Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Hej. Mam pytanie ktore mnie troche meczy a w ulotce nie ma tego opisanego. Od wczoraj zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne(logest). Okres dostałam około godziny 13 a pierwsza tabletke przyjełam o 20. Czy ma to jakies znaczenie i wpływ na działanie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al44
Moja kobieta zażywa tabletki Lesiplus. Libido u niej spadło do zera. Jakaś porażka,kiedy ja mam ochotę codziennie, a ona od 3 miesięcy ciągle zmęczona i migreny, a nawet wybuchy agresji, bo zaczynam ją wku... ciągłym gadaniem o seksie albo z innego byle powodu.Obiecuje mi, że jutro, że nadrobimy ale na obietnicach się kończy. Jest na to jakaś rada? Kocham ją i nie jesteśmy gówniarzami... Rozmawiamy ale ona się boi, że będzie obficie krwawić i że po tabletkach się jednak dobrze czuje. Dobrze??? Idę na księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zdecydowanie twoja dziewczyna powinna poszukać innych tabletek, skoro ma, aż taki spadek libido. Może powinniście razem pójść do ginekologa i porozmawiać.Czasami trzeba wypróbować kilka dostępnych środków, zanim trafi się na tej idealnie pasujący do danej kobiety. Mam pytanie do was dziewczyny, od lekarza dostałam próbki Harmonella do stosowania przy antykoncepcji, zna ktoś ten produkt? Dajcie znać, bo z ulotki wygląda bardzo zachęcająco. Fajny skład i cena. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al44
ja się nie znam...jestem podłamany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. lekarz przepisal mi wczoraj Lesi 24+4 slyszalyscie moze o takich tabsach? bylam juz w trzech aptekach i tam mowia ze nie maja takich tabletek, moga mi na zamowienie dac Lesiplus ale tam jest 21+7 tabletek. czy to jest to samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzioooo
hej :D ja tez jestem po wizycie u ginekologa... poprosilam o zmiane tabletek i tez dostalam lesliplus :D poki co mam jeszcze jeden blister microgynonu i caly jeszcze na nastepny miesiac i dopiero po nim zaczne brac te lesliplus... (w mojej aptece kosztuja ok 41zl) tak czytajac wasze wypowiedzi,to nie jestem pewna czy dobrze zrobilam by zmienic te tabletki... bo przy microgynonie jedynymi moimi problemami sa wahania nastroju i kiepskie wlosy... a tak to wszystko jest ok... i teraz juz sama nie wiem co zrobic ?? sprobowac i zobaczyc jak na mnie dzialaja ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Na każdego będą działać inaczej. Ja po Lesiplus dostałam wysypki tuż pod koniec blistra reakcja alergiczna na składniki tych tabletek to samo było po Narayaplus i miałam kiepskie samopoczucie. Może u Ciebie zadziałają na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej bralam lesiplus przez trzy miesiace masakra zadnej poprawy myslalam ze przeczekam plamienia apetyt itp ale nie i coraz gorzej dzis bylam u gin i przepisala mi levomine ceny sa porownywalne w mojej aptece za jedne i drugie placilam ok 20 zlotych. Dziewczyny czy ktoras z was brala te tabletki tzn levomine ? Ja zaczne dopiero od nowego cyklu i jestem ciekawa opini o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello. Pocieszę was dziewczyny i chłopaki też :) ja zmieniałam tabletki już 3 razy, bo zawsze coś było nie tak. Problem z libido na 1 miejscu, do tego inne atrakcje ale po gruntownym zbadaniu hormonów lekarka w końcu trafiła na takie tabsy, że teraz jest ok. Libido na normalnym poziomie, a było jak u ciebie al44 więc troche cie rozumiem. Co do Harmonelli to ja ją stosuje juz od dłuższego czasu, właściwie od początku stosowania tabsów, tez dostalam od lekarki. Przekonało mnie to, że to nie żadne ziółka czy jakies pitu pitu tylko witaminy i mikroelementy, normalnie jak zestaw witaminowy, wpływa nie tylko na ogólna kondycje organizmu ale i zapobiega powstawaniu zakrzepicy, osłabieniu wątrobu itd czyli zmniejsza