Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość jusss
ja mam wrażenie, że niektórzy w ogóle uczuć nie mają ... Jak tam dziewczyny się dzisiaj czujecie, u mnie pogoda super i od razu jakoś lepiej rano niewielkie mdłości ale przeszły po miętówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wytrzymalam tych nerwów i ciągłego zastanawiania czy z maluchem wporzo (mam jakieś glupie przeczucia że czeka mnie potworka z rozrywki, choć staram sie naprawde myslec pozytywnie) i poszłam dzis na bete, za 2-3 dni powtorze. Dzis jestem 7t i 1d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dopiero, ale i tak bardziej od wartosci interesuje mnie przyrost. Zadzwonie ok 14 do laboratorium - moze juz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
czyli standardowo dzis wszystkie pod napieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Kazdego dnia zaczynam analizowac moja wizyte u połoznej i tak.Mam termin skanu .tz miedzy 11 a 13 tygodniem: tak jest napisane,czyli czekam na list.OK ale co dalej? bo kolejnej wizyty nie mam ustalonej ,ani daty ,ani godziny ...wkurzają mnie oni.Przepatrzyłam dzisiaj ksiege ciązy:D i na co natrafilam? data porodu 03.05.2014,ale kurcze to nie bedzie 03.bo moje cykle nie sa 28 dniowe.A pamietam jak sie mnie pytała jakie mam cykel i zrobila to po ustaleniu daty porodu,wiec dlaczego tego nie zmienila ,to jest wiadome ,że jak sie zmienia cykl ,zmienia sie i data.Poza tym przypominam sobie jak ona te kartki przewracala ,tu wpisala date ,to cos ,tam jeszcze coś innego, tak skakala po tych kartkach buuuu Powiem wam jakie imie mi sie podoba :nie wiem co bedzie,oczywiscie jak tylko bedzie mozliwośc poznania płci,to chce ja poznac.Mam juz parke ,wiec teraz chcialabym dziewczynke:D Bardzo podoba mi sie imię Julia ,ale nie moze byc...wiec chcialabym dac na imie córce Kornelia,tak do mnie teraz przylgnęło ...a D chce Nikole,jeszcze pół roku temu tez mi sie podobało ,ale teraz chce Kornelieeee,a jak bedzie chlopczyk? to nie mam zielonego pojecia .Chciałam Alexander,córka ma Aleksandra:D ,ale D za bardzo nie chce,bo tuta czy na chlopca zy na corke wołaja Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
GoSiCi a ja chce klare nell albo laura chlopczyk bedzie feliks albo aleks, jesliw ogole cokolwiek bedzie okaze sie dzis, Ja co do cyklu nigdy nie mialam regularnych wiec u mnie co do porodu pewnie bedzie sie przesuwal termin co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne imona wybrałaś,bardzo ładne. Bosiuuu jaka ja mam huśtawkę nastrojów w jednej chwili moge plakac,a za moment uśmiechnięta.Rozczulaja mnie artykuły ,piosenki,a, wczoraj wkurzył mnie chodniczek w łazience,bo sie zawinąl i nie moglam do niej wejść,no wkurzyłam sie ha ha ha odwrocilam sie i poszłam sobie usiąść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja ostatnio sie poplakalam bo maz krzywo szklanki ustawi w szafce, placze na reklamach i na zawolanie heheeh mamy przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ale to fajnie brzmi jak ktos napisze i sie czyta,tak tak reklamy tez potrafią mnie wzruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
wspolczujje naszym faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja byłam dziś u lekarza, ale u nas to tylko badanie krwi, moczu i ciśnienia. Usg jedno jedyne w 18 tygodniu no i wizyty tylko u lekarza rodzinnego. Ale i tak nie wytrzymam do 18 tygodnia i się wybiorę prywatniedo gina i zrobić usg bo chcę sprawdzić czy wszystko się rozwija w porządku. Ja marzę o córeczce Julii, bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do hormonów to w pierwszej ciąży strasznie byłam nakręcona, emocjonalna, czasem złośliwa, a teraz jestem bardzi wyciszona, spokojna i opanowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
kamii84 moje pierwsze wiec mi to obojetnie byle bylo i bylo zdrowe, dzis uslysze serduszko nie moge sie doczekac jak bedzie dzidzia z serduszkiem to na bank bekse walne u lekarza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi polecam stronę dziecko.haczewski.pl. U mnie poprzednim razem bardzo dokładnie wyliczyło datę porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
