Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość paolka261
Witam.Tez bym chciała dołączyć :-) Termin mam na 9 maja 2014.. To moja druga ciąża-mam juz córkę w wieku 13 lat :-) Pozdrawiam wszystkie majowe mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao1412
Witajcie mam termin na 14 maja mam juz 7 letniego synka z kwietnia i niewiem czy mogłabym jeszcze do was dołaczyc na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikax26
hej chciałabym również dołączyć do grupy majowych mam już wysłałam e-maila do xxmyszka z linkiem do profilu na fb i czekam na zaproszenie. wklejam tabelkę, fajnie by było ją uporządkować w kolejności dat porodu ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_x26
Tabela MAJOWYCH MAM. nick...................................... wiek-dziecko....termin porodu-skąd 1. aknileve..............................26-1............ ...10.05.2014.............. 2. _aśka_............................................... ........01.05.2014............. 3. claudiaaaaaaa.....................26-1...............2 1.05.2014-Tarnów 4. czarna kawa bez mleka.....27-1 .............. 06.05.2014........ 5. ewe25................................25-2................02. 05.2014............ 6. GoSiCi .............................30-3................05.05.2014- Uk 7. gośćANKAuk...................30-1................17. 05.2014-Uk 8. gość majowy......................35-2................14.05.2014.. .......... 9. gosc ola.............................29-1................20.05.20 14-Gorzów 10. janka24..................................................... ......................... 11. jusss..................................24-1.......... .. ....06.05.2014-Warszawa 12. kamii84............................29-2................ 06.05.2014-Norwegia 13. karolina27 maj2014..................................................... .......... 14. Kasiagosc................................................... ........................... 15. Kasztanka86....................27-................... 22.05.2014................ 16. Katarzyna1986............................................... .... ................... 17. ksiezniczka79..................34-2.................11.05.20 14........... 18. kari1333..................................................28 .05.2014-Szczecin 19. lalestio............................................ciąża bliźniacza............... 20. lola88..............................25-1..................01 .05.2014-Śląsk 21. mex2...............................26-1..................10. 05.2014-Kielce 22. martussia.........................37-3.................. ............................ 23. Mała 20................................................. ...06.05.2014.............. 24. Madziowata.................................................. . ......................... 25. Mona84............................................... ......01.05.2014.............. 26. niebieski kwiat..............30-1....................11.05.2014....... .. 27. oli852 .......................................................01.05 .2014.............. 28. oczekujaca23................................................ ........................ 29. przy kawie......................30-2....................15.05.201 4-Piła 30. saffona1986..............................................06. 05.2014.............. 31. Samuelle.................................................... ............................. 32. szatynka84....................29-2.....................08.0 5.2014......... 33. xxmyszka.......................29-2.................. ...11.05.2014-Szczecin 34. zacieszka............................................ ....................................... 35. zuzunia5555..................32-1.................... . 05.05.2014-Kraków 36. mimi86............................................... .....pusty pęcherzyk ;(... 37. minway............................................... .....poronienie ;(........... 38. .anii84.............................................. .......puste jajo płodowe.;( 39. Młodziutka123456................................ poronienie ;(........... 40. cocochanel5...................36-0................por onienie ;(.......... 41.Maciorka___....................34-0................... ......04.05.2014-UK 42.mika_x26.........................26-0..............06.05.2014 Suwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolka261
