Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Ja to w sumie czasem oddaję na tych akcjach - pijafka, wampiriada itp to już mam koszulki, kubki i inne pierdoły. Ale długopisu z krwią jeszcze nie mam :D Ale pamiętam jak na pierwszym roku dostaliśmy bilety do opery, potem do teatru. Super sprawa! :) Niestety wrocławskie instytucje kulturalne chyba potem wycofały się ze współpracy bo już nie można takich rzeczy dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacun dla Was za bycie dawcą :) Juleczka SUPER wiadomość!!!! Czy w obliczu tej sutuacji będziesz miała bliżej do swojej miłości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko ja tez oddawalam pare razy krew ale jak ostatnio chcialam oddac to ze wzgledu na wage nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka- gratulacje ^^ . Ale zaczyna się dziać :D Co do krwi- ja nigdy nie oddawałam, boję się igieł. Panicznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow no strasznie mnie to zaskoczyło i ucieszyło, bo bilety do opery wówczas wykraczały poza moje możliwości finansowe (znaczy mogłam kupić tylko jakieś całkiem z tyłu) :) Malinka to chyba dosyć popularny lęk :) Ale w sumie uciążliwy bo badania czasem robić trzeba dla własnego dobra. Wczoraj zrobiłam pierwszy raz w życiu pasztet z soczewicy. Jakie to pyszne! :) Właśnie wpierdzielam na kanapce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona5647- podziwiam Cię! :D, taka młoda, a takie pyszności umiesz przyrządzić ^^. Ja jakoś nie mam smykałki do gotowania :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny! Chyba zwariuje ze szczescia!!! Odwiedzila nas moja ciocia,ktora na stale mieszka w Angli,i zaproponowala ze w ramach prezentu na nasz slub przepisze nam swoja dzialke! To jest ok 2000 m2 na przedmiesciu! Jezu no nie wierze w to co sie dzieje!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow to cudownie, naprawdę! :) Bardzo się z Tobą cieszę! :) Malinka w sumie kiedyś unikałam kuchni jak ognia, lubiłam tylko piec ciasta i ciasteczka :D Ale jak przeszłam na wege to trochę mnie zmusiło to do kombinowania i pokochałam gotowanie. Bo jest tyle możliwości i naprawdę dużo dobrej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie poplacze ze szczescia! Jak powiem o tym mojemu to chyba padnie z wrazenia:D po slubie bedziemy odkladac na budowe domu, moj tato juz jakies plany w glowie uklada - jest murarzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona ja tez uwielbiam gotowac! Robic ciasta! Wogole lubie eksperymentowac z jedzeniem:D moj to mowi ze go rozpieszczam w kuchni i gotuje lepiej niz jego mama:P a trudny jest do zrobienia ten pasztet z soczewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YellowTea- szczęściara z Ciebie :)! kurczę laski, dobrze gotujecie to podrzućcie kilka prostych przepisów na dania obiadowe ^^. Może i ja coś będę umiała zrobić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja ostatnio robilam pomidory faszerowane miesem i pieczarkami. Szybkie,proste i pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z najszybszych to makaron świderki pełnoziarnisty z pomidorami i mozzarellą ;) Gotujesz makaron, kroisz pomidory w kostkę, mozzarellę w drobne kawałki. Wrzucasz ugotowany, odcedzony makaron na patelnię, posypujesz pomidorami, bazylią (najlepsza świeża) i mozzarellą, przykrywasz i czekasz aż mozzarella się rozpuści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same pyszności ^^, Zagubiona jak będziesz miała chwilkę wrzuć na gmaila przepis na faszerowane pomidorki ;-), z chęcią wypróbuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faszerowane pomidory byly odemnie:D Cebulke(siekasz) i pieczarki kroisz drobno i to smazysz na oliwie. Potem gdy to sie ostudzi, przekladasz do miseczki,dodajesz do tego mieso mielone,jajko i przyprawiasz. Bierzesz umyte,duze pomidory,odcinasz ich wierzch i wydrazasz ich srodki. Wypelniasz je farszem,przykrywasz wierzchem i do rozgszanego piekarnika 180 stopni na 40min. Ja je podalam z ryzem i sosem pieczarkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorki nie moje tylko Yellow ;) A właśnie Yellow, Ty masz dostęp do naszego gmaila? Jak chcesz to wyślij mi maila (ale koniecznie z poczty gmail) na adres: zagubiona5647@gmail.com to dodam Cię do naszej grupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona jak zaloze sobie konto to napewno dolacze:P dziekuje:D malinka farsz mozesz zrobic do tego jaki Ci sie tylko podoba:D ja podalam ten,bo z tym najczesciej robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, stwierdziłam, że do Was dołączę ; ) Ja jestem dwa miesiące po oświadczynach a ślub chcemy wziąć już w połowie następnego roku, więc całkiem niedługo : ) Co ciekawe, jesteśmy ze sobą już około dziesięciu lat a temat ślubu nigdy się nie pojawił, więc w końcu zebrałam się na odwagę(trochę to trwało), przygotowałam i... wyobraźcie sobie jego wyraz twarzy, gdy wyjęłam z kieszeni pudełeczko, wygłosiłam mowę i spytałam, czy zostanie moim mężem. Mówię Wam, świetne jest uczucie takiego jednoczesnego zaszokowania i uszczęśliwienia człowieka : ) Teraz zajmuję się poszukiwaniem idealnej sukienki, może coś doradzicie? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_Heroine gratuluję! :) I oczywiście witam w naszym gronie! A powiedz mi co było w pudełeczku? Jakaś obrączka? Jeśli chodzi o sukienki to ja mam specyficzny gust - najbardziej podobają mi się krótkie, takie a la lata 50te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, była obrączka - wiesz, ile się namęczyłam ze znalezieniem odpowiedniej? Co chwilę było "o, jaka piękna!... nie, nie pasuje." W końcu machnęłam ręką i wybrałam prostą i ładną od Tiffany & Co. (o taką http://www.tiffany.com/shared/media/products/19552144_l_1.jpg) bo mój partner zawsze chciał mieć jakiś gustowny dodatek tej firmy, więc jaka okazja lepsza do podarowania czegoś takiego, niż oświadczyny ; ) Ja też lubię krótkie, dodatkowo chciałabym znaleźć jakąś inną, niż biała, a w salonach same jasne są, w dodatku u mnie w Toruniu też zbyt wiele salonów nie ma, więc wybór dosyć niewielki, więc nie będzie łatwo, ale dam radę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×