Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
wstępnie usunięcie guzka mam już skierowanie na 25 list. konsultacja i ..albo sie zdecyduję..albo... zobaczę.. a do tego mam stan zapalny od dawna, po antybiotyku nie przeszło, teraz steryd i 4 dzień bez zmian też nie lubię listopada jeszcze wizyta na cmentarzu, rocznica śmierci brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotnosc jest dobijajaca,wspolczuje ze tak na sile wyszukujecie sobie zajecia:O no ale co zrobic,jak sie jest samotnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
zahaczę o galerię wtopię się w tłum szcześliwych ludzi naoglądam choinek, reniferów ..to mi dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnośc chcesz ukryć w tłumie???Nie da sie,bo samotnośc jest w Tobie,w Twojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Szkoda zakręcona, że nie mieszkasz w Warszawie, połaziłabym z Tobą po tych galeriach. Wilczyca też daleko, echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo samotnicy tak sie rozdielaja,aby byc samotnym i nie miec mozliwości tego zakłucic,normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego jestes samotna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś gościu taki mądry po co się pytasz... Ty przecież wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem,skad mam to wiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotna. Prawdopodobnie wpadnę w depresję. Aktualnie przeglądam wiązanki i temat: Jak udekorować trumnę? wychodzi spam, bo chętnie pokazałabym te wiązanki, sa śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzeba żyć naprawdę, żeby oszukać pędzący czas. Pięknie żyć, w zachwycie. Życie zdarza się raz” (Tomasz Lewandowski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdego dnia zyj tak jakby to był Twój ostatni,to jak powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HI, HI ALE TEMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co,temat jak kazdy inny,dotyczy kazdego i przed nim nie uciekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Ale zrobiłyście mi smaka dziewczynki na odwiedzenie muzeum. Normalnie aż sama pójdę do Muzeum Śląskiego... czy ktoś się przyłączy? :P Jest tu jakaś dusza ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
jestem i ja ee, nie taka chora jestem na chodzie a lek mam na 3 tyg. w końcu nigdzie nie pojechałam, bo stwierdziłam ,że wszystko w domu jest! a pogoda brzydka i jak pomyśłę o tym tłumie w galerii, balonikach na drucikach, muzyce disco polo i jeszcze mikołajach, reniferach..wrzasku.. zostałam w domu kicia drzemie obok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
to..kolorowych snów😴 ja nie wiem, jak jutro wstanę , o której wstanę i co będę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Czasem człowiek potrzebuje rozrywki a kiedy indzej spokoju. Wszystko zależy od samopoczucia, potrzeby i nastroju. Mam kolegę, który mieszka w zacisznym domu wśród zieleni i na wspólnych wakacjach go zawsze ciągnęło do "rozrywki" a mnie mieszczucha do spokoju natury. Szkoda, że daleko od siebie mieszkamy bo wyciągnęłabym siłą do łazikowania po muzeum... A właśnie... jak dajecie sobie radę z wyjazdami urlopowymi? Jeździcie sami wolicie z towarzystwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
do 35 kilka razy wybrałam się sama i było mi super czasem nocowałam z kimś, przezyłam bez bólu ale wolę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
po prostu nie potrafię się do kogoś dostosować mam za dużo energii i np. idę popływać albo na spacer, to nie za 2 H , tylko teraz nie lubię się komuś narzucać pojechałam z koleżanką "na narty", ona siedziała w pokoju, ja jeździłam...każdy ma inne potrzeby! i dlatego wolę sama, bo robię , co mi się podoba i nikogo nie wkurzam mam smaka na wódkę, ide na wóke a nie ...ględzenie,,, bo za drogo, bo za wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
a co do muzeów jutro jest dzień otwarty i nie o te 10 zł oszczędności chodzi, tylko są dodatkowe eksponaty lub unikaty, prelekcje, zwiedzanie z przewodnikiem..etc w ubiegłym roku stałam w kolejce 2,5 H i nie weszłam!!1:P masa ludzi! ale zawsze któreś w bocznej uliczce zaliczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superaście Zakrętka :D też bym na taką imprezę poszła :D Ale w TWAcity jeszcze nie wymyślili. ᠋ Masz jadąc z kimś czy idąc trzeba uzgodnić wiele rzeczy...a ja na to nie mam ochoty...ale zdarzyło mi się być parę razy z kimś na urlopie...ale wtedy byłam dużo młodsza i miałam trochę inne podejścia do życia :D teraz jestem nastawiona absolutnie tylko na siebie i swoje przyjemności, co oznacza że towarzystwo ludzi mnie otacza, gdy chce żeby mnie otaczało. Czasami potrzebuje być sama i wtedy doprowadza mnie do szału gdy słyszę: "a co ja mam robić jak ty sobie gdzieś tam pójdziesz" nie napiszę co mam ochotę na to odpowiedzieć :p ᠋ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Wy to jesteście twarde sztuki... A ja nie umiemi jeździć sama. Taki straszyd**ek jestem... Lubię się z kimś nawet popsztrykać ale mieć do kogo dzioba otworzyć. W samotności właśnie sprawia mi największy kłopot, że urlopy są solo...ehhh A ja lubie jeździć, zwiedzać, chodzić po lesie ale samej normalnie nie daje rady. Nawet do kina wolę z kimś iść niż sama, choć dwa razy mi zdarzyło iść do kina samej. Potem nie ma z kim pogadać o filmie... Może ja jestem jakaś nie dzisiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×