Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widzieliscie juz fotki Maćka B ? Czuje sie zawiedziona

Polecane posty

Nie do kolan, tylko do 1/3 lydki jak tenisisci. I zgadza sie: jak jade autem, to lubie sobie wlaczyc Jeziorany albo Matysiakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na temat zdjęć się wypowiem bo nie czuję się jeszcze tak stara , żeby opłakiwać kafeteryjnych lowelasów:P:P:P bardzo fajny wygląda ma nasz maciek owszem dość normalny ale tu nie tap madl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macius wyglada jak janko muzykant, az ciekawe skad bierze ta pewnosc siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wrodzonego Aspergera
oraz zapewnień rodziców , że jest najpiękniejszy i najmądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Macka - juz mu pisalam, ze jest calkiem ok, bardzo sympatyczna twarz i atletyczna budowa ciala (spadziste ramiona to big no no)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz pora na lusie.... jak wyglada 40 latka ktora w zyciu jesli miala chociaz jednego to z cala pewnoscia byl slepy gluchy i niemy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wyglada Lusia, i nie interesuje mnie to ale wiem, ze kafeteryjny przystojniak komiczne mowil o niej per 'z***bista d**a' ;) czy jakos tak, w kazdym razie mega pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz, że byś się bardzo zdziwiła pomarańczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie autorka spodziewala? koles ktory tu siedzi po pare godzin ma wygladac jak leo dicaprio? :classic_cool: Tacy bawia sie w realu a nie zamulaja na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak komiczne to byl maczo wszyscy go widzieli w realu i dali by sobie odciac wszystkie czlonki ze fotki ktore wklejal byly jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tle tego co mijam na ulicy maciek naprawdę dość dobrze odstaje nie rozumiem sensu próby ośmieszenia go leczysz kompleksy pomarańczo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mała ty lepiej wracaj do swojego araba służyć swemu panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda komiczne to był projekt od początku do końca fotki były cudze żona podstawiona i nawet wypowiedzi pisali mu moderatorzy on tylko użyczał swego z***bistego nicka:P bosz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomenem tego forum jest latwosc oceniania innych :D gosiu wyzej zna luske pewnie lepiej niz ona siebie,ba nie tylka ja zna wiekszac kafeterian dlatego tak smialo komentuje smiem twierdzic ze z fusow wyczytal zycie niektorych kafeterian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co sie autorka spodziewala? koles ktory tu siedzi po pare godzin ma wygladac jak leo dicaprio? cool.gif Tacy bawia sie w realu a nie zamulaja na necie" 1 a teraz orange spójrz w lustro i znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego zamulasz w necie :classic_cool: 1 uwielbiam te wywody o zależności siedzenia na kafe od wyglądu i wagi. może jeszcze opracujcie jakieś równanie, w którym wynikiem będzie długość penisa przeciętnego kafeterianina :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam, slyszalam glos komicznego tez, wiec projektem nie byl chyba ze mi sie juz pomyrdalo, tylu ich bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Donnikova (...) uwielbiam te wywody o zależności siedzenia na kafe od wyglądu i wagi. może jeszcze opracujcie jakieś równanie, w którym wynikiem będzie długość penisa przeciętnego kafeterianina xxxx Wcale bym się nie zdziwiła jakby ktoś wpadł na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" a teraz orange spójrz w lustro i znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego zamulasz w necie cool.gif" Jestem brzydalem nie mam znajomych wiec co mam do roboty. Zeby tego bylo malo mam tu staly czarny nick z reszta jest on bardzo lubiany. Ale nie bede z niego pisal bo cala postac kjtora wykreowalem by runela jak domek z kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek powiedzial, ze kafeteria jest jednym z jego hobby. ma prawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze kafeteria jest jednym z jego hobby. x a dla innych obowiązkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gość " a teraz orange spójrz w lustro i znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego zamulasz w necie cool.gif" Jestem brzydalem nie mam znajomych wiec co mam do roboty. Zeby tego bylo malo mam tu staly czarny nick z reszta jest on bardzo lubiany. Ale nie bede z niego pisal bo cala postac kjtora wykreowalem by runela jak domek z kart. xxx To nas zaciekawiłeś 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×