Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

A ja dzis na 19 wybieram sie na usg 4d :) znalazlam promocje w klinice w Glasgow i zamiast 130f jest 59f,w tym ok 10 min podgladania, niestety nie daja filmu na plycie, ale daja nagrane zdjecia w 3d i dwa duze wydrukowane w formacie A4:) Nie moge sie doczekac, mam tylko nadzieje ze nadal potwierdza ze to dziewczynka, troche sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A ja byłam dzisiaj na usg 3d/4d bo była promocja w klinice niedaleko i zamiast 130f zapłaciliśmy 59f. Jeśli jeszcze nie byłyście to koniecznie idzcie! Niesamowite przeżycie. Widziałam jak macha rączkami, dotyka swojej buzi, uśmiecha się, ziewa, wierci. No super mega wszystko było widać! Do tego dostaliśmy mały pokaz widoku w najnowszej technologii HD live + 2 zdjęcia. Ta usluga ogolnie jest drozsza ale pani okazala sie byc polką i dostalismy mily gratis :) No i upewnilam sie na 100% ze to dziewczynka, dokladnie widzialam co ma miedzy nozkami :) zobaczcie zdjecie, po lewej zwykle 3d, po prawej ta nowa technologia :P http:// i.imgur.com/jM2gRvk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A ja byłam dzisiaj na usg 3d/4d bo była promocja w klinice niedaleko i zamiast 130f zapłaciliśmy 59f. Jeśli jeszcze nie byłyście to koniecznie idzcie! Niesamowite przeżycie. Widziałam jak macha rączkami, dotyka swojej buzi, uśmiecha się, ziewa, wierci. No super mega wszystko było widać! Do tego dostaliśmy mały pokaz widoku w najnowszej technologii HD live + 2 zdjęcia. Ta usluga ogolnie jest drozsza ale pani okazala sie byc polką i dostalismy mily gratis :) No i upewnilam sie na 100% ze to dziewczynka, dokladnie widzialam co ma miedzy nozkami :) zobaczcie zdjecie, po lewej zwykle 3d, po prawej ta nowa technologia :P http:// i.imgur.com/jM2gRvk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh co sie dzieje dzisiaj z tym kafe, myslalam ze wczesniejsza wiadomosc, ze wybieram sie na scan nie weszla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Cos nawala nam kafe. Enna udalo sie otworzylam twoja fotke ,super zazdroszcze ze moglas podgladnac mala w 4d .Super sprawa , u nas niestety tak jak pisalam to droga sprawa bo 150f :(. Ja wlasnie dzis wydalam 60f niby nie duzo ale grosz do grosza i sie zbiera.Kupilam praktycznie p*****ly bo pieluchy tetrowe ,2 smoczki ,obcinaczki ,rozek do spania ,wklad do wanienki, jakies podklady do lozeczka ,gruszke do nosa i cos tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna a mowila ci lekarka ile wazy twoja mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ok 1.5funta to jakies 680 gram. Sprawdzila tez wszystkie wymiary i mowi ze jest idealnie jak na ten tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna ciesze sie, ze z mala wszystko dobrze i ze rosnie :) Fajnie jest zrobic taki scan ale ta cena ... A w jakiej firmie robilas? Moze u mnie w miescie jest to samo i tez maja promocje :) czasami sa sieci klinik. Ogolnie najtanszy widzialam za £140. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi, ja robiłam w babyscanning co uk, to chyba tylko w szkocji mają niestety :( Ale promocja naprawdę super, w regularnej cenie też bym się nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ze sie do was wtrace prosze powiedzcie mi ile teraz w uk trzeba przepracowac aby starac sie o benefity w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze slyszalam, to dla nowoprzyjezdnych zmienily sie przepisy i trzeba byc tu przynajmniej 3 lata? Tak slyszalam, pewna nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIZABELLA
dziewczyny mam pytanie czy szczepicie się na flu, mi midwife kazała się zgłosić do GP żeby się zaszczepić powiedziałą że to ważne dla mnie a potem dla nowonarodzonego dziecka? i jeszcze pytanie co z obciążeniem glikozą bo dostałam skierowanie czy robią to wszystkim czy tylko tym co wyszedł wysoki cukier? no i jeszcze jedno pytanie czy po urodzeniu dziecka będziemy mieli jakiś dodatek z powodu narodzin tzw becikowe angielskie, to nasze 3 dzieco i w skali roku przekraczamy magiczną kwotę 16800 fun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćIZABELLA: Uważam że powinnaś się szczepić, ja też to zrobiłam. Nikt tu nie wymyślił żeby zrobić Ci na złość albo zatruć twoje dziecko tylko, żeby zmniejszyć ryzyko. Na glukozę dostałaś skierowanie bo najwyraźniej masz wskazania albo jakieś symptomy cukrzycy, rutynowo tego nie robią. A becikowego już tu nie dostaniesz bo należy się tylko na pierwsze dziecko niezależnie gdzie urodzone niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella, ja sie nie szczepilam. Nawet znajoma angielska doktor sie nie szczepila. Poprostu odradzala. Nawet swoje 3 letnie dziecko nie szczepila. Powiedziala, ze wirus i tak mozna zlapac ale lzejszy. Dla mnie nie ma.sensu. Poza tym beda oferowac szczepienie na whooping cough i tu sobie poczytaj bo sa zle opinie o szczepionce i zawiera aluminium.z tego co pamietam. Enna sprawdzalam i u mnie niestety nie ma tej samej firmy robiacej skan.. A szkoda. Dzis rozmawialam z jedna babka. Poszla.na extra skan 3d W 30tc i lekarz jej wykryl , ze ma zly przeplyw krwi do lozyska i ze maly nie dostawal wystarczajacej ilosci tlenu. Od razu szpital i cesarka w 31TC. Maly byl 2mce w szpitalu i wszystko jest ok. Niewiadomo jakby sie to skonczylo gsyby nie ten extra prywatny skan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIZABELLA
też włąśnie nie mam pewności co do tych szczepień w ciąży, jednak z drugiej strony mam 5 letnia córkę która od przyjazdu do UK wiecznie mi łapie jakieś infekcje w szkole a te dzieci angielskie tak nie chorują, teraz tez od wczoraj wymiotuje i ma rozwolnienie, może to zasługa włąśnei tychangielskich szczepionek ze im tak dzieci się nie przeziębiają, a z drugiej strony obawia, się szczepień podczas ciąży, a dlaczego odradzają te szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIZABELLA
też włąśnie nie mam pewności co do tych szczepień w ciąży, jednak z drugiej strony mam 5 letnia córkę która od przyjazdu do UK wiecznie mi łapie jakieś infekcje w szkole a te dzieci angielskie tak nie chorują, teraz tez od wczoraj wymiotuje i ma rozwolnienie, może to zasługa włąśnei tychangielskich szczepionek ze im tak dzieci się nie przeziębiają, a z drugiej strony obawia, się szczepień podczas ciąży, a dlaczego odradzają te szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta znajoma doktor mowila tylko tyle, ze jak taz sie zaszczepi topozniej trzeba co.rok bo to sa inne wirusy. A nawet po szczepionce dziecko cos moze zalapac ale przejdzie to lzej. Zadna z moich znajomych nie zaszczepila dziecka przeciw grypiea dwie co sa w ciazy tez nie zaszczepily sie przeciw.grypie. Ja mysle ze to jest kazdego indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie zaszczepilam sie przeciw grypie.Wirus grypy caly czas mutuje wiec zdecydowalam ze nie bede brala tej szczepjonki.Zaszczepilam sie natomiast na woopingh cough bo nigdy bym sobie nie darowala gdyby moje dziecko zachorowalo w pierwszych miesiacach zycia a ja moglam temu zapobiedz.W internecie znajdziesz wiele sprzecznych informacji i opinii na temat szczepien.Tez do konca nie bylam przekonana.Decyzje musisz podjac sama zwracajac tez uwage na swoj tryb zycia i mozliwosc zarazenia ta choroba.Jezeli masz corke w wieku szkolnym ja bym sie zastanowila.Ale tak jak mowie dezycje musisz podjac sama.Czasem mysle warto zaufac ludziom z Nhs-u.W internecie mozna napisac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
