Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mirabell83
Hohoho dziewczyny dobre wiesci nam przynosicie :-) Bardzo sie ciesze i oby tak dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakies domowe sposoby na bol glowy? pogoda sie zmienila, deszczowo dzisiaj i pewnie juz tak bedzie i dopadl mnie bol glowy okropny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja na bol glowy lykam paracetamol. Lekarka mi pozwolila to brac w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Beniu ja miałam nosa!!!!! czułam że dzidzia jest mniejsza !!! ;-) Bardzo bardzo bardzo się cieszę! ania_ma- kurcze faktycznie u Ciebie zawiła sprawa...Nie wiem co myśleć i co Ci napisać...Informuj Nas jak się czegoś nowego dowiesz. Buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell wlasnie slyszalam o paracetamolu ale nie wiem czy moge:( moze amolem sie posmaruje i pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Na ból głowy brałam apap. Średnio skuteczny, ale nieszkodliwy dla maleństwa. Na szczęście ból brzucha mi troszkę zmalał, ale nadal czuję się okropnie. Czekam niecierpliwie do środy na kolejne USG. Dziwię się, że macie takie odstępy między kontrolami. Ja mam wizyty co 2 tyg, ale może zw względu na te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, jesli masz problemy to napewno dlatego masz wizyty co 2 tygodnie. Standardowo sa co 3-4 tygodnie:) posmarowalam sie amolem i czekam czy choc troche przestanie. A jutro sobie kupie ten d*phaston. 120zł nie moje, bo 3 opakowania. Ale coz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia89- standardowo wizyty są co 4tyg. do tego mniej więcej 8 ms. Potem częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
fiona, a dlaczego chcesz brać d*phaston? Dostałaś receptę od swojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dostalam, bo mam torbiel na jajniku a od 3 dni mam bole jak na okres, chociaz powiedziala ze ok wszystko. Poprostu jestem blisko terminu okresu ktory mialabym miec i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
oj, zapomniałam, że o tym pisałaś już przecież... tak nas tu dużo, że czasami mi się mylicie, przepraszam :( Ja biore d*phaston od ponad tygodnia, w środę mam wizytę u mojego lekarza i mam nadzieję, że pozwoli mi już odstawić ten lek, bo plamienia się już dawno skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie mam plamien, no ale ta torbiel...no a ten d*phaston tez pewnie miesiac bede brac stad te 3 opakowania 2x1 a w opakowaniu jest 20 tabletek. Glownie dala mi go dlatego, ze mam te bole w miesiacu tak z 5 dni i sa uciazliwe. Ale jak dzisiaj mnie badala i uciskala macice itd to nic nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin na 19 kwietnia ale czuję że moja córeczka przyjdzie na świat wcześniej niż się tego spodziewamy. Mam pytanie czy wasi faceci zachowują się jeszcze gorzej niż wy sami? bo mój jest przewrażliwiony i to strasznie nie pozwala mi nosić nawet lekkich zakupów nie mówiąc już o damskiej torebce ... przecież chora nie jestem tylko w ciąży ... czytałam wypowiedzi na okazało sie że nie tylko ja mam taki problem czy wy też? pomocy ... bo już dostaję szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 ja mam bóle głowy przeokropne. Jestem migrenowcem i nie będąc w ciąży biorę silne leki na receptę a teraz d..... Ratuję się apapem. A na noc stosuję te plastry Apap Ice czy jakoś tak. Paracetamol jest w ciąży dozwolony. Podobno są już badania, że również ibuprefen ale ja się trochę boję i tylko na apapie lecę - drugą już ciążę. Benia - świetne wieści. Teraz już się relaksuj i ciesz swoim stanem;) Ania - wierzę, że jesteś już tym zmęczona. I na pewno przygotowana na wszystko. Ale tak jak piszą dziewczyny - nadzieja umiera ostatnia... Trzymam kciuki za Was cały czas i czekam na wieści od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka no ja boje sie tych migrenowych boli bo 3 razy w swoim zyciu ich doswiadczylam: wymioty, swiatlowstet, trudnosci w wypowiadaniu sie. 1 epizod mialam w podstawowce: pamietam jak poszlam do higienistki z okropnym bolem glowy i ogolnie niedobrze mi bylo. Czulam, ze mam problemy z widzeniem i ogolnie mowieniem. Jak sie mnie zapytala gdzie sa rodzice (mama w pracy byla, tata w domu) to odpowiedzialam ze rodzice sa w szpitalu:) wiedzialam, co mowie, ale nie umialam sie wyslowic, tylko mowilam bzdury. Za kilka lat mialam nastepny w Dzien Matki: wymiotowalam jak kot, juz mialam do szpitala jechac, ale minelo. Tez nie umialam sie wyslowic. Ostatnio w marcu mialam trzeci: dretwienie jezyka, policzkow, bol zoladka