Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Jasmin witaj :) Pewnie jak tylko chcesz dołączyć do napisz swoje namiary z facebook'a na maila do xxmyszki - xxmyszka1@wp.pl, a ona zaprosi Cie do grupy . Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiaaaa bardzo Ci dziękuję, napisałam maila i czekam na odpowiedź. Bo widzę, że już całkiem forum na kafe ucichło, a chętnie z wami popiszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy któraś z dziewczyn majowych jeszcze tutaj zagląda. Kilka dni temu wysłałam na maila xxxmyszki prośbę z zaproszeniem do FB, ale niestety obiła się ona bez echa... Rozumiem, że nie zostałam dopuszczona do waszego grona, szkoda tylko, że myszka nie odpisała na maila choćby jednym zdaniem, że niestety, nie mogę dołączyć :( życzę wam szczęśliwych pozostałych 6 miesięcy i zdrowych dzidziusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
Ja też nie udzielam się w grupie na facebooku, tu zaglądam rzadko ze względu na małe zainteresowanie tematem. Jasmin, życzę żeby ciąża nie dała w kość, poród był szybki, a maleństwo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne bo wszystkie które maja fb juz tylko tam się udzielają a na kafe już pustki.Ponieważ termin porodu mam na 4 maja to się dołaczyłam do kwietniowych mam bardzo ciepło mnie przyjęły i w końcu znów moge dzielić się moimi radościami.Wam proponuje to samo, jeżeli ktoś ma terin na koniec maja to widzę że mamy czerwcowe też chętnie przyjmą!!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybaczcie brak odpowiedzi z mojej strony - to nie tak że was olałam. Mam ostatnio dużo problemów na głowie- w zeszłym tygodniu zmarł mój tato i nie mam głowt teraz ani do FB ani do kafe. Nie osądzajcie z góry że ktoś was olewa bo nie zawsze tak musi być, po prostu czasami są sprawy ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśmin rozmawiałyśmy ostatnio z dziewczynami z FB na temat przyjmowania/nie przyjmowania do grupy kolejnych dziewczyn. Mamy pewne wątpliwości co do rozbudowywania naszej grupy ze względu że wiele dziewczyn które przyjęłyśmy na ich prośbę w ogóle się nie udzielają-chętnie czytają ale same nie piszą ani nic o sobie ani nic na tematy związane z maluszkami. Jesteśmy już dosyć zżytą grupą i zależy nam na osobach aktywnych, takich które będą z nami cały czas. Chodzi też o zaufanie. występujemy tam pod naszymi prawdxiwymi danymi, dzielimy sie radościami,problemami i prywatnymi sprawami. Chodzi nam o zaangażowanie. wyślij mi proszę linka do twojego konta na FB, a jeszcze dziś zaproszę Cię do naszej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, dołączam się mam termin na 5 maja. Mam córeczkę niespełna 2,5 roczną. Czy którąś z was gin poinformował już jaka jest płeć dziecka? Chyba już mozna to powoli dostrzec na USG. W pierwszej ciąży dowiedziałam się już ok 15 tc. Pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiFiL
umówmy się że jestem FiFiL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
hej:) mi lekarz powiedział, że prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale ręki nie da sobie uciąć. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematu na kafe nie kasujemy,kto ma ochote moze tu pisac i mam na mysli nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Na kiedy jesteście zapisane na usg połówkowe?? Ja mam termin na 1 maja. Lekarz zapisał mnie na 4 grudnia na usg i powiedział, że to powinno być juz to połówkowe, bedzie to dokladnie 18t3d, nie za wczesnie? jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ide ok 20 grudnia, i to bedzie dokładnie 20 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usgg
hmm... podejrzewam, ze wlasnie zapisal mnie troche za wczesnie... wszedzie czytam o tym, ze lepiej pojsc nawet w 24tc, niz w 18-19tc, bo niewiele widac... no zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Zależy od ciąży i sprzętu. Jestem w 16tyg i 3dni dokładnego terminu jeszcze nie mam ale na pewno maj tak ok 6-8, każde usg mówi coś innego. Przyszla wizytę mam na 9.12.2013r wtedy będzie wlasnie 18 tys i 5dni także termin połówkowego poznałam za 2tygodnie. Jeszcze ruchów maleństwa nie czuje i niestety nie wiem czy kobitka czy malutki mężczyzna. Czytajac po po innych tematach na tym forum juz większość wie takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