ryzyko powstawania skutków ubocznych po antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wlaśnie zaczynam lesiplus, nie wierze że tyle płacicie w mojej 'taniej' aptece 9.90, do tej pory brałam midianę za 24zł ale lekarz zmienił mi po czterech latach z powodu burzy hormonów jaką wlaśnie przechodzę, boję się zmiany bo przy midianie czułam się świetnie,zero problemów z wagą, cerą czy libido, midianę polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są tabletki NOVYNETTE są świetnie opisane dniami tygodnia żeby się nie pomylić zawsze biorę je o tej samej godzinie czyli o 9,00 rano przypomina mi o ty budzik w telefonie polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim! Przez nieuwagę, niedoczytanie ulotki- już sama nie wiem- źle wzięłam pierwsze tabletki. Zamiast przyjąć pierwszą tabletkę w pierwszy dzień okresu, ja wzięłam ją dopiero po skończonym okresie(około 6 dnia menstruacji). Czy po skończonym 1 blistrze tabletek (dostałam okres w ciągu przyjmowania tabletek placebo) mogę już bezpiecznie współżyć, bez dodatkowego zabezpieczenia? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana joanna
Witam!!od trzech lat biorę tabletki najpierw brałam ćilesty teraz Lesine , wczoraj miałam robione badania kontrolne i wyszło mi cholesterolu 320mg(dodam ,że nigdy nie miałam podwyższonego),jestem załamana,gdyż nie pale i nie piję i dietę stosujemy razem z mężem ,bo parę miesięcy temu mężowi skoczył cholesterol(lecz w połowie nie miał takiego wysokiego jak ja teraz:(().Dziewczyny czy przyczyną tak dużego cholesterolu mogą winne być tabletki anty????Chyba już została mi tylko woda,bo dieta była a tu taki klops!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak porozmawiasz o tym z ginekologiem, powinnaś również zrobić próby wątrobowe - alat, aspat. Ja również stosuje antykoncepcję hormonalną już o 2 lat a od 3 miesięcy również harmonellę, która osłania serce, układ krwionośny i wątrobę - zawiera więcej choliny niż hepatil. Jego skład został tak dobrany aby przeciwdziałać głównym skutkom ubocznym terapii hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Ja w Radomiu płaciłam dzis 21 zl za blister lesiplus, podobno sa tez i tamsze zamienniki, około 17zl ale nie bylo akurat w magazynie apteki. Z tym ze do tej pory brałam najpierw midianę a potem teenie, podobny skład tyle ze 21 tabletek. Dzis zapytałam o tanszy zamienniki i dostałam właśnie lesiplus.. I tu moje zdziwienie ze tabletek nie jest 21 a 28.. Zauważyłam to dopiero w domu i sie trochę denerwuje bo jestem juz przyzwyczajona do jednego sytemu przyjmowania.. Tu w sumie to 24 tabletki mają substancje czynna ale tak sie zastanawiam skoro substancji czynnej jest tyle samo co w moich poprzednich tabsach i w każdej tabletce tez ilość sie nie zmienia to czy nie mogę po prostu robić tak jak przy poprzednich tabsach? 21 wziąć i potem 7 dni przerwy? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Ja w Radomiu płaciłam dzis 21 zl za blister lesiplus, podobno sa tez i tamsze zamienniki, około 17zl ale nie bylo akurat w magazynie apteki. Z tym ze do tej pory brałam najpierw midianę a potem teenie, podobny skład tyle ze 21 tabletek. Dzis zapytałam o tanszy zamienniki i dostałam właśnie lesiplus.. I tu moje zdziwienie ze tabletek nie jest 21 a 28.. Zauważyłam to dopiero w domu i sie trochę denerwuje bo jestem juz przyzwyczajona do jednego sytemu przyjmowania.. Tu w sumie to 24 tabletki mają substancje czynna ale tak sie zastanawiam skoro substancji czynnej jest tyle samo co w moich poprzednich tabsach i w każdej tabletce tez ilość sie nie zmienia to czy nie mogę po prostu robić tak jak przy poprzednich tabsach? 21 wziąć i potem 7 dni przerwy? