Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
no nie ma co sie chlopu dziwic panna sie puszczała z kim popadnie,zlapala syfa moze i jemu sprzedala a on teraz dzidziusia bedzie musial chowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Nie wtracaj sie do cudzych rozmow! Setunia daj znac jak bedziesz cos wiedziec i nie przejmuj sie glupimi komentarzami! Malinka moze jakies ciacho? Zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YellowTea- średnio to pomoże. Czuję się beznadziejnie, już od dłuższego czasu. Taka wypruta z uczuć, nie myślę.. generalnie źle ze mną ;/. Może po prostu potrzeba mi trochę ruchu. Dziś przejdę się na siłownię, kupię karnet i zacznę coś ze sobą robić. Może właśnie tego mi trzeba. Bo jestem taka bez energii i życia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy to moze przeczytac,zdanie sobie wyrobic i skomentowac,taka specyfika tego OTWARTEGO forume a jak was widza tak was pisza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow daj spokoj , ja nei zamierzam dyskutowac z jakims pomaranczowym gosciem;) Malinka moze zmiana fryz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wlasnie mialam pisac ze moze ruchu Ci brakuje. Dobry pomysl z ta silownia. Gosc ok komentuj sobie,ale to co napiszesz i tak kazdy tutaj bedzie mial gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj bo ci to gdzies tak urosnie ze sie w slubna sukienke nie zmiescisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow ojej a marudny Twój jest jak jest chory? ;P Bo z moim to jak z biednym, chorym dzieckiem przy stanie podgorączkowym nawet... Zdrówka dla Lubego życzę ;) Malinka ruch to może być dobry pomysł - mi to zawsze dodaje pozytywnej energii. Setunia oj to nerwowy ten Twój... Oby dziś były wyniki bo się zamęczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona wlasnie nie:) nie marudzi,na wszystko sie godzi wogole jest taki ''bezbronny'':) :D Gdy ja mam jakiegos dola czy cos to potrafie caly dzien w pizamie przechodzic,nawet sie nie uczesac. Nic mnie nie cieszy wtedy. Ale na ogol to samo mija i krotko trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lab i pani juz sie smiala jak sie tylko przedstawilam bo juz mnie kojarzy jak codziennie dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A co to, sezon na choróbska się zaczyna? nawet mnie nie straszcie! mnie mój krzyż dalej boli i cos czuję że to idzie w górę hmm.. W domu padł mi komputer, a przez telefon nie lubie jakoś tutaj udzielać. ;;;;;;;;;;; Co do Juleczki to sama nie wiem, patowa sytuacja :o tak źle i tak niedobrze... Ale ta pensja minimalna- kto to kurcze wymyślił! Tyle ludzi z 40 letnim stażem pracy żyje za takie pieniądze...Polacy po prostu musza być sprytni żeby przeżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc45
Cześć:) Dawno mnie tutaj nie było ale mam urwanie głowy:( syn ma pierwsze dni w przedszkolu i jest mega zadowolony:) nie żałuje,że zdecydowaliśmy się na prywatne,bardzo wiele się uczy i jest taki doroślejszy:) setunia na wyniki jakich badań czekasz?? wybaczcie ale nie jestem w stanie nadrobić tego co tu naskrobałyście. Wczoraj byłam u koleżanki,ma miesięczną córeczke,jejku jaka ona jest śliczna:) mogłabym ją nosić godzinami:P,mój mężczyzna jak usłyszał mój zachwyt znów powrócił do tematu powiększania rodzinki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla na bol krzyza spruboj masci rozgrzewajacej, sa tez plastry rozgrzewajace ktore sa roznej wielkosci, mozesz tez bolace miejsce natrzec przed snem spirytusem/wodka to Ci je rozgrzeje. A jak nadal bedzie kiepsko to do lekarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc45 to super ze mu sie podoba!:D A co Ty myslisz o pomysle meza nad powiekszeniem waszej rodzinki? Synek pewnie chcialby miec rodzenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc455
Ja tak nie za bardzo.....kurcze syn już podrośnięty i znów powtórka z rozrywki??:P Czasem mam wyrzuty sumienia,że taka egoistka ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuuję się natrzeć, może przejdzie :) może gdzies mnie zawiało tak po prostu. Gosc45- no jasne, po kilku latach na pewno ciężko byloby się przestawić na tryb życia niemowlaka, ale mysle że wszystko jest do zrobienia, może po prostu ktoregos dnia poczujesz "to coś" i wskoczysz na męża :D :P :classic_cool: Moje znajome mają dzieci jedno po drugim, z różnicą 1, 2 max 3 lata i odchowają za jednym zamachem i wracają do pracy, wynajma opiekunkę, starsze do przedszkola, małe z nianią i dają radę :) Ja obserwuję mojego siostrzeńca , jak ten czas leci, i mówię mu, że ten czas szkolny, zwłaszcza podstawówka to piękne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość45 cześć! :) fajnie, że syn zadowolony. Nie miej jakiś wyrzutów sumienia, nie można robić nic wbrew sobie ;) A ja właśnie gotuję sobie zupkę z soczewicy :)) Dzisiaj obiad wcześniej bo zaraz idziemy się odchamiać do muzeum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszłabym na jakiś koncert...rockowy np :D żeby dostać takiego powera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×