GoSiCi oczywiscie nie smialabym ni epoinformowac, naturalnie jestem dobrej mysli ni emoze byc inaczej, czuje ze bedzie dobrze za duzo znakow na niebie, najpierw siedzacy bocian na dachu potem znajomej mojej mamy przysnilo sie ze u mnie w domu ktoras z lasek jest w ciazy, a nikt o tej ciazy jeszcze nie wie.Poza tym przed ciaza robilam genetyke teraz biore d*phaston , wiec ni ema innej opcji jak to ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84- o tak ,tak ,bardzo fajna strona juz na niej urzęduje od jakiegoś czasu:D.Bosiuu musze cos ugotowac,a chcialam powiedziec ,ze wczoraj robilam szarlotke i mi nie wyrosla nie wiem dlaczego,ale cora mowi ze jest pyszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka999
Zazdroszczę wam. Też miałam urodzić w maju, ale moja dzidzia odeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
kurcze ez bym chciala sobie tak wyliczyc ale przy niereguularnych cyklach nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ola-ooo juz cie lubie ,ha ha ha jak ja lubie pozytywnych ludzi.Powiem wam ,że w zyciu codziennym to ja miedzy znajomymi jestem ta pozytywna osoba i czasami juz nie mam sily trwac w tej pozytywności kiedy oni do okola sa negatywnie nastawieni.To ja ich tak ciągne do przodu ,a czasami i ja bym chciala zeby mnie ktos pchnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
lece robic obiadek mezusiowy to do wieczorka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_mama
hej, zrobiłam dziś rano test i negatywny, a to już 4 dzień opóźnienia, nidy nie miałam takich obsów, mój najdłuższy cykl przez całe życie to 30 dni, a dziś już 32 dzień i nie wiem co myśleć. Zazwyczaj mam co 28 dni jak w zegarku a teraz cisza. tylko brzuch mnie pobolewa czasem. Miała któraś taką sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby mama, z doswiadczenia wiem że jak bardzo mocno się chce to można na organizmie wszystko wymóc. Ja przed pierwsza ciąza miesiaczki mialam bardzo regularne, więc jak tylko niedostalam @ w terminie po paru dniach zrobilam test - bylam pewna ze to ciaza, wiec moje zdziwienie bylo ogromne gdy zobaczylam jedną kreske. miesiaczke dostalam po miesiącu. Trzeci cykl i powtórka - brak okresu, znowu test i znowu jedna kreska. Poszłam wtedy do lekarza, on mi wytłumaczył że tak mocno chce być w ciąży że nawet @ zatrzymuje. Nie mówię że musisz mieć to samo co ja, może owulacja się przesunęła i tym samym też planowy termin @. Idź do laboratorium i zrób. beta hcg. To powinno rozwiać twoje wątpliwości. Trzymam kciuki. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja test robiłam tydzień po terminie spodziewanej @ i 2 kreski nie było, leciutki cień, test powtórzony 2 dni później czyli w 37 dniu cyklu już pokazał wyraźne 2 kreski. Może powtórz test za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
dziewczyny które były dzisiaj na wizycie zdawajcie relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
he jestem po wizycie 7mm i bijace serduszko przecudowne uczucie razem z mezem lzy stanely w oczach nam jak grochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;))) Powiedziałam w pracy o ciąży. Ufff... jaki kamień z serducha;) Reakcja pozytywna więc się cieszę;) Mdłości od wcczoraj nie mam co najbardziej niepokoi mojego małżonka:D Cały czas mnie pyta, czy na pewno nie mam chociaż trochę tych mdłości:D Trzasnę go chyba:D juss... trzymam kciuki. Przecież widać , że z Ciebie kawał twardej babki;) Dziewczyny, chciałam podzielić się z Wami moim planem dot. porodu. Wiem, że to może budzić kontrowersje, ale... chcę rodzić w domu. Poród rodzinny przy asyście 2 położnych. Nie zamierzam przyznać się nikomu, będzie wiedziała tylko lekarka prowadząca i mąż. Ozywiście pod warunkiem, że ciąża będzie przebiegała bezproblemowo. ... Mówcie co chcecie. Ja jestem przekonana. Znalazłam położne, które specjalizują się w takich porodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×