paolka261-30--2--09.05.2014--Szkocja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaBerta
Witam. Gdzie sie ukrywacie? Mam termin na 16. chetnie sie do Was przylacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
czesc mamy bylam na prenatalnych wczoraj zalapalam sie na darmowe. - wszystko ok ale tak mnie pielegniarka skula ze szok nie mogla krwi pobrac a ja myslalam ze bede wymiotowac na wszystko wyniki krwi mi sie pogorszyly - anemia delikatna stad taka slaba jestem ...czekam jeszcze na reszte wynikow .... na usg mi powiedziano ze tylna sciana lozyska jest nisko - ma ktos taki problem ??? na razie to tyle 12 tydz ... wymioty poranne trzymaja mnie caly czas ale juz troszke lepiej .tylko blada jak sciana jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao1412
agao1412 .........29-2.............15.05.2014 Głogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie dzieje :-) wysłalam zaproszenia i mam nadzieję że bedziecie aktywne FB bo na takie dziewczyny najbardziej liczymy, oczywiscie wszystko w ramach możliwości ;-) Do zobaczenia na FB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, bardzo sie ciesze ze w koncu mam nadzieje znalazlam swoje miejsce u was bo bardzo dlugo szukalam podobnego forum. W lipcu poronilam swojego aniolka w 9 tyg w domowej toalecie :( dzien wczesniej bylam na usg bo krwawilam przez 2 dni i nikt nie wiedzial co sie dzieje dopóki nie poszlam na usg i kobieta mi powiedziala ze prawdopodobie jestem w trakcie poronienia bo malenstwo ma wymiary na 5 tyg...ponad 3 tyg chodzilam z martwym zarodkiem i wielka nadzieja na nowe zycie..Lekarze nic nie zrobili tzn kazali czekac (mieszkam w uk).Strasznie to przezylam ...Po 2 miesiacach dostalam zezwolenie dzialania o ponowne staranie. Z psychika bylo powoli dobrze az stwierdzilam ze jestem wystarczajaco silna na nowe wyzwanie...teraz jestem w 9 tyg w piatek dokladnie. Bylam u prywatnego lekarza i widzielismy z moim chlopakiem jak serducho bije a byl to 7 tyg chodz lekarz stwierdzil ze owulacja sie przesunela i to jest prawie 7. Przez caly czas myslalam ze poronienia mam juz za soba cale to cierpienie, ale jednak ta sytuacja zniszczyla mi troszke psychike bo nawet sie nie ciesze z tej niespodzianki bo ciagle mysle o tamtym. Jak tylko mnie cos zaboli to porownuje z tamtymi bolami i caly czas patrze na kolor moczu w toalecie...strasznie sie martwie ze mam takie podejscie do tego choc za 2 tyg mam kolejne usg i strasznie sie boje ze zobacze cos z czym sobie nie dam rady...Ja jestem silna osoba i bardzo pozytywna ale ta sytuacja mnie przylamala ....Mam termin na koniec maja :) Poradzcie cos dziewczyny, bo oszaleje a o mojej ciazy nikt nie wie z bliskich narazie. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pupsik90, przykro czytać o takich przeżyciach jak poronienie, przykro tym bardziej że spotkało mnie też coś podobnego z tą różnicą że mojemu maluszkowi serduszko zatrzymało się w 7t i 3d i niestety potrzebny był zabieg. Było to w maju tego roku. Teraz zaczynam 13 tydzień, ale podobnie jak ty nie potrafię w 100% cieszyć się z tego że będę mamą. Po pierwszej euforii przyszedł strach, który choć dziś już mniejszy to jednak cały czas mi towarzyszy. Nie ma magicznych słów które sprawią że przestaniesz się bać, ale trzeba wierzyć że teraz będzie już dobrze i maluch którego straciłaś tak naprawdę nie odszedł tylko zmienił datę swojego przyjścia. Trzymaj się, myśl tylko pozytywnie i pisz jak masz potrzebę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
