Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Goplana ja taka koszulę kupiłam w SNC nie wiem czy u Ciebie jest ta sieć. Muszę sobie jeszcze jedna kupić. Ale jest obrazek, prałam ją już 2 razy i nic się nie dzieje. Dałam coś ok. 24 zł. ------- Dzidzius - na facetaów rady ni ma:/. ja się boję, że mój w pracy będzie i sama będe musiała ponad 30 km w bólach przejechac.... -------- Dziewczyny zamawiałam książki i dostałam rabat 5% do sklepu internetowego na karmę dla zwierzaków na dogmaster.pl, zainteresowane zerknijcie i jesli komuś się przyda to pisac na maila podwojna77@o2.pl wtedy przeslę kod. Moja kota jada karmę, której tam nie ma, więc mnie się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Goplana ja też cukier miałam dobry, dopiero glukoza wykazała nieprawidłowości...dziwne podejscie ma ten twój ginekolog rodzic wilkie dziecko sn i może jeszcze w połozeniu posladkowym....to niech sam spróbuje:) Ja tez żaczęłam źle sypiac, wiercę się kręcę i na dodatek chodzę siku ilkanaście razy:( Patka ja nie zamierzam kupowac emolientów, bo z tego co poczytałam troszkę one są dla dzieci z AZS jak okaze się że są potrzebne to nabędę a tak zacznę od czegoś innego, wielu specjalistów poleca nawet mycie w samej wodzie zwłaszcza zimą ale jakieś hipoalergiczne mydełko czy cos w tym stylu nie zaszkodzi. Zreszta okaże sie w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Słońce a co tam u Ciebie? Jak samopoczucie, szyjka i choróbsko? Nie odzywasz się ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mam dziś fatalny dzień.. pierwsza dwója na uczelni, no cóż kiedyś być musiała.. jazdy miałam z takim starszym wojskowym, gdybym wiedziała o tym to w życiu bym na nie nie poszła, tak mnie na wkurzał, że myślałam że mu coś zrobię! a tak śmierdział fajkami, że było mi nie dobrze! egzamin oblałam, trafiłam na starszą panią egzaminator jakaś dziwna była bo gadała do siebie pod nosem, na placu gdy zauważyła Czarka zapytała czy jestem w ciąży, odpowiedziałam że tak na co usłyszałam "pff.. przypominam że nie ma pani obowiązku zapinania pasów" i cały czas gapiła mi się na brzuch co mnie nie dość że rozpraszało to i wkurzało! no nic, będę się odwoływać od negatywnego zakończenia egzaminu, ponieważ ja żadnego zagrożenia nie widziałam, a facet autem z prawej spokojnie sobie przejechał. Może oddadzą pieniążki. Zapisałam się na kolejny,ale to już chyba ostatni raz, a później spróbuje w Legnicy. Wrocław niestety ma najtrudniejszą trasę egzaminacyjną w Polsce. Wracałam na stojaka w autobusie 40min:) nie dawałam rady, nogi popuchły, Czarek się wypinał co aż bolało, nie było wyznaczonego miejsca dla ciężarnych, ani kobiet z dzieckiem więc rozpięłam płaszczyk i wstawiłam dwóm Panią brzuszek pod nos. Ku mojemu zdziwieniu zostałam obdarowana szczerymi uśmiechami.. nie wiem skąd w ludziach tyle zawiści i w ogóle jakiegoś takiego dziwnego zachowania.. nie wiem co miało oznaczać pff, ani też uśmiechy, aż poczułam się źle z tym że jestem w ciąży :( To co piszecie o cesarkach to maskara, też kurde w d***e mają kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> oj, faktycznie miałaś dzień do bani :-( Pogłaszcz się po brzuszku i od razu będzie lepiej :-) Ja prawko zdawałam 3x. I zdałam, ale i tak nie jeżdżę, bo się bojam ;-) :-O :-( A baby w autobusie już zapomniały, jak to jest w ciąży! Jak mnie to wkur...! Ale muszę przyznać, że 2x byłam przepuszczona w kolejce. Tyle że raz z inicjatywy ekspedientki. Zapytała, czy mnie przepuszczą. Nic nie powiedziały, tylko 1 młoda babka się zgodziła, więc skorzystałam, bo myślałam już że padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić... :-) Hubcio nie był cały tydzień w szkole i okazało się, że dziś z marszu pani kazała mu pisać trudny sprawdzian... no i 5 dostał :-) A wcale się nie przygotowywał, bo jelitówka go osłabiła, no i ten szpital... Jeny, jaka ja jestem z niego dumna!!!! :-) Czuję taką radość, jakbym sama zdała jakiś egzamin :-) Sorki, że tak się chwalę, ale to są uroki bycia matką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna=> w moim województwie nie ma takiego sklepu... Jakie książki kupiłaś? Czytam fajną- "Pewnej zimowej nocy" Montefiore. Sorry, że tak na raty piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyście chciały wiedzieć parę dobrych lat temu wzniesli juz ta ustawe o pierwszenstwie ciezarnej w kolejce wiec darujcie sobie i stojcie. kochac sie mialo sile a stac teraz nie smieszne i zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatkaa
gości ale tu nie chodzi o ustawy a o ludzka zyczliwosc. tak samo jak o ustąpienie miejsca osobie starszej w autobusie. co np z taka osoba, która jest w ciazy zagrożonej a musi dostać się gdzieś autobusem, nawet do tego lekarza. i co 40 minut musi stać, bo np jakąś gowniara nie ruszy d**y? bo to żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością to wie, musi tylko wtrącić swoje 3 złośliwe grosze, żeby nam zaśmiecić forum :-P Nieważne, w jakim temacie, ważne, żeby napsuć trochę krwi :-) Ot, taka... ludzka życzliwość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwojna dzieki za info :-) sinupret bralysm juz kiedys jak byla mlodsza po pol tabletki i dobrze go tolerowala...dobrze bo ten katar jej schodzil zobacze jaka dzisiejsza noc..... Masaya z piecem sie dzis uporalismy nareszcie....kurcze 4 tyg temu byl czyszczony a teraz znowu sadzy dwa wiadra...eh kominiarz mowil ze to wina wegla (mielismy jeszcze koncowke starego z tamtego roku )...w dodatku rura odprowadzajaca dym z pieca do kanalu przegnila ale juz wymieniona... Goplana dobrze ze juz w domku..a co do chwalenia to trzeba sie chwalic dzieciaszkami..wystaczy ze temat facetow wyczerpuje limit narzekania :-) A z tymi wizjami lekarzy to masakra..ja sama preferuje porod sn ale kurcze bez przesady sa sytuacje ktore to powinny wykluczac m.in waga dziecka i ulozenie..... na sile chce zgodnie z swoja wizja ale nie patrza na samopoczucie matki i konsekwencje jakie ona poniesie...Co do wagi to moja cora ma dopiero 6 lat i po sterydach zaczela tyc...a ze apetytu tez jej nie brakuje to obecnie wazy 25 kg przy wzroscie 112... Ktos pisal o emoilerach...i w zasadzie to prawda ze wystarczy przy normalnej skorze mydelko i oliwka...ale mnie strasznie ciezko dopieraly sie plamy po oliwce..dlatego teraz wolalabm z niej zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta w autobusie to ciezarne powinny bezwzglednie siadac..bo przy hamowaniu raptownym nieszczescie gotowe..a poze tym kobiety z brzuszkiem maja inaczej rozlozony srodek ciezkosci i szybciej traca rownowage.... A co do kolejek to nie sadze ze kazda z nas zawsze pcha sie na poczatek bo ciaza..poprostu czasami kobieta zle sie czuje jest jej duszno w tloku nie wspominajac o roznych zapachach w kolejce...ale co tam gosciu nie przepuszczaj ciezarnych najwyzej zostaniesz obrzygany :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Hej! W weekend nie miałam za bardzo czasu,żeby do was zajrzeć. Ale już nadrabiam zaległości:) Zielona oliwka, najważniejesze,że cukrzyca zdiagnozowana. teraz się wszystko unormuje:) Podwójna77, jasne że drożdżówkę sama robiłam. W ogóle ja to sie z powołaniem minęłam... mogłabym z kuchni nie wychodzić. Uwielbiam piec i gotować! Lulika, my ostatnio też mieliśmy problem z piecem. Dym nam się ze śniany i spod paneli ulatniał.Myśleliśmy że nam się komin gdzieś rozszczelnił, mąż z tatą już zaczęli panele ściągać z podłogi i tynk ze ściany zbijać i okazało się że komin cały. A wystarczyła wezwać kominiarza i profesjonalnie wyczyścić i komin i