Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MichalinaDukan

Dieta dukana ZACZYNAM

Polecane posty

Gość daria050
bo wiem ze jak bylam na dukanie to czekalam na te uczty i jeszcze chudlam na tej 3 fazie , a uczty mialam kaloryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec zaczynam juz od jutra :) ikke masz tylko 2 kg jeszcze? to extra szybko ci zleci , powodzenia wszystkim na diecie sajena ty tez masz nieduzo, dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria050
to ja :) zapomnialam ze wyszlam juz z nika a autorki juz nie ma? szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, zycze powodzenia i 3mam kciuki :)razem napewno bedzie lzej :) ja dzis jestem z siebie bardzo zadowolona :) snadanko omlet z jajka na plasterku szynki + jogurt naturalny, przekaska jablko i mala activia light obiadek warzywka z kurczaczkiem i troszke ryzu,przekaska : mandarynka i ogorek a wieczorkiem to mysle ze ciemny chlebus z wedlinka :) tak sumowalam ze to jest w granicach 1200kcal wiec nie jest tak zle :) jesli jednak cos byscie zmienily czekam na sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przytyłem. Dwa kilo i muszę schudnąć. Jadłem czekoladę i ciastka bo mi smutno. Zaczynam od poniedziałku nowe życie. Serio. A moja ciocia schudnęła już 8 Kg. Dieta cud. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria050
dorota tez trzymam kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
Dziewczyny u mnie tragedia!!Miałam ostatnie 2 dni też tylko białkowe i okres zrobił się jedną wielką masakrą i na dodatek spuchłam, na twarzy, stopach masakra! weszłam na wagę,a tam prawie 61kg!Nie mogę białka chyba,jestem załamana, już nie wiem jak mam jeść od jutra,czy to mż zastosować,całą wodę co wypiłam i herbaty to mi poszło wszędzie,a nie wysikałam za bardzo tego!I witam nowych dietkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria050
wiatj Simone, . ja dzis zjadlam za duzo ,dlatego zaczynam na powaznie od jutra ; milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria050
witaj^ mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
od jutra zaczynam pisać DOKŁADNIE co i ile zjadłam i ile wypiłam i d**a, bo muszę to zrzucić chociaż do końca roku te 10 kg pieprzone masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simone twoja waga jest spowodowana miesiaczka :) i zatrzymaniem wody w organizmie :) zobaczysz ze to wszystko zejdzie :) wiem to jest okropne kiedy stajesz na wadze po calkowitej abstynencji i szystym dniu a tu taka niespodzianka :) ja przez ta zmiane z dukana na zdrowa zywnosc tez przywalilam 1kg no ale co zrobic predzej czy pozniej i tak by do tego doszlo bo ja niechce cale zycie stosowac wysokobialkowej diety lepiej teraz niz pozniej :) wiec mam niechciane 5kg :) dziewczyny do Dzielaaaa:) nie poddajemy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach skad ja to znam... :) simone nie przjmuj sie u mnie standardowo przed okresem jest 1,5 do 2kg wiecej. zawsze co miesiac. ale wiem ze to wstrzymujaca sie woda w organizmie wiec sie nie zalamuje. tylko czuje sie jak balon hih :) dorotka podjelas sluszna decyzje- w sumie dieta dukana jest dosyc latwa i skuteczna ale czlowiek uwiazuje sie do niej na cale zycie. a czy warto meczyc sie przez cale zycie? jak sie bedziemy zdrowo odchudzac to tez nam kg ubedzie i proteinowych czwartkow stosowac nie musimy (mozna po jakiejs wielkiej wyzerce :) ale nie trzeba standardowo co tydzien ) hej daria i co wazylas sie?? ciekawa jestem co i jak:) sajena przez ta twoja tortille to mi sie kebaby po nocy snily haha i cale nie dietetyczne :) :) powodzenia dziewczyny i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria050
czesc wam tak wazylam sie i jest 59 kg wiec zostalo mi 4 kg do celu niepotzrebnie zjadlam na sniadanie wegle , bo teraz pomyslaalm sobie ze moglam zaczac od 1 dnia bialkowego, no ale to juz zrobie w czwartek dzis mam znowu apetyt, nie wiem czemu tak mam od paru dni , postaram sie ograniczyc z jedzeniem i pic wiecej wody , a jak wam idzie ? jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
ale problem w tym,że ja teraz okresu nie powinnam dostać wcale i nie mam już od 2 lat problemów zbierania się wody, bo stosuję antykoncepcję hormonalną tzw NuvaRing i nie mam żadnych objawów oprócz bolącego brzucha, ostatni prawidłowy skończył mi się 2 tyg temu i następny powinien być za tydzień po wyciągnięciu krążka.Na śniadanie zjadłam kawałek babki ziemniaczanej i jajko na twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! No simone wiem co teraz przezywasz, ale nie martw sie, to napewno okres , opuchlizna ci zejdzie jak sie skonczy...nie waz sie najlepiej jak masz okres. No tortolla mi wyszla, co widac na wadze hehe 0,5 kg wiecej,bo do tortilli piwko bylo, waga skacze raz w dol, raz w gore, juz sie przyzwyczailam, z reszta nawet nie probuje sie usprawiedliwiac :P Jak ja dzis moge isc juz cwiczyc, to pogoda do d**y, masakra...