Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Co do terminu porodu to mi się wlaśnie przy pierwszej ciąży sprawdził termin z pierwszego usg. I tutaj też wiem, że będzie wcześniej, nawet myślę, że pod koniec kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemommy
Hej dziewczyny, teoretycznie mamy się spodziewać nowego lokatora, bądź lokatorki 5 maja, tak mówi lekarz, aplikacje i rodzinni ginekologowie- mama teściowa, ciotki wyliczyły na 30 kwietnia :) A dla wszystkich starających się powiem, że my o dwie kreski staraliśmy się dokładnie 13 miesięcy, po zakomunikowaniu tego lekarzowi śmiał się, że książkowo para stara się około roku o dziecko i o pierwsze podobno najtrudniej :) pozdrawiam mamy i starające się przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakubusia4
Z terminami to chyba różnie bywa ja pierwsza zagrożona ciążę przenosilam 5 dni po czym i tak dostałam oksytocyne na wywołanie porodu. Jejku gw Iazdeczka ile wózków ja się przywiazalam bardzo do mojego chociaż fakt x landery maja zle wymierzony pałąk do trzymania mało kiedy to doczepialam. Co do parasolki to mamy espiro metro super można po polu i śniegu jeździć. Teraz przy wyborze ważna będzie spacerowka na cała zimę w x landerze jest sporo miejsca na ciepło ubranego malucha, kocyk fajny jest tez spiworek i dalszej mocno osłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakubusia4
Pisałam ze slownikiem w ipod przepraszam za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Jak zwykle naprodukowałyście tyle stron...ja siedzę w pracy i korzystam z wolności ( szefa nie ma ;P ). Co do kremów..ja w pierwszej ciąży używałam oliwki i potem jak był brzuszek mustelki. Efekt - brak rozstępów i wiszącej skory :) Mustela 150 ml na allegro po około 60-70 zł, więc taniej niż w aptekach. Chyba że jest jakaś super promocja. Poza tym jest bardzo wydajna, mnie poszły chyba tylko 2 opakowania. Myszka..chyba mamy tego samego dnia wizytę??? 16 masz??? Ja muszę teraz zrobić te wszystkie badania..wiem, że na tokso i cytomegalię się czeka koło tygodnia, więc chyba pomalutku muszę się zbierać. Poza tym wszystko ok, piersi bolą mniej, czasem zakłuje jajnik, ale poza tym jest git. Co do imion... jak byłam w pierwszej ciąży to wiedziałam że córa będzie Lenka a dla chłopaka nie miałam. A teraz na razie nic nie wiem :) Mąż wymyśli dla chłopaka a ja dla córy, ale już takich ukochanych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ja 14ego super wszystkie prawie jednym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
ja tez mam 16 podobnie jak mex2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
no mam nadzieję że w końcu zobaczę fasolkę z bijącym serduszkiem, jak narazie daje mi popalić rano mega mdości, wymioty, po południu zgaga zaczynają się jakieś zaparcia, o zmianach nastroju co 5 min nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
hej dziewczyny, jak samopoczucie ? jejkuu ale ja mam kocioł teraz jeszcze przeprowadzka z rodzicami mnie czeka musze sie pakowac i wgl, będę mieszkac z nimi bo to moje pierwsze malenstwo a chłopak pracuje zagranicą wrazie jakbym nie mogła sobie przy czyms poradzic będę miala rodzicow przy sobie , ale macie fajnie wizyty już nie dlugo .. ja mam wizyte dopiero 28.10 ... ostatnio czasami pobolewa mnie dol brzucha ale tak delikatnie, troszke sie boje.. bolą mnie tez sutki ale tylko jak stoja noo i piersi, reszte objawów mam i nie mam .. tak roznie zależy od dnia... co do wózków ja chciala bym taki z rączką ustawiana i by wyglądał na maly delikatny bo przy moim wzroście śmiesznie by wyglądał normalny (150 cm) mój chłopak śmieje sie że kupi mi wózek dla lalek :) co do ćwiczeń o których pisalyscie to jak lekarz mi pozwoli to już w ciazy powoli zaczne by mieć formę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 15stego wizyte:) i powiem wam ze mam juz fosc tych mdlosci i nudnosci....wstJe rano i codziennie tak bardzo mi niedobrze.chce sie juz moc cieszyc ciaza tak na 100proc:) za tydzien tez jedziemy na wakacje i chciałbym moc sie nimi w pelni cieszyc a nie chodzic jak struta. Mysle ze moj synek tez