Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gość
aa jest zdjęcie w bikini hehe a raczej pół zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
kurde, wszystkie kochamy burze:D tez uwielbiam zgasic swiatło i siedziec "w oknie" z broda podpartą na rekach i oglądac ale dzis od rana padało i błyskało wiec nie duzo bylo widać. zaliczylam spacer 65min. A plyte Ewki zobaczylam przed chwila, zamawiam.:) 30zł plus przesyłka. na okładce napisaneze tp pogromca celulitu.... zobaczymy. na wyzwanie z Jillian sie na pewno nie pisze:D a pomiary zrobie w okolicy 18ego. zrobie fotki i wysle wam. moze wszystkie sie wymienimy fotami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jednak nie było burzy :-( Korciło mnie na tę płyte ale muszę w tym miesiącu już spasować :-( ale pocieszam się tym że i tak wolała bym zamówić jak już się laski uspokoją bo teraz się rzuciły te jej fanki to z ilości zamówień mogą przeoczyć moje :-P Zamówię w nastepnym miesiącu a może do tej pory bedzie już na gryzoniu. Wikia a ile przesyłka? Wikia wiemy że ty planujesz ttreningi z dnia na dzień więc jakis plan ci nie bedzie odpowiadał Mnie akurat bys się przydało większa mobilizacja bo bedzie wstyd jak nie zrobię hehe. pamietam że hybryda mnie mocno mobilizowała :-) Dobra spadam coś ostatnio nie moge się z wyra podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga chyba oszalalas!!!!!!!! Stopke jak zmienie to sie zdziwicie bo mi przybylo, dzis zmierzylam pupe i 3 cm wiecej!!!!!! !!! Teraz to na pewno sie wezme za siebie!!!!!!!! Jilian shred moze byc dla Ciebie latwe bo Ty caly czas cwiczysz, ja ostatni trening mialam jakos w maju moze w polowie? Nie wiem nie pamietam.....kondycha spadla odpuscilam cwiczeniA wiec shred moze byc akurat;) zaraz poczytam o tym turbo Ewki ja sie pisze na kazde wyzwania:p tylko to na mnie dziala jak mam planowac codziennie to mi nie wychodzi:p jutro mam wolne wiec cos pocwicze co cwiczycie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
hahah Veruna co ćwicze jutro? to jak wrózenie z kart:D jeszcze nie wiem co dzis pocwiczę:P a co dopiero jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Upss dni mi sie pomylily jutro jestem w pracy do 21 w piatek mam wolne. Co cwiczycie w piatek?:p wikia podziwiam ja niestety sciemniam przy takich cwiczeniach jeszcze maz stekajacy, ale powoli zacznie sie odzwyczajac:p dlaczego nie piszesz sie na Jillian? Nie lubisz jej czy nie lubisz czegos narzuconego.? Ziomalka Hura a Ty nie sciemniaj:p gdzie sie podziewasz co cwiczysz? Dalej rachunek sumienia tu robic:p wogole nudy w tej robocie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
wow ale była burza grad wielkości fasoli. Moje pranie na balkonie wyprało sie drugi raz. Veruna ja dziś i w piątek idę na siłownie jutro planuję turbo chodakowskiej ale zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj nie ćwiczyłam, pisałam sprawozdanie do 2 nad ranem, dziś tylko pół godzinki, 10 minut ramiona, 10 min nogi i 10 min hula hop. Zasiadam do pisania, bo jutro chciałabym to oddać, a jeszcze sporo muszę podopisywać. Dlatego musiałam szybciutko poćwiczyć, bo nie wiem czy mi nocy starczy. Obiecałam sobie, że nawet jak ćwiczenia naprawdę będą mi kolidować z czymś koniecznym do zrobienia, to i tak nie odpuszczę. Miałam do wyboru, albo teraz albo w nocy, no to wolałam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wymiary bez zmian, jedynie kształt się zmienia :) bez żenady pokazuje ramiona, prawie mi nie obwisają, nie mam cellulitu, całkiem inaczej się wygląda, uwielbiam nie być rozlazła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Veruna nie chce Jillian z tych powodówc które wymieniłas:) wole treningi wybierać pod kątem tego jak się w danym dniu czuję i co podpowiada mi intuicja/nastrój a Jillian nigdy mnie nie pociagała:D oj.. ociagam się i ociągam ale trzeba tyłek ponieśc, zabieram sie za trening. Ewki 30min z Detocell + brzuch (ile dam radę, jest strasznie duszno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