piec***** problemie. Goplano, faktycznie duży już Twój synek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika=> ale się uśmiałam z obrzyganego gościa :-D ______ Ja będę stosować preferuję jakiś płyn do kąpieli i oliwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Troszkę w ratach piszę,ale mam nadzieję że nie robi to problemu:) Helenko, faktycznie niemiły dzień Ci się trafił. Jeśli chodzi o egzaminy na prawko, ja uważam że czasem więcej zależy od szczęścia (czyli egzaminator jaki się trafi) niż od umiejętności. Co do komunikacji miejskiej, to podzielam wasze zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................wiek..........skąd .......które dziecko........imię.............data joanna6950.........25..........Podlasie...............1.. ..........córeczka..........01.02.14 słońceeee ...........33.......dolnośląskie ..........2..............---/---.............04.02.14 Paatkaa...............24............Śląsk.............. .....1 .............Marcin..........06.02.14 mamamama2......30.......podkarpacie.............2........ ......---/---.............08.02.14 Majowa_............27.............Śląsk................ ..1..............Hubert...........10.02.14 tamisia................28......mazowieckie............1.. .....synek/Franciszek..12.02.14 NadzianaOla.......23.........war-maz................1.... ........córeczka..........12.02.14 truskava90..........23.........pomorskie.............1... .......córcia Amelia.....19.02.14 brzuchowata.......29.......podkarpackie...........2...... .........---/---.............21.02.14 Alexis to ja.........26.........warm maz.............1.............. --- /--- ............21.02.14 zielonaoliwkaa...28.........lubelskie................2... ............---/---.............22.02.14 mamaAnusi........34.........podlaskie...............1.... ...........---/---.............22.02.14 lulika..................31........... łódzkie................2...............Patryk...........24 .02.14 RybkaPlum........29...........Poznań.................2.. ..............Pola .............25.02.14 kajka85..............28........dolnośląskie............ 1................---/---............25.02.14 Goplana..............??.........pomorskie..............3. ..............synek............25.02.14 dzidzius210........32.....zachodniopom...........2....... ........synek............25.02.14 podwójna77......................śląskie............... ...2................synuś............27.02.14 madziulka123.....21......podkarpackie............1....... ........---/---. ...........28.02.14 Masaya...............22.........kuj.-pom................1 ... ...........Filipek...........28.02.14 Kalina82.............31.......mazowieckie............3... ..........chłopak...........28.02.14 anitia...................32............UK................ ......2.............chlopak...........04.03.14 vikiable...............33..........podlasie.............. ..1................---/---............06.03.14 anawa..................33.........podlaskie.............. .2. ..............synek............07.03.14 Wiktoria95..........18.......mazowieckie...........1 . .............---/---............07.03.14 anka_123............28.......mazowieckie............1.... ...........---/---............08.03.14 Emila8200..........30.........kuj-pom..................1. ..............---/---............10.03.14 heelenka.............22.........Wrocław................. 1..........Lidia/Cezary......12.03.14 35plus..............................................................2................synek...........12.03.14 Zapachkwiatówkawy..30.......x.......................2... .............synek...........22.03.14 Zmeczona26.......26.........warm maz..............1................--- /---...........23.