Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mama_Leti
Cześć Dziewczyny, nie pisałam kilka dni, ale niestety nie rodziłam... Zagoniona byłam bardzo, ale postanowiłam się od dzisiaj oszczędzać i ograniczyć jazdę samochodem. Planuję się już wyciszać i szykować dom na przyjęcie dziecka:) Powiem Wam, że boli mnie ostatnio brzuch bardzo - nad pępkiem, ale tak bardzo, że się popłakałam ostatnio nawet. Z kimś już o tym pisałam, ale oczywiście nie wiem z kim. Moja mama mnie nastraszyła wrzodami, a lekarka powiedziała, że to normalne, że się wszystko rozciąga itd... A ja już myślałam, że się poród zbliża... A jak mam z tym bólem jeszcze np 3 tyg. chodzić to chyba zwariuję... Byłam wczoraj u lekarza i się zdenerwowałam, bo te badania są jak wróżenie z fusów, tydzień temu dziecko ważyło 3 300, a wczoraj 3 000?? Badanie na fotelu jest takie bolesne, żeby babka powiedziała, że nie ma rozwarcia... A jakby było, to i tak to nic nie zmienia, bo w każdej chwili mogę urodzić, a z rozwarciem też można długo chodzić... Wkurza mnie już to czekanie. Z USG w 12 tc. wyszedł termin porodu na 8.04, ale babka powiedziała, że ona tego nie widzi, eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
A teraz może coś przyjemniejszego. W Krakowie piękne słońce, ale na razie tylko 4 stopnie. Przychodzi do mnie dzisiaj koleżanka zrobić mi farbę, pogadamy sobie, ponarzekam sobie:) I jakieś porządki zrobię, tylko nie wiem nawet gdzie, bo nie daję już rady ze wszystkiem, kilka dnie mnie nie było i jest sajgon wszędzie... hmm... Ale wiecie co, ja nawet lubię sprzątać. Wolę sprzątać niż gotować, efekt jest na dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziana fajny temat ostatnio z tymi wykładami napisałaś, ja bym chętnie sie wybrała, ale pewnie będę już w szpitalu. Data 04.04.2014 super na poród:) A mój synek urodził sie 27.07 o godzinie 7.07:) czyli szczęśliwa liczba 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
To wyżej to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś ja podobnie jak Aga myslalm ze peknieice jest gorsze od naciecia przynajmniej mnie tak w szpitalu poinformowali, bo oburzeni byli na położną ze mnie nie nacieła skoro wiedzieli ze dziecko bedzie wazyc 4kg :) takze co "kraj to obyczaj" ;))) _______ Miśka odezwij się jak sie masz i malenstwo :)) ______ A u mnie dzis tez tak pochmurno troszkę ... deszczyk siąpi od czasu do czasu ale ciepło, Maja od 6 wojowała ale teraz zasneła głodek moj mały, ciagle by jadła, aaa zapomnialam napisac na kontroli w szpitalu Pani doktor powiedziala ze niby zagojone, ze blizna zostanie po tym gronkowcu wstretnym ale zarosnie wloskami, i śmiała się do majki ze ma dużyyyy brzuch ;D haha i ze urosl przez tydzien tak jak i czupryna którą i tak ma bujną :) Miłego dnia !! i szybkiego rozpakowania kochane :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Biedronka mnie tak wczoraj bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
mnie ten brzuch tez po przytulankach bolal ale to dobrze bo macica sie przygotowuje:P Mama leti to bolalo cie chyba spojenie lonowe mnie tez czasem pobolewa Madzia ja tez bym sobie buty jakies kupila ale jedna noge mam mega spuchnieta a lewa mniej ale to podobno normalne no nic powoli zaczne sie szykowac do tej swojej gin chociaz moj m pojechal gdzies i mam nadzieje ze zaraz przyjedzie bo musze jakos dojechac milego przedpoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Dzien Dobry Kobietki :-) U was takie ladne pogodny a mnie tu w tv oszukuja,bo jak byk pokazuja 26 st.C i sloneczko...a tu co?? Zadnego slonca niewidze i mi.w domu zimno achhh... Ale te hormony