Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość gość
Patka moze poczytac sobie dwie ostatnie strony... ja nie pisalam juz o tym, ale ktoras wspomniala znow o tym temacie takze czy ja jestem monotematyczna czy wy?? obowiazku nie ma nikt zeby was przepuszczac tym bardziej ze juz nie ma takiego zapisu w prawie dlatego napisalam ze raczej musicie liczyc na łaske lub uprzejmosc jak to napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Ale żadna z nas się nie domaga innego traktowania. Ewentualnie narzeka na brak ludzkiej życzliwości. Ty wróciłaś do tematu gdy my już dawno o tym zapomniałyśmy...a zresztą, po co ja sobie język strzępie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobietki:) Gościa naszego spotkałam dzisiaj!!!:D Stoję grzecznie w kolejce do kasy w markecie, migdaly i papier toaletowy mi się skończyły... Za mna starsi ludzie, sprzedawczyni bierze do reki mój towar, a tu nagle nad zgrzewka papieru zza mnie unosi sie męska ręka z napojem energetycznym /od dzisiaj dla mnie będzie to towar pierwszej potrzeby/ i gościu pyta czy może! Ja spokojnie - jesli Panu nie wstyd. Sprzedawczyni od razu się odezwała: kobieta z dzieckim i w ciąży, ale gośc nic tylko napój nad czytnik. Machnęłam ręką, ale juz wiem GOŚCIU jak wyglądasz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka=> nie denerwuj się :-) i nie tłumacz, bo gość tego nie rozumie :-) Mnie nasz gość naprawdę bawi! :-D no serio! czekam na jego wpisy! :-D ________ Mamamama2=> przytulam Cię mocno, mocno! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35plus
Podwójna, super :) :) :) Ale spoko, niedługo taki numer nikomu już nie przejdzie, bo będziemy taaaakie grube że przy kasie będzie można tylko nad nami przeskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77- no nie mogę, ale Cię zaszczyt kopnął :D Na razie tylko Ty jesteś wtajemniczona, może i nas kiedyś gość w kolejce odwiedzi.. Będę się rozglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Gość potrafi się teleportować i zmieniać płeć, bo ta babka w aptece, która chciała mnie dziś wyprzedzić - wypisz wymaluj Gość! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - fajnie tak dostac cosik niezapowiedzianego:) Ja tam dzisiaj na Mikołaja będę czekać. Chłopaki moje od północy co 2 godziny rozpisali sobie wartę, żeby go przyłapać:D -------- Wykończona jestem - 8 godzin poza domem dzisiaj, ale załatwiłam częśc urzędowych spraw, w pracy rozwiałam wszelkie watpliwości /jednak im mnie brakuje:)/, wymieniłam akumulatro, bo poprzedni wyzionął już prawie żywota i zakupiłam rewelacyjną szynke na świeta. Potem tylko rehabilitacja starszaka, odwiedziny u babci i efekt taki, że o 16 dopiero w piecu napaliłam. Ale jutro będę dychać znowu:). chociaz do urzedu muszę:( jak zwykle panie tak informuja petentow, że na pewno jakiegoś papierka braknie jak już człowiek ma wszystko. ------- Kalina - super, że tylko urojenia:) jakkolwiek to brzmi:) ------- Goplana - coraz więcej niestety 30-latków choruje na różne choroby niedopomyślenia kiedyś. Te odczasownikowe mnie dobiją, nie wiem jak sie to po zmianie zasad ortografii pisze hmmm... Goplana? Super, że chociaż w niektórych aptekach zwracają uwagę kogo obslugują:) pozdrawiam Panią farmaceutkę:) ------ Heelenka - no piękna dziewoja z Ciebie :) gdzie ten Czarli?:) hihihihi, cudna ta okolica wow:) Co do kota, to pierwsze słysze, żeby sie dało czyms naskórnym odrobaczyć. Ja zawsze tabletkami. A te kłaczki to może być wytłumaczenie jej problemów żołądkowych, bo to u niej norma jest. ------- 35plus - nie wyobrażam sobie odstawienia samochodu. Mieszkam w sporym mieście, ale kilka km za centrum, bez auta ani rusz. Na zadupiu jeden sklep, gdzie wszytsko zdarza sie przeterminowane, wędliny strach kupować a mięsa i chemii sie nie uświadczy. Syna trzeba przywieźć ze szkoły itd, itp. W pierwszej ciąży jeździłam do kilku dni przed porodem, gdy