Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość
ja zaczełam nie dawno brać tabletki vixpo i chyba odstawie bo zle sie po nich czuje nie mam zamiaru zepsuć swojego związku i krzyczec na wszystkich do okoła teraz nie jest tak żle ale czasami taka jestem zmęczona że nie daje rady a jak chce zasnąć nie mogę oraz mam mdłosci straszne dziś np jak wracałam do domu busem tak zle sie poczułam ze myslalam ze odplyne dodatkowo chce mi sie plakac bez powodu ale sie powstrzymuje chce mi sie pić czasami myśle że około 3-4 litrów dziennie pije .. musze albo zmienic ginekologa bo mój nawet badań mi nie zrobił no albo zmienić ginekologa na lepszego i tabletki ..dużo jest artykulow o tym ze tabletki noszą za soba zmiany nastrojow mdlosci bole glowy itp. w ulotce to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak to jest z tym paleniem i tabletkami? Ja palę, ostatnio sporo niestety. Przymierzam się do tabletek, jednak będzie to pierwszy raz w życiu i jestem zielona w temacie. Kiedyś jak byłam u jednej ginekolog, to ona powiedziała, że ona z zasady nie przyjmuje palących pacjentek, a jeśli już, to na pewno nie przepisze im żadnych tabletek. Wtedy mnie to nie ruszyło, bo nie interesował mnei ten temat kompletnie. No ale teraz nastała taka sytuacja życiowa ;) że temat tabsów robi się aktualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny : ) mam zaburzenia hormonalne i lekarz przepisal mi lesiplus, ale za nic nie moge zrozumiec ulotki i jak to stosowac.. wiem tylko ze w 1 dzien miesiaczki mam wziac, ale kolezanka mi mowi ze przy nastepnej miesiaczce mam je odstawic dopoki mi sie skonczy krwawienie i potem znowu brac... powiedzcie jak to jest.... PILNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem już na drugim opakowaniu Lesiplus. Mam 26 lat, okres dojrzewania za sobą moje pierwsze tabletki i póki co jest ok, jedyne zastrzeżenia to krwawienia przy pierwszym blistrze, które się ciągły do 14/15 dni. Okres dostałam przy 3 tabletce placebo i tutaj mam do Was dziewczynki pytanie czy to pierwsze "krwawienie z odstawienia" powinno być takie ubogie? Trwało krótko i mało co nakapało raczej takie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie wiem bo wlasnie czekam na pierwszy dzien miesiączki i zaczynam je brać pierwszy raz :) a powiedz mi czy robisz przerwe w okres czy bierzesz je caly czas nie robiąc przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebuszowalam Internet i kazda dziewczyna przechodzi to inaczej wiec mysle ze nie powinnaś się martwic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co jest napisane na ulotce, Lesiplus bierze się w sposób ciągły. Zaraz po skończeniu tabletek placebo na drugi dzień zaczęłam nowy blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jedni mówią tak a drudzy tak i z glupialam:) dzięki wielkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ogólnie jak twój organizm na nie reaguje przytylas? Jakiś trądzik czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie jestem zadowolona z tych tabletek, nigdy żadnych nie brałam, więc nie mam skali porównawczej. Jeśli chodzi o cerę to zauważyłam poprawę, wcześniej przed okresem pojawiały się ze 2 pryszcze, teraz mam spokój. Waga stoi u mnie w miejscu bo pilnuje ale dostaje czasami ataku apetytu na coś słodkiego. Odkąd biorę tabletki nie mam też bóli piersi ani brzucha, a wcześniej jajniki naprawdę dawały się we znaki w trakcie okresu. Jedyny straszak to te plamienia w pierwszym miesiącu brania Lesiplus, u mnie trwały do 15 dni. Zobaczymy jak to będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gość
Witam. Lesiplus biorę od 30.11.13....do dnia dzisiejszego krwawię (już 20 dzień)...leje się ze mnie jak z kranu. Gin powiedziała bym dokończyła opakowanie...jeśli do tego dnia się nic nie unormuje mam je odstawić. Zaznaczam, że urodziłam na początku października i już po 8 tygodniach pojawiła się miesiączka (nie karmiłam piersią). Zmian na cerze nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ilu wzietych tabletkach lesiplus jestem chroniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBle
Witam, mam do odsprzedania jedno opakowanie tabletek LESIPLUS cena: 25 zl kontakt mail: anna.ble@op.pl Odbior na terenie Warszawy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiutka
biore pierwszy miesiąc i nie mam okresu wzielam już 3 tabletke placebo i nic strasznie się boje mam już 4 dzieci i spac po nocach nie mogę bo nie mam okresu .Przeszlam z innych tabletek na lesiplus i zaluje .Oby to nie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienilas tabletki wiec take rzeczy sie zdarzaja. Inna dawka hormonow itp. Zrob test jak sie boisz ale to na 90% nie ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Biore tabletki lesiplus o godzinie 10 a dzis naleciala nas ochota i kochalismy sie przed 10 wiec nie bralam tabletki dopiero pare minut po 10 wzielam. Czy istnieje mozliwosc ciazy prosilabym o szybka odpowiedz... bo wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyona
Zaczelam brac 1,5 miesiaca temu tabletki lesiplus, krwawilam cale pierwsze opakowanie teraz jestem w polowce drugiego i jest ok :) Gosc wydaje mi sie ze panikujesz, ja tez czasem godzine wczesniej lub pozniej wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie biore drugi listek lesiplus przy pierwszym plamilam prawie caly czas na poczatku drugiego bylo ok treraz jestemna 17 dniu i nie dosc ze piersi i jajniki chca mi explodowac to plamie tak dziwnie jakby woda z krwia. Mialyscie cos podobnego ? Bo juz sie powarznie zastanawiam nad tym zeby je odstawic. Dodatkowo mam po nich apetyt na slodkie i chodze zla jedyny plus to chyba to ze cera mi sie poprawila. Mialam przerwe w tabsach rok wczesniej bralam yasmin i bylo wszystko ok wiec mam nerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyona
Ja tez pierwszy listek krwawilam jestem pod koniec 2 Listka i nie mam okresu ciekawr kiedy dostane. Ogilnie czuje sie dobrze po nich u tez mam wieksze pragnienie na slodycze musze strasznir sie pilnowac. Gosc moze jak masz mozluwosc skontaktuj sir z gin chyba ze przeczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka94
czesc dziewczyny usmiech.gif mam pewien problem.. otóż, wlasnie zaczelam brac swoje pierwsze opakowanie tabletek vibin. z soboty na niedziele bylam na studniowce, po polnocy tj. w niedziele nad ranem okolo 3 zabaczylam lekkie plamienie, bylo to jedno plamienie, ktore do rana ustalo, a w niedziele w poludnie dostalam obfitszego krwawienia, tak jak na okres przystalo. tabletkę pierwsza wzielam dopiero o godzinie 20 w niedziele, bo taka godzina mi odpowiadala.. ii teraz mam do Was pytanie. otoz spotkalam sie gdzies na innym forum z opinią ze jesli tak postapilam i tabletke wzielam wieczorem, mimo ze juz w niedziele po polnocy dostalam drobnego plamienia, too powinnam to potraktowac tak,, ze tabletke wzielam dopiero 2 dnia cyklu. co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli dostanie się "okres" miedzy jednym a drugim opakowaniem tabletek, można wykluczyć ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyona
Gosc mozesz jasniej? Musisz przeciez dostac okres a jesli dostalas to raczej w ciazy nie jestes. Tabletku nie daja 100% antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki? a potem sie trzeba myc po stosunku i tak pozniej jeszcze s****a wycieka bleee wole gumki chociaz nic we mnie facet nie wlewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyona
Tak tabletki. Prezerwatywa jak peknie lub spadnie tez daje ryzyko. tak czy suak trzevlba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore tabletki Lesiplus. Równe 14dni trwają plemienia, ale to moje pierwsze opakowanie i trochę się uspokoiłam jak przeczytałam, że nie tylko ja tak mam ;) ja kupilam te tab za 33zl, cera sie poprawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
U mnie przy drugim opakowaniu gdy wzielam biala tabletke plamienie na drugi dzien bylo a zniknelo przy drugiej tabletce nowego opakowania :) az mi ulzylo bo przy pierwszym opakowaniu caly miesiac krwawilam mialam sie poddac ale wyczytalam ze to norma. Ja dalam okolo 27 zl za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×