Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość ostatnigosć
hehehe, teraz podczytywacze pewnie gryza paznokcie bo sie nie dowiedza co z wynikami :) odpisalam na g- daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja znów o moim ulubionym temacie, czyli jedzonku :) Z okazji tej konferencji prasowej szefu zafundował nad catering, więc będę się zajadać łososiem ..:) smacznego Na gmaila wejdę w wolnej chwili, ale wiem, że jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka smacznego ;) Muszę sobie coś wykombinować do jedzenia też ;) My właśnie rozegraliśmy kilka partyjek nowej planszówki - i jak na razie jestem mistrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do jedzenia mam tylko ...żurek- gorący kubek :/ ale do 16 dotrwam hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
lolla, a ja nie do końca zrozumiałam ten lokal...Czemu ma sie Twój facet złoscic? Że wstepnie zarezerwowałaś czy o co chodzi? A ja mam dzisiaj rogala z czekolada, normalnie na raty go jem, taki wielki. Juleczka- łosoś? mniam. Wczoraj oglądałam TopChef na Polsacie- ależ tam pyszne dania robili! Aż nam slinka ciekła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni- ja też oglądałam top chef...zaczął wkurzać mnie ten nauczyciel, co był w dogrywce, taki pewny siebie, zero pokory...i ta od pierogów z lawendą odpadła. Wiesz ostatni, a moim byliśmy tam, dowiedzieliśmy się wszystko co i jak...no i zdecydowaliśmy że do konca tyg.podejmiemy decyzję. Ale 2 dni się nie widzieliśmy, a przez tel. to zadna rozmowa na taki temat. No i dzisiaj tak rozmawiając w domu wszyscy stwierdzili ze to dobry pomysł..to za ciosem zadzwoniłam do kolesia i poprosiłam o wstępną rezerwację. I tyle. Z lubym musimy się dogadać czy to bierzemy czy nie, w zasadzie chyba ta opcja jedynie nam została. Nie chcę, wiesz, żeby pomyslał, że załatwiam coś za jego plecami, w koncu to sprawa nas obojga, ale wiadomo jak to jest, do jutra to ktoś mógłby się pokusić o to miejsce i zostalibysmy o niczym. Może komuś cappucino? czekoladowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla ja chcę, ja chę :) catering się spóźnia- w brzuszku burczy... Wiecie, że będę miała pracowity weekend? Mam zamiar narobić troszkę przetworów na zimę m.in pyszniutkie leczo :D O my God ja znów o jedzeniu ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko- kawusia już się robi :) \_/b :D Ja już zrobiłam leczo, drugi rok już ogórki w zalewie musztardowej i dodatkowo wyprobowałamna ten sposób cukinię i tez dobra...o reszcie przetworów nie wspominam bo to już mama robiła. Ale leczo chyba sobie dzisiaj zjem jak przyjdę do domu :) smaka narobiłaś, niedobra, pamiętaj, że ja tylko żurek mam do picia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz a nam te ogóraski w musztardzie w ogóle nie podchodzą... :) Lolla wejdź na gmaila- Setunia napisala co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
lolla- e tam, czemu miałby sie wkurzyc? Przecież kasy nie wpłąciłaś, to tylko ustna rezerwacja. Tylko dociśnij lubego, skoro daliscie sobie czas do końca tygodnia to tuż, tuz. A wiesz jacy są faceci, czasem nie rozumieją, ze coś trzeba "juz". Mój maż też tak ma- ustalamy jakieś wakacje, decydujemy i temat leży- bo on ma czas, bo nie ma pospiechu. A potem idzie do biura i babka mówi, ze miejsc nie ma w samolocie- i zonk. Eh :) A mnie ta Magda od pierogów strasznie zdrażniła- najpierw jak powiedziała, ze kucharz musi byc gruby (??!!!), a potem jak udusiła to miesko- paranoja co z niej za kucharz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla jak mu wyjaśnisz, że tylko na wszelki wypadek zaklepałaś to się raczej nie obrazi ;) No bo o co? Żadnego zobowiązania tak naprawdę nie ma. Juleczka mnie też czeka weekend z przetworami. Razem z babcią będziemy tworzyć. A potem będę jechać z takimi słoikami :d Może się nic nie potłucze. Swoją drogą mam zamiar wreszcie babcię przycisnąć żeby mi te wszystkie przepisy spisała. Kupiłam już taki ładny zeszyt i poproszę babcię, żeby swoim ładnym pismem mi to wszystko spisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslałam, że padnę, jak ona pod koniec z tymi pierogami czekała godzinę żeby zaczać, bo ma czas :D Ale fakt, chocby nie wiem jak pyszne były te pierogi, to to nie jest danie na miarę top chefa. Taaa...no powiem mu, sam zresztą powiedział, że w tym tyg.trzeba podjąć decyzję..i jasne, jemu się nie spieszy. A to dopiero początek. Ale wydaje mi się, że termin jest na tyle nietypowy że nie będzie kłopotu z pozostałymi załatwieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