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez korzystam z zamiennikow, ale zawsze miały tyle samo tabletek, wiec moze lepiej byłoby zapytać lekarza czy możesz tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesiplus biorę od 8 dni. Stosunkowo nie długo, ale nie występuje u mnie żadne krwawienie.Pierwszego dnia bolała mnie głowa, ale teraz jest bardzo dobrze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ja zaczelam mam stresa jak to będzie jakie będzie moje libido i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od około 5ciu lat biorę qlairę jako środek antykoncepcyjny, mocno przytyłam (około 10kg) czy szybciej schudnę gdy odstawię całkowicie tabletki czy gdy zmienię na inne? ( Ginekolog przepisała mi Sylvie 30 ale przeczytałam że one mają dużo hormonów i nie wiem czy zaczynać je brać czy nadal brac qlairę czy w ogóle odstawić tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bierze się te tabketki 28 dni i pozniej przewra czy od razu kolejne opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deezi444
Cześć dziewczyny. Ja biorę już od dłuższego czasu Narayę Plus. Dziś muszę wziąć pierwszą tabletkę, jednak jak chciałam wykupić tabletki to ich nie było. Nie mogłam opóźnić o dzień przyjęcia tabletki, bo kilka dni wcześniej kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Zaproponowano mi zamiennik, czyli Lesiplus. Ma taką samą dawkę hormonów co Naraya Plus, kupiłam te tabletki, bo nie chciałam, aby to zakończyło się ciążą. Myślicie, że jeśli brałam wcześniej tabletki o takim samym stężeniu hormonów, to również będę miała tak długie plamienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję 1 opakowania Lesi Plus. Czy ma ktoś do odsprzedania? Mój ginekolog wyjechał a nie mam ochoty chodzić do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ktoś ma do odsprzedania Lesi Plus proszę o info zas.kar@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam brac tabletki, ale zle sie po nich czulam. Wzielam tylko 5, czy to mozliwe, ze to spowodowalo brak miesiaczki? Spoznia sie juz 4 dzien, czy raczej to nie mialo wplywu na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, moze ktos tak miał. Zapomniałam o przedostatniej tabletce z blistra i wzięłam ją jakieś 15h za póżno. Niestesty coś mi sie pomyliło, zapomniałam o różnicy miedzy pominięciem tabletki w drugim i trzecim tygodniu i normalnie wzięłam ostatnią tabletke i zrobiłam przerwę. Dostałam okresu planowo, ale nie jestem pewna czy lepiej brac tabletki normalnie, po przerwie, ale dodatkowo sie zabezpieczać przez jakis czas czy po prostu zrobić przerwe w tabletkach i zacząć je brac od następnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotti
Cześć dziewczyny! Kupiłam 3 opakowania NARAYA i jakoś nie potrzebowałam ich brać. Czy któraś byłaby zainteresowana kupnem...bo ich zupełnie nie potrzebuje...Dodam że sprzedam po niższej cenie. mój meil: doska_d (at) yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b0000
Witam serdecznie, ginekolog przepisał mi tabletki LESIPLUS, są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, do okresu zostało jeszcze kilkanaście dni i po przeczytaniu waszych komentarzy zastanawiam się czy je brać, czy może pójść do innego ginekologa, który być może przepisałby mi coś innego, ponieważ wiele z Was pisało o skutkach ubocznych, dokładnie chodzi mi o trądzik, w przeszłości miałam z tym problemy, jak sądzicie ryzykować czy może poszukać innego rozwiązania już wcześniej? wiem tez, że dopóki jakichś tabletek nie wypróbuje to się nie przekonam, ale bardzo się boję o swoją cerę, pozdrawiam i proszę o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zostało mi jedno opakowanie tab. Lesiplus. Jeśli, któraś jest zainteresowana to proszę o kontakt. annabor28@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do sprzedania jedno opakowanie tabletek Lesinelle, w ilości 19 tabletek (21 w opakowaniu) , ponieważ po zażyciu tych dwóch przepisano mi inne. Ważne do stycznia 2017. Sprzedam za 20 zl. KONI25@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×