Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gosc ola
ja tam ide na impreze do przyjaciela nawet z montowal dla mnie kanape co bym sobie lezala zeby z moim mezem mogl pobalowac, no ale zasluzyli wkoncu skrencaja mi sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój synek jutro ma urodzinki, robimy imprezę w bawialni :) Właśnie skończyłam torta, tylko jak go nie zjeść do jutra :) Później nadrobię wszystkie posty. Mam nadzieję, że wszystko ok u Was :) gość Ola- baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Dobranoc dziewczynki jakas padnieta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
hej dziewczeta, jak samopoczucie ? ja mam dzisiaj lekkiego dola, mój nazyczony wyjezdza dzisiaj do pracy i zjedzie za 4 tygodnie ... znowu zostane sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
dziewczyny, mam maly problem lekarz przepisal mi luteine 100 mg raz dziennie, w aptece ciul sprzedal mi luteine 50 mg dopochwowa i na opakowaniu napisal 1x1 nie wiem teraz czy ta slabsza brac 2 razy dziennie czy normalnie po jednej i na nastepnej wizycie 28.10 wziac nowa recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari1333 współczuję , ja nie nawidzę samotności ;( kami84 Wszystkiego Najlepszego dla synka ;) bawcie sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiappp
wzielabym bym po diwe dziennie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to nie wiem jak to jest z tymi tabletkami ;/ nie wiem czy lepsza luteina czy d*phhaston , czy luteina dopochwowo czy pod język ;/ ja bym wrócila i powiedziala ze prosze mi to zamienic na taka jaką lekarz zalecil a jak nie ma to poszukaj w innej aptece. ja bym tak zrobiła... z drugiej strony to chyba nie ma znaczenia.... bo droga podawania jest obojetna... kiedyś lekarka pytala mnie cczy chce pod język czy dopochwowo... no tak, tak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
dzieki, zastanawialam sie nad tym, najgorsze ze paragon wyrzucilam gdzies i ogarnelam to dopiero jak juz jedna tabletke wzielam... masakra co za ciule pracuja w aptekach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie dopochwowo bo potem jest nadmierny śluz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
tak dzisiaj wezme a jutro rano odrazu napisze do gina ze jakis ciul zle mi lek wydal i ze bd potrzebowac recepty nowej bo to opakowanie mi nie starczy do nastepnej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, najlepiej pytaj lekarza :) aj znac jak Cie pokierował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
hehe, dzisiaj moj nazyczony byl na ostatnich zakupach przed wyjazdem i poszedl do tej apteki powiedzial co i jak po 20 minutach przyjechala kobieta z tej apteki i przywiozla mi do domu luteine 100 mg i przeprosila :) tylko ze wczoraj i dzisiaj wzielam po jednej 50 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
a tak wgl to jak wasze samopoczucie ? jak wasze objawy ciazowe, ja nie mam prawie wgl objawow moja gin smiala sie ze mam sie cieszyc z tego powodu bo potem bede marudzic ze juz ich nie chce.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze że poszedł do apteki ;) problem z glowy :) ja mam tylko nudnosci wieczorem jak się okazało.... a w ciagu dnia raczej dobrze sie czuję , czasem cos mnie zakuje, cos tam ciągnie..... juz nie moge doczekać sie kiedy brzuszek zacznie rosnąć.... boje się tego bo za pierwszym razem brzucha nie mialam wogole bo nie było wód płodowych, wiec w 5 mc mialam plaski brzuch ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
mnie lekko piersi bola czesciej siusiam i czasami mam zgage, ja sie boje kolejnej wizyty u gina... ale staram sie myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
28.10 dopiero ale w poprzedniej ciazy tak samo jak teraz w 5 tyg sie o niej dowiedzialam a na kolejnej wizycie w 9/10 tyg dowiedzialam sie ze od 5 tyg ciaza jest martwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a mnie standardowo lewy jajnik i cycuchy ege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari1333 więc mamy takie same obawy, niestety tez tak miałam ostatnim razem :( i tego przeokropnie się boję ;( oby te wizyty nie były dla tak tragiczne ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
aha mnie prawy tak jak w pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
mex2 musi byc dobrze !!!!! musimy starac sie myslec pozytywnie !!!!!!! :) trzymam kciuki by bylo u Ciebie dobrze, a w ktorym tyg jestes i kiedy masz wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- gosc ola, to za długo na imprezce nie zabawilas ;-) Mam nadzieje że było fajnie. ----- kari1333, też nie nawidze być sama, dni się wtedy tak jakoś ciągną. Który u ciebie tydzień? ----- lola88, jak twoje plamienia? leniem? kiedy masz wizytę kontrolna? ----- GoSiCi, gdzie się podziewasz? ----- Anii84, jak sytuacja u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
xxmyszka 5tydzien i 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
mex2 a kiedy masz wizyte u gina ? trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×