Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widzieliscie juz fotki Maćka B ? Czuje sie zawiedziona

Polecane posty

Wiem przeciez jak wygladam. Tak, wygladam jak chlopek roztropek, jak Bolek z Bolka i Lolka. Mam tez kukuryku na czubku glowy i fryzure jak chlopak z podstawowki. Brakuje mi tylko tornistra, plastusiowego pamietnika w jednej dloni i woreczka na kapcie z nadrukowanym czerwonym jabluszkiem w drugiej dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pokaze jego fotki a jesli ktos wklei to na 100% nie bedzie jego:) Weirdos uwazaj bo zapewne bedzie ktos jakis brzydali chcial przylepic do Ciebie. Widac ze jestes bardzo niezalezny, duzo podrozujesz fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymaj to dla siebie:) tak podrozuje, jutro wybieram sie do Szwajcarii i Monaco ale domyslam sie, ze to juz wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym polega twoja weirdness Weirdos, dobrze wyglądasz, zapowiadasz się na kosmopolitę, to może chodzi o to ze chłopców wolisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no wiem:) Ale nie blokuj profilu bede podziwiala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiem przeciez jak wygladam. Tak, wygladam jak chlopek roztropek, jak Bolek z Bolka i Lolka. Mam tez kukuryku na czubku glowy i fryzure jak chlopak z podstawowki. Brakuje mi tylko tornistra, plastusiowego pamietnika w jednej dloni i woreczka na kapcie z nadrukowanym czerwonym jabluszkiem w drugiej dloni." haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jest chyba bogaty bo ma jedno zdjecie z psem ale ciut w szybie sie ogrod odbija i stoi Porsche na nim. Dobra juz sie zamykam zebys profilu nie zablokowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W . powodzenia, widzę, że znalazłeś na kafe dziewczyny w swoim typie, które są zainteresowane :) Niech ci sie i w życiu ułoży z kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy chcecie od wygląfu Macka całiem miłą ma aparycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błękitna, nie mam na ten temat zdania, mogę tylko stwierdzić, że nie odpowiada mi ani Twój brak poczucia humoru, ani niedostatki w bystrości umysłu, ani brak pojęcia na temat zabawy słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Fikuuuu
malo spostrzegawcza jestes:) Ja juz wiedzialam po studiach na Florydzie bo napewno tanie nie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie Porshe. Jakbym mial wiecej kasy, to bym sobie kupil Land Rovera Discovery, albo Jaguara XJ, ale jeszcze musze pare lat poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz:) juz obiecuje nic nie mowie, podziwiam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam fiku pitolisz. Ja chcialabym kogos z dobrego domu przeciez nie bede brala jakiegos niewychowanego buraka. Prawda jest taka, ze musi byc z dobrego domu, zaradny i ambitny. Planuje miec dzieci i nie chce zeby bylo im zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne jesteście :) ps. mam zdjęcie w czerwonym samochodzie sportowym, nie swoim, czyli sytuacja podobna jak w przypadku 20 latka, którego na pewno na takie auto nie stać poza tym - bez przesady, ja się urodziłam w latach 70tych, a adoptować wierdosa już się nie da, bo urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie przesadzaj znam mnostwo 18-24 latkow ktorzy mimo tak mlodego wieku maja strasznie drogie wlasne samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×