząc:D brakowalo mi tego-długiego wysiłku. zrobiłam przysiady z 6kg, klatka, ramiona z Natalia, Tiffany(inny trening-taki z ręcznikiem ale tez na talię), talia z Rebeccą Louise i taki trening na boczki z Beti. Ide pod prysznic i spac, dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja wczoraj cwiczylam wymyslony trening zlep sie czuje w tym miesiacu prawie w pracy zemdlalam jakas babka dala mi kawal 2zekolady widzac ze ledwo stoje i wiecie co pomoglo nie mam specjalnych wyzutow sumienia. Zjadlam sniadanie wiec to nie 9zglodu. Dzis rano nie moglam otworzyc oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aga przeciążona jesteś czy zaciążona:P ? dzis robie wolne ewentualnie spacer lub rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wczoraj nie ćwiczyłam. Zakwasy mam do dzisiaj, zobaczcie ten trening, ciekawi mnie czy jak zrobicie to czy też tak was będą nogi bolały czy to ja mam jednak słabe mięśnie. Nawet jak ćwiczyłam murzyna z obciążeniem 40 minut to tylko mnie pupa bolała, a teraz nogi. Przy każdym ruchu. Nocne ćwiczenia zaliczone, były bardzo romantyczne :) Wczoraj zjadłam całą czekoladę. Bedzie spokój na następne pół roku. Zazdroszczę wam tych hantli, u mnie w sportowym 40 zl trzeba dać a wyglądają brzydko, jak plastikowe są też metalowe, ale 10 kg. Póki co muszą mi wystarczyć te co mam. I tak robią robotę, mam całkiem inne ramiona, a w zeszłym roku nie przyszłoby mi do głowy, że mogę znów mieć ramiona jak młoda dziewczyna. Miałam otłuszczone rozlazłe i zwisające, myślałam że tak już musi być. Cieszę się że znalazłam was dziewczyny i poczytałam i memoriam sama siebie do ćwiczeń. Pamiętam jak nie mogłam zrobić przysiadu ani pompki, a skalpela tylko 10 minut, a później zrobiłam cały i to z obciążeniem bez zmęczenia. Jeśli chodzi oodmłodnienie, top uratowałam swój kregosłup, mam mięśnie i mnie nie boli, dlatego czuje sie mlodsza. Jestem po prostu silniejsza i sprawniejsza i to jest wspaniała nagroda za te te miesiace ćwiczeń od grudnia. Nawet nie wiem kiedy to zleciało a mogłam nadal leżeć na kanapie. Jest super. Mimo zakwasow poćwiczę może dziś a na pewno jutro. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej Dziewczyny ja na sekundke net mi sie skonczyl dlatego nie pisalam, teraz nie cwicze kumpela przyjechala wiec tez nie mam czasu zaraz zaczynam prace do 21, niebwiem czy uda mi mi sie dzisiaj cos pocwiczyc na razie ogarniam mieszkanie:/ praktycznie dopiero zaczelam wczesniej latanie po zakupach i jeszcze wszystkiego nie kupilam chyba bede musiala jeszcze raz skoczyc bo jutro pozamykane Wiem co na klopa poradzic.....Piwko:p na drugi dzien sralam jak oszalala;) Aga zazdroszcze tych promocji niestety u mnie takich nie ma:/ ten link z hantlami co Wam wyslalam chyba sie skusze bo moge obciazenie zmieniac i mezulek by korzystal wiem ze pompki nie zrobie ale wtedy moge myslec o uchwytach czy jak to sie zwie:p obczaje jeszcze ile by wynioslo jakbym kupila pare hantli ale znowu troche miejsca zajmuje.myslalam tez o hula hopie:p lajtowo zdaj relacje jak tam efekty po kreceniu:) 3majcie sie odezwe sie we wtorek wtedy net mi wlacza buziole:*:*:*:* udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchazgagucha
Wikia hehe nie zaciążona o nie nie :-) W drugą stronę mam okres i jakoś go cięzko przechodze leje się strasznie co dwie godziny się korkuję nigdy tak nie miałammoże to mnie poprostu osłabiło miałam iśc na siłownie ale nie idę bo się trochę boje bo przy wysiłku jest wzmorzony co 15 minut bym musiała chyba chodzić się korkować hehe. Poćwiczę coś w domu choć mi się nie chce aha hantle czwórki są naprawdę cięzkie hihi :-). Veruna to ty teraz będziesz miała przerąbane jak się mundial zacznie co? Lajtowo może spróbuję tego twojego treningu zobaczymy czy będą zakwasy choć pewnie będą :-) Ostatnio po Tomku myślałam że będą ale nic nie było. Chcicała bym jutro pójść pobiegać ale stadion zajęty bo jakieś zaowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Lajtowo przejzałam ten trening wyglada masakrycznie dla moich kolan chyba odpuszcze boje sie ryzykowac za długo je leczyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byłam ja aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