poczułam, że mój mózg już się wyłącza, pasy zapinałam i wpychałam pod brzuch. Teraz różnie z pasami bywa, bo cięzko je pod brzuch na kurtce wepchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya, 35plus - zazdroszczę spania:) ja albo prawie nie śpię, albo śpię najlepiej o 7 jak budzim mi dzwoni. Już się doczekać nie moge przerwy światecznej, może choć trochę pośpię rankami. ------- Paatkaa - to MIkołaj i świeta:) Odpoczywaj! Happiness ma rację. Jak masz mało motywacji to poczytaj sobie o wcześniakach:) ------- Mamamama2 - rozliczam 3 osoby, poprosze siostrę i koleżankę, która pituje co roku - damy radę:). A co zwatpienia - płacz, załamuj się chiwlami jeśli trzeba i pozwól sobie na chwile słabości. To oczyszcza i jak sama zauważyłaś pozwala podnieśc się silniejszym. Wiem to po sobie, dasz radę. pozdrawiam ciepło Co do porodu to lekarze wiedzą lepiej:) Ja mam niezrośnięte to, co u Olusia spowoduje wielki problem, czyli przewód Botalla właśnie. ------- Goplana - złośliwce potrafią być wszędzie:) a głupole nawet tego nie zauważają. Zaczęłam czytać książke D. Wałęsy - szok, ale mi sie podoba, polecam. Widziałam dzisiaj w kiosku renifera Niko 15,99 i renifer Niko ratuje brata, ale 29,90. ------ Masaya - no watpliwy ten zaszczyt, do przystojnego mu daleko, kombinezon roboczy na sobie miał, ogólnie nie było na czym oka zawiesić, a rozumek i kultura osobista na poziomie wiemy kogo:). Ale mimo wszystko moja wiedźmowatość docenia choćby i taki zaszczyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczyny za te koszmarne literówki - pisze z doskoku i szybko, bo mi kręgosłup od rana w kość daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Dziewczyny lecicie jak burza. Ja wstalam wczesniej dzis by moim chłopakom do butów mikołajki włożyć :) słodyczę i młodemu doładowanie do tel a facetowi kubek metalowy na kawę do auta bo zgubil swoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj ale sie rajcujecie gosciem :D w kazdym wpis o mnie ojeju jeju popularnosc mnie unosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Już się tak nie rajcuj, nie każdy o Tobie gościu a przynajmniej jest z kogo się pośmiać. --- Kurcze ale na śląsku pięknie wiało całą noc. A powiedzcie mi co do ruchów waszych pociech. Czy wszystkie ruchy wyglądają tak samo? Bo czkawkę już mieliśmy, rozciąganie, przeciąganie a i owszem, było ale wczoraj wieczorem jak się położyłam do wanny to mały wyglądał jakby dostał drgawek i to tak średnio mi się podobało. Nie wiem co on tam robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa - uczył się pływać ot co:) No wiatr niezły, ale u mnie chyba najbardziej późnym wieczorem i w nocy wiało. Mikołaj nie zawalił i przyszedł:) a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna bo dolny śląsk jest piękny, a w ciąży wtedy w 3 miesiącu gdzieś byłam Patka mój Czarli też tak ma, tyle że ja tłumacze to tak że on się nie trzęsie tylko że to wody takie wrażenie robią, może mamy dużo wód.. się pochwale, udało mi się dorwać matę edukacyjną+rożek za pieluchy dada, od tej samej babki co ubranka. W poniedziałek już będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka - wiem:) bywam często, jak na odległośc nas dzieląca to nawet bardzo często w ostatnich latach :). Ostatnio w czerwcu wprawdzie, ale mysle, że juz minimum połowę mam zaliczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gratuluję udanych łowów:) muszę zrobić drugie urzędowe podejście dzisiaj, ale mi sie nie chce :(. W piecu się średnio pali przez ten wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Super, Helenka Ty to zakupy potrafisz zrobić! :) A ja się zastanawiam nad ubrankiem do chrztu, bo to białe musiałoby być, coś bardziej wyjściowego i ciepłego. Tylko, że chyba to zostawię już na styczeń, bo teraz już tyle kasy poszło, że szkoda gadać. Zakupy, część wyprawki nooo i prezenty oczywiście. Mamie kupiłam paterę na słodkości