Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

hej dziewczynki. jak tam u Was? mam propozycje zeby utworzyc grupę na fejsie. co Wy na to? Bo tu coraz ciężej zaglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ;). Jak Wam dzien mija? U mnie dzis szaro, pochmurno i chyba zaraz bedzie padało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Mnie dopadł dziś kryzys po 2 dniach w nowej pracy. Dużo rzeczy do ogarnięcia, system pracy czasem po 11 h.....dziś mam wolne i usypiam na stojąco.... :* ślę dla Was Kochane 3majcie za mnie kciuki proszę, bo czuję, że mam OGROM do ogarnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ CO się stało z WASZYM wątkiem???? :? Wróćcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie grup na fejsie:) wole tu:) ale to juzz chyba nei wroci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia,ale DLACZEGO NIE??? Co się w ogóle stało, że dziewczyny zniknęły??? wkurza mnie, że nawet nie podały sensownego powodu...chyba, że jedynym zarzutem jest fakt, że teraz niektóre z nas mają taki a nie inny tryb pracy i w zw. z tym rzadszą okazję do udzielania się na kafe... Niestety nasz gmail też umiera... CO SIĘ DZIEJE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, sorry że się tyle nie odzywałam ale miałam tyle zawirowań w życiu:O Postaram się wpaść wieczorem na gmaila i Wam wszystko wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wielu przeciwnościach życiowych związanych z moją rodziną wyszłam za mąż:* Jestem szczęśliwa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny! Ja jestem facetem (25l.) ale od dłuższego czasu bardzo chcę ślubu. I nareszcie się udało namówić moją kobietę! Ale trwalo to bardzo długo. Ale w końcu zapadła decyzja - czerwiec 2015!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia
naszz slub 16.08;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja już jestem po ;-) Malinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop, hop :) Ale dawno tutaj nie byłam. Co tam u Was Kochane??? Wszystkie już zaobrączkowane?? pozdrawia- Juleczka przyszła Panna Młoda 2015 P.S. Dlaczego grupa na gmailu też zamilkła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Setunia przepraszam za to co powiedziałam na temat Twój i Twojego dziecka kiedyś. Nie chciałam, po prostu Ci zazdrościłam. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja już dawno po ;-). Wrzesień 2014- Malinka1988. Buziaki kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zabilo to, ze na którejs tam stronie pani studentka matematyki biadoli nad brakiem wiedzy innych studentow a sama ciagle uzywała zwrotu "wieksza połowa" buhhha Wiem ze Top stary ale nie moglam sie powstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×