Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość jusss
zuzunia5555 ja dzisiaj odkryłam genialny sposób na mdłości przynajmniej dla mnie zwykłe miętowe landrynki zanim wstanę od razu zjadam jednego potem gdy tylko czuje że coś się zbliza od razu następny mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie mam żadnych mdłości ale moja sąsiadka je mentosy i mówi, że jej pomagają. Ja to jednak mam szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anika. Ojj.. ale dyskusja sie tu zrobila. Nieszczesliwa22 - przeczytalam Twoje wypowiedzi jak i innych dziewczyn i popieram wiekszosc. Ja tez zaszlam w ciaze nieplanowana , do tefo choruje na depresje i nerwice , ale do glowy mi nie przyszlo , zeby usuwac! jesli naprawde nie bedziesz umiala podołac to oddaj te dziecko do adpocji , albo do "okna zycia" , ale nie usuwaj , tym bardziej , ze chlopak tak Twoj chce a Ty z tego co piszesz to NIE chcesz, wiec nie rob tego. A tez wydaje mi sie , ze jak urodzisz maluszka to w zyciu nie bedziesz chciala go oddac , bo tak go pokochasz. P.S. Co to za facet Twoj ??? ;/ Dziewczyny , ja tez zauwazylam , ze na mdlosci pomagaja mi cukierki mietowe albo mycie zebow :) serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
na mdlosci pomaga rowniez mięta. a jak bedzie bardzo zle to w aptece dostaniecie czopki , dzialaja b.dobrze. nie powinno sie ale pic w ciazy herbaty zielonej ( zmnjejsza wchłanianie żelaza)herbatke malinowa powinno pic sie dopiero w 3trymestrze .nadmierne picie herbat ziolowych w ciazy jest niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
minway poczytaj wiecej na stronie ekorodzice.pl ta. znajdziesz info jaka herbatke wybrac jakuej unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niania666 - motyw z pracą u mnie odpada - stwierdziliśmy że wrócę do pracy jak już trochę odchowam zaplanowaną parkę.. co prawda przerwa między maluchami miała być mniejsza, ale coś nam długo zeszło tym razem... tak sobie myślę że może jednak wybiorę się do tego polskiego ginekologa... przynajmniej nie będę się stresować cały miesiąc czy wszystko ok czy nie... znalazłam kilku angielskich ale ceny mają kosmiczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anika Czarna kawa bez mleka - super , ciesze sie razem z Toba! Ja mam jutro wizyte . Ale jakos nie potrafie sie cieszyc tak do konca z tej ciazy :( Moze ktoras z Was choruje na depresje , nerwice i spodziewa sie dziecka ? albo planuje ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję bijącego serduszka:) ja też nie planowałam tej ciąży ze względu na traumatyczny pierwszy poród. Powiedziałam że NIGDY WIĘCEJ nie urodzę! do tej pory jak sobie przypomnę to płakać mi się chce. ale okazało się że jestem w ciąży i cieszę się jak nigdy. Ale dalej podtrzymuję że nigdy więcej nie urodzę siłami natury i zamawiam cesarkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kawa bez mleka gratuluję, ja nie mogę się doczekać usg na którym będę mogła zobaczyć więcej niż pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny!:) I trzymam kciuki za "Wasze serduszka" :) a tatuś taki dumny z badania wychodził, że ho ho :) Myślałam, że pęknie jak paw:D hahhaa Ja mam ostatnio obsesję na punkcie oglądania wózków, generalnie wszystkiego co z dziecmi zwiazane;) Przyznać mi się tu, czy któraś już coś kupiła dla malucha?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dość że nie kupiłam to kilka miesięcy temu spakowałam wszystkie rzeczy po moim synku i oddałam:) ubrania, kocyki, leżaczki, wózki, chodziki, wyparzacze do butelek... nie pamiętam czy kołyska została na strychu, mam nadzieję że tak, bo była super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka :) z***biście :) super cieszę się:) oby więcej takich nowin ;) niania666 a mówili że czas leczy rany ;p super będzie rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niania66 -> nie doczytałam, że odganiałaś od siebie myśl o drugim dziecku. Było aż tak źle? Czym to było spowodowane? Co wspominasz aż tak źle? Samą akcję porodową? Opiekę po? mex2;) A Ty czasem nie jutro wybierasz się na USG?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