Ja połówkowe mam 23 grudnia. to będzie 21 tydzień wg OM. Do tej pory wszystko jest w porządku. Lekarz podtrzymuje, że będzie dziewczynka, z czego jestem bardzo zadowolona : ) Dzieciątko ma już ponad 15 cm. Czekam na pierwsze ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Cześć Dziewczyny ! Termin mam na 18 maja , więc dołączam do Was :) W 13 tc na prenatalnych dowiedzieliśmy się, że będzie chłopiec. Już wariuję na jego punkcie :) Powoli zaczynam myśleć o tym co trzeba kupić, jak się przygotować... Macie jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
Hej Mamo Olgierda :) Ja już też zaczynam pomału świrować i kupuję co rusz jakieś rzeczy dla maluszka. Wszystkie kosmetyki, środki higieniczne już mam. Przyszła teściowa już nawet pełno pak pampersów nakupowała, tak się cieszy z pierwszej wnusi od swojego jedynaka. Urządzamy już pokoik dla naszej malutkiej. Dopadł mnie już syndrom wicia gniazda ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Wow, to masz tempo :) albo ja jakoś za wolno się za to zabieram... Zamiast robić listę zakupów i czytać o tym, na co zwracać uwagę zaczynam myśleć o porodzie i trochę mnie to paraliżuje... Mój okulista zawsze mi powtarzał, że nie powinnam rodzić naturalnie, że powinnam mieć cesarkę. Czy on ma mi wystawić jakieś zaświadczenie? Wiecie jak to jest? Nie rozmawiałam o tym jeszcze z moim ginekologiem. Ciekawe jak na to zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
Jeśli okulista stwierdzi, że poród naturalny zaszkodzi to wyda takie orzeczenie o przeciwwskazaniu do sn. Mnie też to przeraża i miałam nadzieję, że może uda się mieć cesarkę, ale ginekolog stanowczo powiedział mi, że nie ma powodów. Pocieszam się, że ze znieczuleniem będzie to do zniesienia. Będę musiała zorientować się w jakim szpitalu rodzić. Myślalam o prywatnej klinice u mnie w mieście (Szczecin), ale koszta są dość wysokie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Sęk w tym, że o CC mówił mój poprzedni lekarz, który już niestety nie przyjmuje. Muszę zatem szukać nowego i nie wiem czy przy wadzie -5 podzieli opinię poprzedniego. Muszę być dobrej myśli - nie ma innego wyjścia ;) Dziewczyny - czujecie już Wasze Maluchy? ja czekam na choć najmniejsze ruchy, ale póki co nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomimo drugiej ciąży i połówki 18 tc też nic. Może coś tam się dzieje ale dla mnie ruchy to kopniaki a nie jakieś niezidentyfikowane bulgotania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
Nie czuję, a też już bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
Nie czuję, a też już bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Cześć ja mam usg połowkowe 18 grudnia i będzie wtedy 20t3d.Ruchów nie czuje jeszcze jedynie takie bulgotanie ale trudno nazwać to kopniaczkami.Poza tym ok nudności ustapiły, i zaczynam poamlutku kompletować ubranka dla synusia ale jeszcze bardzo ostrożnie rozkręce się dopiero po nowym roku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pias
Najlepsze wakacje z Www.TravelingInPoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Dziewczyny, nie wiem co myśleć. Rozmawiałam z moim lekarzem. Powiedział, że nawet jeśli okulista da mi zaświadczenie to i tak decyzję podejmuje lekarz, który przyjmuje poród. Owszem, na pewno weźmie pod uwagę sugestię okulisty, ale wcale nie musi. Niby mnie uspokajał, że lekarz woli zrobić cesarkę i mieć wolne po pół godzinie, i że jeśli będę miała papier i pogadam z nim to pewnie tak to się skończy. Ale jak tak czytam różne opinie to mam wrażenie, że jednak to nie takie proste i lekarze na siłę chcą , by kobiety rodziły naturalnie. A ja sobie tego nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
witam jednak terminu połówkowego jeszcze nie poznałam... myślę że przy następnej wizycie czyli 30 grudnia. kopniaki już się zdarzają nawet mąż je czuje mimo że to dopiero 18 tydzień a to moja pierwsza ciąża, przyjemne uczucie. ja jeszcze nie szaleje z ciuszkami, może dlatego że moja ciąża jest zagrożona i boję się rozczarowania. powoli się chyba wszystko stabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
witam jednak terminu połówkowego jeszcze nie poznałam... myślę że przy następnej wizycie czyli 30 grudnia. kopniaki już się zdarzają nawet mąż je czuje mimo że to dopiero 18 tydzień a to moja pierwsza ciąża, przyjemne uczucie. ja jeszcze nie szaleje z ciuszkami, może dlatego że moja ciąża jest zagrożona i boję się rozczarowania. powoli się chyba wszystko stabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyrafa20
Witam, pozdrawiam z Krakowa. Mam 35 lat, jestem w 16 TC, termin na 30 maja. Jestem szczęśliwą mama 12-to letniego Olafa. Chętnie dołączę do Waszej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×