promieniujacy do serca no i oczywiscie glowa. Przerazona pobieglam do lekarza, lekarz zrobil badania krwi, potas, magnez wszystko ok. Podejrzewal, ze to wypadanie zastawki serca, ale nie wzial pod uwage migreny, a mnie tez to do glowy nie przyszlo. Od tego czasu mialam spokoj z nawet najmniejszymi bolami. A dzisiaj tez juz mija;) Naprawde migrena to straszna rzecz. Ostatnim razem myslalam, ze mam zawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuje wam bardzo !!!! bez was chyba nie byłoby mi tak łatwo przez to wszystko przejść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, ja juz po wizycie ogólnie wszystko ok jest serduszko i szybkie tetno 180 powoli widac 4 konczyny wiec bardzo sie ciesze lekarza tylko niepokoiła mała ilosc wód płodowych ale powiedział ze narazie nie ma co siac paniki, założył karte ciązy i dał liste badan do zrobienia nastepna wizyta 7 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja_s - gratulacje :) mowi sie, ze przy takim tetnie (tzn powyzej 140) to dziewczynka:) u mnie bylo 168uderzen/minute:) to tylko takie gadanie, ale u wielu moich znajomych i nie tylko sie sprawdzilo:) Ja dzisiaj mierzone mialam cisnienie, oczywiscie troche podwyzszone, ale zawsze tak mam, a puls 104! az sie przestraszylam, ale polozna mowila, ze w ciazy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam na marcowych mamach, ze tam juz w 13 tyg czuja ruchy. To chyba niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
U mnie niestety nie jest tak kolorowo z moim TŻ :( jakby miał w ogóle gdzieś że ciąża jest zagrożona :( ale radzę sobie bo co mi pozostaje, zazdroszczę tym, którym faceci naprawdę pomagają, wspierają i są odpowiedzialni. U mnie ostatnio była o to walka... oby się obudził ... tak się zastanawiam jak piszecie o tętnie, ja niestety nie wiem jak biło serduszko mojego dzidziusia, nie wiem czemu mi lekarz tego nie pokazał?? Później jak zapytałam czy biło serduszko to powiedział że tak i że mi rzekomo pokazywał :o a ja nic takiego nie usłyszałam .... i nie wiem jak szybko biło ani nic a to był już 8tydzień. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Czy wybierając imię kierujecie się tylko upodobaniami czy patrzycie też na znaczenie wybranego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiucha mi w 8 tyg tez nie powiedziala jak bije. Dopiero w 11t5d sie dowiedzialam. Duzo zalezy tez od sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciekawosci patrze co oznacza:) dla dziewczynki: Amelia i jak sie okazalo to idealne imie dla osob urodzonych pod znakiem Barana :) a tak prawdopodobnie bedzie u mnie;) Ja tez jestem Baran ;) A dla chlopca jeszcze nie wiem dokladnie...moze Marcel?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
No to mi trochę ulżyło :) dziękuję fiona, także wszystko jeszcze przede mną:) co do imion to właśnie też zaczęłam patrzeć na znaczenie bo o dziwo bardzo często to się sprawdza... i to, które miałam na oku dla dziewczynki (Lena) troszkę po opisie mnie odstraszyło ;D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Fiona wczotaj rozmawialam z siostra o imionach i tez mowilysmy ze Marcel fajne. Ja chce Tymona albo Kubusia. Podoba mi sie jeszcze Bruno ale moj M mowi ze chyba zwariowalam. Dziewczynka to od zawsze wiedzialam ze bedzie Nela :-) A co do ruchow to ja przy moim synu czulam bardzo wczesnie, kolo 14 tygodnia. Na poczatku takie smieszne pykanie w srodku, ktore z czasem stalo sie mocniejsze :-) Superowe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena tez mi sie podoba i Wiktoria :) Rozalia tez jest ladne. Ale z chlopcem mam problem hihi;) Aha a swoim facetem sie nie przejmuj, pewnie ma gorsze i lepsze dni i wydaje Ci sie ze nie przejmuje sie ciaza. Ja tez tak mialam, wkrecalam sobie, ze sie nie przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell to jestem w szoku. Moze to w jelitach jakies ruchy:) bo ja tez tak mam. Takie pykanie. Nawet mamy pytalam dzisiaj jak miala i powiedziala, ze tak bylo, ale pozniej. Marcel fajne nie? Ale Bruno mi sie kojarzy z ta komedia w ktorej gral S.B Cohen - pokrecony film:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosc
2hejka byl tu temat wlasnie o lenie Ja sie martwie bo nadal nie ma mojej weryfikacji wyniku wr, jutro minie 7 dni roboczych, czyli maja ostatni dzien na to. Qmowie wam jaka jestem tym zmeczona I rozdrazniona, wszystko mnie drazni, szczegolnie petenci w pra y:P po prostu mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
motylek, czyli jutro już będziesz wiedziała, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×