A no tak Aga przeciez pisalas ze masz okres gapa ze mnie!:P dołączyłam dziś do Ciebie, dwie godziny temu sie zaczął:) jak mówiłam dzis tylko spacer 1 godz wolnym tepem. Lajtowo wypróbuję Twój trening ale nie wiem jeszcze kiedy, mają być mega upały ponad 30stopni... nie wiem jak to przezyje, juz dzis bylo u mnie 27, w miescie zawsze tak gorąco... Cieszę sie z Twoich efektów Lajtowo, moze zarazisz ćwiczeniami kolezanki:) czy masz aktywne kumpele? Veruna tylko nie zrob z tego piwa codziennego rytuału:D bo to tyyyle kalorii... swoją drogą dzis jedno wypiłam... i zjadłam chipsy i ciastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomalkaaa
hej Laski :* ja powoli dochodzę do siebie; powtórzyła się akcja sprzed meisiaca- z zaparciem i biegunka jednocześnie, migreną i wrzodami żołaka . nie mogłam jeść, tylko pić. niestety przez ta biegunke odwodnilo mnie calkowicie :( stad kolejne bole glowy... ech.. na szczescie(!) powoili dochodze do siebie.. pije elektrolity, a na noc sunbiotyk, sucharki, muszynianka i troche coli (dobrze przeczyszcza). wczoraj wieczorem znajdlam nawet indyka w warzywach i makaronem z fasloi mung i zielonego groszku (znacie go? super alternatywa jak ktos nie znosi ryzu hehee). a rano zrobiłam kupkę, NO RMA LNĄ. nie wiem czy dopisywałam na słowa Wikii powyżej- dzięki Dziewczyno :* panika i histeria to drugie moje imię, więc niestety się ich nie pozbędę :( a do Bichty i tak pójdę (dietetyk) bo chodzi mi głównie o migreny. Mądrze mówisz, i wiesz kupiłam wczoraj dwie puchy tuńczyka- jeden w wodzie, drugi z oleju roślinnym, ale oba 70% zawartości samej ryby + całego halibutka -> m, go wypatroszy i wsuniemy- kochaaaamy całe rybki :D co do tuńczyka- to który jest najsmaczniejszy? wybrałam ten w wodzie bo mniej tłusty, ale chciałam spróbować dwóch prdzajów. Jak wgl jecie tuńczyka- zwyczajnie, na kanapce? muszę wam się przyznać, że nigdy nie jadłam.. przyjęłam, że raczej się nie polubimy i na wszelki wypdaek nie kupowałam i omijałam ;p ;p ps. w czw jak tak się żaliłam publicznie wam, to wł wsz się zaczęło, głowa bolała mnie tak okrutnie gdy wracałam z pracy. masowałam się o drążki (głowę- pomaga) byłam blada jak ściana, i musiałam wyglądac jak siedem nieszczęść, bo gość obok wyglądał jakby chciał nakręcić filmik i puścic go na discovery.. weszłam do domu, kąpiel z lodem na głowę, 3 paracetamole, woda, korki do uszu, rolety w dół. i obyło się bez rzygania, jupi! ale spałam nieprzytomna do 22.30. mam andzieje, ze nigdy nie doswiadczylyscie takiej ksiazkowej migreny.. :* ps.2. gdzie mozna kupic takie fajne hantelki, no gdzie :D ? ps.3 taaak ja 04.06 byłam tez na zakupach :D kupiłam sandały sportowe ciemnofioletowe ;d z 400zł za 150 :D ^^ a siostra zafundowała mi 3 pary gatek, więc trochę podreperowały mój zużywający się bieliźniany... burdel;p ps.4 musze jeszcze kupic tak: ładne szpilki (nie mam ani jednej pary) + baleriny (rowniez nie mam) + płaskie eleganckie sandałki (znalazałam na eobuwiu z Gabora, ale.. 400zł :() poki co zamowie baleriny i szpile- ok 350zł wyjdzie, ale siostra mi dała 100zł na sandały a mama na dzien dziecka (i mimo, ze juz wsiaknely :( ) to bedzie mi sie inaczej je kupowac, heh :D ps. znacie stronkę "eobuwie" ?:) Lajtowo, dawaj fotę sandał, dawaj fote sandał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Ziomalka współczuję Ci! ...ale musisz to przetrwać. Czy mi się cos poplątało czy jesteś pania psycholog? jeśli nie to przepraszam za pomyłkę:P a jeśli tak, to powinnaś wiedzieć że ciało i umysł to jedno, gdy przy złym stanie psychicznym niemożliwym jest posiadanie zdrowego ciała... biegunki i zaparcia często mają związek ze stresem lub lękiem. Uspokajaj się :) za każdym razem:) co do migren nie wiem jakie mają podłoże nie wiem co Ci doradzić ale dobry nastrój i spokój na pewno nie zaszkodzą na co dzień! Trzymaj się kochana:) Tuńczyka w oleju nigdy nie kupowałam zawsze w wodzie/sosie własnym bo to dodatkowe zbędne kalorie, a co, jeśli posmakowałby mi bardziej od tego w wodzie?:) wole wersję fit:D tunczyka