Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Dziewczyny nie ma co panikowac. Teraz wszystko jest w sklepach wiec nawet jak cos nam zabraknie to zawsze maz/partner moze podjechac i dokupic :) Kleo ja pij***ardzo slaba kawe prawie codzinnie. Czasem tez sie zdarzy, ze wypije w ciagu dnia wiecej niz jedna jak np dzis bo paczek bez kawki jakos nie smakuje, a ze zjadlam jednego rano i jednego po poludniu wiec zaliczylam tez dwie kawki :) Angela to teraz tez bedziesz sie byczyc w domu :) Troche odpoczynku nam sie nalezy bo pozniej to juz raczej dzidzia nie da nam pospac i odpoczac. U mnie nadal cisza, nic sie nie dzieje, zero skurczy itp. A termin dokladnie za tydzien w czwartek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera o kurcze to juz zaraz! A wiec bedziesz przecierac szlaki na naszym forum, trzymam za was kciuki:) Mozecie mi napisac co macie spakowane w torbach do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Vera! A juz kombinowalam na milion sposobow co wpisac a zaden translator nie tlumaczyl mi becika ani rozka :P dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
vera jeszcze tydzien i bedziesz miala z glowy. a to pierwsza twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko nie ma za co :) Ja do szpitala mam tak: -dwie koszule (jedna do porodu i jedna na pozniej) -stanik do karmienia -masc na sutki i nakladki -kosmetyki(kupilam te male pojemniczki w bodycare zeby zajmowalo mniej miejsca w torbie) -szczoteczka i pasta -szlafrok -kapcie -recznik maly i duzy -podpaski poporodowe -podklady na lozko (nie wiem czy u mnie daja w szpitalu czy nie) Dla dzidzi: 3 x body 3 x pajacyk czapeczka niedrapki skarpetki pieluchy chusteczki waciki recznik z kapturkiem Wrzucilam tez kilka batonikow i dwie male wody, jakies drobne, no i wiadomo karte ciazy dopakuje przed wyjazdem i telefon i ladowarke Rzeczy dla mnie i malucha na wyjscie spakowalam osobno i moj narzeczony je dowiezie jak bedzie nas odbieral :) Jak mi sie jeszcze przypomni co tam wladowalam to dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo pierwsza dzidzia. Zestresowana jestem na maksa i siedze jak na bombie bo teraz moze sie zaczac w kazdej chwilii :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super vera, to zgapiam od ciebie liste i zapisuje :P a te koszule to jakies specjalne musza byc, prawda? Gdzie to mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomialam jeszcze napisac ze wzielam dwa opakowania majtek jednorazowych i kilka sztuk normalnych (olbrzymich :) ) i wkladki laktacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedna mam normalna (do porodu) , a druga z guziczkami. Obie kupilam w Primarku za grosze. Nie jest to specjalna do karmienia, ale ma guziczki wiec o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:) Najgorzej to chyba bedzie przewidzie co wziac na wyjscie ze szpitala. Niewiaodmo jaka pogoda bedzie, w jakim my bedziemy rozmiarze i jak duza dzidzia sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
do szpitala to ja mam tak. jedna koszule do karmienia i musze dokupic jeszcze jedna, majtki jednorazowe 3 sztuki w paczce i jeszcze chyba tez dokupie wrazie ,,w,, paczke, recznik, przybory toaletowe (mydlo, waciki, paste, szczoteczke), podpaski po porodowe, skarpetki. dla malego 2 pary padek, 2 kaftaniki, 2 pary rajstopek jeszcze nie mam spioszkow ale w tyg dokupie, czapeczke, rekawiczki, pieluchy, rozek, smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie z tym jest problem.Ja sobie uszykowalam bluze i spodnie od dresu w ktore wchodzilam przez wiekszosc ciazy oprocz koncowki :)A dla dzidzi wzielam rozmiar 56 mam nadzieje ze bedzie dobry.Dopisz sobie jeszcze do listy pomadke nawilzajaca,podobno strasznie wysychaja usta przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
