Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Setunia moja siostra urodzila 2 lata temu:P Maly Kacperek bedzie na swieta mial 2 urodzinki:D ale ponad 2 lata sie starali o maluszka. Ja nie chce 2-czlonowego nazwiska,moje nie pasuje do jego:D pozatym moje nazwisko jest tez dlugie:D Lolla u mnie dzis tak wieje i zimno ze bez plaszcza ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mnie wlasnie tez obudzil es od mojego, bo nei odpisalam na wczesniejszego esa:D Lolla a to nei wiesz co Twoj wczoraj porabial? es byl od niego?? Yellow moj tez chce dac synkowi na imie Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Setunia- sms był od koleżanki, ja wczoraj napisałam do mojego 2 smsy bo mielismy isc do znajomyych to mi odpisał: Nie dziś, jakoś nie mam ochoty wychodzić gdziekolwiek Kiedy indziej. Tyle. Daj snać jak po wizycie u lekarza :) ;;;; Mnie dziewczyny tak krzyż boli, nie mam pojęcia od czego, przecież nic forsownego nie robiłam, starość mnie dopada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ladne to imie,i rzadkie. Malo znam Kacprow. Oprocz mojego siostrzenca to tylko dwoch. A Ty jak bys chciala? A jezeli bedzie dziewczynka? :D Ja to sobie wymarzylam Joanne/Wiktorie i Kube/Adriana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow, a co do prezentu od ciotki- super, taki prezent to praktyczny prezent :) no i cenę swoją ma Ja usłyszałam ostatnio- żebyśmy wzieli w przyszlym roku ślub, zrobić przyjęcie na 40 osób i już. Wychodzi na to, że nie zasługuję na gości, wesele, suknię...bo "żyjemy już prawie jak małżeństwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla dla mnie gdyby mi tak moj napisal byloby jakies podejrzane........ wkurzylabym sie ze tak mnei potraktowal daleko macie do siebie? i to es nie zadzwonil nawet.......... Yellow ja tez malo znam Kacprow na poczatku nie podobalo mi sie to imie jak wymyslil ale teraz juz mi pasuje On wybiera imie dla chlopca ja dla dziewczynki ja dla dziewczynki chce Liliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla Wiesz co,ciesze sie ogromnie z tej dzialki, ale pare lat minie zanim tam dom postawimy,tato obiecal ze w ciagu 3 lat, ze nam pomoga,chyba chca sie nas pozbyc:D Jak to nie zaslugujesz? Kto Ci tak powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kacper ładne imię ;) Kilku kojarzę ale to raczej nie jest takie bardzo popularne imię ;) Ja z nazwiskiem nie wiem jak zrobię. Po 4 latach Luby wreszcie uznał moje argumenty (w sumie z przekory się z nim spierałam, że nie chcę zmieniać) i jak wcześniej byłam pewna, że nie chcę zmieniać tak teraz nie wiem :D Chętnie wzięłabym dwa ale... jakbym się gdzieś miała podpisać to nie dość, że miejsca by brakło to jeszcze by to dużo czasu zajmowało. Lolla pewnie zaraz się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoje nazwisko 3 literowe jego ma 8 literek i czesto jest przekrecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- niech się dzieje co chcę...nie mam siły żeby zastanawiac się co będzie, wystarczająco mam zjechaną psychikę. Yellow- usłyszałam to, razem z wieloma gorzkimi słowami od mojej mamy. ;;;;;;;;;;;;;; Może luby potrzebuje czasu, dystansu, chce pomyśleć itd. Kolejny raz powiedział, że znowu buduję mur, bo nie chcę pogadać co mnie gryzie. A ja po prostu nie potrafię wykrzyczeć, wyrzucić wszystkiego z siebie, nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj z moim poszlismy na dlugi spacer. I wiecie co mi powiedzial? Abysmy zrezygnowali z wesela... Wzieli slub tylko w obecnosci swiadkow a potem pojechali gdzies daleko,tylko ja i on. Az mnie zamurowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow, napisałam na gmailu, tutaj nie chcę. Tak w ogóle to mam ochotę wyłączyć telefon dzisiaj...wsiąść do samochodu i pojechać gdzieś, może nad wodę i normalnie zapalić papierosa (choć nie palę) Potrzebuję głębszej refleksji nad swoim życiem, bo teraz zmierzam donikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia pomysl fajny,tylko czemu mi to mowi dopiero teraz? Ze on tak chce. Przeciez mamy zarezerwowana sale,orkiestre. A co na to nasze rodziny? Az mi wstyd za niego ze tak zdanie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla gdy ja mam zly dzien to ide nad rzeke u mnie. Pomyslec. Jedz. Dobrze Ci to zrobi. I wez zapas fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia za pozno nie jest. Jeszcze mozna to odwolac. Tylko nie wiem czy ja tego chce. Moi rodzice by to zrozumieli,gorzej z jego. Ale zawsze mozemy ''zaslonic'' sie tym ze ta kase bysmy na dom przeznaczyl. Eh jestem teraz w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nad rzeką haszcze rosną i bym się nie przebiła. Ale pogoda jesienna, ja nie mogę! W tym roku postanowiłam kupić przynajmniej 1 sweter wełniany :D jestem zmarzluchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow- zrobicie jak będziecie uważali :) Ale o ile ślub cywilny w takim wydaniu jest ok to kościelny już troszkę nie bardzo, każdy będzie chciał podziwiać pannę młodą...potańczyć na weselu...już jestem ciekawa zdjęć :D poważnie Ale wcześniej Setunia....😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem zmarzluchem. Nienawidze zimna. Ja za to mam cala szafe grubych swetrow,juz niedlugo sie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×