Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

witam raneczkiem :) martaa gratuluje wazne ze zdrowe malenstwo :) ja dzis w nocy słabo spałam pachwiny tak bolały ze masakra na bok nie mogłam siee obróic bez jeku wstawałam na toalete majac wrazenie ze pełny pecherz a tu ino troszku :) skurcze mne łapały do połnocy co 15-17 minut.38 tydzien a ja jestem juz tak zmeczona ta ciaza :( chciałabym juz urodzic. trzeba czekac az sie dzidzia sama zdecyduje na wyjscie :) pozniej postaram sie cos poodpisywac bo przy tym tepie to ciezko troszke :) jak chce odpisac a to 3 strony o czytania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Z opini kolezanek ktorym udalo sie miec zzo mowily ze tak to moga rodzic. Tylko dlaczego Ci lekarze robia zawsze taki problem? Pytalam mojej Gin czy w szpitalu w ktorym bede rodzic daja znieczulenie, odp. tak oczywiscie, ale w razie czego bedzie sie Pani tak darla ze na pewno dadza. Tylko Choinka jasna nie moga dac wczesniej tylko musze wymusic to krzykiem? Dziewczyny a jesli chodz o ten olejek to taki zwykly np. Bambino? Mysle ze to fajna sprawa i na pewno ta skora bedzie tam bardziej elastyczna, tylko zeby nie przyplatala sie zadna infekcja przez to! Mmartag Gratuluje! Tylko pozazdroscic takiego expresowego porodu. Ale z drugiej str. To sie przerazilam bo Ja mam do szpitala 40min. Drogi i gdyby Mnie to spotkalo mogla bym nie zdazyc :-\ Milego Dnia! Zapowiada sie ciekawie za oknami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
Ja dziś spałam cala noc poza wstawanie na si ok 6 razy i to musiałam schodzić na dol. Dziwnie postępują w szpitalach jedne puszczają do domu ze skurcze mi w 36 t w innym przypadku robią wszystko by opóźnić poród w 37 t... ja czytałam ze jak się 37 t skończy to mówi się o ciąży Do noszone. Poród przed 37 t to poród przedwczesny ---------------------- Co do posresrepowania jak juz termin porodu minie to mojej jednej kół kazali co dzień przyjeżdżać na ktg i jak była na zapisie 5dni po i zapis trzeba było powtórzyć to już kazali jej przyjechać z torba. Ale ja w tym szpitalu nie będę rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
Ale miałam sny erotyczne:D będziecie brały tab anty po połogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ja kolejną noc źle spałam. Trudno. Ja w poprzedniej ciąży miałam nacinane krocze. Bolało jak lekarz mnie zszywał. Ale on wtedy mówił, że odszywa mi na życzenie błonę dziewiczą :) Nie boję się nacięcia, jakoś w ogóle nie boję się porodu. Co do środków antykoncepc. to coś się będzie używało. U mnie okazało się że nie mogę tabletek bo wywołują u mnie rumień guzowaty bardzo bolesny. Po poprzedniej ciąży brałam zastrzyki hormonalne (te na trzy miesiące) ale teraz po tej reakcji na tabletki chyba się nie zdecyduję na zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was brzuchatki moja ja cala noc nie spalam bo mialam takie skurcze chyba jak miska bolalo bardzo skircze co 5 min ewentualnie co 6 i 7 pod koniec bolaly bardzo juz mialam budzic meza a tu pomalu zanikaly wiec nici a od rana juz nic :( wiec dalej czekam :) co do tabletek anty to jak urodze to napewno bede brala yaz tak jak zwykle sa dobre maja malo hormonow ale za to sa drogie niestety ale co tam narazie musimy dziewczynki urodzic :) hahahaha aha miska super lozeczko naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to myslałam nad spiralka raz wiekszy koszt ale niby dobry sposób na zabezpieczenie . tabletek boje sie