we mnie szaleja no mowie Wam,taka jakas.do niczego dzis jestem..nic mi sie niechce i wgl :-( Co do tego bolu brzucha widze,ze Wy tez je macie..te jak ma okres ,ja mam od dluzszego czasu codzien...i wtedy nawet plecy na dole bola i i wtylku ciagnie,miesnie bola z tylu ...ehh :-) Mama_ Leti a ja myslalam ,ze jestes juz po... :-) ciekawe ktora z Nas urodzi nastepna :-) ktora ,ktorą wyprzedzi :-) Fakt fajna data sie jutro szykuje.hmm..wiec dziewczyny do dziela:-) Anus ty.urodzilas jesli dobrze wyczytalam:-) gratulacje :-) A chcialam zapytac motylkuu a tobie z usg na kiedy wychodzi?? I mialas cykle regularnie?? Milego dzionka Wam zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANE;) Witam nowa przyszla mamusie, fajnie ze do chcesz z nami pisać:) Ja wlasnie wstalam, pospalam dzis niezle;)) i odslonilam roletki i rzeczywiscie u nas piekne slonko takze chyba trzba bedzie sie wybrac na jakis maly spacer...wogole zobaczylam sie dzis w lustrze i jestem zalamana swoim wygladem geba mi spuchla porazka totalna w dodatku po porannym oproznieniu stanelam na wage a tam kg wiecej jak wczoraj nie wiem jak to mozliwe ale jestem taka wsciekla ze hej porazka totalna:((( smutno mi U mnie zadnych objawow was chociaz brzuchy pobolewaja a u mnie totalnie nic chociaz juz probuje wszytskiego pije herbatke z malin uprawiam seks skacze na pilce staram sie spacerowac i dupa;/;/;/ wygladam tragiecznie a w dodatku nagkle sobie wszytskie kolezanki o mnie przypomnialy i chca mnie odwiedzac, niestety odmawiam bo jakos nie mam juz ochoty na odwiedziny...nie wiem czy obczajac chca czy co ale tez tak przed terminem kogos nawiedzac wrrr ciekawosc? Milego dnia kochane, no wlasnie miska odezwij sie jak sie czujesz i jak sobie radzisz , ciekawe ktor nastepna:) podobno nie znamy dnia ani godzinY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! a ja nadal w dwupaczku :) na dzisiaj mam termin,myślałam że coś się ruszy a tu nic :( dzisiaj mój szwagier ma imieniny więc pewnie by się cieszył z takiego prezenciku a jutro rzeczywiście jest fajowa data 4.04.14 i w dodatku moje urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzinkę wyruszam do gin,ciekawe co mi powie ,mam nadzieję że nie odejdą mi wody np w autobusie itd :( dziewczyny jak bym się do jutra nie odzywała to znaczy że coś się zaczęło dziać bo ja nie mam niestety internetu w tel,a szkoda bo bym była z Wami na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama haneczki
Doszukujecie się objawów a poród zazwyczaj zaczyna się nagle bez objawów niespodziewanie . Koleżanki może z dobrego serca chca odwiedzic a ty sie dlaczego dosuzkujesz od razu drugiej strony nie mierz wszystkich swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka.... mnie tez boli brzuch jak na okres i bylam przed chwila na KTG w przychodni a tam zadnych skurczy mimo ze na dzis mam termin porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech widzicie dziewczyny niby 21 wiek a nikt nie potrafi przewidziec wlasciwej daty porodu niestety to dzieci same decyduja kiedy chca juz sobie wyjsc:) widocznie im dobrze w brzuszkach :D jakie pplany na dzis macie kochane, kurde ja pootwieralam okna i cos mi zimno chyba jednak nie jest tak cieplo jak zapowiadali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje swiezym mamusia:-) Oj tak naciecie goi sie gorzej niz pekniecie Na sali bylam z dziewczyna ktora popekala. Na poczatku myslalam ze miala cc bo smigala, siadala, kucala.. hmm a ja poruszalam sie z predkoscia slimaka U nas nadal kolki i rowne 4tyg po narodzinach helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam leżeć i obserwować.. jak by coś działo to jechać. A byłam w sklepie i myślałam, że nie dojdę do auta! Tak mnie bolało stanęłam i czekałam aż minie i taaaki się brzuch robi twardy momentami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronko to chyba skurcz jak brzuch twardnieje? ale nie wiem zapytaj dziewczyn co juz urodzily? ale z tego co slyszalam to tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! wczoraj nie zaglądałam, bo bylismy z m załatwiać sprawy urzedowe, pobralismy wnioski do becikowego i powiem wam ze cała teczka tego jest.Mają dac jakąś kase to najlepiej by chcieli zaświadczenie od samego prezydenta:) och ta nasza biurokracja, porazka istna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jóźka ale fajnie ze Maja juz zdrowa, biedna musiala przed to przechodzic ale wazne ze juz po wszytskim. Kurcze i pomyslec ze juz mc minal odkad rodzilas;) szok normalnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas pierwsza noc za nami bilans dwie kupy odpadniety pepek - bardzo sie ciesze , i malo snu bo Mala ciagle glodna ale z mezem na zmiane wstawalismy w sumie nie bylo tak zle piersi mnie bola masuje sciagam zeby sie nic nie zrobilo. Wczoraj byla tesciowa nawet bez komentarza sie obylo pomogla nam ja wykapac myslalam ze z czyms wyjedzie glupim ale bylo ok za to szwagierka szkoda ze nie przyszla od razu po szpitalu bez zapowiedzi z dziecmi az mi sie plakac chcialo jak ja zobaczylam bylam bardzo nie mila tylko pewnie nie zrozumiala i najlepsze chciala mi ja obudzic bo ona chce ja na rece jak sie wscieklam powiedzialam stanowczo ze absolutnie ona spi nie bede jej meczyc budzeniem jak ona mnie denerwuje i milion pytan do... Troche Was nadrobilam dziewczyny trzymam kciuki za Was zeby juz Was zebralo zebyscie sie nie meczyly bo wiem ze jest masakra Mnie naciecie wczoraj rwalo jedynie tak to jest ok ide jutro na zdjecie szwu az jednego i po becikowe musze isc ech:-) Misia jak Ty tam funkcjonujesz juz jakos? Gratulacje dla nowych mam bo przez ten szpital to juz nie nadazalam ale z 28 trojka dzieciakow jest:-) jutro tez ladna data moze dla Was wyjatkowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Biedronka, ja też mam takie skurcze, że staje i nie mogę iść dalej. Ostatnio tak mnie brzuch bolał że siedziałam 20 min w aucie i nie mogłam wysiąść... Pogorszyła mi się przez ostatnie parę dni... I do tego waga rośnie, brzuch rośnie, czuje że się niebawem pojawia rozstępy... Pierworodka, ciekawe kto będzie pierwszy, mam tylko nadzieję, że do Świat się wyrobimy:) masakra, jedną wielka niewiadoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Agresor znowu na forum:) Mamaleti te miewalam takie bóle w okolicy pepka, jakby kolka, tylko 100 razy bardziej bolesne. I lekarz tez powiedział ze to normalne, ze wszystko sie tam rozciąga... Myslalam ze to jakas przepuklina, albo cos... Na szczęście przeszło samo:) za to pojawiły sie bóle w innych miejscach. A swoją droga to ciekawe ze boli człowieka tak bardzo, ze nie może sie poruszyć, płacze z bólu, a lekarz mówi ze to normalne...;) eh.... Grzeszę właśnie kalorycznie bo usmazylam sobie przysmak swietokrzyski, wiecie, takie kratki co sie smazy w głębokim tłuszczu i one puchna...;) tyle czasu sobie odmawialam ich, choć miałam wielka ochotę... Ale postanowiłam na końcówkę ciazy sobie dogodzic, bo na czas karmienia koniec z niezdrowa zywnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Nala, ja też się obawiam tych odwiedzin po porodzie... Szczególnie, że ludzie mnie do szału ostatnio doprowadzają... Z kim nie rozmawiam, to mnie denerwuje, wydaje mi się, że nikt mnie nie rozumie... Hormony