Dokładnie Pupsik90. Ja co prawda sama nic takiego nie przeżyłam, lecz wiem , że to ciężkie przezycie, gdyż spotkało to moją koleżankę. Miała poród w 20 tc i niestety, ale dziecko nie przeżyło. Gdy pierwszy szok minął wzięła się w garść i się nie poddaje. Ty też się nie poddawaj i ciesz się chwilą. Na pewno wszystko będzie dobrze!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam dziewczyny minol dzień?? Macie problemy z dolegliwościami?? Mi zlecial nawet spokojnie choć w pracy migam się od ciężkiej pracy tzn dzwigania a nie chce narazie nikomu nic mówić dopóki nie zobacze maluszka na własne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
ja siei poddaje...ja mam dosc waga ciagle dol, morfologia w dol...wymioty do poludnia ale po13 juz spokoj mam tylko nudnosci i mulenie i wykreca mi flaki ale nie wymiotuje... jestem juz wykonczona! mam dosc! wszystko mi ta ciaza psuje -wszystkie moje plany - zawalam szkole musislam odwolac kurs na ktory tyle czekalam...ja mam dosc i nigdy wiecej ciazy!NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla79
Dziewczyna ja jestem w 10 tc. Termin na 20.05 Wczoraj byłam na USG maluch ma 4 cm. ale obok malucha mam mięśniaka też 4 cm :-( gin mówi ze to ciąza wysokiego ryzyka, Muszę czekać gdzie wykształci się łożysko ja na mięśniaku to ciąży nie utrzymam- jestem załamana. Czy któraś z Was miała może mięśniaki w poprzedniej ciązy i ją donosiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pupsik90, mi objawy powoli zanikają, i juz od tygodnia jest coraz lepiej wiec już tak sie nie męcze. A dni dalej leniwie lecą - tak to chyba jest jak człowiekowi wolno tylko leżeć. x x wczorajszy sen, przykro że aż tak się meczysz, trzeba wierzyć że ok 13 tygodnia przejdzie i będziesz mogła zacząć cieszyć się ciążą bo wbrew wszystkiemu to fajny stan - jeszcze sie o tym przekonasz :-) x x karollla79, coś te majowe mamy zostały nieźle doswiadczone już na początku ciąży - było chyba z 5 krwiakow, odklejania kosmówek i o ile dobrze pamietam któraś z dziewczyn miala cyste. Nie mam pojęcia jakie są rokowania w przypadky mięsniakow ani jak należy sie zachowywać (ja mam krwiaka i musze leżeć) Lekarz niczego nie powiedział wiecej? kiedy kolejna kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla79
5 listopada mam Usg prenatalne . A 21 wizytę u gina. Stwierdził ze do obserwacji wizyta i usg co 4 tyg. Na pierwszym Usg ok 5 tc mięśniaka nie było. Rośnie pod wpływem hormonów. Ps,. założę sobie konto na Fb to do Was dołączę bo tu widać cichutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* wczorajszy sen* strasznie ci wspołczuje ze tak to przezywasz ale pamietaj jestes coraz blizej tych przyjemniejszych chwil :) ja nie wymiotuje choc czasem mnie mocno szarpie jak dlugo spaceruje czy jak robie sie glodna ... Gdzies przeczytalam ze dobra jest herbatka mietowa a ze ja lubie to od czasu jak dowiedzialam sie o ciazy to pije ja codziennie :) mozna powiedziec ze sie uzaleznilam bo nic innego nie pije :) Takze radze wypróbować :) dzis caly dzien w pracy bolaly mnie boczki i ledzwie ..mam nadzieje ze tam jest wszystko dobrze i malenstwo rosnie :) *karollla79* kobitko nic sie nie martw bedzie wszystko dobrze tylko sie nie martw bo to ci tylko psuje psychike....znam dziewczyne ktora dowiedziala ze jest w 7tyg i ma duza nadzerke i spora cyste i nic nie moga narazie zrobic. Teraz jest w 16 tyg i maluszek rosnie jak na drozdzach :):) Ps. Podajcie mi prosze dane jak was znalesc na Fb Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyczytalam że 30% kobiet w ciąży ma mięsniaki, więc jak widać popularna przypadłość. głowa do gory - wszystko bedzie dobrze. pupsik wyslij mi na maila link do swojego konta u wysle ci zaproszenie - najpierw do siebie do znajomych a jak przyjmiesz to dopiero bede mogla dodac cie do naszej grupy. moj mail: xxmyszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc majowy
Dziewczyny czy wszystkie miałyście zlecone badania na HIV ? ja w pierwszej ciązy takich badań nie robiłam a teraz dostałam skierowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam robionych ani w pierwszej ciąży ani teraz ale wiem że coraz wiecej lekarzy je zleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
