Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Kiedys wlasnie musialy byc fajne wesela,gdzie wlasnie ta cala wies sie zbierala,swiniaka sie zabijalo,bimber pedzilo,ploty przystrojone jakimis wstazeczkami,wszyscy w odswietnych strojach,wianek z zywych kwiatow na glowie panny mlodej ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow zgadzam się :) Takie prawdziwe wiejskie wesela były super.. :D Malinka- współczucie :P Ale ile kalorii spaliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
yellow- hahaha, oj to racja- na duzych weselach zawsze jest kolejka do kibelka:) Ale ile sie rzeczy można dowiedziec w oczekiwaniu :) Juleczka- oj to racja, wszystko zależy od ludzi. U mojej przyjaciółki akurat same swojaki były, nikt nie robił problemu np. z faktu, ze jak pierwszy gosć dostał rosół to, zanim dano ostatniemu, temu pierwszemu juz wystygło :0 Zresztą powiem Wam, ze moja przyjaciółka przez cały czas miała takiego rogala na buzi, ze chyba ona wprowadzała ta miłą atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo smug to ja zawsze dodaje do wody octu. A potem je poleruje. Moja mama np. poleruje okna starymi rajstopami mi to nie wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przecież Malinka dbasz o to, żeby być fit :) Takie mycie okien dużo daje :) A jak tam eks- wciąż jest upierdliwy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni oj tak sa sa:P ja jak bylam na weselu rok temu to byla tylko czynna jedna damska toaleta! Masakra! Tak mi sie siku chcialo jeju az moj mnie wzial do meskiej bo bym nie wytrzymala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
Wyobraziłam sobie MAlinkę jak poleruje okna u optyka starymi rajstopami :):) A ja migusiem myje okna- sciagam wode gumką i po temacie. Wiem, wiem to nie mycie tylko odświeżanie jak mawia mój maż, ale wyznam Wam, ze NIENAWIDZE mycia okien, szczególnie ram- bleeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka- po wczorajszym na prawdę nie mam siły... tak mnie trener wymęczył. bolą mnie ręce i barki Były ciągle pisze jakieś bzdury, ale ja się nie odzywam. Po co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka dobrze robisz,ignoruj tego d*pka. :D No to chyba wszystkie mamy niechec do mycia okien:P ja nie lubie tez prasowac,ale uwielbiam myc naczynia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
odrzucili projekt zaostrzenia ustawy aborcyjnej! No, bo juz sie zaczełam zastanawiac w jakim kraju żyjemy.... Malinka- e, to podłogi lubie myc, ścielić łożka też. Tylko te okna!! Yellow- często chodzę do męskich toalet- szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat juz mnie z rownowagi wyprowadzil. To ja ide do niego z salatka,a ten wyjezdza z garazu tym swoim skuterem czy jak to tam sie nazywa! Wydarlam sie na niego a ten do mnie ''Co tak bulgoczesz?'' jezu cisnienie mi podniosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni- niestety odrzucili, ale nie będziemy dyskutować w tym temacie, bo po co się kłócić? Każdy ma swoje argumenty... A ja nie cierpię myć łazienki i kibelka! Fujj, na szczęście- mój Luby odczuwa to jak misję, więc podział obowiązków już jest :) Malinka- coś czuję, że moja trenerka też mi da wycisk, ale jak zobaczę mniejszy obwód bioderek to zapomnę o drżących mięśniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytałyście może jakąś powieść Judith Picoult? Ja się w jej prozie zakochałam. Połknęłam "Linię życia" i dzisiaj biegam po nową powieść :) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
Juleczka- rzadko sie kłócę:) Wiem, ze jestes osobą religijną, ale nie wierzę, ze byłaś za tym, zeby w Polsce był całkowity zakaz aborcji. A tak w ogole to dla mnie jest to kolejny temat zastepczy- zeby sie gawiedź bulwersowała. A ważne sprawy leża i kwiczą. Yellow- a Twoj brat nie symuluje choroby? Bo cieżko mu idzie:) Półpasiec i skuterek to niedobre połaczenie- jeszcze biedaka zawieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwne oczy
Hej! mogę się przyłączyć? Jestem z moim facetem 3 lata. Oboje mamy po 26 wiosen na karku ;) Mieszkamy razem jakiś czas, a ja zaczynam wyczekiwać na zaręczyny. Na razie bez jakiejś spiny ale jednak mam nadzieję, że ukochany się ogarnie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. W sumie zazdrosna o otoczenie nie jestem, ale kiedy szwagierka starsza o 2 lata zaręczyła się ze swoim facetem po 9 miesiącach to jakoś tak zzieleniałam trochę. Też się właśnie dowiedziałam, że odrzucili tę ustawę! Uf. Bo to by była jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode czekaja mnei trzy rozne wizyty 2 w szpitalach i jedna prywatna nie wiem jak to przezyje i logistycznie zorganizuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka tak! Ona jest swietna pisarka! Ja czytalam ''Dziewietnascie minut'', a polecam Ci ''Bez mojej zgody'' jest swietna! W skrocie to rodzice chorej dziewczynki ''robia'' drugie dziecko aby moglo dawac do przeszczepu narzady tej chorej siostrze. W koncu ta mala sie buntuje i juz nie chce tego robic. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni oczywiscie ze symuluje,tylko przeziebienie a nie polpasca:P ale ja juz sie postaram aby jutro do szkoly pomaszerowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni- jestem za całkowitym zakazem aborcji. Akurat w tej kwestii jestem radykalna. Nie ja jestem panem życia i śmierci. Tyle w tym temacie. Piwne oczy- Setunia- dasz radę- jesteś super zorganizowaną babeczką :) Yellow goń braciaka do szkoły, ale na miłość- nie jutro. W sobotę się odpoczywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow wiem ale dzis mam jakiegos dola egzystencjalnego hustawke nastrojow masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia w sumie to dobrze ze piszesz o tych wizytach,bo ja bym zapomniala o mojej! Mam we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwne oczy
Juleczka a jak zagrożone jest życie kobiety to jak to jest z bronieniem życia? Bronimy płodu a dajemy kobiecie umrzeć (a co za tym idzie płód też umiera)? Tzn wiem, że akurat ta ustawa nie mówiła o tym... ale jak to za "całkowitym zakazem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo ciąże z g****u kazirodczego czy innego? a ciężkie wady rozwojowe płodu? ratować jedno życie wystawiając na ciężką próbę inne? może PAN tak ma że wystawia,ale nie każdy chce być tak wystawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia usmiechnij sie:* moze cos slodkiego? :D Ja jestem za aborcja gdy w gre wchodzi g***t,zagrozenie zycia matki lub wiadomo ze dziecko urodzi sie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczywiście- w przypadku zagrożenia życia kobiety- decyzja należy do niej. Jak wiesz- heroicznych kobiet, które poświęcają swoje życie nie brakuje, prawda? Choćby Polka- Agata Mróz. z tego co wiem nie musimy wybierać pomiędzy życiem kobiety a dziecka. Nie znam takiego przypadku osobiście i jak wiem, żadna z nas tego na razie nie doświadczyła, więc nie będę się wypowiadać. Jednak aborcja z powodu niepełnosprawności- jak dla mnie nieludzkie. Kończę ten temat, gdyż każdy ma prawo do własnego zdania a ja nie mam zamiaru przekonywać żadnej z Was do swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow no jutro weekend a Ty chciałaś brata odesłać do szkoły??? Nieładnie :) Setunia- wahania hormonalne? Nie martw się. Może faktycznie potrzebujesz czegoś słodkiego na zęba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×