vera najgorsze to czekanie, juz dzidzie masz donoszona to najwazniejsze,:) ja to szpitala boje sie jak ognia dobrze mam ze 300 metrow od niego mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera30 no to czekamy teraz na ciebie,bezdiersz cos robic by przyspieszyc porod (lub go zaczac). .Ja tez kupilam 2 koszule z guzikami w primark. Enna ja tez nie wiedzialam jak po angielsku jest becik ale jak robilam zakupy na bobasshop to tam masz opcje zmiany jezyka wiec najpierw znalazlam po polsku a potem zmienilam na angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
tak pomadka sie przyda tez mam, i butelka wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, a dlugo czekalas na zamowienie z bobasshop? i ile licza sobie za wysylke? wlasnie tam upatrzylam sobie sliczny becik za 12f , myslalam ze na ebayu znajde taniej, ale te tansze sa brzydkie we wiekszosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna nie dlugo bo jakies 3 dni a przesylka to chyba 3,5f.Ja kupywalam u nich rozek i teraz w drugim zamowieniu becik z sowkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Dziewczyny a te wszystkie p*****ly do szpitala to ukladacie bezposrednio do torby czy moze jeszce w jakas reklamowke przezroczysta.Jakos mi sie wydaje ze sie zakurzy .Glupia jestem ,hahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja mam w jednorazowki spakowanen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
dzieki Kleo ,myslalam ze przesadzam :) Dzis prasowalam i w zasadzie mam juz wszystko poprane i wyprasowane.Dziewczyny sluchajcie jak dlugo nalezy prasowac dzieciece ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
mam tak pooddzielane kosmetyki w jednym koszule w drugim ubranka w nastepnym:). prasowac? no to ja tak tylko przeciaglam zelaskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki kupilyscie proszek do prania ubranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja popralam w mleczku do prania lovela hipoalergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela no wlasnie z tym przyspieszaniem to narazie jeszcze cierpliwie czekam. Z rzeczy na s to narazie tylko sprzatam :) Podobno najlepszy jest seks na ktory kompletnie nie mam ochoty bo czuje sie jak wieloryb. No ale jak trzeba to trzeba :) Jak nie urodze do srody to mam wizyte u poloznej i bedzie mi robic masaz szyjki wrrrrrr...Mam nadzieje, ze jednak tego unikne. A proszek i plyn kupilam Fairy. Potem gdziesz wyczytalam, zeby nie dodawac plynu, ale wyplukalam wszystko dwa razy wiec mam nadzieje, ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ! Ja bede sie pakowac w ten weekend Chyba chociaz mam jeszcze 5 tyg ale nigdy nic nie wiadomo. Vera juz niedlugo Ci zostalo :) ja synka urodzilam 5 dni wczesniej I nie mialam zadnych oznak przed. Polecam zabrac duzo wody albo Butelke zeby maz mogl wam napelniac woda w trakcie porodu bo jak sie uzywa gas and air to strasznie wysusza usta !!!! Ja wypilam mase wody. Proszku do prania uzywam fairy non bio I nie dodalam plynu do plukania. Nie wiem jak u was sie potoczy prod I czy bedziecie nacinane / szyte bo ja bylam Niestety I pomogl mi pozniej proszek do rozpuszczania w wodzie I podmywania sie Tantum Rosa. Mam z Pl I nie wiem czy tu jest cos podobnego. Warto sie zaopatrzyc na wszelki wypadek. Dziala znieczulajaco, odkazajaco, przeciwbolowo I przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zamiarzacie pic herbate z lisci malin jak tu polecaja ? Ja pilam w tamtej ciazy tak od 36tc I teraz tez zakupie. Nie wiem czy to rzeczywiscie dziala? Niby sa dobre opinie na necie. Za tydzien mam usg to tez sie dowiem czy czeka mnie cesarka. Przy okazji pewnie Pani mnie pomeczy o szczepionke na whooping cough :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam wyslac na dwa razy bo calosc mi uznawalo jako spam. Nie rozumiem dlaczego. Vera spaceruj duzo. Ja codziennie spacerowalam dwa razy po 30min. A teraz przy dziecku sie jeszcze wiecej nachodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja już chyba raz wstawialam link do pakowania torby do szpitala. A co do tantum rosa to można to kupić na ebay :) coś koło 8£ za 10 saszetek. Jestem ciekawa czy rzeczywiście jest taki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×