czarna kawa bez mleka, gratuluje moja kruszynka tez ma 1cm następna wizyta za 2 tygodnie a ty kiedy masz??masz juz karte ciąży??niesamowite przeżycie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
ja jeszcze nic nie kupiłam dla maleństwa cały czas mam w sobie straszną obawę i boję się cieszyc tak na 100% z ubrankami jeszcze poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno mnie nie było, mnie trochę przestała męczyć senność i mdłości. Wizytę mam w poniedziałek. nieszczęśliwa- przeczytałam po krótce Twoje wypowiedzi i wydaje mi się, że jesteś przytłoczona całą tą sytuacją. Jeśli chcesz tego dziecka to go nie usuwaj, a jeśli facet na to naciska wbrew Tobie to mu nie ulegaj. Myślę, że będziesz kiedyś tego żałować. dobry chłopak nawet przy trudnej sytuacji materialnej i itp. wspierałby Cię. Trzymam kciuki aby udało Ci się znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji... Wspomnę tylko, że na innym forum miałam kontakt z dziewczyną, która miała podobną sytuację do Ciebie. Rozstała się z tym facetem, było jej ciężko, ale dała radę. Nawet zrobiłyśmy jej zrzutkę na wózek. Pamiętaj są dobrzy ludzie, którzy Ci pomogą. Warto się postarać, widok małej istoty wynagrodzi Ci to. Odzywaj się, jeśli potrzbujesz wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
czarna kawa bez mleka bardzo ciesze sie z twojego szczęścia. a jaki duzy !!! ktory dokladnie tydxien masz dzisiaj? mex 2- koniecznie jutro pisz jak duzy twoj jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka- gratuluję i cieszę się razem z Tobą :) Fajnie mieć pierwszą wizytę za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukacie pracy marzeń to wejdźcie na www.ps-intryguje.pl zaloguj się przez kod 13100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukacie pracy marzeń to wejdźcie na www.ps-intryguje.pl zaloguj się przez kod 13100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kawa bez mleka - dobra wiadomość!!! Ja bym juz chciala kupowac ciuszki,pieluszki,czapeczki ,moze buteleczki,ale wiem ze to za wczesnie,ja zaczne chyba po nowym roku,akuratnie tutaj sa duze wyprzedaże.Juz rozmyślalam na temat wózka,dawno dawno temu mialam graco taki zwykly,rozkladany z duzym koszem pod spodem...na tamte czasy bylam z niego bardzo zadowolona,lekii ,wygodny,że mieszkalam w bloku i samochodu nie mialam wiec kosz sie super sprawdzałna zakupu.Teraz? teraz minęlo tyle lat...i sama nie wiem jakie wózki sa dobre.Tak sobie mysle ,że jakis specjalny nie ejst mi potrzebny,na pewno musi mieścić sie do samochodu i byc łatwy w urzyciu.Patrzyłam na graco evo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szaleje na punkcie wszystkich gadżetów dla dzieci począwszy od wózka, ubranek, zabawek, pokoi i wszystkich innych.... ale nic nie kupuje do kwietnia. Jednak nie mam zamiaru niczego przed porodem od nikogo przyjmować, jeśli będą mieli chęć poczekają do rozwiązania.... Co do wózka to bardzo bym chciała MAXI COSI Mura 4.... cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2-> Trzymam jutro kciuki i koniecznie daj znać co i jak ;)))) A jak się czuje nasz mama, która odstawiła leki? Przepraszam, że nie pytam po nicku, ale jeszcze nie zapamiętałam;)) Zaraz sobie zobaczę ten wózek o którym piszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×