Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo samotna

Romans z zonatym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
to na pewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc jednak nie tylko faceci mają wybór !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede sie klocil, ale kobiety maja mniejszy wybor. Tylko straty ponosza duze. :-( Szkoda mi ich. Tyle uczuc idzie na marne! :-D Jalowy bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się wydaje że baby są głupie i zazdrosne,widać to po babach jak np.inna ma ładniejszą sukienke to ta druga zaraz jej zazdrości i baby są głupie opowiadają o swoich mężach w samych superlatywach (chociaż tak na codzień jej mąż to zwykły facet który z piwem całe popłudnie siedzi przed telewizorem ) ale nakłamie że jak to ona przy nim ma wspaniałe i niepowtarzalne życie ,i taka druga słucha i już zaczyna mieć chrapke na tego faceta ,wyobraźnia jej przedstawia ,ze jak tylko go uwiedzie to jakie ona będzie miała wspaniałe życie z tym facetem hehehe....................a taki facet nawet pewnie nie wie czemu nagle jakaś baba go podrywa ale skoro tak ,to rośnie w piórka i bardzo łatwo idzie z nią w tango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z pewnością siedzisz pół dnia przez ty z piwem :-D ale na szczęście nie wszyscy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o kobietach, ktorym facet od razu jasno mowi ze sie nie rozwiedzie a one z nim i tak są? Co nimi kieruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrozumiałaś metafory ,gratuluje braku inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te panie przyssają się jak pijawki bo zdesperowane że nikt ich nie chce ,trzymają się kurczowo dalej zonatego i chyba nawet w jego oczach są poniżej godności własnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje braku inteligencji x to twoja opinia, ja dokładnie to samo pomyślałam o tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz jaśniej wytłumaczyć?chyba coś z Tobą nie tak ,napisałam swój pogląd ,Ty od razu napisałaś że niby jestem tym facetem z piwem ,nie zrozumiałaś przenośni ,więc bawisz sie dziecinnie w obrzucanie od razu kogoś ,niepotrzebnie ,to była tylko metafora nigogo bezpośrednio nie krzywdząca więc po co to rzucanie mięsem ?zabolało co? że mało kumata jesteś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zabrakło ci dziecinko inwencji i by napisać kilka słów z czym się nie zgadzasz i co mało mądrego w mojej wypowiedzi?wpadasz na forum i nie masz nic konkretnego do powiedzenia ,to może znajdź lepszy temat bo tutaj piszemy raczej by nie obrzucać nikogo ani nie krzywdzić ,może lekcje odrabiaj to ci sie myślenie poprawi i wtedy wróć do dyskusji i powiedz coś mądrzejszego aaa i poczytaj o przenośni i metaforze,pozdrawiam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a co powiecie o kobietach, ktorym facet od razu jasno mowi ze sie nie rozwiedzie a one z nim i tak są? Co nimi kieruje?" ale co ma nimi kierowac? to jest czysty uklad I nie chodzi tu o pieniadze jak zaraz ktos wyskoczy po prostu mile spedzenie czasu. Ja bylam w takim ukladzie rok I bardzo milo to wspominam, sytuacja klarowna od poczatku, zero klotni swietny facet ktory mial zone od 20 lat I kochal ja nad zycie ale byl ewidentie znudzony, ja singielka bez faceta od kilku lat (wtedy) juz mialam dosyc samotnosci ale nigdy mi w tym ukladzie nie przyszlo zeby rujnowac jego zwiazek. Pozniej zaczal miec problemy w malzenstwie a final...ja poznalam obecnego meza wiec skonczylam moj "uklad" a mojego kochanka ...zona zostawila dla innego :-) zycie jest pokrecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jednak powiedziałaś to co wcześniej napisalam że jak nikt ich nie chciał to trzymają się kurczowo a Ty jak kogoś poznałaś to też dopiero zostawilaś żonatego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mi sie podoba. Tylko ma zone i dziecko. Nie wiem co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobić? znaleźć kawalera bez dziecka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go po prostu kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
To się odkochaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz z nim być to walić jego żonę i dzieci! Lepsze rozbicie rodziny żonatego niż związać się z jakimś kawalerem i to pewnie prawiczkowym ścierwem co nigdy nie uprawiało seksu mimo 20+ lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innego nie ma niestety. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On daje mi konkretne sygnaly. Wiec musze chyba sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
No tak..... Nie masz kawalera, to bierzesz się za żonatego ! Nieładnie i wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wiem juz , ze on mnie tez kocha. Widze to w jego oczach i jak sie usmiecha do mnie. Moze jestem glupia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jestesmy niestety. :-( kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie wydaje ze oni celowo bajeruja, mi np jeden opisywal caly akt seksualny po kolei na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisal ja kto bedzie ze mna robil, ze marzy o mnie, pragnie mnie itd. Chyba nie po to zeby sie na spacer umowic?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Nie znasz życia każdego człowieka. Widać że byłaś skrzywdzona, dlatego pozwalasz sobie na niewybredne i wulgarne komentarze. Po prostu idź na terapię i odwal się od życia każdego człowieka, jak czegoś dokładnie nie znasz i w tym nie siedzisz, bo zachowujesz się jak baba ze wsi, co wie lepiej, co u kogo w łóżku i w sercu słychać. " Baba ze wsi to mądra kobieta przy takiej skrzywdzonej psychicznie i niedorozwiniętej kochance żonatego faceta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jeśli chcesz z nim być to walić jego żonę i dzieci! Lepsze rozbicie rodziny żonatego niż związać się z jakimś kawalerem i to pewnie prawiczkowym ścierwem co nigdy nie uprawiało seksu mimo 20+ lat ------------------------- To jest własnie w całej okazałości kultura prymitywnej baby zwanej kochanką żonatego. Chamowate to wulgarne i bez zasad moralnych. Po trupach a do celu. Gotowa rozwalić siłą cudzą rodzinę, zniszczyć komuś życie, żeby tylko zdobyć męskie gacie. Nie odczepi się takie ścierwo od żonatego faceta dopóki żona nie obije jej mordy przy ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrze kobieto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×