ma mnie dosyc hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kari1333 ja też mam wizytę dopiero 28.10. Wtedy będę miała USG (te między 11 a 14 tygodniem ciąży, co bada przezierność karku), mam zrobić do tego czasu wszystkie badania. U mnie samopoczucie dobre. Byłyśmy dziś rano z córą na babskich zakupach ;) Niech korzysta póki jest jedynaczką hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!! a ja mam wizyte 18-stego, pierwszy raz zobacze dzidziusia,mam nadzieje ,że jednego:D Samopoczucie ok .czasami cos tam przymdli:D,czasami cos zaboli,ale jest ok.Co do siusiu,to sie złoszczę,sypialnie mam na gorze ,łazienkę na dole nigdy nie wstawałam w nocy,a teraz budzi mnie siusiu:D co mnie wkurza:D Niebieski kwiat -współczuje ,mnie tak muliło jakies dwa tygodnie temu,życ sie odechciewało,ale na szczęście juz minęło i mam nadzieje ,że nie wroci.Fajnie,fajnie tyle wizyt w tym miesiacu,bardzo sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84 ja też mam wizytę 28.10 i wtedy też będę miała badania między 11 a 14 tygodniem i też do tej wizyty mam wykonać badania, a zrobiłam je dziś rano. Teraz czekać na wyniki i wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka86 a długo się czeka na te wyniki badań? Mi coś się przypomina, że tylko na cytologię dłużej czekałam, a tak wszystko robili od ręki... hmmm ale już nie pamiętam i nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziano mi, tylko na określenie grupy krwi (bo nie znam) czeka się max do tygodnia, a wyniki reszty, co było zlecone dzisiaj po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka86 będę wdzięczna jak mi napiszesz ile czekałaś na wyniki toxo i WR. Akurat ja grupę krwi już mam, bo w poprzedniej ciąży zrobiam sobie taką kartę z grupą krwi w laboratorium diagnostyka, choć i to okazało się niepotrzebne, bo jestem honorowym dawcą i to uznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
badania jak robisz rano zazwyczaj po 14 są juz wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka w laboratorium powiedziała, że wszystkie wyniki oprócz grupy krwi będą dzisiaj popołudniu, ale i tak tego nie sprawdzę, bo odbieram wszystko za tydzień razem z gr. krwi. Możliwe, że wyniki byłyby gotowe wcześniej, ale już w to się nie zagłębiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe25
Witam :) Ja również mam wizytę 15.10 także będzie niedługo dużo do czytania ;) Troszkę jestem przerażona bo w ciągu ostatnich kilku dni brzuch strasznie mi urósł, jestem dokładnie w 10tc3d a już bardzo widać aż strach pomyśleć co będzie dalej ;) Zawsze byłam szczupła i trochę mi dziwnie , ale muszę się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki:) Chciałabym się przyłączyć, razem zawsze raźniej. To moja druga ciąża, mam już 4-letnią córeczkę. Termin porodu: 25 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
hej dziewczyny ojjakos tak dziś mało pisałyście;p witaj Fuerta ja tez mam 4 letnia córeczke a teraz termin mam na 14 maja:] skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! witamy nowe ,witamy ..mało dzisiaj pisane bo Oli cos nie widać,Olcia? gdzie sie podziewasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
GoSiCi jestem jestem ale dzis malo aktywna bo jak sie dopadlam do czytania ksiazki to siedzialam poki konca nie bylo widac, no i skonczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja już w pracy siedzę a rano zaliczyłam badania. Zabuliłam 160 zł .. prawie wszystkie wyniki dziś, poza tokso i cytomegalią to na jutro. Jak sie czujecie??? ja piję sobie kawkę i relaksuje przy kompie ;) szefa dalej nie ma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja też witam z pracy, właśnie popijam inkę:) Ja się czuję rewelacyjnie, jeszcze taka piękna pogoda za oknem! Energia mnie rozpiera! Ostatnimi czas bardzo martwił mnie fakt, że nie mam praktycznie żadnych objawów (tylko powiększone piersi, senność i rzadko mdłości) ale uspokoiłam się, bo moja mama i siostra też żadnych nie miały, nawet ani razu nie wymiotowały w swoich dwóch ciążach! Także już się nie martwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×