Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
u mnie wprost upał nie do wytrzymania ale zmienia się pogoda, zatęsknię! wiatr już szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Z jakiego rejonu Polski jesteś? W W-wie jeszcze nie wieje, ale pogoda się chyba trochę psuje. Mnie boli głowa, to pewnie na zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witajcie wilczku, gdzie przepadłeś? sama jedna, mieszkam sama ... u mnie noc wietrzna, ale zapowiada się kolejny ciepły i piękny dzień słoneczka życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Zakrętka ja zaczynam dzień od kawusi...a forumek może poczekać :D ᠋ Zaplanowałam na dziś kupienie wielkiej dyni by zrobić lampion. Wystarczy wyciąć kilka otworków, u góry spory otwór, nasmarować środek olejem, i potem wkładać pachnące podgrzewacze i mamy oryginalną lampę na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ wilczku, twórcza jesteś; bardzo pomysłowo! aktualnie jestem na etapie wywalania !!!:P kiedyś kupowałam , dziś wywalam rozmaite cudeńka i szajs jeśli chodzi o lampy, zakupiłam japońską, fontannę z lampką ledową i nie mam czasu ich włączyć i wieczorem wyłaczyć, ach tyle wszystkiego... jedynie samoczynnie halogenki odrodowe działają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
ogrodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :D dynia jest urodziwa no pierdułki się kupuje a potem tylko kurz się zbiera :classic_cool: ja już nie nabywam takich rzeczy bo ile można...choć kupowanie jest dużą większą przyjemnością niż posiadanie...bo jak już masz...twoja myśl leci w stronę tego co nie masz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ze zapytam Ciebie Wilczku i zakrecona...od zawsze jestescie same?macie dzieci?tak pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że chodzi o to czy byłam w jakiś związkach ? tak byłam ale teraz jestem wygodna i wybredna :D:p i nie mam ochoty na to, by ktoś u mnie mieszkał... natomiast nie wykluczam [choć zupełnie nie robię nic w tym kierunku] żeby ewentualnie u kogoś zamieszkać, z tym że też się do tego nie pale bo ja jestem kobieta z charakterem i wole sama o sobie decydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem wygodna i bycie z kims wcale nie oznacza ze musi u Ciebie mieszkac,nie pisalas o dzieciach wiec zapewne ich nie masz,twoj wybor,pozdrawiam,ale nie zazdroszcze:)|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam siebie za kobiete z charakterem,niezalezna ,ale nie jestem tak "zatwardziala",mam dzieciatko wspaniale i uwazam ze nie pieniadze sa najwazniejsze a rodzina i milosc,ale Twoj wybor i decyzje,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że nie zazdrościsz bo zazdrość to brzydka cecha :p oczywiście że wybory i decyzje są moje i jakakolwiek dyskusja o nich nie ma sensu każdy człowiek ma prawo do takiego życia, jakie mu odpowiada, byle nie krzywdzić innych... dobrze Ci ? to dobrze mnie też dobrze to oznacza jedno: wszyscy zadowoleni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
u mnie już szarówka skończył się kolejny piękny dzień, słońce zaszło... :P wilczku, zrobiłaś lampion? pieszczę mój stroik jest sztuczny, chryzantemy bordowe różnej wielkości i rodzaju, jeden kwiat wysoki i wąski, bordowa róża wychodzi z podstawy i leży na ..podłodze do tego białe siatkowe kokardy, gałązki wierzby wszystko przypięte i powiązane, żeby wiatr nie zniszczył wygląda ładnie, z pewnością jest inny od tych marketowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
do bordowego stroika - znicze różowe cieniowane , jeden duży czerwony.. wcześniej postawione 2; z białych tiulowych róż i ecri chryzantem.. miłość i niewinność ot, czym zajmują się samotne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bardzo fajne to twoje poczucie humoru Zakrętka :D dlaczego samotne kobiety? czy tylko one mają groby do odwiedzenia? niesamotne myślisz nie robią stroików? ;) ᠋ skończyło się na przytarganiu 6 kilowej dyni...musze jeszcze poszukać szablon...dziś spędziłam trochę czasu w bibliotece, bo potrzebuje fachowej literatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
czyli lampion zrobisz masz zajęcie i zacięcie naukowe ja z kolei przeglądam wycieczki, bo dziś biuro puściło ofertę 2014 zastanawiam sie nad chinami, właśnie dlatego się szczepiłam w czwartek.. i jeszcze robię porzadków cd, a więc wniosłam stolik do gabinetu /generalnie to graciarnia czyli mój pokój podręczny, dzienny, półka z książkami, komoda z ciuszkami, kosmetyki, biżuty szwarc mydło../...i ustawiłam storczyki na przezimowanie, wyniosłam walizkę do łazienki, bo nie chciało mi się jej taszczyć na górę..ale lipnie się prezentuje... ta walizka jest spakowana na wyjazd na kretę, niestety biuro odwołało i walizka stoi gotowa do drogi, a że letnie wyjazdowe rzeczy, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
na razie, to muszę przetrwać zimę jak skończą się mrozy, pomyślę konkretnie, zwłaszcza po tym niewypale, ale kasę mi zwrócili, to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele ciekawych tematów dla zabicia czasu. Mody i uroda, uczucia i seks , polityka i religia. Wypowiedz się, oraz sprawdź co myślą inni na Podane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
Tak Zakrętka...zima przed nami...oby jak najpóźniej i jak najkrócej... idę zabijać czas ;) ale mnie bawią pewne określenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć samotnicy. Przez kilka dni mieszkała u mnie koleżanka, całkiem fajnie było, ale wczoraj z przyjemnością zostałam sam w domu he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ samotna, witaj no widzisz..powoli wchodzisz w stan wyższej świadomości:P hibernacji w samotności... będzie coraz lepiej.. a że miałaś towarzystwo, to nie było czasu tu zajrzeć? naskrobać , jak to dobrze i miło z kimś poplotkować? :P u mnie niski pułap chmur, zaczyna padać jak ja tęsknie za słoneczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No nie zajrzałam, bo dużo łaziłyśmy i gotowałyśmy i takie tam. W międzyczasie byłam jeszcze na randce, w kinie. Naprawdę nie mogę się już doczekać, żeby poczuć i zachowywać się normalnie, żeby zacząć sprzątać i porządkować, żeby wreszcie przestać martwić się swoją samotnością... W W-wie chyba będzie ładnie, słonko przeziera przez chmurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bani z samotnoscia,czlowiek na dluzsza mete fiksuje i oszukuje siebie,wiem bo przerabialam i NIGDY WIECEJ,owszem tez lubie od czasu do czasu pobyc w samotnosci,poczytac cos czy pojechac na wycieczke,ale tak ciagle samemu to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
gościu a co zrobiłaś, żeby nie być samotną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samajedna 🌻 i Zakrętka 🌻 Samajedna z niekłamaną przyjemnością przeczytałam Twoje słowa, widać bardziej niż inni potrzebujesz towarzystwa, więc nie zostaje nic innego jak tylko go szukać. Zastanów się w co byś mogła się zaangażować i w czym uczestniczyć, by poznać nowe osoby a tym samym nawiązać głębsze znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gościa Już pisałam męczące jest gościa narzekanie :p I widzę że Samajedna zadała to samo pytanie i odpowiedzi nie widać :p ᠋ Gościu proponuje pisz w pierwszej osobie, czyli formułuj swoje przemyślenia tak by określały Ciebie... Jeżeli Twoją PORAŻKĄ jest bycie samej...to jest Twoja porażka...tylko i wyłącznie...bo ja tak nie uważam odnośnie mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×