hihi Wikia widzę że też odwiedziłaś stronkę detocellu z całym treningiem i jak? jeszcze go nie próbopwałam do tej pory był w częsciach dziś jest wkońcu cały. Ja byłam na siłowni boszee czemu ja wczesniej nie chodziłam w środy jaka zajebista ekipaaaa faceci pomocni sami zwracali nam uwagę na technikę itd jeden skatowałmi troceps hehe robiłam odwrócone pompki na ławeczne a on podszedł i zaproponowałm mi żebym nogi dała na skrzynie ręce bliżej bo tak jest ciężęj matko jak cholernie bolało stał przy mnie i kontrolował technikę nawet chwalił za dobry ruch no tak to ja mogę ćwiczyć naprawdę super pomocna ekipa jutro pewnie nie rusze rękoma proponował mi dwie skrzynie jedna na drugiej ale to już hardcore. Naprawde ryjek mi się cieszy dostałam porządny wycisk w te dni kiedy chodziłam poprzednio czyli wtorek i czwartek (niedziela była ok) to same lafiryndy lansujące się makijarze stroje fitnesowe i każda tylko się lampiła na ciebie jaka gruba jesteś do tego takie cnotki haha hihihi jak mnie to wkurwiała a tu prosze normalni ludzie do tego pomocni super. Dobra podjarałam się teraz mykam czytać książkę miłego wieczoru. Wikia Veruna robicie jutro ze mną turbo? A może inna propozycja chętnie zrobię coś razem z wami dla motywacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
ojezuuuu.... ten trening z detocelu to kardio bez przerw, bylam cala mokra ale jest gorąco to nawet siedząc się pocę:D nie wiem czy to wina temperatury czy po prostu słaba jestem czy tego ze jeszcze mam okres ale po 30min zrobiłam tylko 7min na skośne z taką azjatka Joannah Soh. nie dałam rady wiecej, ale lepsze to niz nic:P trening z detocelu jest na youtubie tam go znalazlami ściągnęlam:) tylko ostrzegam Cię Aga, duzo jest na podskoków, prawie same w sumie, trzeba uważac na kolana moje troche poczuły, a jedno ćwiczenie całkie zmieniłam. Ale fajnie ze "odkryłaś" świetna środową ekipę, teraz z wiekszym entuzjazmem bedziesz chodzić! Turbo zrobię:) taki trening to moge zaplanować i zrobić heheh ide pod prysznic lepię się :D:D do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
U mnie dzisiaj chlodniej przyjemnie:) juz tego pocenia mialam dosyc nie wiem jak dalyscie rade cwiczyc u mnie w chacie chyba bylo gorzej niz na dworze:/ Aga to teraz dni musisz zmienic na silce:) spytaj sie kiedy chodza wtedy tez bedziezz chodzic.super ze zwracaja uwage na technike i cos podpowiadaja:) ciesze sie razem z Toba:p ja dzis nie cwicze bo do 21 w pracy jestem. W piatek moge cos zrobic z Wami ale bym musiala wiedziec najpozniej jutro do godz. 11 bo musze wczesniej robic trening bo po 13 do fryzjera na odzywienie wlosow i nie chcialabym ich myc ponownie tego samego dnia:p moge sprobowac ten trening z detocell:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
mam w końcu stanik, jest świetny jak go zapinam na krzyz tak przyjemnie mocno ściska:D moge juz biegać! Aga Ty biegałaś czasami na dworze, powiedz mi od ilu zacząc ? nie chce przeholowac ale tez nie mam zamiaru sie obijać:P na pewno nie bede robić żadnym systemem tylko coś wstylu biegne truchtem biegne -zmęczę się, idę -biegnę -idę itd To dzis wieczorem turbo? Veruna my w tym samym regionie mieszkamy to podobna pogoda tez mam chłodniej, wiaterek fajny wieje. Lajtowo pisałaś coś kiedys o wspólnej imprezie...