i zapachy do domu Mężowi ubranie robocze i podstawkę pod laptopa Babci krem do twarzy, owoce i jakieś słodkości. No i nie mam jeszcze nic dla taty :/ Nawet pomysłu za bardzo nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już książkę z lidla i nie ma tam nic ciekawego.. macie jakieś ciekawe przepisy na sałatkę? jarzynowa się mnie już przejadła całą noc wiało i to dobrze, ale u mnie to i tak chyba najmniej, Czarli z tatusiem spać nie chcieli bo w okapie kratka szalała i ja też sie nie wyspałam zabawkowicz daje na święta foto-książkę którą można stworzyć ze swoich zdjęć na kompie jakby która chciała my jakoś mikołaja nie świętujemy, jutro za to jedziemy kupić maszynkę mojemu pod choinkę, muszę też ładny czajniczek z filiżanką mu kupić, że niby od siostry mojej:) wiecie może gdzie można kupić formę do robienia uszek? oprócz allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka - w sklepie z plastikami domowymi, znaczy z wyposażeniem kuchennym i łazienkowym. No nic kompletuję te papióry i idę, choc nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna ty to masz z tym piecem.. Nie cofa Ci się dym? u mnie rodzice mają takie centralne i piec kaflowy w kuchni i też czasami przy złej pogodzie kiepsko się kopci. My dużo, bardzo dużo zwiedzamy i jeździmy, a powiem Ci że dolny śląsk ma tyle tych pięknych miejsc, że sądze że wszystkiego nie widziałam Patka ja rodzicom kupuję matę masującą+ poduszkę elektryczną znacie może jakieś gry planszowe dla całej rodziny? ubranka do chrztu nie potrzebuje, ale na tablicy widuje takich mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ruchy ja przeważnie z lewej strony czuję leżąc na prawym boku. Nie wiem dlaczego tak. A najwięcej wieczorem jak leżę i np ogladamy film. Do mnie Mikołaj nie przyszedł. Podobno w korkach stoi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nieaninimowy
Buehehehe, no wybaczcie ale ten gość j******y jest :D Serio? Zniesiono w prawie pierwszeństwo ciężarnych, geniuszu?:) Otóż pozwól, że Cię oświecę patafianie. Nigdy czegoś podobnego nie było w żadnym prawie. To tylko kultura ludzi ewaluowała w stronę chamstwa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Moim rodzicom takie cuda do masażu nie są potrzebne. Mieli już tyle czarów rehabilitacyjnych a z tego nie korzystali, później to musiałam sprzedawać, bo miejsce tylko zajmowało. --- Ja ruchy najczęściej czuje po lewej stronie, ale teraz młody co raz większy i już na prawdę potrafią jego rozciągania się zaboleć a gdzie tam koniec... --- Pogoda poszalała, niby niemiłosiernie wieje, ale niebo błękitne i słoneczne, może pranie zrobię? Klamerkami poprzypinam, szybko wyschnie :D --- Helenka Dolny Śląsk jest faaajny, byłam raz na weekendzie majowym w tamtych stronach, z mężem - wówczas jeszcze chłopakiem i przyszłymi teściami :) Bardzo mile wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak wyschnie, u sasiadow bys tego prania szukala, nie mam prądu, linie musialo pozrywac. Heelenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Helenka, nie miałabym problemów - ja nie mam sąsiadów :D Z jednej strony babcia a z drugiej bezkresne pola ;) Taki tylko pomysł mi przez głowę przeleciał. Bo pranie robić trzeba a nie chce mi się do suszarni schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ze byl zapis taki ale pewnie cie jeszcze wtedy nie bylo na swiecie hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Gościu w takim razie podaj mi proszę pod jakim numerem w dzienniku ustaw znajdziemy tę wygasłą ustawę, łącznie z datą zaprzestania jej obowiązywania? Bo ciekawa jestem jej brzmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh ale wy jestecie smieszne dopiero teraz sie kapnelyscie zeby o to zapytac a juz z 10 stron dalej pisalam o tym to zadna nie zapytala hahhahahahahha nie no po prostu jestescie glupsze niz myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×