Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość wwrrr
Ogolone sa oczywiscie czaszki, bo z zarostem na twarzy oczywiscie bywa roznie. To, ze za rozmowe z biala kobieta w usa mozna zastrzelic to tez wspaniale swiadczy o usa. Potwierdza moje, stereotypowe juz, myslenie o tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr ''''''''''''''''''' A skąd ty takie rzeczy wiesz, że mają po trzy prace i w każdej bumelują. Brzmisz trochę jak jasnowidz, widzisz rzeczy niewidzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick mam tylko jeden i dla twojej wiadomośći : nie jestem Żydem. Daj sobie na wstrzymanie, kobieto/chłopcze czy czym ty tam jesteś, bo jak na razie to jedyną osobą trollującą w wątku jesteś ty. Nie masz nic do zaprezentowania prócz obelg i antyżydowskich uwag rodem z Mein Kampf. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Każdy w miare rozgarniety człowiek zorientuje się, ze to ty pisałes w temacie "Polakch patrootkach" oraz że piszesz pod różnymi pseudonimiami. Skoro nie jesteś Żydem to dlaczego się oburzasz na mylne uznanie i dlaczego toczysz piane, gdy kroś pisze negatywnie o Żydach? - Przecież bycie Żydem nie jest obrażliwe? Oki, skoro nie jesteś Żydem a wypowiadasz się przyjmując ich punkt widzenia... no to jesteś szabasgojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
W mojej okolicy sa dwa polskie sklepy i wlasnie czesto widze takie grupki mlodych chlopakow, ogolonych na lyso, z piwnymi brzuchami,, ktorzy duskutuja zazarcie uzywajac bardzo kwiecistego jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
To znajomi z pracy akurat, slonce. Bylej zreszta, ale to niewazne. A poza tym to rozmawialam z nimi, tak jak ty z tymi dziewczynami kilkanascie postow wczesniej, co to potrzebowaly ekstremalnych doznan. Moj ty jasnowidzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
a tygrys nadal nie odpwiedzial na moje pytanie...przytoczysz te cyctaty? czy nie? bo sam nie masz dowodow na potwierdzenie swoich slow a pytasz sie skad osoba o nicku wryyy skad wie ze Polacy maja 3 prace i sie obijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamskaTorebka
Obelgi i rasizm rodem z Mein Kampf to raczej "tygrys" używa. Tylko nie pod adresem Żydów (ci zastąpili mu teraz Niemców), a pod adresem Arabów, Polaków, Murzynów. Co za śmierdzący hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
dokladnie, a w swoich pierwszych postach pisal, ze on nie jest rasista....hahah kurde hipokryzja az razi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że rozmowa dotyczy tematu. Ten srajger-tiger popsuł cały wątek. Miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
i sie zmyl nasz tygrys...czyzby zabraklo mu argumentow? buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata jest Niemcem ;) Ciężko mi mieć negatywny stosunek do tego narodu. A Żydów pokochałem będąc w USA. Rzadko kiedy można spotkać tylu ludzi jednej narodowości, którzy byliby tak serdeczni i ciepli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A do Murzynow tez sa serdeczni i ciepli, czy tylko wybiorczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr ''''''''''''''''''''' 7 lat żyłem w CA, a wyobraźcie sobie, że przez ten okres osobiście nie poznałem ani jednego czarnego i to wcale nie jest żart. I nie miałem takiej potrzeby, ani przymusu. W moim neighborhood czarnoskórych nie było prawie wcale, podobnie jak w pracy. Wystarczyły mi za to sceny, które od czasu do czasu widziałem z ich udziałem na ulicach. Agresja, krzyki, głośne puszczanie muzyki i ciągłe konflikty z policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamskaTorebka
Czyli jesteś szabasgojem. żydzi to nie jest naród, tylko zlepek różnorodnych zespołów plemiennych azjatyckich zlepionych mozaizmem!A tak naprawdę to są mozaistyczni Chazarowie z warny tureckiej. I jeszcze jedno Szkoda tylko, że to co pszesz o amerykanskich żydach nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Żydzi amerykańscy żywią głęboką nienawiśćw stosunku do Polski, a która przejawia się na różne sposoby. Gdy czas zatarł pamięć o tym, co naprawdę wydarzyło się w czasie II wojny, wśród amerykańskich Żydów zaczęła krążyć teoria oskarżająca za Holocaust Polaków w równym stopniu, co Niemców. Oskarżaja Polaków o obojętność, a nawet współpracę z Niemcami. Każdy przybywający z Polski Żyd, który śmiał podważać tę teorię jest szybko uciszany i jeśli był uparty, zostawał pozbawiany jakiejkolwiek pomocy- jak Norman Finklestein. Taki Tomasz Gross- polakożerca - wśród żydów amerykańskich jest Idolem. Jesteś zdrajcą, skoro popierasz ludzi, którzy doprowadzają do upadku Polske i dyskredytują nas na arenie miedzynarowdowej- szabasgoj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamskaTorebka
goc z 24.08.13 - popieram cie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, dajcie już spokój z tymi Żydami. To się robi już niesmaczne. Gówno wiecie o tych ludziach, a ciągle się ich czepiacie. Czepcie się swojego rządu albo samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No niesmaczne, niesmaczne. Wrocmy moze do wyzszosci rasy bialej, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamskaTorebka
A ty przestań czepiać się Murzynów, Arabów i Polaków bo gówno o nich wiesz, ksenofobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto obejrzeć ten film i dowiedzieć się czego Żydzi uczą swą młodzież i po co tutaj przyjeżdżają. Film jest izraelski, nikt niczego nie zmanipulował. Nie obawiali się nakręcić tego filmu i puścić w TV. