Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gosc ola
xxmyszka Ty nasz ksiego wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o Polskie prawo i ksiegowosc to nie mam zielonego pojecia :)) dobrze ze macie xxmyszke:))) gosc Ola mnie bola strasznie i sa takie sterczace i wrazliwe:)!noi piersi wogole mega duze musze w weekand po staniczek sie udac nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
no mnie piersi nie bola ogolnie nic mnie nie boli gdybym nie zrobila testu nawet bym sie nie kapnela ze wciazy jestem heeh no czasem pomdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
za urodzenie dziecka mamy becikowe i do tego tez mozna z ubezpieczenia dostac kase ale do nich trzeba jakas dokumentacje wysylac czy jak, orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu xxmyszko dziekuję za fachową pomoc :* ! z tego co wiem to premie u nas wliczają sie do sredniej (wyprobowane - mam 2 kolezanki z pracy na zwolnieniu w ciazy sluzę pomoca jesli chodzi o temat bankowosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a ja jesli chodzi o kosmetyki heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
moze ktoras z dziewczynek chce cos do poczytania moge przeslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
A mnie piersi już nie bolą ,tzn. bolą ale tak falami .... kilka dni bolą potem przestają i znowu bolą ,czuje raczej kłucie w środku i po bokach a dziś znowu nic tylko są większe.... No i podbrzusze już nie boli jak na miesiączkę ,pewnie po tym duphastonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a ja polecam zalukaj bez logowania mozna filmy ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Aknileve ja to mysle ze jak nic nie czuje ze to cos nie tak, ja biustu wiekszego nie mam jeszcze dzieki bogu jedrniejszy byl na poczatku ciazy teraz powrocil do normalnosci, a moze zbliza ci sie termin miesaczki i cie pobolewa ja biore duphaston i nic mi po nim nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Pierwsze objawy miałam takie że właśnie piersi były duże i bolące przed miesiączką nie tydzień jak zwykle tylko od owulacji,miesiączka nie przyszła i po dwoch dniach pozytywny test i ból głowy ,na drugi dzień wizyta u gina a wieczorem strasznie ciągniecie w podbrzuszu które trwało 2 tygodnie ,mdłości ,biała wydzielina..... No i w koncu uwierzyłam że to ciąża . A testy zrobiłam dwa rożnej firmy i dwie wyraźne krechy:) A u was jak było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
gość ola - ja właśnie mam z tymi piersiami tak od samego początku bolą tydzień na kilka dni przestają i znowu bolą .... :( no to się teraz zmartwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Mi objawy też już ustały, nie bolą mnie już piersi ani same sutki, czasami zemdli ale na prawdę czasami. I też już się bałam, że coś nie tak, bo jeszcze tego krwiaka miałam na głowie i nigdy nie wiadomo co on mógł narobić, ale wszystko jest dobrze i fasolka się prawidłowo rozwija:) Szkoda, że u niektórych naszych dziewczyn ustanie objawów oznaczało co innego. Mam nadzieje, że u was wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Aknilevea czym sei zmartwilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Zmarwtiłam się że coś nie tak z fasolką jak te piersi przestają boleć ,ale właśnie wyczytałam że to normalne ,objawy ustają i wracają i dopóki się nie krwawi to jest wszystko ok. Dziś wymiotowałam więc napewno nie ustały do końca a już się zeschizowałam..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się dziewczyny, objawy są subiektywnym odczuciem, naprawdę. Mnie piersi też bolą okresowo - co parę dni coś mnie zakuje właśnie z boku i tyle. Są owszem pełniejsze, siatka żył się na nich pokazała ale nic więcej. Mdłości ustąpiły (zresztą miałam je przez tydzień chyba), mam tylko wstręt do potraw niektórych - o mięsie nie mogę nawet pomyśleć. Jak byłam we wtorek u lekarza to powiedziałam że przyszłam bo podejrzewam najgorsze bo od 3 dni ja już nic nie czuje, nie boli, nie ciągnie,nie mdli, nie wymiotuje, no nic. On się tylko uśmiechnął i powiedział że objawy ciążowe nie trwają wiecznie i każda kobieta przechodzi inaczej ciąże-jedne wymiotują do 18 tygodnia a inne w ogóle. Nie wolno się martwić, co ma być to i tak będzie - ciągłe myślenie czy ma się objawy czy nie, nic nie da niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Aknileve nie ma co Panikowac ja na poczatku ciazy to plakalam przez 3 tyg nie moglam funkcjonowac normalnie, nie wiem czy tak mi hormony szlalay do tego nei wierzylam w te ciaze,Poczatki byly dla mnie straszne a teraz czuje sie super i mocno wierze w to ze serduszko mocno bije,Kazda z nas jednak inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
chyba zjem barszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Brak bólu piersi Brak bólu piersi nie oznacza, że z ciąża jest coś nie tak. Piersi nie mogą boleć przez cała ciąże ponieważ byłoby to bardzo uciążliwe. Piersi bolą i na trochę przestają, jednak nie oznacza to że ciąza roziwja się nieprawidłowo bądź wcale. Niektóre kobiety w trakcie ciąży w ogóle nie odczuwają bólu piersi. Aż mi ulzyło ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
gość ola ale mi smaka narobiłaś ,smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
bierzecie juz jakis witaminy bo mi lekarz powiedzial zebym brala dopiero od 12 tyg a poki co kwas fol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
zapraszma na barszczyk ukrainski caly wielki gar z mezem ugotowalam wczoraj chyba na tydzien hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Femibion zestaw witamin z kwasem foliowym ,biore od samego poczatku ... oj kusisz z tym barszczykiem ,kusisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Mi lekarz kazał brać właśnie te ,mają jod potas i inne no i przede wszystkim kwas foliowy , mam brać do 12 tygodnia a potem Femibion 2 z innymi witaminami. Podobno kwas foliowy można brać tylko do 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
pytalam leakarza dla czego nie brac witamin - popatrzyl na mnie na mojego meza,a postawa ja zabijam cycem wielka baba jestem, a moj maz wysoki i wielki przy tym, Wiec lekarz tak patrzy i mowi chybanie chcemy rodzic 5 kg niemowlaka, porownam tak brzydko ale od samego poczatku jak bierzesz witaminy to wychodzi tak jak kurczaki faszerujesz zeby szybko i konkretnie rosly, wiec sie powstrzymalam heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi lekarz tez powiedział ze niekonieczne te witaminki są (folik oczywiscie zazywam), ale ciocia z apteki przyniosła mi Centrum materna i zazywam, naewno nie zaszkodzi :) W dodatku , ze do najzdrowiej odzywiających sie nie nalezalam ;) a teraz mam nawet ochotę na owoce i jogurty , gdzie napewno lepsze witamkinki sie znajdują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też lekarz powiedział że do 12 tygodnia kwas foliowy wystarczy bo to dopiero od II trymestru tak naprawdę nasz organizm dostanie po pupie i wtedy będziemy uzupełniać braki. Póki co witaminki w naturalnym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a pozniej bede brala z kwasami dha Doppel herz aktiv kosztuja okolo 40zl na miesiac jest 60tab o feminei slyszalam duzo lekarzy daje o tej firmie ulotki i zacheca widocznie niezla umowe z nimi maja hehe, ja jakos przekonana jestem do doppel herz ale tego tyle na rynku ze trudno wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×