Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mamaolcia
Ja ma 2 paczki chusteczek, 2 paczki pampersow. Ale ja ustaliłam ze znajomymi, żeby nie kupowali niczego oprócz pampersow i chusteczek jak bedą chcieli przyjść z prezentem:) Mam dość zabawek i ciuszków, a pieluchy idą jak woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ja z kolei wolałabym zabawki bo na teraz doslownie wszystko mam az w nadmiarze, a jak ktos pyta czego trzeba to jak mowie ze zabawki to kazdy taki ale to na za kilka miesiecy jakby to niepotrzebne bylo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka z 3 tyg bobem mnie nastraszyła że paczka na 2 dni to kupiłam 6pak pampersa 3 dade i 1 rossman a pieluch mam paczkę newborn do szpitala i teraz 2 razy pampers 2.to nie jest duzo a jak promocje sa to wole teraz niż później przepłacać. a mnie się nikt nic nie pyta:p bo na razie jest wirtualnym wnukiem, bratankiem, siostrzeńcem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim brzuchem to co tu można robić:p eh przewrócenie na bok jest osiągnięciem a co dopiero jakieś akrobacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dziewczyny, a powiedzcie mi ile jest sztuk w paczce tych pampersów z super-pharm za 35 zł? Tam są wszystkie rozmiary, nawet te 2 na początek, bo zazwyczaj w promocjach jest od rozmiaru 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
wiktorowianka no tak, ale nikt ci nie kaze skakac ;D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja godzine temu dopiero z lofrów wrocłam. 3 h w tej poradni rehabilitacyjnej spedziłam na 13 pojechalismy o 16 weszlismy do gabientu tyle ludzi :( myslałąm ze mi tylek do krzesełka przyrosnie gdzie starałam sie wstawac trocche bo juz mnie tyłk bolał. maz mi poszedł po hot doga do żabki bo głodek sie odezwał :) nastepnie do rodziców moich na godzinke. core wykapałam usiadałam sie i teraz mnie zaczał brzuch bolec skurcze mam delikatne ale to chyba ze zmeczenia :( miska no zawiodłas nas ja juz myslałąm ze to juz a tu nic :) w biedronce widziałm takie fajne krzesełko dla niemowlaka do kapieli myslicie ze to dobry pomysł? maz sie zastanawia czy nie kupic bo mowi zeby mi pozniej było wygodniej mała kapac jak on bedzie w pracy na nockach . wiadomo nowoodek jest za mały ale 2 miesieczniaka juz mozna tak polozyc i łatwiej sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez przy kupowaniu wanienki sprzedawczyni odradzala bo sie nad nim zastanawialam i zostalam przy wkladce gabkowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mi też się podobały te leżaczki ale końcu gąbkę kupiłam tylko na sam początek :) btw. jak myjecie wanienke przed pierwszym użytkiem płynem jakimś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super promocje są w tej super pharm ale u mnie w mieście niestety nie ma tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny bylam u lekarza z dzidzia ok :) ze mna troche gorzej nadcisnienie nadal zwiekszona dawka lekow, niedoczynnosc tarczycy wieksz wiec zwiekszona dawka lekow eh tam jeszcze miesiac myslalam ze dostane opierdziel za wage a ona ze z moimi schorzeniami to normalne i mam.sie tym przejmowac najmniej:) dzis wywrozyla termin na 6 kwietnia, dzidzia dwa tyg wieksza niz wynika z tygodni i yez sa roznice w wielkosci nozek brzuszka i glowki ale kazala sie tym nie przejmowac teraz 35 tydz i 2dni wazy 2856 i gin stwierdzila ze raczej 4 kg nie przekroczy:) Mp ciese sie ze wszystko ok i widzisz nie ma tego zlego ktg Ci zrobili i na maluszki poogladalas:) Co do Igi to ona tylko wie jaka jest prawda a mnie bardziej przeszkadza jak ktos krytykuje i nie ma odwagi sie przyznac kim jest w przypadki nie wierze... Miska zrobilas nas w bambuko:) no ale troche poromansujesz z m bo potem postu troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.sledze wasze wpisy. i co do opryszczki na ustach to mi gin za każdym razem kazał brać heviran. niby teraz sa zalecenia do stosowania. lepiej skonsultować sie z gin, bo niby tabletki nie sa szkodliwe tak jak wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wkładów gąbkowych do wanienki to mi położna powiedziała żeby nie kupować bo to siedlisko bakterii. lepiej tradycyjnie pieluszke tetrową która za kazym razem można wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
ehh dziewczyny fajnie ze mamy te forum można się oderwać trochę od codzienności.. miałam dziś taki dzień ze aż wstyd się przyznać.. pol dnia czytalam książkę później nastawilam pranie, odgrzalam obiad i dalej się obijalam, jak nigdy.. zrobiłam sobie dzień dziecka hehe;) jutro trzeba będzie nadrobić ale co tam, później nie będzie na to czasu, wiec trzeba korzystać ;) jeśli chodzi o ten fotelik to ja kupilam, może na poczatku nie będzie dobry a na późnej zobaczymy.. Staniki kupilam narazie dwa takie zwykle z allegro po 10 zł jak się okaze ze będę karmić kupie jakiś lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam tez osotatnie zakupy ... tak mi sie przynajmneij wydawalo - oczywiscie zapomnialam o fridzie i termometrze :( za to mialam na liscie sol fizjologiczna to wzielam kula ampulek i nie smiejcie sie ze mnie ale do czego ona bedzie mi potrzebna? bo ja juz sie kurcze pogubilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Sól fizjologiczna jest do przemywania oczek. Ale starszej córce przemywalam woda przygotowana... Te trendy się zmieniają...