Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

jestem jestem xx myszka ;) tylko neta mi odcina chwilowo i też byłam dzisiaj na dłuższym spacerku rano - bo teraz to dopadło mnie coś jak mdłości ale wieczorne :/ ahhhhh nie mogę zapomniec tego widoku walącego serducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś - hej hej :) ja tez odetchnęłam z ulgą:) a to wiesz z tymi lekami to tez tak - jeden lekarz mowi tak, a inny inaczej..... wolalabym nie kombi wać ... a ja wbiję na fb jak tylko będę miala neta normalnie bo na razie mam przez kom i nie bardzo sie odnajduję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki:) To moja pierwsza ciąża :) Jestem w 9tygodniu, licząc od ostatniej @ ( Dokładnie 8+2). 21.09.biegniemy do gina TŻ potwierdzić że wszystko jest dobrze, bo na razie na poprzednich wizytach 26,09 i na konsultacji 02.10 ( bo beta przyrastała na dolnych granicach normy) widać było tylko rosnący pęcherzyk:) Póki co żadnych strasznych dolegliwości nie mam , no prócz problemu ze snem w nocy ( albo nie mogę usnąć albo się budzę co chwilę) i straszącego trądzikiem czoła. Żadnych mdłości, omdleń czy napadów zachcianek:) Co do FB ja jestem również za ( koleżanka mi Was poleciła i nie zamierzam uciekać od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj :-) Jak masz ochote do nas dołączyć to zapraszamy. wyslij maila z namiarami na siebie (najlepiej linkiem do FB) na xxmyszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, Ja oczekuję drugiego dziecka i jak wszystko dobrze pójdzie, to będę po raz drugi majową mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Po pierwsze xxmyszka dziekuje za zaproszenie;):) Jak obiecałam dam znac co z dzidzia bo wczoraj byłam na wizycie:) Co do Cytomegalii dziekuje za zinterpretowanie wyników tak jak napisałyscie u mnie juz jest przebyta. Kończe 11 tydzien- u dzidzi wszystko ok:) ma juz 53.8 mm :) Lekarz przez 10 min próbował go uchwycic by zmierzyc CRL tak sie wiercil,machal raczkami,nogami ze gin sie smial ze to chyba maratończyk bedzie;) Reszta badan ok:) gin nie ma zastrzezen:) Dostałam teraz skierowanie na badania prenatalne i mam je 21 pazdziernika. Takze za niespełna tydzien i modle sie by bylo ok. Mam nadzieje ze wszystkie razem damy rade i szczesliwie przebrniemy przez ten czas ciazy:) Kolejna wizyta u ginekologa za 4 tygodnie. Trzymam za Was amuski kciuki:) i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dowiedzialam się o ciąży ponad 2 tygodnie temu.Miałam straszne bóle żolądka, przez dobry tydzień, myślałam, że to zatrucie, dosłownie nie mogłam wstać z łóżka, rodzinny lekarz polecił mi zrobić test ciążowy, i od razu dwie kreski, po 3 dniach znowu, i dwie grube krechy.Bylam u lekarza, ale stwierdził że nie ma nic do powiedzenia na tak wczesnym etapie ciąży, bo dopiero pare dni po terminie okresu i wszystko sie może zdarzyć, miał na myśli poronienie albo ciąża pozamaciczna.Kazał się zgłosić za 3 tygodnie.Obecnie z obliczeń jestem w siodmym tygoodniu, wizyte mam za dokładnie tydzień, to będzie 8 tydzień, boje się, że zarodek się nie rozwija, ale trzeba być dobrej myśli.z objawów to okropny ból piersi i czeste sikanie, co nie daje mi spac w nocy, pare razy miałam mdlosci a tak czuje se fantastycznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
czesc kochane a ja wczoraj mialam juz dosc- obudzil mnie tak starszny bol glowy ze mi oczy chcialy wypasc czolo rozrywalo i od 7 wymioty non stop ...tyle co zwocilam to nawet nie wiem skad sie wzielo i trwalo do 13...najgorsze ze moja mam mialam 60 urodziny i zorganizowalam impreze niespodzianke w restauracji a ja o 13 lezalam w lozku i wylam bo nie bylam w stanie wstac.... u mnie nikt nie wie ze w ciazy jestem a to 10tydz ... na razie nie chce mowic przed prenatalnymi ... na szczescie wzielam 3 tab dipherganu wymioty uspokoily sie i zimny okadna godzine na glowe... masakra .... jedyne co z tej ciazy mam to wymioty i mdlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna mandarynka
