Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MichalinaDukan

Dieta dukana ZACZYNAM

Polecane posty

Hello :) Ikke to chyba ja cie tak podkorcilam z tymi kebabami hehe :) szkoda, ze na mnie tak nie dzialaja, tylko zaraz 1 kg w gore by bylo :P Dorota, 1 frytka i nie skusic sie na wiecej to sukces :D Ja sie boje jutra, bo bede miec gosci z noclegiem...na pewno bedzie zakrapiany wieczor...nie powiem, ze sie nie skusze, ale jak juz to jakies wytrawne winko, choc nie lubie, uwielbiam polslodkie, ale wytrawne ma mnie j kcal wiec...oni mi nie odpuszcza, zebym nie wypila...dawno sie nie widzielismy, jakies pol roku temu, wiec nie odpuszcza za chiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebys wiedziala sajena, wszystko twoja wina!! :) :) hih a winkiem sie nie przejmuj, mowi sie ze lampka wina ( albo i dwie) to zdrowo. a tyje sie od przekasek co sie przy winku podjada :) wiec uwazaj :) hej dorotka ja tez ktoregos razu na frytki sie skusilam i tez pare tylko. i nic :) wydaje mi sie ze skoro na diecie jestesmy, to organizm sie przyzwyczaja do innego rytmu trawienia i nawet jak zjemy cos niedozwolonego to on to przetrawi jak zwykle zarcie dietetyczne. czywiscie w niewielkich ilosciach :0 nie zeby tu zaraz schabowy z frytkami wtrynic poprawiajac polowa tortu z bita smietana:) simone kochana zajzyj na strone www. dukania .pl. znajduja sie tam miliony fajnych przepisow na obiady sniadania kolacje i nawet desery. a co najwazniejsze wszystko dukanowe czyli dietetyczne :) moze znajdziesz jakis fajny przepis. pyszne zupki maja- moj faworyt cebulowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasos
Nie bałyście się tej diety? Ponoć masa ludzie miała problemy, Dukan niby miał procesy? Ja odchudzałam się na tabletkach, ale z naturalnym składem. Zanim zaczęłam brać foreverslim, 100 razy sprawdziłam skład, no i czy produkt jest dopuszczony do sprzedaży w Polsce. Wszystko się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie martasos i w tydzien czasu schudlas 15kg!! buhahaha to juz wole dukana z przerobkami ach te reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh dzis poplynelam :) maz ma wolne noi nie obylo sie wizyty w restauracji a ja tak kocham indyjskie jedzonko :) ehhh az boje sie stanac na wadze :)hehe no co zrobic samo zycie umarlemu sie nie przytrafi :D jutro poprostu zwieksze ilosc protein i wody i ogranicze sie do kurczaczka z warzywkami :) zaczynam miesiac cwiczen z taka strona internetowa wiec licze na spadek centymetrow :) zobaczymy w listopadzie :) pochwale sie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może czy na diecie Dukana można pić ocet jabłkowy? Jakiś czas piłam rano z wodą, na czczo. Lepiej się czułam, poprawiła mi się cera i oczywiście pomaga też w utrzymaniu wagi. Z tego co wyczytałam ocet ma też różne minerały i witaminy, a te by się przydały, zwłaszcza w fazie I :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
hej, ja kawa standardowo, najadłam się na noc owoców i dziś mnie boli brzuch,wzdęło mnie. Na naszym "Dukanie" możesz pić ocet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pije ocet jabkowy :) zapycha :) noi oczyszcza organizm w sensie przemiane marterii przynajmniej u mnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota! ciesze sie, ze nie jestem sama z grzeszkami hehe :p Ikke, pamietasz jak mowilas, ze zjadlas cos tam i chcialas robic 3 dni protein? Weszlas na wage, a tam 53,7 kg? hehe u mnie jakos tez grzeszki zadzialaly hehe dzis 0,5 kg mniej i to po 3 piwach wczorajszych:P zobacz, trzymalam sie tego dukana jak rzep psiego ogona, nie grzeszylam, a waga stanela...ateraz? raz na jakis czas grzeszki, a waga leci :D paradoks :) Zycze wam milego weekedu, ja czekam na gosci...ale mam jeszcze zapiekanke makaronowa do zrobienia, wiec spadam w gary :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to wszsytko jest w naszych glowach :) jak sie ciagle mysli o tym ze sie jest na diecie i tego nie wolno i tamtego to czlowiek wariuje i sie meczy :) zwraca na wszystko uwage :) a jak sie raz na jakis czas zapomni to tyle raosci z tego i luz psychiczny a przeciez i tak sie to wszystko spali :) Ja powiem Wam ze jestem juz troche zmeczona tym odchudzaniem :)no ale co zrobic :) chce schudnac zanim zaczniemy sie starac o dziecko bo wtedy to dopiero przywale :) a 25kg zgubic to nie to samo co 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz gosci odprawilam i szczerze, to az wstyd sie przyznac jak nagrzeszylam z jedzeniem i z alko...jeszcze do tego dzis @ dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry oj sajena nieladnie nieladnie :) ;) nie martw sie nie jestes sama... moj synek zazyczyl sobie ostatnio kanapke z maslem orzechowym... a ja wiem ze jak na diecie jestem lepiej masla orzechowego w domu nie miec. no ale co zrobic kiedy pierworodny sie zbuntowal i tylko maslo orzechowe na kanapce chcial... chcac nie chca poszlam do sklepu (normalnie jak na szafot ) i kupilam sloik... w przeciagu 2 dni synus zjadl 4 moze 5 kanapek z maslem orzechowym... a ja... reszte i to z dokladnym wylizaniem sloika i przykrywki :) :( tragedia! ja moge przestac jesc slodycze, miesa chleb no wszystko jestem w stanie zrobic zeby schudnac ale jak dorwe maslo orzechowe to juz nie ma zmiluj... tak wiec droga sajeno ja tez zgrzeszylam ( ale takie pyszne maselko bylo ze chyba nawet tak strasznie nie zaluje hih ) hej dorotka masz racje! jak czlowiek sobie wszystkiego zabrania to zwariowac mozna. ja tam wiem ze jak raz na tydzien zjem kawalek casta albo cos slodkiego to sie przeciez od razu nie roztyje. ale czlowiekowi lzej trwac na diecie jak tam bol brzucha simone? lepiej? a cos ty sie sliwek albo gruszek najadla ze brzuch cie bolal? :) buziaki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sajena zadarza sie kazdemu :) takze pelen luzik i trzymamy sie dalej od jedej imprezy nie przytyjesz :P glowa do gory :) ja zolwim tepem no ale jednak do celu :) zostaly mi 2 miesiace na te cholerne 4kg :) tak mam zamiar po 2 na miesiac mam nadzieje ze dam rade od ostatniego miesiaca schudlam 3.5 kg na dukanie no ale przez to przestawienie na zdrowo +2 kg wiec wynik 1kg hmmm w miesiac masakra, no co zrobic grunt ze nie wrocilo wszystko hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, robie sobie dzis za kare dzien bialkowy :P Ikke ale mi smaka narobilas na maslo orzechowe! Oż ty :P Dorota masz tak jak ja mialam 1kg w miesiac, wiem, ze to nie jest pocieszajace, ale damy rade :) ja dzis ostro sie pilnuje. BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
hej dziewczyny,u mnie jest jakaś tragedia,znowu dostałam okres-już prawidłowy-a waga znowu poszła w górę i jest 59,4-ja nigdy nie schudnę,nawet zaczęłam ćwiczyć na stepperze po 30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simone przy okresie waga w gore to normalka...no to jestesmy dwie z @, to moze zwazmy sie jak sie nam skonczy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
ok,mi do piątku powinien minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie zbliza wielkimi krokami :) no coz zrobic tylko kilo :( Ale dzis nowy miesiac nowe mobilizacje nowe nadzieje :) mam nadzieje ze w tym miesiacu uda mi sie zejsc do 60kg :) od 15 lat tlye nie wazylam zawsze poand, w granicach 67 :) wiec to bedzie ogromny sukces :)zostaly mi 3 miesiace zeby sie doprowadzic do formy :) W tym miesiacu stawiam na wieksza ilosc cwiczen co najmniej 45min codziennie :) WALCZYMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jeszcze odnosnie tych nowych postanowiec na miesiac to bede dokladnie zapisywac co jem kazdego dnia i po tygodniu zrobie sobie rachunek sumienia :) co jest zle wywale i zwieksze to co bardziej potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, niezly pomysl z tym zapisywaniem :) ja musze tez sie bardziej zmobilizowac, bo po tym weekendzie jakos wybilam sie z rytmu dietowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zmobilozowalam dzis i zrobilam 35minut cwiczen i zaczelam drugi raz 6weidera :) odrazu jakos tak mi lepiej i waga poleciala w dol :) dzis na obiadek kurczaczek z papryka i cebulka :) z lekkim sosikiem +warzywka :) sniadanko juz zjadlam i przekaske tez, chodzil za mna arbuz :) tak duzo o nim sie naczytalam hehe ze az mnie wzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny kochane ogarnia mnie goraczka wakacyjna! :) w piatek wyjezdzam ale na pewno bede sie udzielac na temat dietowana w turcji (oczywiscie z umiarem - a co se bede zalowac hih :) ) jesli idzie o moje dietowanie to nawet calkiem calkiem, poza jednym wybrykiem z maslem orzechowym staram sie jak moge i trzymam sie w ryzach. w patek rano stane na wadze :/ jestem tuz przed @ wiec czarno to widze ale kto wie moze znowu bedzie niespodziewajka :) :) mam do was pytanie. czy bylyscie kiedys w turcji?? dla mnie to pierwszy raz wiec nie wiem co i jak :) :) przeszukalam oczywiscie caly internet i mam juz duzo info na ten temat. no ale wiadomo ze najlepsze sa doswiadczenia ludzi co byli i widzieli. dlatego sie pytam :) a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ikke :) ja bylam w Turcji w tamtym roku :) dokladnie w Istambule,piekne miasto i masa do zwiedzania :) ale to zalezy gdzie sie wybierasz jesli chodzi o jedzenie to wieprzowiny tam brak :) wiec duzy plusik jesli chodzi o dietke duzo kurczaczkow kebabow salatek :) mniaaaaam ludzie bardzo sympatyczni i otwarci jako ze to kraj muzulmanski no to sama wiesz :) inna kultura ale super ciesze sie ze jedziesz i zazdroszcze :) napewno odpoczniesz i zwiedzisz ze hoho :) uwazaj na taxi (kupa naciagaczy ) :D a jesli chodzi o dietke to u mnie super:) Wprowadzilam 1200 kcal z dpowiednimi proporcjami bialka wegli i tluszczow :) jestem syta i nie mam az takich ciagotek jak wczesniej :) powoli dobijam do 61 :) cwiczenia pelna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorota wielkie dzieki za info my wybieramy sie do alanyi. wiec do istambulu bedzie troche daleko :( no ale alanya tez super. juz sie ciesze na te wszystkie pyszne otrawy ktore tam serwuja. specjalnie nie bralismy wycieczki all inclusive zeby nie byc uwiazanym z posilkami w hotelu. tak to mozna jesc gdzie tylko sie chce :) no i duzo slyszalam o baklavie! na pewno sprobuje (tym bardziej ze zawiera miod i orzechy mniami) juz sie nie moge doczekac!!! fakt ze jak sie zbilansuje posilki to nie ma ciagot na niezdrowe przekaski. ja wczoraj zjadlam troche ziemniakow do obiadu. probowalam kawalek chleba ale w ogole mi nie smakuje (po dwoch miesiacach nie jedzenia zrobil sie niesmaczny dla mnie) dzisiaj bede robic miesko mielone z fasolka amerykanska kukurydza papryka i cebulka czerwona- tak troche po meksykansku :) chlopakom dodam ryzu :) lece sie troche podpakowac na wyjazd :) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piekne miasto :) zazdroszcze hehe :) ja tez zjadlam 2 ziemniaczki wczoraj bez soli z koperkiem :) a dzis kurczaczk i ryz :) baklawa oooooo miod w gebie ze tak powiem :) ale tradycyjnego alkoholu Raki nie polecam :D ja mialam taka wpadke lekka, kelner nie za dobrze mowil po angielsku i zrozumialam ze ma 16% wiec gulnelam zdrowo i okazalo sie ze ma ale 60% :D hahahah myslam ze umre i do tego anyzowe :)bleeee, jesli juz zaryzykujesz to rozciencz sobie z woda :) i korzystaj z wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho?? :) u mnie oki :) nie przejadam sie pilnuje moich 1200 kcal i nie chodze glodna wczoraj wieczorem nawet zjadlam 2 paluszki i pare fistaszkow :) i rano prosze bardzo waga w dol :) jak sobie czlowiek troche odpusci i zrelaksuje to waga sama leci :) Ubywa mi centymetrow widze po spodniach :) wszystkie ktore mam krotkie slaly sie luznie i brzuszek mi sie juz tak nie wylewa :) takze nie wazne co waga pokazuje wazne jak jest to znacznie na ubraniach :) wiec zmotywowana efektami bede dokladac 5minut cwiczen tygodniowo :) az dojde go godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikke zazdroszcze! Zdawaj relacje po powrocie :) Dorota, a mowilam, ze sobie tez pofolgowalam i waga zleciala hihi, ikke tak samo miala :) paradoks, ale coz...hehe lepiej w dol niz w gore :) Ja ostatnio jestem wybita z rytmu, nie potrafie trzymac sie godzin posilkow i to mnie zgubilo, bo zaczelam jesc wiecej :( no i 1 kg w gore :( :( Jak ja mam sie zmotywowac spowrotem do pilnowania godzin????? :( przez ten @ co chwile zagladam do lodowki i cos skubie, a to kawalek szynki, a to lyzeczke serka bialego i tak sie kurde zbieraja kalorie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry super dorota!!! milo slyszec ze kg ubywaja! i to nawet bezstresowo z dodatkiem zakazanych przysmakow :) nic tylko dalej tak dietowac:) ja jutro sie zwaze - chyba tydzien wage omijalam bo po prostu nie bylo czasu a to czlowiek stary juz i skleroza doskwiera haha :) sajena kochanie nie podjadaj bo to najgorsze co moze byc! cala twoja praca pojdzie na marne! lepiej zjedz regularne posilki jak tak podjadac. no ale mi tez sie zdarza zwlaszcza przed @. wtedy czlowiek sam nie wie czego chce i tak chodzi tu i tam. a gdzie nasza simone wywialo?? sie nie odzywa. simoneee!!! wracaj ale juz!! :) :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×