ze zapomne a nie chce ryzykowac :) a moze i zastrzyki pomysimy zobaczymy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp zwlekałam z wyjazdem bo bóli nie miałam, stwierdziłam że spokojnie zdążę, a poza tym tak ze mnie ciekło, że kilka razy się przebierałam. Zimne okłady to tylko dlatego że było mi bardzo gorąco! myślałam, że przez okno wyskoczę. Mój jakaś pieluchą lodowatą mnie okładał --- położna oczywiście mnie zapytała czy zgodę na cięcie wyrażam. Zgodziłam się, lepsze to niż popękanie. Wszystko przez tą szyjkę, tak mi trzymała Czaruś urodził się ze szpiczastą główką :( już ma normalną ja się dołowałam z tego powodu bo większość była po cc z pięknymi główkami na oddziale dobra rada jak was natną i poszyją nie oglądajcie krocza w lustrze! --- miśka no tak mi się wydaje, że za luźno :( w ogóle jakoś krzywo i jak myślę o tym to płakać mi się chce nic już nie będzie tak jak kiedyś oszpecili mnie a kącik maluszka ładny, ja też ładny stworzyłam i się tam tylko przewijamy, mały śpi tylko na moim brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień:)) wlasnie soboe odslonilam roletki pootwieralam okna, pan kosi trawe pod blokiem i tak cudnie pachnie wiosna ze az chce sie zyc:)) Własnie popijam kawke i zajadam sniadanko:) Helenko dzieki za odpowiedziec, kurcze czyli taki wniosek ze warto nawet po odejsciu wod czekac na bole? sama nie wiem jak do tego podejsc? Jesli chodzi o te oklady to pytalam bo ja czytalam w ksiazce ze niby robi sie oklady z lodu ale nie pisalo gdzie sie je przyklada a moj m mowi ze skad niby w Pl szpitalach on wezmie lod heh:) fajnie ze masz to juz wszytsko za sobą, moze to krocze jakos sie jeszcze "zrosnie" ze tak to nazwe nie martw sie Helenko:*** jestes cudowna kobieta urodzilas takie slodkie malenstwo:)) ciesz sie nim:))) Jesli chodzi o sordki anty to kurcze ja tez sie zastanawiam nad czyms innym jak tabletki i wlasnie albo ta spiralka albo zastrzyki wprawdzie nie orientowalam sie jeszcze jak to wyglada cenowo wiem ze kiedys bede chciala miec jeszcze 1 dziecko dlatego mam nadzieje ze korzystanie z tego rodzaju srodkow nie uniemozliwi mi tego czy ktoras cos wie na ten temat i moze sie podzielic? moze korzystala juz? Paula jesli chodzi o zzo to ja po rozmowie z anestezjologim wiem ze moga to nam podac od 3-4 cm ale tylko i wylacznie jeslo akcja porodowa jest juz dobrze rozkrecona i postepuje, musimy miec tez dobre wyniki krwi bo musi byc odpowiednia ilosc plytek zeby je podać... ja tam bede nalegac zeby podali jak najszybciej bo tez slyszalam ze jest z tym roznie... Fajnie dziewczyny ze macie juz jakies tam skurcze ja jeszcze kompletnie ich nie mam i obawiam sie ze urodze po terminie... Biedronko pytalas o zeby powiem CI ze nie wiem, wydaje mi sie ze jest ok, nic mnie nie boli, pojde do kontroli dopiero po urodzeniu i mam nadzieje ze nie bedzie duzo do robienia, ja na zgage jem to rennie ale tez malo co pomaga wczoraj strasznie mnie meczyla... Ech chyba wybiore sie pozniej na spacerek do sklepu bo szkoda w domu siedziec jak taka pogoda a maz niesttey w pracy do 18.. wiec wybiore sie po jakies skladniki na obiad jakie macie pomysly na dzis?? Tez jestem ciekawa czy moge smarowac to krocze zwykla oliwka bambino?? Ale wczoraj mialam dzien telefonow normalnie nagle wszyscy do mnie wydzwniali, koleznaki ktore sie dlugo nie odzywaly jak nikt nie dzwoni to nie dzowni a jak juz zaczna to wszyscy takze ja wczoraj normalnie mialam hot line:D Dziewczyny ja chyba