wczora wydawalo mi sie ze na papierze mialam slad krwi - tak iw sumie brazowy sluz....ale machnelam reka dzis sie podcieram no i jednak jest taki w kolorze tofi sluz ...hmm chyba jutro do lekarza musze sie udac ....ni ma tego duzo takie kropki ...i nie jest to ani bordo ani braz tylko takie tofi ... nie chce d szpitala isc :( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka zastanawiałam się ostatnio co u Ciebie słychać, weszłam sobie z ciekawości w ten wątek i proszę jakie wieści :) gratuluję Ci serdecznie i zaciskam mocno kciuki, żeby wszystko wróciło do normy. Jestem pewna, że tym razem wszystko skończy się jak najbardziej szczęśliwie! No i muszę przyznać, że ta wiadomość baaardzo mnie ucieszyła :) Pozdrawiamy cieplutko! x P.S. Powiem Wam, że przenosiny na FB to genialna sprawa - odkąd spora część styczniówek się tam przeniosła można poczuć się jak w jednej wielkiej, nieanonimowej rodzinie :) Powodzenia dla wszystkich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wczorajszy sen* slyszalam ze jak pojawia sie brazowy sluz czy lekkie krawienie to nic takiego inaczej jakby to byla zywa czerwona krew to juz trzeba alarmowac....Moim zdaniem radzilabym ci biegnac do lekarza i pytam i sprawdzac tak dla swietego spokoju bo czemu masz sie martwic...napewo bedzie dobrze :) A jak sie czujesz?? masz dalej dolegliwosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna Kawa bez mleka, ja tu zaglądam czasami - a co uciekłas od nas? x x wczorajszy sen, plamienie albo takie brudzenie jak mówisz występuje w przypadku niedoboru progesteronu - lekarz wtedy zapisze ci duphaston albo luteine. czasami są to poprostu jakieś pozostałości na szyjsce które właśnie się od niej oderwaly. Obserwuj i jak nie przejdzie to idź do lekarza, to najlepuej bedzie wiedział od czego to masz. Też jak jest krwiak ktory sie oproznia wystepuje plamienie. ogolnie poki jest koloru toffi, nie ma żywej krwi i jakis tkanek to nie masz czym sie martwić. x x aizuz myślałam o was ostatnio dziewczyny! nawet znalazłam wątek styczniówek ale niestety przelecialam chyba z 20 stron i niestety nie spotkałam żadnej znajomej istotki więc opuściłam forum bez wpisu. Pozdrów dziewczyny dzagatke, monbie, Justyne z DE, i całą resztę która mnie pamięta (terra rossa, titi chyba jeszcze? kurde, nie pamietam tych nickow). Co tam u was słychać? już brzuchy pewnie ogromniaste, wyprawki pewnie gotowe. Zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się myszka, że Ty to Ty :) na prawdę bardzo bardzo :) u nas na fb weekendowa cisza jak to zwykle, ale jestem pewna, że jak powracają jutro dziewczyny, to posypią się w Twoją stronę pozdrowienia i gratulacje :) x ekipa trochę się pozmieniała i tak z tej całkiem startowej jakoś niewiele się utrzymało razem. Te, które zostały + kilka nowych, w sumie kilkanaście dziewczyn przeniosło się na fb już kupę czasu temu i raczej na kafe się nie udzielamy. Brzuszki już słuszne - powkraczałyśmy w III trymestr, więc jeszcze z 1,5-2 miesiące i pewnie zaczną się porody :) teraz każda ma jęczący okres, bo to boli, tam boli, tu niewygodnie, więc z nadzieją wypatrujemy tego stycznia, co by szybciej przybył :) Wyprawki to różnie, ja jestem jeszcze w czarnym lesie - oprócz ogromnych ilości ciuszków upolowanych w sh nie mam nic, ale od listopada ruszamy :)a są dziewczyny, co już mają wszyściutko gotowe :) x trzymajcie się dzielnie dziewczyny i zaciskajcie kciuki za nas, bo już przygotowujemy się do wylotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
myszka wyslalm ci dane na fb potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest tak że trochę osób sie powykrusza za to inne dojdą - u nas w majowkach podobnie - jest ponad 30 dziewczyn z czego aktywnych i w temacie tak naprawde z 10. Zżywamy się powoli bo u nas dopiero początki. Często o was myślę a cały styczeń napewno będę z wami sercem i bede mocno trzymała kciuki za każda mamę i jej maluszka. ja też proszę o pozytywne myśli kierowane w moim kierunku - żeby ten maj już był ostatecznym terminem przyjscia na swiat mojego maluszka! Trzymajcie się i odezwij się czasami jeszcze - strasznie miło mi się zrobiło i poprawilas mi humor na tą niedzielę :-) Wy wchodzicie w III trymestr, nas powoli wita II - mam nadzieję że juz pewniejszy i łagodniejszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×