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm ja tez po 2dniach od cc wyszlam do domu.dobrze sie czulam.nie bolalo mnie nic.ale to nie odwazylabym sie latac po hipermarketach. a po co ci bylo zaswiadczenie od gina skoro taki maly brzuch mialas? i dziwne ze bedac w ciazy pracowalas tyle godzin!do tego w szpitalu.narazalas siebie i dziecko na infekcje.chcialabys byc lekarze albo jestes z ta laska co zakochala.sie w lekarzu i pisala o tym na kafe non stop.idz sie leczyc na nogi bo na glowe za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hmm ja chyba wcale nie przenywałam oczek solą, tylko wodą przegotowaną albo mineralna. Mamy dziewczynek uważajcie jakie kupujecie chusteczki wilgotne, bo podobno musza być bez parabenów jak mają być używane w okolicach pochwy dziewczynek. Tak powiedziała mi położna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
nam na szkole rodzenia mowiono ze oczka wystarczy przemywac woda przegotowana ide chyba do lozka , mam nadz ze tej nocy sie wyspie branoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście juz poszli ale było na prawdę miło;-)) dostałam kolejne spodenki dla małej ;) hehe pogadalismy sobie i posmialismy sie ;-) ech tak piszecie o tym superpharmie ja jutro tez chyba sie wybiore pomimo ze mam trochę pampersow ale tego raczej nigdy nie zawiele i dokupie Jeszcze bo rzeczywiście okazja ;-) ale sie objadam na noc mąż upiekl pizze jest w tym mistrzem ;-) rewelacyjna mu wychodzi ;-) mam dzis dobry humorek ciesze sie ze wszystko ok z moim babelkiem bo trochę sie martwilam nie bede ukrywać, moja mała dzis niespokojna tak sie wierci ze hej ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu to tez fajna twoja dzidzia ;-)) to fajnie masz zestarsza moze szybciej urodzisz ;-))) ja po dzisiejszej wizycie w szpitalu bardzo wie nakrecilam ;-) mogłabym juz rodzic ;-))) chce juz mieć moja ptaszynke i ja utulic;*** wiktorowianko pytałas cy biorę sól i laklattor nie kochana nic nie biorę ewentualnie jak potrzeba bedzie to m dowiezie laklattor wogole nie kupuje narazie i sól tez musze dokupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
I znowu nie mogę spac:'( Wczoraj zjadłam tylko śniadanie i późny obiad i jakieś owoce i teraz jestem głodna. Idę dziś do fryzjera i bardzo się boje ze będę źle wyglądać bo zrobiła mi się buzia pełniejsze i jakkolwiek mnie nie obciach to będziezźle. M prosił mnie żebym włosów nie farbowania , żeby nie truc siebie i małego i ze jak urodzenia to wtedy bezpieczniej i w sumie stwierdziłam ze ma rację. Na Wielkanoc sobie kolorek zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu szaro buro i ponuro...pada i pada:( a moja maleńka już od rana tupie i krzyczy mama JESC!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam Was pytać co robicie z nadmiarem czasu? Ja sobie czytam książki i spełniam manualnie robię ozdoby na wielkanoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja też musiałam wstać na jakiś jogurcik.Brzuszek się dopominał. Jak mój m wychodzi to mnie zawsze trochę rozbudza, ale zaraz idę znów w kimę:]trzeba korzystać. Weszłam zobaczyć czy moja kolejka do porodu się skróciła ale nikt nie urodził w nocy chyba. nie wiem jak u Was ale u mnie zaczęły się pytania typu:już urodziłaś???ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej Dziewczyny, nie mogłam wczoraj zasnąć, przeczytałam w którejś książce o ciąży rozdział o połogu. Jakieś straszne rzeczy o osłabieniu koszmarnym, samopoczuciu do d.... Ta końcówka ciąży taka ciężka, wydawało mi się, że później będzie to bardziej ulga... Dziewczyny, które już mają po dzieciaczku jak to było u Was? Jozka, Helenka, Fiona,a jak tam u Was tak na świeżo? Dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej, a ja spałam dzis jak zabita, M wstawał do synka bo ten kaszlał a ja nawet nie słyszałam. Ciśnienie dzis masakra, chodzę przymulona :( Dziewczyny nie róbcie wielkich zapasów na pampersy, ja dzis w carfurze widziałam promocje na te wielkie paki kartonowe, 150sztuk rozmiaru 3 kosztuje 79zł, jeszcze taniej niż ostatnio w Lidlu, bo tam 88zł było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ja już chyba się nie wyśpię do porodu. :) Zawsze w środę u mnie coś się dzieje - 3 tyg. temu miałam skurcze, 2 tyg temu spuchłam okropnie i wysokie ciśnienie. tydzień temu odszedł mi czop. Ciekawe co będzie dziś. :) Dziś idę do pracy bo przyjeżdża pan od programu komputerowego, mój dziś pojechał w długą trasę i jak będę miała rodzić to chyba dyrektor mnie zawiezie. :) Rano odprowadziłam córkę do szkoły i u nas jest ciepło ale pada. I tak sobie pomyślałam, że jak jutro wróci słoneczko to będziemy po tych deszczykach ładną wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×