Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gość
----> pisała ziomalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka, ja zanim kupiłam, dość się naczytalam o różnych typach kół różnych firm. Wybrałam koło duże 98 cm firmy hertz, model sempre 1 składane z ośmiu części, każda ma osiem kulek węglowych masujących wytwarzającym jakieś jony :) w sumie 64 kule. Koło jest czarne, bardzo wytrzymałe, ale po złożeniu nigdy nie rozbierałam i nie składałam ponownie. koło jest ciężkie, waży 1, 45 kg, no i trzeba mieć trochę miejsca żeby nim kręcić. Przy tych ciężkich kołach trzeba zrobić trening adaptacyjny. Pierwszy dxien krecilam minutę, drugi dwie, az doszłam do dziesięciu. Później do dwudziestu. W pasie miałam taki komin z włóczki. Po dwóch miesiącach krecilam na cienką koszulkę, teraz mogę na gołe ciało, ale śmigam już rok. Nie miałam siniaków, niektóre dziewczyny ćwiczą pierwszy raz 40 minut i mają krwiaki. Ja nie miałam siniaków, no ale podeszłam rozsądnie, na początku zanim ciało się przyzwyczai może boleć jak się przeholuje. Teraz kręcę różnie, ale rzadko przekraczam 20 minut. I tak są efekty. A propos koleżanek- żadna z najbliższych nie ćwiczy, a dalsze ćwiczą ale w sposób zorganizowany, zumbę i na stepie. Ja wolę w domu. Zachęcilam do ćwiczeń 3 dziewczyny, tzn. zobaczyly że schudłam i spytały co zrobiłam. Pewnie też ćwiczą w domu. Też kupiły hula hop, nawet większe i cięższe od mojego, ale rzadko rozmawiamy, raczej słabo im wychodzi motywowanie się do ćwiczeń :) jakby nie wy to nawet nie miałabym z kim o ćwiczeniach gadać. No może z córką, bo ona też widzi jak się zmienilo moje ciało i czasem podpytuje jakie ćwiczenia robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo nie wiedziałam ze ten (to?) hula hop jest taki/e cięzkie! to sie nie dziwie ze cię tak wykroiło w talii, trening i porządny masaż w jednym. bardzo zachęcajace:) na wszelki wypadek skopiowałam sobie Twój wpis jak ćwiczyłas i jakim modelem, jeśli kiedys kupię będzie pod ręką. Jestes bardzo rozsądną kobietą:) tak metodycznie podchodzisz do treningów! podziwiam, kiedyś robiłam tak jak Ziomalka, "na hurra!", teraz bardziej się kontroluję ale do Ciebie to mi jeszcze daleko...:D Ziomalka bierz przykład z Lajtowo! Weź tych pacjentów odpraw na wakacje niech Ci dadzą troche spokoju i zaopiekuj się sobą:) Byłam na spacerze 40min ale ślamazarnym tępem, taaaki upał jest! wole upał niz chlapę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi dziecko powiedziało komplement, że zmieniłam się przez rok jak na reklamie linea 40+ hehe i tym sposobem wyłudziła ode mnie pizzę. A na obiad robiłam też tuńczyka w sosie własnym z czerwoną fasolą i sosem i spaghetti :) a w ogóle niestety slecze nadal nad papierami już drugi dzień i noc. Końca nie widać. Włączyłam tv po miesiącu bo na fb zobaczyłam że jest opole, wczoraj też było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja wczoraj grzeszylam byłam nad wodą a później na grilu wypiłam 3piwa usmażyłam się na słoneczku Hula hopem kręcić niepotrafie i chyba nigdy się nie nauczę. Lajtowo zazdroszczę ci ciała ja chyba nigdy sie tego tłuszczu nie pozbędę tobie bardzo szybko i sprawnie to poszło chyba żadnej z nas się nie udało jak tobie super kochana tak trzymaj :-) Wiecie że wczoraj na plaży nie było ani jednej osoby poza mężczyznami i dziećmi która by nie miała celulitu! Lajtowo zaprośmnie na fejsie :-) mam już Elizę :-) A propo Elizy Elus kochana po twoich fotach wnioskuję że może powinnaś teraz przypakować chudzinko hehe w barki