Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

nie wiem, żadko mnie męczyła.... mówili że mleko..... nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
jak jest ktos z lubuskiego to zapraszam na bawarke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się z rana,ale ja nadal wieje pesymizmem:P od dwóch dni po przebudzeniu boli mnie kręgosłup. D. sobie poradzi,wcale sie z nim nie cackam,nie robie i tyle i on robi ha ha Niech się przyzwyczaja ,bo nie bedzie miał lekko.D bardzo chce mieć dziecko,wiec w 100% poczuje co to tacierzynstwo.:D od poczęcia do .....długo ha ha ha Tak kochane ja wiem , ze to wszystko to pewnie zdrowe objawy ciąży,tylko dlaczego tak uciążliwe:D Mex2 -nie denerwuj sie ,ja sobie tak pomyslalam ,że niedziela to taki dzien spokoju i taki rodzinny,może znajomi nie chcieli ci przeszkadzac. Na tygodniu sama ich obdzwoń i zagadaj ,że strasznie sie nudzisz, ze może by wpadli na herbatkę:D Zobaczysz że wtedy przyjdą. Czesto sie nam wydaje,że ludzie o nas zapomnieli ,a oni porostu nie chcą nam przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
GoSiCi to co wirtualna kawka i sniadanko , oj jak patrze na ten swoj dom tyle roboty a tu nie pozwalaja, chociaz ja nie mam objawow, ale zawsze lubilam szalec na miotle a teraz jestem poskromniona przez domownikow heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam i znów leżę, cośmnie dziś w prawym ajniku ciągnie, kuje, dokucza ;/ GoSiCi wiem że jakbym zadzwonila to przyjdą ale juz nieraz im mówiłam.... słuchajcie , ja jestem czały czas w domu, nudzi mi się , przychodźcie o każdej porze :) jesteście mile widziani ;) no i???? co mam jeszcze mówić? prosić się nie będą... nie chcą niech nie przychodzą ;/ trudno.. ja wiecznie podchodzić nie będę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do ciebie przyjdę:D drzwi otwarte? ha ha ha A to niech spadają:D Wiesz ja tez czasami czuje sie opuszczona przez wszytskich,ale za chwile mi przechodzi i mysle sobie a mam was w nosie ,sama sobie poradzę.Gosc ola pijesz bawarke?:Dmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Witam mamuśki:) faktycznie pesymistycznie...ale minie, może to hormony tak nakręcają:P Może faktycznie bliscy nie chcą przeszkadzać, ale ja zauważyłam, że odkąd znajomi pozakładali rodziny to każdy ma "swoje" i już nie ma takiego kontaktu jak kiedyś. I każdy by chciał by to jego odwiedzali. A jak my teraz nie możemy...to właśnie tak to wygląda:/ U mnie skończyło się na gadaniu ile to razy nie będe miała gości:P Oj Myszka wcale nie jestem taka dzielna, czasami oszukuje, a czasem mam doła i wyżywam się na moim M. bo jego mam pod ręką. Jutro ide na badania ... wyjdę choć na chwile:) Ja też chodze na nfz a teraz byłam prywatnie i wykrył mi tego krwiaka... Czytałam wszędzie, że takie problemy jak krwiak czy właśnie odklejanie kosmówki powinno być często monitorowane. Nie chciałabym przeżyć jakiegoś krwotoku jak niektóre dziewczyny...brrrrr... Koniec smęcenia u mnie fajna pogoda trzeba się rozchmurzyć :D Słyszałyście o jakiejś oliwce babydream?? Gdzieś czytałam, że dobra i tania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
GoSiCi jak mnie najdzie ochota to wychleje, a nic nie wiem o oliwce ja sie przymiezam na oliwke clarins ale kosztuje 160zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
tak bym zjadla dzis jakiegos kebaba czipsow kukurydzy slonecznika ale mam zapoytrzebowanie na sool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pytam gdzie nasze kolezanki? mimi86. .cocochanel5. minway. Młodziutka123456. anii84.... Kochane co u was? jak samopoczucie? jakie postanowienia? buziaki dla was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co ja bym zjadła hmm... nie wiem co...na razie czuje sie dobrze i wlasnie nie wiem co robic,albo czego nie robi ,żeby ten stan sie utrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
