Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Nieszczesliwa 22, napisz do mnie na adres e-mail pomocna_12345@o2.pl. Postaram się podzielić z Tobą swoimi doświadczeniami i pomóc w miarę możliwości, bo przecież tutaj zaraz Cię matki polki zjedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie jesteście bez sercA! prosiłam powyżej o napisaniu objawów dotyczących suchości pochwy bądź też śluzu na początku ciąży. Nie mam potwierdzonej ponieważ czekam na brak @ dopiero test! Czytam topic od początku i wiele dziewczyn któe nie były w ciąży a przypuszczały choć pozniej okazywało , się ze jedak sie nie udało udzielało sie na tytopicu i nikt ich za to nie ganil :( Wiec wielkie dzieki za pomoc :( Tez moge byćmajowa mamą ale widze , że nawet jak sie uda to tutaj nie ma po co dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa22
Na poczatku ciazy nie ma sluzu prawie w ogolr, a jesli juz to jest mleczny i gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
nieszczęsliwa22 jak sama piszesz pracujesz i studiujesz więc jesteś zaradną dziewczyną, pomimo nie najlepszego kontaktu z mamą radzę jednak z nia porozmawiać.A chłopak którego nazwałaś "ojce" dziecka jest jedynie dawć nasienia i napewno znajdzie się prawdziwy facet, który będzie chciał być ojcem dla twojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway ja powiedziałam paru osobom choć obiecałam sobie że tylko rodzice będą wiedzieli, niestety im dalej tym ciężej utrzymać mi język za zębami ;p chcę krzyczeć , cieszyć się tym pochwalić wszystkim.... ale jak będzie źle to znów będą komentarze ; o ta znów poroniła, itp.... to nie jest miłe ;/ z drugiej strony pewnie i tak każdy się dowie nie byłabym w stanie tego ukryć ;( już to widzę, depresja, żal, stres, płacz.... nie chcę tego znów przeżywać.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość do gościa powyżej Po wcześniejszej wypowiedzi cocochanel do ciebie gościu stwierdziłam, że niektóre z przyszłych matek mają nasrane w głowie, ale to co przeczytałam po wpisie nieszczęśliwej22 przeszło już moje najśmielsze oczekiwania. Jak takie osoby mogą zostać matkami?w głowie się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
minway, my chcielismy z wiadomością o ciąży powiedzieć jak skończy się pierwszy trymestr ale nasza radość po pierwszym usg była tak ogromna, że nasi przyjaciele i rodzina już wiedzą, w pracy tez już wiedzą bo dostarczyłam zaświadczenie że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takie" czyli jakie? Chodzi Ci o przerwanie przeze mnie ciąży kiedyś? Twoim zdaniem teraz nie mam prawa być matką?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze nieszczesliwa przemyslsiz sobie wszystko i podejmiesz własciwa decyzje! To jest Twoje dziecko -rośnie w Tobie! Od teraz masz dla kogo życ! A chłopak- jest tylko dawca jak ktoś powyżej słusznie określil! I dzieki , ze chociaż jakis jedyna napisalaś o tym śluzie. U mnie wlasnie coś strasznie sucho się zrobiło i nie wiem czy przed @ czy może sue udało. Nakręcam się chyba jak więkoszść staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu bo prawda jest taka , że żadna z nas nie jest w stanie podjąć za nią decyzji.... wejdź sobie na takie tematy..... ja wchodziłam bo próbowałam pomóc, ja i wiele innych dziewczyn a one i tak robiły swoje..... jest tego wszystkiego świadoma jakie są konsekwencje...... więc co my jesteśmy w stanie zrobić? nic... to jej decyzja... z nami jest pewna że dziecka nie usunie, a spotka się z chłopakiem i z nim pójdzie usunąć.... my jej nie pomożemy wychować dziecka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o przerywanie ciąży, uważam, ze to każdego indywidualna sprawa. Chodzi o to, ze niektóre z matek wurzucają inne matki z topiku bo jedna nie jest jeszcze w ciąży, a drugą chłopak namawia na aborcję. To jest chore, bo kafeteria jest dla wszystkich i każdy ma prawo pisać gdzie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już się udzielacie to nadajcie sobie nicki bo zgłupiałam kto jest kto ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taka cocochanel linczuje i jedną i drugą - bo zaśmiecają wątek. Ja się pytam jak takie osoby są matkami, które nie umieją innym chociażby dobrym słowem pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKAuk-- ja powiedziałam u gp w pierwszej ciąży jak i teraz że w pracy przy podnoszeniu ciężkich skrzynek poczułam g***towny ból w brzuchu i ból cały czas trzyma. przy wypadku w pracy w uk muszą od razu zareagować. dodatkowo w tej ciąży powiedziałam że mam nieregularny okres i nie wiadomo kiedy mogło dojść do zapłodnienia bo ostatni okres miałam 2 miesiące temu. musieli wysłać mnie na skan potwierdzić kiedy mogło dojść do zapłodnienia:) Ja musiałam powiedzieć w pracy od razu, bo pracuję w ciężkich warunkach. praca na nocną zmianę od 18:00 do 06:00 w zimnym i dużo dzwigania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