by ci się przydało hihi Ja to myślałam że mi te kości wystają ale u ciebie kochana to można smiało mydełko pod prysznicem położyć taka z ciebie chudzinka. Tylko się nie obraź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Lajtowo, nie mam tv wiec nie wiem co się tam dzieje:P Aga fajne określenie ze mydelko mozna połozyc hahha zaraz musze wejsc na strone Elizy i zobaczyć:D Zgrzeszyłas, niedawno tez grzeszylam raz na jakis czas trzeba:P kurde moje posty nie "wchodzą" wczoraj wieczorem napisalam wamże zamiast treningu byłam na drugim spacerze zwykłym tempem 45min, chyba dwa spacery mozna zaliczyc jako jeden lekki trening...? wieczorem ogladalam komedię "Millerowie". ostatnio jem owsiankę na mleku sojowym, bananowym, waniliowym, naturalnym... pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHura
Wikia, ale mnie podsumowałaś... "na hurra!" teraz.. poważnie zastanawiam się nad zmianą nicka- Hura lub Burza, Tornado albo Damski Kmicic .. 0_o Lajtowo, ale co do hula hop.. ja mam taki problem jak któraś z nas- nie potrafię nim za bardzo kręcić.. :( czy w ten sposób, metodyczny i dokładny, można się nauczyć kręcić hula hopem?:) Czy ty raczej umiałaś już kręcić? :) komin w pasie miałaś z prawdziwej wełny czy raczej domieszka?:) Wczoraj zjadłam: -sucharki - cola: 2-3 szkl (zalecenie farmaceutki na biegunki i zaparcia) - kus kus z tuczykiem - kawałek pieczonego halibuta - 2 l muszynianki + elektroloity (2 porcje), synbiotyk dziś: - 1/3 miski domowego rosołu + 2 sucharki - 2 szkl wody + 1 szkl coli (wciąż mam tr problemów) czytalismy wczoraj sporo o rybach. ja osobiscie uwielbiam makrele i karpie, dorsze, łososie, pstrągi. Ale wszyscy tak mówią o tuńczyku więc m mi poczytał: i tak: do 140g w tyg jest ok, czyli 2 puszki w tyg mozna jesc i dziala suuuuper:) tylko tych dwoch puch trzeba przestrzegac, bo: tunczyk jest duza ryba, a ryba im wieksza tymw iecej RTĘCI się w nniej odkłada. trzeba po prostu uważać by za dużo nie zjeść ;) A MAKRELA TO TAKI POLSKI TUŃCZYK :) też ma mnóstwo witamin z grupy B, potasu, PP, omega 3 itd. przy tym wędzone są super na kanpkę- bez niczego innego! :) omijamy więc masło, ale JAK je omijamy ! Niestety, wcale nie tak łatwo o świeżą, wędzoną makrelę.. kocham makrelę (najl wł wędzona) i będę musiała się z nią przeprosić, poszukać czegoś sensownego na moim osiedlu. A OTO GRUPA PRODUKTÓW, PO ZJEDZENIU KTÓRYCH CZUJĘ SIĘ REWELACYJNIE, to (smak + łatwość przygotowania + brak bóli głowy + działanie przeczyszczające) - gryka !!! - makrela !! - pełnoziarniste makarony !!! - prawdziwy świeży biały ser !! + miód gryczany !!! - picie: muszynianka !! bratek!!! tymianek!! biała herbata!!! zielona !! yerba mate !! - pesto pomidorowe (takie 100%, z naturalnym składem, słoiczek od 12 do 15zł) - pomidory!! ( najl z bazylią) - pełnoziarniste pieczywo ! (samo żytnie najl) - olej rzepakowy! ( żadne oliwy z oliwek) - drób !! zdradzę wam coś o sobie: przez pierwsze dwa, trzy lata na studiach jadłam prawie tylko i wyłącznie ugotowaną kaszę gryczaną z delikatnie podsmażonym kawałkiem wędliny (na maśle) i posypywałam to ziołami dla większego smaku. PYCHA. energetyczne. i wiecie co? może ja ją jadłam podświadomie? tak db na mnie działała.. żadnych bóli głowy.. nic.. i kupki ładne.. i kurdę to nie jest takie drogie jedzenie rpzecież.. i powaga, przez 3 lata prawie dzień w dzień !! wszyscy się dziwili i nie rozumieli, a ja się tak wsypecjalizwałam, że hoho :D - miód - karp !! (oczywiście karp hodowlany, nie 1-sezonowy i nie karmiony owadami wyłącznie.. taki karp ze sprawdzonego miejsca, świeży i młody, nie utuczony i odpowiednio przyprawiony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHura