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chyba, ze taka masz...no to ja kochana sie na tym nie znam :( a moze jesz cos co wzdyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simone kochana dla mnie te wszystkie hormony i antykoncepcja to juz wyzsza szkola jazdy wiec ci nic nie doradze. a nie bola cie nerki?? wiem ze na dukanie trzeba sie u lekarza kontrolowac wlasnie w z zwiazku z nerkami ( ze wzgledu na duza ilosc bialka) skoro nieduzo sikalas i ci sie woda wstrzymala to moze cos z nerkami? nie wiem tak tylko podpowiadam sajena ty to masz pecha :( mozesz cwiczyc to pogoda do d**y. jak nie urok to przemarsz wojsk hih :) ja zaraz z moim m paszport lece odebrac i dzis bukujemy. juz sie nie moge doczekac sloneczka cieplej wody i plazy... :) ciekawa jestem jak tam mi z diet pojdzie. nie wiem co tam jest do jedzenia mam nadzieje ze nie wroce 15kg ciezsza hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikke jak ja ci zazdroszcze! Wez sie na wakacjach nie przejmuj dietowaniem, tylko tez nie przesadzaj hihi :) no i wracaj do nas szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
właśnie bolą mnie plecy i dziś jest lepiej,ale w weekend to chodziłam na wpół zgięta,jak się położyłam to to samo myślałam,że mi słoń d**ą usiadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
ja też zazdroszczę...sama bym się wygrzała i leżała plackiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz simone ja jak za dlugo dukana za pierwszym razem robilam to mnie tez bardzo nerki bolaly. wiem ze pokrzywa dziala moczopednie i oczyszcza nerki z toksyn. takie herbatki dostepne sa w aptekach i sklepach zielarskich. nie sa drogie za to baaaardzo zdrowe (oczywiscie z umiarem). wspomagaja uklad trawienny prace jelit i nerek. a takze wplywaja dobrze na wlosy i paznokcie :) sprobuj wypic ze dwie trzy szklanki dziennie a problem powinien zniknac (jezeli nie jest to jakas powazniejsza sprawa :( ) na necie sa tez rozne informacje na temat ziol ktore zbawiennie wplywaja na prace nerek- nie sa szkodliwe i nie obciaza ci reszty organizmu. poczytaj sobie i zastosuj, po co sie meczyc i cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wakacje to cud miod i orzeszki :) :) :) podejzewam ze wyjedziemy gdzies w pierwszym tyg pazdziernika ale ja juz mam ochote sie pakowac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwie ci sie :) ja w tym roku nigdzie nie bylam, bo wlozylismy troche kasy w remont mieszkania...mam nadzieje, ze w przyszlym roku sobie to odbijemy:) musze miec te 50 kg hehe troche czasu jest hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solane
Hej dziewczyny Ja dziś zaczęłam! Niestety mam tendencje do tycia, ale wiem, że na tej diecie można osiągnąć wymarzony cel. W 2011 roku schudłam 12 kg w 3 miesiące, było to przed wakacjami i przyszedł czas na wyjazdy, podróże, hotel all inclusive itp, po powrocie też szalałam z jedzeniem, nie kontynuowałam fazy trzeciej :( No i teraz po 2 latach wszystko wróciło, a nawet mam 3 kg więcej (zwalam to też na plastry antykoncepcyjne). Przykładem dla mnie jest mój tata, który wtedy razem ze mną stracił ponad 15 kg i do tej pory utrzymuje tę wagę!!! Jeśli przesadzi z "biesiadowaniem" w weekend wtedy wchodzi na 2 dni białkowe i waga wraca na swój poziom. I teraz kolej na mnie - osiągnąć cel i go utrzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze ja tez mam jakies rewolucje jesli chodzi o okres, pojawilo sie lekkie plamienie mimo tego ze jestem na tabletkach anty hmmm pewnie to przez dukana :( mam nadzieje ze wszystko niebawem sie unormuje :) dzis czeka mne pierwszy test przymusowa kolacja z mezem i jego szefostwem :) licze na to ze nie bedzie tak zle jesli chodzi o jedzenie i przejedzenie hehe :) postaram 3mac sie w ryzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka trzymaj sie! wez sobie jakas salatke zamow, cos na pewno w karcie znajdziesz...(bo to sluzbowa kolacja w restauracji, tak? ) Witaj Solane :) no efekty mialas niesamowite, no to probuj dalej, le pewnie za drugim razem, bedziesz miala ciezej, wiec sie nie zniechecaj :) rozumiem, ze Dukan :) Ja sie wlasnie wzielam za robienie galatu...mysle, ze bede mogla go zjesc troszke, co? Ogolnie daje wiecej miesa drobiowego niz wieprzowego, a sam galat to tylko rosolek :) nie chce mi sie szukac ile moze miec kalorii, ale mysle, ze mi nie zaszkodzi "gotowane miesko z rosolem w postaci stalej hehe :) ) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj solane :) nie przejmuj sie pozbedziesz sie wszystkich nadprogramowych kg! daj sobie troche czasu. przy odrobinie samozaparcia i cierpliwosci schudniesz do wymarzonej wagi :) :) glowa do gory! jest tu nas wiecej z mniejszym czy wiekszym balastem do zrzucenia :) hej dorota zrob tak jak sajena ci pisala, w menu na pewno jakies pyszne salatki beda ktore mozesz zjesc bez wyrzutow sumienia. a jak sie nie obejdzie bez wiekszego dania wez rybe:) hih tak sobie o tej rybce pomyslalam ze az samej sobie smaku narobilam :) :) no wiec jutro na obiad: rybka haha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih sajena tak siedze i czytam: galat i galat! co za galat do jasnej... ?! wiec zaczelam szukac na necie a to po prostu miecho w galarecie czyli jak to moja babcia mowila zimne nozki. a juz myslalam ze ty jakies cuda i dziwy wymyslasz hahaha. pycha taki galat z warzywkami i jajem w srodku... mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×