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Wikia ja kiedys czytalam rady specjalistow i zalecali biec przez pare sekund pozniej isc i tak w kolko.... moze 30 sek biegu 30 sek idziesz? Wiecie ze mnie dupa boli od siedzenia:o co wstane zaraz ktos przylezie i musze usiasc auuuaaa:o jakis czas temu robilam przysiady bez rozgrzewki i to odpada bo bolaly kolana jednak rozgrzewka musi b yc. jeszcze 3 h i do domku:D dzisiaj szybko w kime pojde:p a musze dokumenty na jutro poszykowac:/ jak sie biore za dokumenty az mam gesia skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna zmieniłam własnie grafik z siłownią hehe będę chodzić poniedziałki środy piątki i niedziele. Pytałam o zawieszenie na miesiąc moge zawiesić ale i tak musze zapłacić dopiero na koniec umowy bedę miała dodatkowy miesiąc nie płatny bez sensu. Zamówiłam płytę Ewki Wikia długo czekasz zawsze na przesyłkę?. Troche się martwie czy dojdzie Co do biegania to ja nadal biegam tylko rzadko ale raczej interwałowo możesz spóbowac myslę że masz świetna kondycję i dasz radę ściągnij sobie na telefon jaką aplikację z tabata i będziesz mogła kontrolować czas. A jak chcesz normalnie to zacznij od lekkiego truchtu myślę że 30 minut na początek wystar zy bo zakwasy na pewno będą inne mięśnie pracują. Ja na poczatku też biegłam ile mogłam później odpoczywałam idąc i znów biegła teraz już mogę bitą godzinę biec :-D. Najlepsze tempo przy bieganiu aerobowym to takie żebyś mogła swobodnie rozmawiać ale nie śpiewać chyba wiesz o co chodzi bo nie sztuka jest się zmęczyć po 10 minutach i dalej dupa przy aerobach musisz biec przynajmniej 30 minut. Daltego spróbuj własnie tak biegnij spokojnie miarowo ile dasz rade niby faktycznie trenerzy mówią żeby robić to wg planu ale ja nie robiłam i żyję hehe. Pamiętaj o rozgrzewce i rozciąganiu na koniec ach jaki to przyjemny ból rozciągać się po bieganiu nie ma porównania nawet z insanity :-) Prawda Eliza? No i najważniejsze buty buty buty nie możesz biegać w zwykłych bo możesz narobić sobie kłopotów . Ja na poczatju biegałam z opaskami na kolanach dobrze rozgrzej kostki pamiętam jak na poczatku właśnie przez nie wiedzę o rozgrzewce nie mogłam chodzić tak mnie stawy bolały. Weź ze sobą małą butelkę z wodą i słuchawki na uszy z muzą bo mogą cie boleć mnie zawsze bolą uszy od biegania a teraz siara z opaską w taki upał słuchawki dają radę. Mam nadzieję że ci pomogłam :-) mogę iść pobiegać w sobotę jak chcesz :-P Dziś turbo za jakieś pół godzinki się za nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po treningu uff cięzko przy tej duchocie. Wiecie co mój mąz dzis stwierdził kiedy ćwiczyłam? że on też ma kaloryfer tylko mu się zapowietrzył ahahahahah padłam . Dobra uciekam pod prysznic i idę spać bo ostatnio przez te ksiązki sypiam po 5 godzin w pracy jestem nie przytomna dobranoc dziewuszki do jutra :-) Wikia to kiedy idziesz biegać jak cię znam tojuż pewnie nie wytrzymałaś i zrobiłaś rundkę? Aha chciałam zapytać co wiecie na ten temat. Podobno na redukcji nie wolno jeść owoców? to prawda cholera myślałam że może na drugie śniadanie żarła bym truskawki albo arbuza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Hahahha :D Aga ale Ty mnie znasz :D !! Przebieglam sie 20min zrobilam tylko jedna przerwe na marsz i...bieglam z opaska haha a Ty piszesz ze to siara:P tez mam wrazliwe uszy. Przez to zrobilam tylko polowe turbo ale chyba mi uznasz;)? Dostalam info z bebio ze wyslali plytke a w sobote biegam! Jutro odpoczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Owocow nie powinno sie jesc po poludniu ze wzgl na cukier ale moim zdaniem nie powinno sie z nich rezygnowac bo to mnosto witamin ktorych zadne tabletki nie zastapia. Ja jem owoce dzieki temu tez zadko mam napady na slodycze. Tylko wieczorem juz nie jem owocow. Dzis zjadlam kilogram truskawek i poltora banana:D a moj maz zjadl drugi kilogram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaki emocjonujący mecz :) cóż po karnym 2:1 dla brazylii trochę sędzia przesadził. W trakcie meczu pocwiczylam, mam podzielna uwagę. Znów pół godzinki tylko ale x obciążeniem. 