macie takie produkty?:) swoje własne? może coś się potwierdzi?:)) btw, zastanawiam się na ile to wynika z epigenetyki, czyli tego, że jestem z Polski, i że moje przodkowie jedli to, co jedli, że nasze organizmy to znają, lubią i łatwo trawią.. nam to podświadomie smakuje.. tego było dużo, i to właśnie się jadło.. ryby + gryka i rzepak Na moje włosy działają najl szampony RZEPAKOWE lub BRZOZOWE, ew. POKRZYWOWE.. miód mój ulubiony to gryczany (ew. spadziowy) a kasza gryczana.. zupelnie obojetna jest mi oliwa z oliwek a z mięs najb lubię drób, wołowinę i smakuje mi wieprzowina, choć po tej ostatniej czuję się okropnie. takie rozmyślenia z rana :) a migrenicy mają niedobór wit B... a mi to wł smakuje! nat. wit B... Biologia jest niesamowita dla mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
wpadam tylko na chwilę zameldować się po treningu: 21min secret weapon BBL (Lajtowo polecała) 40min talia z Tiffany (rózne filmiki) 15min brzuch z Ewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka, nigdy wcześniej nie krecilam hula hopem, ale jakoś czułam że dam radę, komin z akrylowej włóczki :) można ćwiczyć ma pas neoprenowy. Na początku ciągle mi spadało ale po tygodniu już krecilam bez spadania. Każdego dnia po minutce więcej to jakieś 100 okrążeń aż doszłam do 20 minut. Może parę razy przez ten rok zrobiłam 40 minut, ale wtedy zawsze biorę telefon i czytam książkę, bo bym się zanudziła tylko kręcąc :) Wikia, ja po secret weapon już nie dałam trasy nic innego zrobić, a zakwasy miałam 3dni, niezła jesteś :) Aga wysłałam ci zaproszenie na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Ziomalka tez lubie olej rzepakowy, kocham! najlepiej taki od rolnika nierafinowany:) używam go do sałatek, albo zamiast masła na chleb. ładna mam po nim skórę, nawilzoną i błyszczącą. Lajtowo dam znac jutro czy bedę mieć zakwasy:) te ćwiczenia które potem zrobiłam były na sam brzuch nóg nie męczyłam. Aga żyjesz? Veruna gdzie przepadłaś, mów co ćwiczyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam 15 minut na ramiona 2 kg czyli w niektórych ćwiczeniach miałam 4 kg tych że załączonymi rękami np znad głowy w dół, 15 minut na nogi z 1kg 15 min hula hop, masaż bańką dwoma największymi bo się wzięłam za poślady a uda tym mniejszym. Dziś odpuszczam pisanie, jutro muszę wstać na 7, a dziś o mały włos zaspalabym na8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia zyje zyje wczesniej coc się działo z kafe nie mogłam wogóle otworzyć strony. Lajtowo dzięki za zaproszenie :-) ale młodziutko wyglądasz Ja jestem po siłowni rozgrzewka + 30 minut nogi +10 minut brzuch+ 20 minut bieżnia+20 minut orbiterek+20 minut bieżnia teraz wcinam jabłko i biorę się za pranie Ziomalka to jesteś psychologiem czy uczysz angielskiego już sie pogubiłam ciekawe co Czanka porabia? Eli wróciłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgagagosc
Lajtowo ale szybko mnie znalazlas nie myslalam ze tak latwo mozna mnie znalezc ja bym nie wiedziala po czym szukac hehe. Mialam jak wroce z pracy wyslac ci namiary a tu prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