wywietrze ten ochraniacz, jakos boje sie go wyprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Witam was w sloneczny dzień Pytacie o znieczulenie i jakos dziwnie piszecie ze akcja musi sie rozkrecic pewnie wszystko zależy od szpitala ja miałam mocne bóle i prosilam o znieczulenie od początku i nie dali na porodowce prosilam znów to powiedzieli ze juz za późno. podali mi tylko oksytocynę. żeby szybciej poszlo Ja bylam nacinana czego nie czułam a szyci no coz dali znieczulenie ale czułam jak igle lekarz wbijal ale wolalam to niz skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej Dziewczyny, wydaje mi się, że jak na dyżurze będzie wolny anestezjolog i kobieta będzie cierpiała okropnie to w każdym szpitalu jest cicha możliwość. Rodzimy w pierwszej połowie roku, jest szansa, że limit NFZ jeszcze nie będzie wyczerpany ;-) i jakby co ktoś się zlituje. Niestety wybrałam szpital, gdzie nie ma zzo, ale sobie myśle, że jak bede szaleć z bólu to może dadzą... zazdroszcze MP pogody :) u nas średnio. Ale im dalej na południe tym wiosna szybciej, taka to niesprawiedliwość. A jakiej masz firmy ochraniacz? Ja mam z allegro za 39 PLN kupiony i prałam w pralce. i jeszcze taka głupotka. Ciekawe która z nas w końcu urodzi 14 kwietnia i dziecko będzie miało łatwą datę urodzenia - 14.4.14 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej. Z tym kroczem to moźna smarować oliwą z oliwek a najlepiej olejem z pestek winogron, i tego oleju do pielęgnacji dziecka można używać, MP z oliwką bambino to bym uważała, ona ma konserwanty i chemię. Mnie z rana odwiedziała koleżanka, przywiozła laktator wypiłysmy kawkę na tarasie, bo pogoda piękna. Idę wstawić pranie, to na slonku szybko wyschnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dwupaczki:) dziś piękna pogoda pojadę na spacerek :p muszę kupić maskę do włosów ogarnąć się. Kurde ja sobie wkręciłam, że dziś urodzę a wyniki na paciorkowca, morfologia i krew nie odebrana.Jutro mam wizytę u lekarza.Gorzej jak nie dotrwam i w nocy dziś pojadę rodzić. Myślicie że będą robić problem?Chyba wyślę po nie dziś męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, u mnie pogoda pochmurna ale przez otwarte okno "zalatuje" wiosna:) MJ - czyli zdecydowalas sie rodzic na Zaspie? ja tez co raz powazniej rozwazam ten szpital...nie wiem czy mozna tam w ogole dostac to znieczulenie:( slyszalam ze moga tam podac jakis lek na d nie pamietam konkretnie...) i wiesz, że to my mamy szanse na ta date sprytna:) i 4 kwietnia tez fajnie:) na 12 ide ciac kudly i mam plana wykorzystac obecnosc m w domu i w koncu jakos racjonalnie poukladac meble w sypialni co by sie nie potykac o cos co chwile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miska22 gwaranacj na wszystkie produkty obejmyje okres 24m-cy i nie wazne co Ci powie producent, takie jest prawo unijne. 2 lata gwarancji na wszystko....wiec zglaszaj reklamacje i nie odpuszczaj, postarsz ich najwyzej rzecznikiem praw konsumenta albo udaj sie do niego, wyglada to na skomplikowane ale bardzo czesto w takiej sytuacji wiekszosc producentow ustepuje. maja 14 dni na poinformowanie Cie o sposobie rozpatrzenia reklamacji w przeciwnym razie uznaje sie ze reklamacja zostala rozpatrzona na Twoja korzysc. Powodzenia, nie odpuszczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka oja jak słodko ze ci to zostawił :) teez by mi sie orazu humor poprawl haha/ a co do spiralki spiralke moze w kazdej chwili wyciagnac ginekolog czy po roku czy po 2 latach znaczy sie w któryms dniu cyklu to musi byc :) i płodnosc odzyskujesz odrazu bynajmniej tak ja słyszałam:) u mnie tez ładnie ale wietrznie jest ale mnie nadal tak pachwiny bola ze ledwo chodze nie mam siły jakos. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Agu1983, jeszcze myślę :-) jest bardzo ciekawy artykuł na trojmiasto, nie moge tu linka wrzucic, wiec wpisz "trojmiasto gdzie rodzic w 2014" jest pełno różnych opinii od dziewczyn rodzących od stycznia w każdym ze szpitali. Słyszałaś, że na klinicznej nie ma w ogóle odwiedzin? Poczytaj, prawdziwa skarbnica wiedzy, po lekturze będziesz pewnie niestety tak zagubiona jak ja. ---- Co do planowania rodziny nie znam się za bardzo na metodach anty, które mozna (poza mechanicznymi) stosować podczas karmienia? W necie roi się od komentarzy dziewczyn, które w połogu po 3 miesiącach zaszły w kolejną ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do biedronki ja miałam cc i źle wspominam, bo po mnie bardzo bolało i miałam trudności w zaopiekowaniu się Synem' zazdrościłam dziewczynom po sn że bez problemu śmigają po korytarzu, teraz jestem w drugiej ciaży za 5 tygodni rodze i liczę że uda się sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
U mnie w szpitalu zza nie ma. ja ochraniacz prałat i jest ok gorzej z kołdra i poduszka. Ja jeszcze u rodziców , na obiad będzie chyba grochowska. Tu też bardzo wieje ale poza tym to słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Ja na obiad mam pieczeń ciekawe czy mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Hmm... do zzo dobre wyniki krwi? To jesli mam np. Anemie cale zycie mialam a teraz to juz zwlaszcza to moga Mi nie podac znieczulenia? Ja bede miala porod wywolywany w 38tyg. Jesli oczywiscie Nic nie wydarzy sie wczesniej, to myslalam ze gdy zacznie sie cos dziac po oxyto to wtedy odrazu moge liczyc na znieczulenie. Co ma byc to bedzie nie mamy wplywu na nic tak naprawde, ale strasznie boje sie takiej sytuacji jak pisze Helenka, o miejscu intymnym, ze poznij bedzie gorzej luzno itp. Mysle ciagle o cc! :-\ W jakim proszku pierzecie ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Pogoda piekna a Ja musze kiscic sie w domu ze tak powiem :-\ poszlam na chorobowe od 27tyg. I teraz ciagle mam kontrol z Zusu. Wszystko robia byle by pieniedzy nie wyplacic :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja czekam na kontrolę z ZUS, bo poszłam na wczesniejszy macierzyński... A co ci dokładnie kontrolują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Na Polsat Cafe porody polska edycja, hmm chyba nie dam rady dluzej ogladac :-) Zeby wszystkie te polozne byly takie :-) Biedronka widzisz Jak Cie maz potrafi pocieszyc :-) Co Ci nasi mezowie z Nami teraz maja :-) Nie wiem Jak sie do tego dostosowac bo mam miec Synusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Nataliaaa Ja mam wypisane to chodzace czyli 2 ale mimo to raz juz byly i dzisiaj tez, nie wchodza nawet do domu, maja tylko taka liste na ktorej trzeba sie podpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Acha, w ten sposób. Ja czekam na kontrolę dokumentów... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Paula1617, jaka jest przyczyna wywołania w 38 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Paula ja pralam w Dzidziusiu i Loveli a plukalam w Bobini i szczerze to Dzidzius ladniej pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×