Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość samajedna
Skąd wiedziałaś, że przeskoczy na 13 stronę? Ależ dziś w W-wie ponury i mglisty dzień. Nic tylko po powrocie do domu wskoczyc pod kocyk i oglądać TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
Wilczku, widziałam cię na tej 13, co się stało, że masz cofkę? nie mogłam pisać, bo brak połączenia... :P ""podałam sobie kawę do łóżka i poczekam co napiszą koleżanki i goście...""" nadal czekasz w łóżku z kawą ? chętnie wskoczę u mnie pada i nieciekawie:O pozdrówka dla wszystkich samotnych i samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No właśnie, zatwardziała samotna wilczyca przecież była na 13 stronie. Dziwy jakieś... Ponurośc dzisiejszego dnia jest dołująca. Ale w domu jest całkiem przyjemnie i cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłam i się cofnęłam ;) dobrze że nie w rozwoju...:D ilość postów na każdym topiku jest płynna, bo cały czas coś się kasuje...wystarczy spojrzeć na śmietnik... ᠋ Samajedna...jeszcze jest ciepło...a pogoda ma na mnie mały wpływ, właściwe żaden...nie popsuje mi nastroju, tak jak to potrafią zrobić ludzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
mnie się wydaje, że kogoś z gości wyrzulili/ wykasowali [zgłoś do usunięcia] gość Zakrecona nie jestes sama masz kota tak mam nie tylko kota:P ale kotkę! i domaga się głasków pieszczot bo zimno bo pada to do pani na kolanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mam podobnie jak autorka. dodatkowo w wakacje wpakowałem się w głupią znajomość i teraz dodatkowo tęsknię za osobą, która mnie skrzywdziła. beznadzieja, jeszcze ta pogoda wrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
witaj dave chciałam cos podesłać, ale po 20 x wychodzi mi spam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
kiedys tu było fajnie wrzucało się linki zdjęcia a dziś g***o spam a chamstwa nie skasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje mają to do siebie że się traci głowę ;) lub cnotę :D lub jeszcze coś innego...szczególnie gdy człek młody i wierzy w niewinną miłość... ᠋ Potem po wielu latach...na urlopie widzi się panów...którzy za kasę zapewniają sobie wyszukane;) całodobowe rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zetknąłem się z tym "filtrem antyspamowym" :) wilczyca- Licealistą już nie jestem, a wakacje były w Tajlandii. Niemniej to dużo bardziej skomplikowane wszystko, niż komukolwiek mogłoby się wydawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
wilczku czyli pijesz w łóżku i kawę i czekoladę to musi być cholernie romantyczne ciepły napój ciepłe łóżeczko mięciutko smacznie ..i moje ulubione napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
znów mi dali spam ale wklepałam te literki i poszło a poprzednio ze 20 razy wklepywałam i nie puścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za piosenkę. Nie lubię gotyku, ale ta jest nawet zjadliwa ;) O Tajlandii długo by pisać. W zasadzie nawet się rozpisałem ale skasowałem bo było zbyt chaotyczne. Robiłem testy jeszcze w Bangkoku, jest OK. Nie płaciłem za seks jeśli ktoś sobie o tym pomyślał, za młody jestem na to jeszcze. Lepiej napiszcie jak radzić sobie z samotnością w 4 ścianach i taką pogodą jak dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave przyznam że ja od razu pomyślałam że została Ci pamiątka bo burzliwym romansie z Tajką :D...cały świat wie że Tajlandia słynie z ciekawej kultury, ze swoich cudnych plaż, malowniczych widoków, które zapierają dech itd. ...ale również seks-turystyki...więc AIDS...przywieziony to normalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
wilczku, to dobiłeś nasze mydełko dove a to , ty facet jesteś? ja nie mogę! jak można tak głowę stracić licz na szczęście zrób badania ee, może nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda z tą seksturystyką, świat jest brutalny. Bogaci Europejczycy latają do Tajlandii, Europejki do Afryki, no a biedni Europejczycy, Afrykańczycy i muzułmanie niestety do Polski. Jak jakiś Hiszpan czy Anglik jedzie na wakacje do Polski, to po powrocie też wszyscy się do niego głupio uśmiechają. Tak jak do mnie po tej Tajlandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
w czerech ścianach, powiadasz no..każdy robi co robi jeden śpi, drugi gra.. ale się objadłam najpierw czekolada a teraz bigos, boski był..takiego jeszcze nie jadłam! ostry, pikantny,z mięskiem oj, pójde pobiegać..albo cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
czyli nie doradzisz w kwestii szczepień? raczej myślę o chinach...boję się kambodży tzn, boję się komarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłem żadnych szczepień i żyję. Więc nie mam wiedzy na doradztwo. Robiłem tylko testy na HIV. Kambodża to ponoć taka druga Tajlandia, też chciałbym tam kiedyś polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
powiem tyle jeszcze żyjesz te skutki są odwleczone w czasie oby nic ci nie było ja jednak się szczepię jedynie te komary a powiedz, faktycznie gryzą? mnie jeden uwalił w egipcie, jeden jedyny, w natrysku cała du..a, noga mi spuchła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
tajlandia piękna zwiedzałeś czy tylko hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatwardziała samotna wilczyca- to i to :) Niestety nie mam komfortu noszenia przy sobie wanny pełnej lodu, no a prawdziwym mężczyzną też nie jestem niestety (wg w/w definicji). Szukam jakiś środków farmakologicznych w tej kwestii ale ciężko coś znaleźć. . zakręcona w lewą stronę- mnie nic nie użarło, mam gorzką krew, w Polsce mnie też komary nie gryzą. Owadów w Tajlandii jest na pewno dużo mniej niż w Egipcie. Ogólnie Egipt to chyba największy syf z możliwych, więc jak tam byłaś i żyjesz to o Azję się nie bój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×