hej dziewczyny, co myslicie o oliwce i produktach firmy "bambi" czy jakos tak... ja uzywalam johnsona ale zaczal mnie uczulac a szwagierka kupila dla malucha z bambi z chyba 6 zl i slicznie pachnie zastanawialam sie by kupic narazie taka oliwke bo lekarz powiedziala ze do 12 tc nic procz zwyklej oliwki nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ też idę coś przekąsić bo mnie muliii ;/ a obiecalam sobie że koniec z jedzeniem na potęgę.... nie da sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z produktów bambi to pamiętam szampon dla dzieci:D a moze bambino? Co do oliwek ,czy olejków to chodzi o to ,żeby skóra była nawilżona i ujędrniona ,bo tylko taka skóra przy rozciąganiu nie popęka.Ja nie wiem czy oliwka dobrze ujędrnia .Ja bardzo lubie Vaseline Aloe Fresh- moisturising body gel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
wydaje mi sie ze na opakowaniach byla kaczuszka, tak jak na kosmetykach z bambi , lekarka powiedziala mi ze do 12 tc nie powinnam uzywac zadnych kremow i balsamow topowo na rozstepy i wgl ze najlepiej jak bede uzywac zwykla oliwke dziecieca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
GoSiCi a gdzie i w jakiej cenie kupujesz to co napisalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi melduję się :) u mnie wszystko OK od piątku staramy się na nowo i mam nadzieję, że szybko się uda :) łykam witaminki z kwasem foliowym i Was podczytuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w uk wiec jest ogólnie dostępne w każdej drogerii.Ale moze na allegro?! Nom jest ale drogie jak na moje oko bo z dostawa az 31 zł.Ale ten zapach i konsystencja,dla m nie boska .Ja płace ok 2.5 funta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super kochana, super ciesze się az sie wzruszyłam. łza mi sie w oku zakręciła.Bardzo sie ciesze ,to badz tu przy nas i daj znać jak starania. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
wlasnie znalazlam a allegro ale jest w zelu i balsamie, a Ty jaki uzywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
i doczytalam ze produkt pochodzi z uk, nada to sie w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żelu uwielbiam w żelu bo jest taka...łatwa w rozsmarowywaniu,nie jest tak gęsta jak zwykła oliwka i zapach boskiii sa tez inne zapachy tz chyba z masłem kakaowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
znalazlam tez balsam z tej firmy intensywnie nawilzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co...ja nie wierze w te specyfiki typowo dla kobiet w ciąży.W pierwszej ciąży wyszły mi rozstepy dosłownie wszedzie ,biodra ,uda,pupa,pod kolanami,piersi...Moja wina bo sie nie zainteresowałam tym co sie moze stac,nie mialam wtedy komputera,nie mialam internetu:P to było 14 lat temu. Przy drugiej ciązy ,cała ciąże smarowałam sie balsamem dla kobiet w ciąży w nadziei ,że nowe rozstępy nie wyjdą,niestety wyszły.Więc wiem ,że elastyczna ujędrniona skora,może nas trochę uchronić,a czym ja ujędrnimy i nawilżymy ,to chyba nie ma wiekszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
wszystko co ma maslo shea super nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
dzieki :) boje sie wlasnie ze rozstepy bede miec wszedzie a jestem bardzo mloda ... i szukam czegos co moglo by mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam garnier w czerwonej butelce ,świetny jest mocno nawilża i z avonu olejek z seri ss różówy ,uwielbiam ten zapach,ale on raczej nie jest rewelacyjny ,używam go ze względu na zapach. A tak serio to ostatnio nie chce mi sie po kapieli smarowac :D i nie robie tego ,ale muszę to zmienić... muszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smarujcie sie smarujcie, wszystkim co jest ujędrniające i nawilzajace. Ja najbardziej ubolewam nad rozstępami pod kolanami:( Bardzo duzo przytyłam bo az 20kg z 49 na 70 ...wiec skora nie nadążyła sie rozciągać.Teraz startuje z jeszcze wieksza waga i to jest moje zmartwienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
musze dzisiaj na miasto wyskoczyc przejde sie do drogerii i poszukam czegos mocno nawilzajacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×