witam mamuski Omi co do twojej znajomej to nie mozesz panikowac.ja tez mam zly przeplyw krwi wykryty w ciagu normalnego usg.Z tego powodu mam tylko wiecej scanow ale nikt nie bedzie mi teraz robil cesarki. Dostalam dzis swoja paczke dla malej tzn przyszedl rozek i przybory do kapieli :).Kupilam tez dzis w boots chusteczki nawilzajace bo sa w promocji (1.50f zamiast 2.50) .Slyszalam ze sa dobre bo w 99.9 % skladaja sie z wody a reszta to soki owocowe.Bede miala gwarancje ze mala nie zlapie zadnego uczulenia. Jak sie czujecie ? czy musicie wstawac w nocy do toalety? ja nie musze ale to chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze u Ciebie zostalo yo wykryte wczesniej i ze moga monitorowac. A co za chusteczki kupilas? Ja u mojego pierwszego to johnsona uzywalam albo pampers. Nic mu nie bylo :) Co do sikania to nad ranem zazwyczaj 5 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omi nazywaja sie" waterwipes" Ja chyba za malo wody pije bo jak ide na siusiu przed snem to potem gdzies dopiero kolo 10 tak jak przewaznie wstaje :) (juz niedlugo sie skonczy) Enna a ty na L4 leniuchujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
zapomnialam sie podpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet o nich nie slyszalam..sprawdze na necie co to za chusteczki. skoro sa takie drogie to pewnie na ebay albo amazon maja jakies oferty w paczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Moje l4 niestety dobieglo konca i jutro juz do pracy :( na szczesxie tylko miesiac i ide na macierzynski. Od piatku mam gosci z polski wiec nawet nie mialam chwili zeby sie odezwac, dopiero dzis wieczorem jada. U mnie wszystko okej, mala dokazuje codziennie, ja czuje sie bardzo dobrze. Dzis zaczynam 25 tydzien :) A w nocy na siusiu wstaje czasem i dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać ile wam się już przytyło od początku ciąży? bo ja jestem w 29 tygodniu a już przybrałam jakieś 13 kg.... Wcale nie jem dużo, ani nie objadam się junk food-em, jedyne to rzuciłam papierosy miesiąc przed ciążą i może to ma jakiś wpływ... Ale skoro od teraz dopiero zacznę porządnie tyć to aż się boję na ilu mi stanie waga przed rozwiązaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Czesc dziewczyny :) Gosciu ja dzis zaczelam 31 tc i jak do tej pory przytylam 5kg z tym ze przed ciaza nie bylam chudzielcem. Ja juz mam wozek tzn dzis kupie rame a pokrowce juz zamowilam .Wozek mial byc na poczatku uzywany ale w sumie bedzie nowy i wyniesie mnie 145 f z tym ze jest jedno 'ale ' ze pokrowce beda zolte (tylko ten kolor jest jak narazie dostepny a na dodatek jes 1/2 ceny) Wozek to mothercare movix zoltyz z szara rama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja wlasnie sprwadzilam wage z ciekawosci bo jak dotad zadna polozna nie sprawdzala na spotkaniu i wyszlo jakies 6kg. Takze.nie jest zle chyba :) Mam dodatkowe badanie krwi za tydzien ale nie wiem.dlaczego skoro mialam.tydzien temu. Musze sie skontaktowac z polozna o wyniki bo w tym liscie nic nie ma. Angela to cakiem tanio udalo ci sie kupic ten wozek. Szczerze mowiac to musialam wejsc na net i sprawdzic ktory to jest bo nigdy o nim nie slyszalam. A masz caly zestaw za ta cene 3.w 1 ? Ja jeszcze nie mam.wozka i nie wiem jaki kupie ale z doswiadczenia bardzo lubie quinny ktory mialam z moim pierwszym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×