skończcie juz ten temat zwłaszca, że sama zainteresowana przestała się wypowiadać!! Kafeteria jest po to by każdy mógł napisać wybierając odpowiedni temat!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza się , ale kafeteria ma też odpowiednie pokoje tematy aby jakoś pisać na temat ... może porozmawiamy o facetach?? rozumiesz?? są tematy odnośne, czekam na brak okresu, wymarzona ciąża, objawy ciąży jest tego mnóstwo a tu jest temat MAJOWE MAMY 2014 . nikogo nie wyganiamy .... ale musi być jakiś porządek, bo się nie połapiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jako przyszłe matki powinnyście zrobić wszystko co w Waszej mocy, żeby odwieść Ją od tego pomysłu! A nie umywać ręce... Jeżeli napisze jej jedna osoba, może to zignoruje, jeżeli 20 powie, że nie powinna tego robić z pewnością to przemyśli. Mi te pare lat temu właśnie takiego "głosu rozsądku" zabrakło. Pokażcie, że egoizm jednak nie jest na porządku dziennym, pomożecie, podpowiecie, a potem dalej będziecie pisać na temat witaminek, USG i emocji. Proszę Was o to też jako przyszła matka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mex ale skoro Wy jestescie majowe mamy to dziewczyna ktora chce usunac tez sie do nich zalicza! Wiec zastanow sie troche. Pozatym piszesz ze maja isc do inncy hpokojow jak planowanie ciazy itd jednak wiecej niz polwoa tego topicu to dziewcyzny kt ore jeszcze nie wiedzialy czy sa w ciazy a tuj pisaly!!!! wiec moze zamknijce ten teopic i otworzcie nowy w ktorym beda wpisy TYLLKO mam którym udał sie zając w ciaze i napisza dopiero tam po potwierdzeniu ciązy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa22
Tak ku scislosci wybralam ten bo myslalam, ze macie na tyle sile i szczescia w sobie, ze wesprzecie mnie i utwierdzicie w tym, by obstawac prz swoim, po drugie jakby nie patrzec mam nadzieje, ze tez bede majowa mama ! Pozdrawiam.zdrowka dla Maluszkow i jeszcze raz powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadaj sobie nick albo się nie odzywaj, bo już mnie tu wkurza, nie wiem do kogo mam się zwracać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
gosciu .. ja nie zamierzam nikogo przepraszac za swoje zdanie. napisalam do nieszczesliwej 22pierwsze zdanie ; takiego chllpaka powinna rzucic! pisalam tez o tym ze ciezko potem zapomniec o nienarodzonych dzieciach.ja z racji wielu lat staran jestem na ten temat wyczulona i przepraszam ze nie mam ochoty o tym czytac .bo na pewno sa fora gdzie mozna dostac wsparcie wlasnie w tym temacie.i nie bede komentowac wypowiedzi typu: wielkie matki polki i ze jestesmy bez serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz,juz.... cos tam moze w jakimś momencie, nie poszlo tak jak trzeba,nam też hormony szaleja...Mdli mnie dzisiaj caly dzien,nie mdli tylko wtedy jak cos jem albo pije,ale przeciez nie moge caly dzien jesc.Dzisiaj barszczyk czerwony mniam.Na ten moment wydaje mi sie ze bedzie mi smakowal ,ale jak skoncze to zobaczymy czy mi sie nie poprzekręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocochanel5 popieram Cię , masz rację. nikt jej nie wyrzuca ale jak my jej mówimy nie rób tego ...co możemy więcej?? ja tez się na ten temat już wypowiedziałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosici ja mysle o kupieniu imbiru i starciu go na tarce i zrobieniu wywaru na mdlosci:) jeszcze nie wiem do konca jak to zrobic ale poszperam w internecie. moze ktos ma jakis pomysl jak cos takiego samemu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam sobie kiedyś herbatkę i używałam imbiru jak cytrynkę ;) jeśli to takie dobre na mdłości to też musze kupić sobie ten imbir... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żeby was wszystkie szmaty pokręciło. yebane matki polki od 7 bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
niebieski kwiat, jak wyczarujesz coś skutecznego z imbiru to koniecznie się podziel bo ja nie mogę nawet lodówki otworzyć tak mnie mdli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
nieszczęśliwa22 wydaje mi się że byłam niedawno w podobnej sytuacji jak ty mam 23lata niedawno skończyłam studia jakąś pracę mam mój facet odszedł ode mnie jak tylko dowiedział się o dziecku pierwszy pomysł usuń nie planowaliśmy dziecka miałaś się zabezpieczać, to twoja wina. Nie powiem pierwszy moment co ja zrobię może to faktycznie jedyne wyjście, przychodziły momenty załamania ale dwie kreski kolejne badana że ktoś tam we mnie rośnie rozwiały wszelkie wątpliwości, oczywiście musisz wiedzieć że będzie ciężko, ale dziecko to największy dar to nasza cząstka moim zdaniem nie patrz na partnera, jest wiele młodych samotnych mam które doskonale sobie radzą. Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×