15 min ramiona, 15 min nogi. Jutro dłużej poćwiczę, skonczylam robotę papierkową na ten tydzień to będę mieć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo :-D ja tez uwielbiam oglądać piłkę a mój syn to już wogólę małosię nie zesra aż sie dziwię że w tym wiku można już kibicować:-D siedzi wryty w tv i tylko co jakiś czas krzyczy PIPA! albo bam jak się któryś wywali, bije brawo jak jest gol :-D Wikia hihihihihi wiedziałam że pójdziesz hihihi no ja jakoś mam opory do opaski o tej porze roku więc zakładam słuchawki ewentualnie kaptur hihihi. Zaliczam ci turbo hihihi tylko kochana pamiętaj nie ćwiczymy siłowo po bieganiu tylko na odwrót :-). To w sobotę idziemy biegać :-D O matko kocham to robić hihi ty też pokochasz :-) Dziś jem na drugie sniadanie truskawki :-) tylko nie cały kg jak Wikia bosie jednak boje tego cukru :-D Wikia daj znać czy dopadły cie zakwasy :-) matko ja mam zawsze opóźnione i po środowej siłowni dopadły mnie dzisiaj pewnie jeszcze wczorajszy trening dołożył swoje. Matko barki ramiona ledwo się ruszam hihi dobrze żedziś ćwiczę nogi ciekawe jacy ludzie będą dzisiaj Wikia ale ci fajnie trochę żałuję że nie zamówiłam wczesniej ja pewni dostane dopiero grubo w przyszłym tygodniu dziś pewnie dostana przelew (wczoraj poszedł ode mnie ale maja inny bank) jutro pewnie nie pracują to zapakują w poniedziałek i dostanę dopiero w piatek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Na razie zakwasow nie mam rozciagnelam sie porzadnie po cwiczeniach ale tez moga byc opoznione wiec jeszcze czekam... nie boj sie owocow tylko jedz najwyzej rano na sniadanie lub drugie sniadanie. Ja jem nawet pozniej tylko wiwczorem nie jem ale bez owocow nie wyobrazam sobie dnia:D Pilki nie lubie ogladac ale grac lubilam w podstawowce, wszystkich po nogach mocno kopalam i nie chcieli ze mna grac :D haha Dzis przerwa w bieganiu ale silowo cos zrobie, przysiady z obciazeniem na peewno bo juz tydzien nie robialam i brzuch na pewno,reszta wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski a co tu taka cisza? imprezujecie? :-) Ja niedawno wróciłam z treningu dziś nogi posladki brzuch+cardio. Idę spać Miłej nocki Aha po truskawkach byłam szybko głodna :-) za mała ilośc dla mnie :-(. 30dag . Dostałam od koleżanki 20 tabletek hydrominum bo ona zapomina brać hmm chyba wypróbuję co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
hej:) dzis wolne mialam tylko przysiady i brzucdh zrobiłam. Aga hydrominum bierz to ziołowe, nie zaszkodzi a moze pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
hej spróbuje to hydrominum. Wikia nie wiem jak z tym moim bieganiem dzis bedzie boleje deszcz wstałam rano żeby biegać a u dupa zobaczymy popołudniu :-( A nie chwaliłam się wam że byłam ostatnio w maku moje dziecko wymusiło wizyte byłam przed obiadem więc strasznie głodna i wiecie co zamówiłam ? Sałatkę z grillowanym kurczakiem sosem vinegret :-D jestem z siebie taka dumna hihihi że nie skończyło się kanapką i frytkami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćazg
a i jeszcze mi się przypomniała u mnie na siłowni sprzedają olej w sprayu 0 kalorii za 26zł nie wiem na ile wystarcza pewnie nie na długo jak wszystko w sprayu ale co o tym wogóle myslicie patrzyłam skład nie ma tam zadnej chemii na pierwszym miejscu olej rzepakowy ale dziwi mnie 0 kalorii. Nie wiem czy opłaca się kupic taki bajerek mogła bym smażyć na nim swoje warzywka tylko nie wiem czy się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
u mnie tez ponuru, jak bedzie padać to wiadomo ze nie biegamy, jak bedzie zimno to ta od razy chora bede, wiec bardzo mozliwe ze trening w domu. nawet wiem co, insanity" back &6pack". A to cacko w sprayu... nie podoba mi się :D nie kupowałabym, doceniam walory smakowe, zdrowotne i odzywcze naturalnych olejów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
przeglądam filmiki z hantlami, jeszcze "strength"biore pod uwagę. Aga jesli bedzie padało/wiało/zimno to ćwiczysz coś innego czy odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×