Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Tak się czasem czuje:) póki co stanęło na tym,że czekamy pół roku aż sobie popracuje:D a pózniej MOŻE się zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio postanowiłam zwiedzić wszystkie muzea we Wrocławiu. Bo jak gdzieś jadę to zawsze zwiedzam a do zwiedzenia tych pod nosem jakoś nigdy nie miałam "motywacji". Ale na koncert też bym poszła chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żałuje,ze nie wpadliśmy z drugim 2 lata temu:P z perspektywy czasu wolałabym jedno po drugim:D Też bym poszła na jakiś koncert ale póki co tylko koncert Bednarka się w naszym mieście szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialm kolezance w pracy ze jestem w c powiedzialam jej o tym so szefowa o tym snie powiedziala ona mi zdradzila ze jak ona byla w c to oczywiscie kolezanki z osrodka wszystko jej powiedzialy tzn naszej szefowej, wiec moja sie pewnei tez juz dowiedziala, tzn skojarzyla badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla z bolacym krzyzem to bys nie poszalala zbytnio:P Zagubiona tez mam pod nosem muzeum ale bylam tam tylko raz:P w gimnazjum,a ze byl okres swiateczny to byla choinka i cala klasa sie na cukierki rzucilismy... A tam kamyki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie raczej brak koncertów..o chyba że koncert "Janusza Radka" ;;;;;;;;;;;;;;;; ejj u mnie dzisiaj ładna pogoda...niesamowite! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jeszcze LemOn- słuchacie rodzimej muzyki czy raczej zagraniczną? Ja słyszałam ze 2 piosenki tego autora ale w zasadzie...koncert to koncert, jeszcze do tego za free :P Z bolącym krzyżem to mogę posłuchać gry na harfie...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro Hey :) może i bym się wybrała gdyby się ekipa znalazła... ale tak z dnia na dzień to wątpię :D Muzyki słucham przeróżnej... i polskiej i zagranicznej ;) I bardziej popularnej i raczej alternatywnej. Mój styl to pomieszanie z poplątaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla lemon tez moze byc:P fajny ma glos ten chlopak:P ja sie zachwycilam piosenka Jamesea Arthura-Impossible on to ma dopiero glos! Ale juz mi sie znudzila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też różnie, zależy od nastroju. Lubię "czarną muzykę", do samochodu wybieram coś w rodzaju vocal trance :D ..polskie stare szlagiery..nawet Zbyszka Wodeckiego czasem słucham albo Irenki Santor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często piosenki się osłuchooją :D Ja doceniam utwory niosące jakieś przesłanie, teraz ciężko czegoś sensownego dosłuchać się w tekstach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to jak najbardziej moze być :) jak byłam hmm. młodą nastolatką byłam na koncercie Majki Jeżowskiej :classic_cool: ale jej teksty mi nie podeszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słucham wszystkiego, od Amon Amarth po Lady Gagę, więc.. zróżnicowanie jest. ; ) Gość45 - a nie myślałaś o tym, żeby tym razem dzieckiem zajmował się mąż, a Ty byś pracowała? (wnioskuję, że przy pierwszym było na odwrót) To taki tam, luźny mój pomysł ; ) A ja lubię chorować, wiecie? Wtedy się mną opiekują, leżę sobie, odpoczywam, i a to gorący rosół dostaję, a to grzane wino z miodem.. Zawsze lubiłam chorowanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po odchamianiu ;) Widziałam świetną wystawę polskiej sztuki współczesnej. A tu fajny pasek: http://3.bp.blogspot.com/-pS_BcB-tYPw/UijQXJrR2DI/AAAAAAAAAys/Pl0xXSPON-A/s1600/femini.jpg W ogóle postanowiłam też zrobić porządek w kosmetykach i znalazłam próbkę balsamu do ciała dr Irena Eris. Do diabła nie wiem jak mogłam o niej zapomnieć bo ma cudowny zapach! I zastanawiam się nad kupieniem pełnowartościowego produktu... ale kurczę 120zł za balsam to ja nie wiem czy chcę dać :D Jeszcze żebym miała pewność, że obok zapachu jakoś świetnie nawilża czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ja bym tyle kasy za balsam nei dala chyba ze bym zarabiala 10 razy wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Zagubiona nie wiem czy mowimy o tym samym balsamie,ale ja mam ten www.empik.com/dr-irena-eris-body-art-ujedrniajaco-wygladzajacy-krem-do-ciala-200-ml-dr-irena-eris,p1061988124,perfumy-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zle napisalam. www.empik.com/dr-irena-eris-body-art-ujedrniajaco-wygladzajacy-krem-do-ciala-200-ml-dr-irena-eris,p1061988124,perfumy-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Yellow ja mówię o tym: http://sklep.eris.pl/drirenaeris/pl/product/soczyste-mango-kremowa-fantazja-do-ciala-70.html Setunia no mnie niby stać... ale, że wychowałam się jako niezbyt zamożny człowiek to mam straszne opory przed wydawaniem takiej kasy na balsam ;/ No chyba, że na prezent dla mojego albo dla rodziców to wtedy wydaję chętnie i bardzo się cieszę, że mogę komuś coś takiego kupić. A sama dla siebie nie mogę się przełamać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra link mi nie chce dzialac. Ale on jest w takim rozowym opakowaniu. Powiem Ci szczeze ze za taka cene spodziewalam sie naprawde cuda,ale podobnie dzialaja balsamy ktore sa o wiele tansze. Owszem zapach ma cudny,nawilza,dobrze sie wchlania,skora po nim jest gladka i miekka. I to tyle jak dla mnie. Bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa to jednak nie ten sam:P ja kupilam moj juz jakis rok temu i do tej pory go mam. Obecnie juz bym go nie kupila bo jak dla mnie nie jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę nad tym pomyśleć :D Ale myślę, że zostawię tubkę próbki na wierzchu, tak się zachwycałam, że może przy najbliższej okazji do prezentów mi wpadnie do kosmetyczki :P Jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory nie znalazlam jeszcze swojego balsamu, ale dobry jest np. Oriflame-body milk ultra rich, Ziaja kozie mleko(400ml 10-12zl), mam tez musy Tutti-Frutt Farmony ale one to takie slodkie sa raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede dalej leczyc mojego:D a pozatym to chyba zrobie porzadek w szafie i odswieze juz wszystkie cieplejsze ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja balsamu swojego jeszcze też nie znalazłam. Korzystam z oliwki dla dzieci po prysznicu i tyle :P Ale czasem lubię posmarować się czymś pięknie pachnącym. A my jedziemy zwiedzić zamek :) Pospacerujemy sobie i wrócimy wieczorem tego samego dnia. A w niedzielę to chyba czyste lenistwo z książką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy ja kiedys z moim zwiedzalam zamek,w sumie to ruiny zamku to skrecilam kostke,oj bolalo. Ale tam zamierzamy zrobic sesje slubna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta ;-) Byłam wczoraj na siłowni :]. Karnet jest wart tych pieniędzy. 75 zł miesięcznie, są instruktorzy, nowy sprzęt, 3 sale. Jak dla mnie super. Wczoraj miałam lekki trening, i dziś czuję się już dużo lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×