Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość gość
Może jednak dasz choćby małą próbkę nagrody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat, to nie jest rozwiązanie, gdyż tylko ten spełnia moje oczekiwania, zależy mi aby był nałożony na pasku zadań w miejsce systemowego, jak na razie nie spotkałam innego takiego, reszta jest w formie gadżetu na pulpit :) Ok nie truję, miałam nadzieję, że może jakiś informatyk tu siedzi, i spotkał się z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jednak byłoby zajrzeć do środka tzn. do plików systemowych, ale to za dużo zachodu, choć pewnie jest jakiś inny sposób którego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem co pisałaś o sobie wcześniej ale na czym miałaby polegać nagroda, bo to jest istota sprawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat ja się nigdy nie poddaję, a komputery sama sobie zawsze naprawiam, składam itp. Natomiast te dwa problemy mnie zaskoczyły i nie umiem znaleźć rozwiązania, chwilowo :P gość jak ktoś rozwiąże mój problem, to wtedy wspólnie z tą osobą ustalę nagrodę, tak aby był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli oczekiwanie nagrody za pomoc będzie zbyt wygórowane to i tak nic się nie otrzyma od ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh..., chciałbym Ci pomóc z całych sił, ale nie potrafię. Niemniej jakiś mały bonus za próbowanie mógłbym otrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksoholiczko pamiętaj nie ważne kto na starcie pierwszy, ważne jest to jak się walczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź taka surowa i daj nagrodę za fair play :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, to nie żebranie to próba delikatnej sugestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Miałem Cię zabrać w góry, na spacery skalne i pieprzenie w namiocie bez cenzury... A pojadę niestety w delegację. Do Tomaszowa, tego z piosenki... Najmilasza :) Okrutnie dziwny jest ten świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zmienia bo partnerzy nie dają rady ogarnąć jej popędu seksualnego... ......nie,bo musi coraz z innym i na tym to polega a nie jak ty piszesz.Znalem kiedys nimfomanke.Walila sie z kazdym kto sie nawinal i baaardzo rzadko z tym samym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Czy jest możliwa przyjaźń seksoholiczko, pomiędzy seksoholiczką i facetem, któremu zależało by bardziej niż na seksie na przyjaźni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Takim j*******m facetem trochę ;) No wiesz, z nie do końca zdiagnozowaną młodzieńczą k***awką ? Tylko szczerze proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość po raz enty powtórzę, że nie jestem nimfomanką. Nigdy nie zdradziłam i nie zamierzam tego zrobić, mam swoje zasady. x Dżepetto rozumiem, że pisząc i przyjaźni opartej na seksie masz na myśli romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmillo
Jestem ... jestem ciekaw czy z twoim temperamentem zadzylo Ci sie kiedys zaszalec i uwiesc jakiegos faceta wiedzac ze robisz to tylko dla siebie i dla dzikiego sexu na ktory masz ochote ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pukałbym jak jehowy do drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu by nie otworzono ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirmillo nie, nie zdarzyło mi się :) Owszem mam ogromne potrzeby, ale seks nie rządzi moim życiem na tyle abym poszła do łózka z jakimś pustakiem, czy tylko po to aby się wyżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksoholiczka, więc łączysz sferę czysto fizyczna z uczuciową w seksie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×