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Wczoraj w tesco kupiliśmy dwa bawełniane pajacyki. Sliczne, różowe w białe gwiazdki i drugie na odwrót:) a dwa w komplecie kosztowały 17,70zł. Ja bardzo lubię ciuszki z tesco, często nawet sobie kupuję tam ubrania. A teraz ciągle jest jeden wieszak z ubrankami dla dzieci i zawsze coś fajnego można tam kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam 35plus do tabelki.. :) ---------- dzidzius210- to poszalałaś dzisiaj z zakupami :) ja też czasami tak potrafię, gdy tylko wypłata wpłynie :P Ale zaraz potem wyhamowuje, żeby się pod koniec miesiąca nie zdziwić pustkami na koncie.. -------- Paatka- chyba popytam się o te produkty z Ziaji, niedaleko mamy ich sklep firmowy to pewnie coś doradzą.. A i często dają jakieś próbki, więc na bank się tam wybiorę :) ---------- heelenka- też się spotkałam ze znieczulicą, i w autobusie i w supermarkecie przy kasie - do tego takiej kasie, gdzie podobno pierwszeństwo mają kobiety w ciąży i niepełnosprawni! I dupa, wszyscy widzieli i tylko szybko wzrok odwracali.. A mi głupio było się o swoje upomnieć.. Chociaż słabo mi się robiło :( Spraw sobie małą przyjemność na wieczór, może poprawi Ci humor :) --------- Goplana- zdolniacha z Twojego synka :) nie dziwię się, że duma Cię rozpiera :) -------- Ech ja dziś po wizycie u stomatologa.. Bo oczywiście wcześniej obiecana wizyta nie doszła do skutku i dopiero teraz się dokulałam.. No i jestem przybita w jakim tempie zęby zaczęły mi się psuć.. Na wiosnę wszystko było ok, zęby wyleczone, zaplombowane, a dziś się okazało, że czeka mnie jedno kanałowe leczenie i poza tym zalążki próchnicy w aż 10 zębach!!! Normalnie mowę mi odebrało jak to usłyszałam.. Także dzień przed wigilią będę mieć kanałowe, a w styczniu po kilka zębów na raz będzie mi leczyć, tak żeby przed porodem zdążyć ze wszystkimi.. A po porodzie co rusz na kontrolę będę zasuwać :( Panicznie boję się kanałowego, do tego co chwilę myślę, czy to dziecku nie zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - dzięki takim jak Ty myslę, że większośc z nas zdążyło to już zauważyć. Stoimy w kolejkach spokojnie, watpie, by ktoraś z nas pchała sie przed Ciebie. Swoja drogą znieczulica w narodzie coraz wieksza i nie tylko o ciężarne chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahaha jak ktos sie na tyle tragicznie slabo czuje to czemu do licha nie siedzi na d***e w domu ??????????????? a tak laza po sklepach i marudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz gościu, ale przed zajściem w ciąże nie miałam zielonego pojęcia jak zareaguje na to mój organizm, a właściwie to kręgosłup który nie radzi sobie z utrzymaniem dodatkowych kilogramów i uciskiem na niego przez rozrastającą się macicę.. w obydwie strony stałam, w jedną to nawet na przedniej szybie, ale jeszcze wtedy nie miałam opuchniętych stóp. Mimo tego że jestem w ciąży to i tak ustępuje miejsca starszym. Nie bez potrzeby są kasy uprzywilejowane, miejsca parkingowe i w autobusach dla kobiet w ciąży, jak są to trzeba z nich korzystać, takie jest moje zdanie. 35+ obydwie jesteśmy na końcu tabelki i to mnie wcale nie cieszy, boję się że przed porodem naczytam się od dziewczyn jakiś nie ciekawych informacji i tylko stresować się będę. Goplana wcale Ci się nie dziwie, a może faktycznie spróbuj u jakiegoś innego lekarza, może zaleci cc, chociaż w szpitalach to i tak różnie bywa. W opiniach ze szpitala z mojego miasta czytałam że nawet gdy masz napisane że cc to każą rodzić sn. Po kilku godzinnej męczarni robią cesarkę a propo pękania i elastyczności szyjki to czy robicie ćwiczenia mięśni Kegla? lub masaże szyjki? koleżanka pół roku temu rodziła, znalazła się w szpitalu z bólami, lekarz zbadał i powiedział że ma do domu jechać, pojechała do