Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Na szczescie ja nie bede miala zadnych swiecidelek na sukience:P marionetka no wlasnie nie. My myslelismy raczej nad jakas klasyka,jakims walcem moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na urlopie gadałam z moim to powiedział, że on najwolałby wesele dla najbliższej rodziny i znajomych, plus brak kamerzysty, tylko fotograf. Ja kiepsko wychodzę na zdjęciach a kamera...dramat. Więc tyle wiem na ta chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdalam sobie sprawe ze ja nie bede miala welonu. Chyba mi nie bedzie do sukienki pasowal. A raczej napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolla u mnie tak na poczatku bylo. Tylko najblizsza rodzina,brak kamerzysty. Teraz jednak moj chce znajomych a ja sie jednak zastanawiam nad kamerzysta. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walc z Nocy i Dnie to raczej klasyka :P Musicie poszperać. Jest mnóstwo pięknych utworów :) Lolla koncepcja sto razy się Wam może zmienić :) Zawsze tak jest. Najważniejsze, żeby znaleźć kompromis i ślub stworzyć w oparciu o wasze wspólne wyobrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak sie zacznie planowanie, załatwianie to bedzie kocioł- mój powiedział, że sami zrobimy sobie wesele, że rodzice jak beda chcieli to dadzą kase do koperty- co za tym idzie nikt nie miałby prawa wtrącać się w nasze decyzje itd. a u mnie znajac zycie mieliby obiekcje gdybysmy nie zaprosili tej ciotki czy tego sąsiada....cięzko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ta muzyke z tego walca,ale moja siostra ja miala na swoj pierwszy taniec:P Aaa wiecie ile kasy ksiadz powiedzial nam jezeli chodzi o slub? 400zl! Tylko 400zl! Gdzie ten moj gbur bierze ponad 1000!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie tak śmiesznie - ustalone mamy wszystko prawie. Bo dużo o tym rozmawialiśmy i wiemy czego chcemy. Mamy i piosenkę na pierwszy taniec, i z grubsza listę gości, i miejsce wybrane i typ zaproszeń. I sukienkę mam upatrzoną itp. Wiadomo, że trochę się to pozmienia bo będziemy starsi... np jak poczekamy kolejne 5 lat to ja już w krótkiej sukience nie wystąpię. Poza tym i tak już zrezygnowaliśmy z jednego pomysłu bo już "za starzy" jesteśmy. Strasznie nam się podobało żeby i pan młody i drużba wystąpił w czarnym garniaku i czerwonych tenisówkach... no ale przepadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na szczescie rodzice sie nie wtracaja,i prosimy kogo chcemy. Fakt,finansuja wieksza polowe wesela ale sami to zaproponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YellowTea- skąd ja to znam ;). U nas też tak będzie. W mojej parafii jest sztywny cennik i za ślub życzą sobie ponad tysiąc zł. A tam gdzie chcę wziąć - co łaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ale taki cennik jest beznadziejny. A ''co laska'' tez jest paranoja. Dasz za malo,to nosem kreci ze inni daja wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA powiem Wam tyle- nie ma sprawiedliwości nawet w kościele, bo kto dobrze zapłaci to ksiądz na kazaniu powie jacy to cudowni ludzie, pobozni itd. a w rzeczywistości jest odwrotnie i tak ci, ktorym należałoby się piękne kazanie, ale dadzą mniej- usłyszą kilka suchych zdań i tyle. Ostatnio u mnie w parafii ksiądz był oburzony, bo po złożeniu przysięgi i założeniu obrączek pan młody przybił piątkę ze świadkiem...ksiądz to widział i powiedział, że cyrk robią, a czarę goryczy przelał strój matki pana młodego, zgrabna babka po 50tce, wykształcona ale ubrała suknię bez ramiączek do koscioła i to rozsierdziło proboszcza. :D nie no...uważam, że w takim miejscu powaga powinna zostać zachowana '''''''' Ale i tak uwielbiam oglądac na ytb "JK Wedding Entrance Dance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wy ciagle o slubach , weselach;) chyba jestem inna bo nie w glowie mi takie planowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, znikłam tylko na niecałą godzinkę a Wy już tyle naskrobałyście? :P Muszę nadrobić aż 2 strony, ale widze, że temat kościelno-slubno-dzięcięcy :P Nie ogarniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Zagubiona:) YellowTea setunia bo ty myslisz teraz tylko o swoim malenstwie,aby bylo zdrowe i wogole!smiech.gif - e tam, mysle ze to dlatego ze nawet zareczeni nei jestesmy i daty slubu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×