zrobiłam jeszcze mini trening (30min) bo mąz cwiczył i sie "zaraziłam":) 13min na rece z 3,5kg na rękę i 17min na brzuch. Aga to u nich cos sie popsuło bo tez sie dobijałam do kafe ze dwadziescia razy:) nie wysle wam zaproszen na fejsbuku bo nie mam fejsbuka, nie myslcie ze nie chce was znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Dzień dobry! kurczę co się stało Aga jestem przed Toba....:D ale pogoda paskudna same chmury od rana, a ja musze wyjsc mam nadzieje ze ze nie złapie mnie burza... dzis robie wolne od ćw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he wikia. Nie moglam sie wyrobic milion ciuchow w szafie a ja nie mam sie w co ubrac sleczalam przed szafa nie mialam juz czasu piac mialam tez rano cwiczyc ale po silowni wieczorem rano ciezko mi wstac. U mnie upal burze dopiero pod koniec txgodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej Laseczki:) Wikia ja nie cwicze bo kumpela przyjechala , w weekend sie nie wyrobilam i te goraczki tez sobie nie wyobrazam, a teraz mam henne a od czwartku mam 12 h w robocie wiec raczej odpuszczam kupilam 3 kg hanle, nie te co ostatnio Wam wyslalam mialam w planach Lise i tak zaczelam si zastanawiac jak pisalyscie ze robicie na hura cwiczenia:p i tak mysle czy nie zaczac od jillian focusa skalpela killera a pozniej insanity i lisa....mialam spora przerwe i ciekawe czy po tych lekkich cwiczeniach bdda spadki co mowicie dziewczyny? Znowu jak rusze z insanity czy lisa cialo sie przyzwyczai i znowu spadkow nie bedzie po jakims czasie.....chyba to bedzie rozsadne co mowicie? A z drugiej strony rozum podpowiada wez zdychaj i napierdalaj cwiczeniami:p cholera co tu zrobic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz gadamy o pogodzie u mnie goraco slonca dzis nie ma, podobno opady od czwartku:p a na fejsa Was nie zaprosze bo tez nie mam:p tak sie zachwalacie jak na fotach wygladacie az sama ciekawa jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Veruna jeszcze się mozesz zdziwić, jak ja:) w tamtym miesiącu ćwiczyłam tylko 13razy ale dodawałam ćw na brzuch za kazdym razem. czyli ćwiczyłam lekkie treningi, skalpel, kardio sporadycznie prawie zadnych hantli a brzuch mi sie wypłaszczył, lekko zarysowały się bicepsy. wydaje sie niemozliwe a jednak:) internywne treningi typu insanity na poczatku dawaly efekty ale pozniej spadków juz nie było. teraz cwicze lekkie rzeczy i cały czas efekty są! dziewczyny dodajcie na koniec do swoich treningów 10-20min brzucha np Tiffany albo rózne brzuszki szybko sa efekty! widzę po sobie a zainspirowała mnie Lajtowo, widziałyście jak tym swoim kręceniem bioderkami szybko brzuch wypracowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Oooo to super bo zastanawiam sie nad jillian.... ripped 30 albo br ale w br sa przez 3 miechy te same cwiczenia? Bo non stop to samo to chyba bez sens to niemozliwe musza byc zmiany:p musze jeszcze poszperac, ja ruszam dopiero 28 czerwca od niedzieli wczesniej nie dam rady, poki co mam mega powera oby mnie nie opuscil, chyba zrobie sobie zdjecie cellulitu i rzuce na tapete aby czasem sie nie zapomnialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaz
Veruna ja robiłam z Czanką BR i Eliza robiła niektóre treningi jak chcesz to zacznij od drugiego lub trzeciego tygodnia pierwszy jest słaby zwłaszcza cardio będziesz miała niedosyt. Ripped in 30 zaczęłam ale kolana mi siadły to nie dla mnie za to zrobiłam całego shreda uwielbiam go mogła bym zrobić jeszcze raz jabyś się zdecydowała to mimo siłowni te 30 minut mogę robić z tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaz
Veruna ja robiłam z Czanką BR i Eliza robiła niektóre treningi jak chcesz to zacznij od drugiego lub trzeciego tygodnia pierwszy jest słaby zwłaszcza cardio będziesz miała niedosyt. Ripped in 30 zaczęłam ale kolana mi siadły to nie dla mnie za to zrobiłam całego shreda uwielbiam go mogła bym zrobić jeszcze raz jabyś się zdecydowała to mimo siłowni te 30 minut mogę robić z tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do fejsa to ja mam taką kumpele i smiać mi się z niej chce mamy dzieci w podobnym wieku i jak tylko ja wrzucę jakąs fotę mojego to ona musi wrzucić na drugi dzień podobne. Wrzuciłam w niedzielę wieczorem znad kwody dziś już ona ma na swoim profilu podobne hahaha. Czekam jeszcze na odzew za zdjęcie w bikini ale chyba się nie odważy hehe u mnie chyba będzie burza bo coś pochmurniała i jest duszno choć nie zapowiadali na dziś. Ja uwielbiam burze ale jak jestem w domu lubię słuchać i oglądać :-D wiem wiem szurnięta jestem :-) Dziś mam nastrój na chodaka odpalę jakieś turbo lub kilerka wieczorek a wyco macie w planach? Czy ziomalka ma teraz nick HURA czy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie wkleja mi całych postów? musze pisać w kilku częsciach no co za kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
AGA shred jest konkretny? Jak tak to sie pisze...moge zaczac od 29 albo pozniej jak Ci odpowiada:) super ze zrobimy cos razem wtedy wieksza motywacja:) powrocil Ci zapal do cwiczen? chyba tez jestem szurnieta bo KOCHAM burze:D zawsze wylaze na balkon i sie ciesze jak dziecko hehehheheh chyba pozostalo mi to z dziecinstwa pamietam jak mialam jakies 5 lat i wyszlam na balkon a matka spanikowana ze ja na balkonie jesgem i podziwiam blyskawice i klaszcze w rdce:p ona ogolnie sie boi jak jest burza chowa sie do azienki i puszcza wode;p Sa tacy ludzie....rozni:p bikini pewnie nie przebije przynajmniej masz sie czym chwalic:D tez zauwazylam ze pelno lasek ma cellulit, ciekawe czy sa swiadome? Albo mysla ze sa szczuple to cell nie maja? Ja poki mam cell i grube giry krotkich spodenek nie ubiore choćby 50 st na dworze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu będę musiała zmienić stopkę ojjjjj zdziwicie się:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaz
Veruna tak powrócił mi zapał doć wiczeń zwłaszcza że moje spodenki sprzed roku które były lużne w nogawkach zrobiły się dopasowane:-( nie mogę uwierzyć że tak się zapuściłam :-( Mój celulit jest dwa razy większy niż w zeszłym roku eh gdybym miała czas na maskę z kawy jest rewelacyjna ale zajmuje mnóstwo czasu którego nie mam. Na zdjęciu w bikini go widac tak mi się wydaje ale już mam to w d***e po mieście w nim nie chodzę a na plaży no cóż to zagranicą a niemki ogólnie wyglądają strasznie więc przy nich nie jest tak źle hihi. Veruna przejzyj sobie 30 day shred nie wiem czy nie bedzie za lekki dlatego zobacz ja w tamtym roku go robiłam miałam super efekty ale jeszcze wtedy znałam tylko chodaka,mel b i MJ o shaunie nie miałam pojęcia więc nie wiem jak przy nim teraz ten trening wypadnie ... Veruna zmieniasz stopkę? Na mniejszą? Ja nawet sie nie mierzę bo wiem że będzie ponad 70cm :-( ale w niedzielę będę chyba musiała stawić czoło rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagz
Wikia co wiesz nt nowe treningu ewki turbo wyzwanie? nie mogę wejść na bebio jaka cena itd? Veuna jaklby pojawił się na gryzoniu mogły byśmy podjąć wyzwanie zawiesiła bym siłownie od lipca tylko trzeba obczaić co to za trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na to że będzie dziś dzień off zasiedziałam się na necie mały mi stęka bo gorąco ale nic straconego która ze mną zrobi w czwartek turbo? Jutro mam siłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×