drugiego szpitala, odstęp czasu około 20min i okazało się że rozwarcie na 5cm i po godzinie już urodziła Balerinki zawsze ładne dla dziewczynek mają w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - gratulacje dla Huberta:) i chwalic się:). A prowadzić się nie bojaj:) ja uwielbiam :). Zakupiłam słownik krzyżówkowicza dla taty na imieniny, książeczke o koniach dla siostrzenicy i kalendarz dla nas na 2014. Powieści nie kupuję ostatnimi czasy. Teraz dopiero mam nowy regalik, ale szczerze powiem, chwilowo pieniążki na co innego ida, a ja mam układy w bibliotece:). Też wypożyczyłam Montefiore, ale co innego i leży u mamy, ja następna w kolejce. Czytam Atlas chmur, filmem jestem zachwycona, książka ponoć ciężka. Próbowałam Mamuśki, ale jakoś nerwów nie miałam:). ------------- Nadziana - ja pewna jestem, że gdybym do zawodówki poszla to na cukiernika:) ------------- Masaya - nie strasz, ja mam wizyte w tygodniu przed świetami dopiero i cichą nadzieję, że na przeglądzie się skończy. --------------- Ignora dla gościa, bo najwidoczniej następny z jakimś problemem się zjawił. Olać brak kultury i rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisze o siedzeniu 9 miesiecy w domu, ale o tym ze skoro chce sie wam rzygac, macie opuchniete nogi itp to slijcie swych kochanych mezow do sklepu a nie ledwo zyjace stoicie w kolejkach a do sklepu to w podskokach hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Gościu, dziś rano wychodząc z domu czułam się świetnie, nic mi nie było. Pojechałam do sklepu zrobić drobne zakupy dla dziecka i popatrzyć za prezentami na święta (przecież, nie poproszę męża żeby pojechał sobie do sklepu kupić prezent dla siebie). Po 15 minutach chodzenia złapałam to co było konieczne i uciekałam do kasy, bo tak źle się czułam. O dziwo nie rozpychałam się i nie przeciskałam tylko grzecznie czekałam w kolejce, choć ledwo już stałam. A nie chodzi tylko o stanie w sklepowych kolejkach ale i autobusach, czasem trzeba pojechać np do lekarza, prawda? Nie każdy ma auto, a jak któraś stwierdziła dla ciężarnej to może być na prawdę niebezpieczne. Pomyśl czasem a nie sprzeczaj się dla samej zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfiiii zle poczuc to sie moze kazdy !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignora Kobiety na nic wiecej nie zasługuje, dyskusje tylko mu lub jej sfrustrowanej są na rekę. Chwila 'sławy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skaczą sprzątaja, piora i zajmuja sie dziecmi a 10 minut w kolejce nie postoja bo nagle zle sie czuja boooooooooooooooozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wspolczuje waszym mężom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Boga to Ty w to może lepiej nie mieszaj. Wrr...ile człowiek inteligencji, siły i cierpliwośc***otrzebuje, żeby żyć wśród idiotów... Amen. --- Masaya dentysta przed porodem będzie Cię maltretował? A co ze znieczuleniem? Ja byłam ostatnio, zaleczył mi dwa zęby ale nie był w stanie bez znieczulenia mi ich zrobić i zaraz po porodzie mam się zjawić. Daj znać jak z tymi kosmetykami z Ziaji. Zastanawiam się nad tymi z Ziaji albo faktycznie Bambino. --- Helenka szpitalom zależy, żeby porodów naturalnych dużo było bo w statystykach lepiej wychodzą. Coś tam z tym programem Rodzić po ludzku, chyba było. Koleżanka o czymś takim mówiła, że chcieli przy krzywej miednicy zmusić ją do naturalnego porodu, ale ostatecznie zrobili cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna=> no Mamuśka jest specyficzną książką :-D ale mnie bawiła :-D a przez "A lasy wiecznie śpiewają" przebrnęłaś? Montefiore czytałam "Saszeńkę" i no teraz tę "Pewnej zimowej nocy". _______ Dzieciate ;-) co kupujecie pociechom pod choinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×