lolla- a wy sie bedziecie widziec? Bo ja na Twoim miejscu, skoro juz zaklepałaś sale, czekałabym, czy zacznie. Ot tak, z ciekawości czy pamięta:) Ty, a jak biegała i pytała, czy komus pomóc- no autentyczna zenada. Chociaż szkoda mi jej troche było na końcu- w ogóle nie zrozumiała co ten facet z jury do niej mówił, tylko tłumaczyczyłą, ze zostanie soba... Dziewczyny, mój maż jest kosmitą- wciska dziecku słodkie pierogi i dziwi się, ze nie chce- jak synek jest miesożercą :) I dzwoni "co robic?/" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni- zobaczymy dzisiaj ;) najważniejsze że wstępnie klepnięta. Ale myslalam ze oni będą tam jechac po zawodnikach prawie jak w Gordonie Ramsayu...a tu spokoj, tyle tylko że zawodnicy na pewno będą sobie świnić...na bank ten nauczyciel, ktory już mnie zaczął wk....ać :o I jest ten Piotr Ogiński co się sądzi z "Sokołowem"...nie spodziewałam się go tam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki catering nie dojedzie bo coś tam. Pojadłam sobie swoje bułki i czekam na żurek domowy w wykonaniu mojego taty :) Szkoda mi, że przez te głupie przetwory w ogóle nie zobaczę się z Lubym' Lolla z terminem dobrze zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
nie wiem co za Piotr Ogiński. Ale jury jest spoko, racja. Ten nauczyciel też mnie drazni- dobrze mu nosa utarli jak pwoiedzieli, ze sandacz był... z popielniczki :) A z głupia frant właczyłąm ten program- ale mnie wciągnał :) Juleczka- a weź lubego i razem te przetwory róbcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię takich programów. chyba się nie da Lubego wciągnąć w robienie przetworów, gdyż ma też jakieś załatwienia i musi siedzieć u siebie No trudno :P A z tymi pierożkami słodkimi- fajna sytuacja :) hej, he Ciekawe co robi Setunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Piotr to bloger, kręci filmiki kulinarne, i wlasnie w jednym z nich oceniał mięso z Sokołowa i źle się o nim wypowiedział, za co firma weszła z nim na drogę prawną. ;;;;;;;;;;;; Obejrzę na pewno nast.odcinek, no chyba że będę spedzać wieczór z lubym heh Wypiłam żurek...dobrze, że niedługo do domciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez zaraz wychodzę, ale dyra gdzieś wcięła a nie mogę zostawić pustego biura. Mam nadzieję, że wróci do 15.30 :P W kazdym razie ja się żegnam 😘 coś zaczęłam kichać- oby to tylko nie my love zatoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na prawdę jestem pełna podziwu dla tych ludzi- patrząc na ich popisy stwierdzam, że nie potrafię gotować...do tego takie składniki! o niektorych nawet nie słyszałam....ale te przegrzebki bym zjadła, ciekawe jak smakują :) ja ostatnio jadę na rybach w pomidorach, rybach w oleju, wędzonych, sałątki z tuńczykiem, nawet pizza z tuńczykiem...:D chyba brakuje mi jakichś witamin. Ale bym zjadła kebaba...mmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
no mnie takie przepisy inspiruja, serio. I te potrawy tak fajnie wyglądają. Ja lubie bardzo gotować, doprawiać, smakować. I wiesz co Lolla? Ten program jest fajniejszy niz Master Chef- bo tutaj widać, ze profesjonalisci i można sie czegos fajnego dowiedziec. Ja mam nadzieje, ze nie zapomne kiedy to leci i też sie załapie na nastepny. Też sie zaraz zbieram- bo maż już dzwonił :) faceci to jednak mięczaki :) Do jutra. Bede zagladac, ale mam duzo spotkan wiec pewnie przelotem. Swoja droga Yellow sie nie odzywa a miala isc dzisiaj do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wlasnie, całkiem zapomniałam, że miała wizytę! Jak tylko nie zapomnę to będę oglądać następny odcinek :) buziaki dziewczyny, do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz troszkę pracy, więc wdepnę za jakiś czas. P.S. Coś mi dziwnie chodzi gmail. Np.nie opublikowała mi się nowa wiadomość. Jest coś zmienione? Przedtem nie miałam takich kwiatków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc455
Cześć.U nas nie fajnie,syn znów chory,chodził do przedszkola aż 4 dni!!! Yellow z tabletkami tak bywa,też miałam taką sytuacje,ze krwawienie nie wystąpiło panikowałam tak jak Ty:) ale okazało się,że to nie ciąza na ulotce zresztą pisze,ze krwawienie moze czasem nie wystąpic:) ja byłam zmuszona w tym miesiącu zrobić przerwe od tabletek bo nie było w całym mieście w aptece moich tabsów!! i mamy miesiąc bez seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego miesiąc bez współżycia? Wystarczy przecież znać swoje dni płodne i niepłodne:) Nie chwaląc się ja już taką wiedzą mam od kilku lat, co prawda w teorii, ale znam pary, które żyją tak przez cały czas i stosując NPR mają tyle dzieci, ile zaplanowały a nie przysłowiowe przedszkole :P Dużo zdrówka dla synka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) wczoraj pojechalam do naszego mieszkanka, myslalam ze bede sie bala spac sama ale bylo spoko, podobalo mi sie , wygodnie sie na tym lozku spi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc455
ja bardzo dobrze znam swoje ciało;) ale robiąc przerwe miesięczną od tabletek z tymi płodnymi dniami może być różnie.... a ja nie potarfie zaufać mojemu partnerowi,że będzie uważal,bo wiem,że nie będzie:D ma takie ciśnienie na dziecko,że aż się boje czy mnie nie zg****i:D w końcu idealna sytuacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×