wrzucam do salatki np takiej: papryka, mix sałat z biedronki, pomidor pokr.lub pomidorki koktajlowe przekr. na pół, olej rzepakowy zimnotłoczony lub oliwa z oliwek zimnotłoczona, oliwki czarne, ewentualnie cebula(czasem dodaję orzechy laskowe lub włoskie potraktowane młotkiem:)) na kanapkę też dodaję (chleb, tunczyk, cebulka,papryka). rak na jaaakis czs jak pikę pizzę (mieszam mąkę pełnoziarn ze zwykła) to dodaje tunczyka zamiast mięsa i juz masz dietetyczną pizzę:) Dziś ćwicze, brzuch koniecznie a co do tego to jeszcze nie zaplanowalam posłucham swojego ciała wieczorem:P wiecie co, po klatce, plecach oraz ramionach (2 treningi) Natalii nie miałam zakwasów tylko w jednym miejscu nieduże, pewnie dlatego ze wiekszocsa cwiczen robilam z 2kg, nastepnym razem zrobie z 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomlka
tak tak, jestem psychologiem !:) ale umiem słuchać innych a chyba o to chodzi przede wszystkim, prawda? nie zwracam uwagi na to co jem, jak jem, co ćwiczę, jak ćwiczę, czym jadę i jak jadę. chore, ale jestem w gorącej wodzie kąpana i roztargniona. ja po prostu nie mysle co robie. powaga. i to doprawdza do takich wlasnie sytuacji. chcialabym wszystko SZYBKO i DOBRZE i TANIO. wiadomo do czego doprowadza taka mieszanka. :) . i tak w ćwiczeniach. KOCHAM ZJEŚĆ. DOBRZE. i wydaje mi się, że skoro JUŻ ćwiczę (hello?) to efekt powinien przyjść NATYCHMIAST, a... nic nie ma na już. i właśnie mój temperament choleryka + brak cierpliwości jest głównym źródłem problemów mojego życia. Nawet jak się trzymam z ćwiczeniami, to ZAPOMINAM, że powinnam JEŚĆ WIĘCEJ, bo inaczej spalę mieśnie. Ja napr staram się nie brać do siebie wsz co ludzie mi mówią, ale tak nie do końca się da. i stąd wsz problemy ze stresem, migrenami itd. nie nie przejmuje się, ale duszę emocje w sobie słuchając muzyki np. nie zawsze można usiąść i zrobić 100 brzuszków, prawda? ;/ Wikia, chyba nie ruszę tego tuńczyka z olejem, masz arcje ;p hehe a na kanapce nie jadłaś?:) tak z trochę masła na chlebek? ciekawe by to było...? sałatka super, ale JUŻ ją spisałam na straty, BO ILE TO ZACHODU... szok . ;/ jak ja chcę się pozbyć RAZ na zawsze złogów tłuszczu??? nie da się szybko. przyda mi się ten dietetyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam high&tigh z brazil but lift z gumą i obciążnikami, tylko tyle bo w trakcie ćwiczeń czułam poprzednie zakwasy :) do tego 20 minut hula hop, Veruna pytalas o rezultaty- na samym hula hopie w zeszłym roku zleciało mi po 8 do 10 cm w każdym zwymiarów. Z tali brzucha bioder i tyłka w sumie 40 cm. Okazalo się że mam wcięcie, a nie miałam go. Dobrze robi na trudny do rozbicia tłuszcz na boczkach z tyłu. No i jak masz z kulkami masującymi, to musisz napinać brzuch, więc dobre zamiast brzuszków. Ćwiczę nadal, żeby mi masowało ewentualny nadmiar skóry, który przecież musiałby obwisac przy takich spadkach. Masuje skórę, rozbija tłuszcz i w sumie rzeźbi mięśnie, bo musisz cały czas je napinać. Zastępuje mi ćwiczenia cardio :) a jak zejdę w dół ugne nogi to dodatkowo pracują uda tyłek. Uważam, że zakup tego kółka to był strzał w dziesiątkę. Już mi oddało nieocenione przysługi. Zapłaciłam 50 zł. Drugie 50 dałam za hantle i obciążniki, gumę mam za darmo pasmanteryjną i ten uroczy zestaw towarzyszy mi na codzień. Wiecie, niby nie można miejscowo spalić tłuszczu, ale bardzo mi wymodelowało korpus z każdej strony. Jestem płaska i szczupła, a widzialyście zdjęcie z boku jak mi bęben wystawał. Jeszcze tylko muszę coś zrobic z cellulitem na tylku. Ale jestem cierpliwa. Nawet jakby to miało potrwać kolejny rok czy dwa. Tyłek mam podniesiony i mięśnie sa, ale jak je napne z całej siły to widać grudki. Bez napinania nie widać. Będę robić ten brazil bo daje efekty mam mięsień w przejściu tyłek udo, tak że to kwestia czasu i bedzie ok. dobrze że pocwiczylam teraz, bo mam robotę papierkową dość twórczą wczoraj siedziałam do drugiej, teraz muszę tez zasiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajtowo... Twój nick jest mylący... wiesz o tym?:) ps. a jakie hula hop polecasz na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×