mi chyba buzuja i stres przed porodem... Moja mama ostatnio też w panikę wpada... Ze będzie do mnie przychodzić, żebym sama nie siedziała. Deklaruje się ze po porodzie będzie przychodzić, żeby mi coś ugotować czy coś. Zapasy jedzenia jak na wojnę chce zrobić... No jakieś jaja... Ale tak sobie myślę, że lepsze to niż nie mieć nikogo i samemu w czterech ścianach siedzieć... Byłam wczoraj u znajomej i akurat moja mama dzwoniła i skala jakaś panikę, ja się wkurzylam, a znajoma na to, że ona nie ma mamy... Głupio mi się zrobiło i pomyślałam, że trzeba to docenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Mama_ Leti ja tez mam nadzieje Ze do swiat to sie juz wyrobimy :-) i bedziemy juz w domku z maluszkami :-) ,ze obejdzie sie bez stresu ...bo tak.w szpitalu na swieta...nieeeee.:-) Biedronka czy Bird? Sorki nie dopatrzylam ...mi tez brzuszk.twardnieje i to juz czesciej i bolesniej to odczuwam...takze niemartw sie :-) niejestes sama.. " agresorze" a to ciekawe co piszesz ,niby jeszcze nieurodzilam i niewkem jak to jest rodzic ...ale porod bez objawow jak piszesz?? Jest napewno niemozliwy Sorki ale skad mam wiedziec ,ze zaczyna sie porod wg ciebie? Jakie sa objawy? Wyjasnij nam,bo moze zle.cie zrozumial..Moze jak juz glowka bedzie wychodzic to skapne sie ze to porod?? Mi tez sie dziewczyny znajomi.nagle zaczynaja odzywac chca odwiedzac i to pod sam koniec...hmm zbieg okolicznosci?? Ze przez 9 mies.jako tako sie odzywali a tu pod koniec zapowiadaja.sie z wizyta?? Nie sadze...:-) achh ta ludzka ciekawosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie kochana przez 9 mc nic i teraz nagle:)) dziwnie troszke tak kurde zaglam w kalendarz i lapie dola bo boje sie ze 16sty potraktuja jako moja date porody +7 dni to 23 pojde do szpitala na wywolanie a moj maz juz wtedy bedzie po urlopie...:( on ma od jutra juz wolne do 22tego niestety nie ma takiej mozliwosci zeby sobie wziasc w danym dniu jak sie urodzi dziecko i kurcze to mnie dodatkowo stresuje i mam spine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam, że ludzka ciekawość to jest ile przytyłaś jak wyglądasz jak smok czy ładnie... hehe wczoraj byłam w sklepie w dresie patrzyły się, że aż mi było bardzo źle i mówi "brudny mam dres" a one nie nie... sobie myślę ja wiem.. dziwne zjawisko kobieta w ciąży najbardziej lubię ludzi którzy się poprostu uśmiechają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ja dzi chce jeszcze pare rzeczy do torby spakowac i w sumie odpoczynek.do wieczora...ogarnelam chatke Spagetti bolognese zrobilam wczoraj.na dwa dni,takze gotowac niemusze :-) Wiecie co?? Ja nawet niewiedzialam ,tzn dzis.chcialam zalozyc ta ochronke ma lozko dla dzidzi Ta oslonke co sie do.szczebelkow przywiazuje...I jakos slabo mi to szlo,niby to za dlugie,zaraz gdzies.za luzne i tak kombinowalam..Wkurzylam sie i.w necie szukalam instrukcji jak prawidlowo tozrobic...i co znalazlam?? Tylko to ,ze jest to megaa niebezpieczne dla maluchow,a ja myslalam ze to dla bezpieczenstwa sie zaklada...i tak w to nie wierze ...a Wy?? Jakie macie opinie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to się nie stresuję jak tak też macie :) nigdy tak nie miałam a to moje pierwsze więc temu takie zaskoczenie a całą ciąże rewelacyjnie się czułam i temu ta panika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Bird25, mam nadzieję, że ten ból też mi jeszcze przejdzie. Też mnie zdziwiło to, że to normalne... Rozumiem, że poród boli, ale te inne bóle wydają mi się bez sensu:) no nic, trochę się musimy cierpieć dla tego naszego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×