Witam przyszłe mamy! Myszko dopiero zalozylam konto i wysłałam link na email. Dopiero odwiedzilam kafe bo w weekend bardzo mnie brzuch bolal a w pn rano mialam spore krwawienie:( bardzo sie wystraszylam, mialam juz jechac do szpitala ale gin mnie uspokoiła, ze przyjmie mnie dzis jesli nie bedzie sie nasilac. Leżałam wczoraj cały dzien w łozku, bo takie zalecenia-wstawanie tylko na siku i ewentualnie zjesc. Dzis bede miec pewnie usg wiec dam znac co i jak. Kazdej ktora miala krwawienie wspolczuje, bo ogromny strach o dzidzie a i nikomu nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Hej dziewczyny jak sie czujecie?? u mnie dobrze ,dużo śpie i odpoczywam a czas powoli leci.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
hej dziewczyny:) ja w czwartek mam usg (9t5d) i juz nie moge sie doczekać. nadal mam lekkie mdłości, czasem wymioty, migreny i problemy ze spaniem -.- zasypiam późno, wstaję wcześnie, potem dosypiam i tak cały czas. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna mandarynka, zaproszenie już poszło. Aknileve, dawno cie nie było :) Jak chcesz wiedzieć co u dziewczyn dokładnie to zapraszam do nas na FB (ale ogólnie to dobrze, ciąża troszkę im na mózg padła bo czasami wariatki głupieją, he he ). Gość marta - Ciebie oczywiście też zapraszamy. A ze snem nic nie poradzisz, prawie wszystkie na to narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Mi się udało po dość zaciętej walce z nawiązką - ciąża mnoga :D 11ty tydzień. Trzymajcie za mnie kciuki. Ja trzymam za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy sen, współczuje tych wymiotów i mdłości. U mnie jakoś spokojnie idzie. Zgaga, bezsenność, zmiana nastrojów i co jakiś czas mdłości. Aaa i wstręt do mięsa, ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od zawsze. Pewnie w maju zrozumiem te wszystkie współczujące miny lekarzy, ale póki co pełnia szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
dziewczyny jest tu ktoras z woj slaskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mamuśki. Mam problem od kilku dni mam taki białawy sluz a mam 29 dc. Mam się tym martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarollla
Szkoda ze większość przeszła na FB :-( Fajnie było podczytywać. Ja jestem 9 tc . Moja druga ciąza. Ale o wiele gorzej ją znoszę. Zwłaszcza serce mega wysoki puls, i zaczęła się u mnie arytmia. Do kardiologa dopiero 4 listopada. Dziewczyny czy któraś z Was tez ma problemy z sercem? W pierwszej ciązy jedyny objaw to rosnący brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkarollla, zawsze możesz do nas dołączyć :-) tam jest i tyle lepiej że jest czat na ktorym możemy swobodnie rozmawiać. Tu jest to cięższe, i dłużej się czeka na odpowiedź bo nie jesteśmy tu cały czas, a na FB zawsze ktoś siedzi. jeśli chodzi o problemy z serduchem to niestety nie pomogę i z tego co kojarzę to żadna z dziewczyn się nie skarżyła na problemy kardiologiczne. ale może się myle i ktoś się odezwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Nie mam teraz stałego dostepu do neta nie dlugo bedzie ruter i bedzie net dlatego slabo sie odzywam. a Fb nie uzywam wiec lipa a co wy znikacie z forum? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
gośćkarollla - ja jestem pod obserwacja kardiologa poniewaz urodzilam sie z wada serca i mialam mala dziurke ktora sie zrosla okolo 18 roku zycia. Jezeli chodzi o arytmie i tachykardie w ciazy to powiem ci ze zdarza sie to nawet u zdrowych kobiet ktore zachodza w ciaze. Ja nawet teraz czuje drugi puls w swoim organizmie,niczym sie nie przejmuj tylko badz pod stala opieka kardiologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarollla
Dzięki za pocieszenie. Czytałam o arytmi w ciąży ale dziwi mnie ze ja mam ją od pierwszych tyg. Kilka miesięcy temu miałam ekg i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aknileve, myślę że tak definitywnie nie znikniemy, w razie każda bedzie służyła pomocą, jednak główne dyskusje raczej tam się odbywają między nami. Są. z nami dziewczyny ktore utworzyły specjalnie konto (bez swoich danych, jeśli nie chcesz) i są z nami - może tak się skusisz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
drogie majowe mamy. mam pytanie: czy wy tez macie taki straszny problem z uzyskaniem L4? u mnie to wygląda tak, że ciągle mi dają tylko na tydzień i to jeszcze z łaską wielką. a ja nie mam siły zapierniczać u siebie na magazynie gdy mam mega migreny i wymiotuję -.- znacie kogoś, kto nie robi łaski i rozumie potrzeby kobiet ciężarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×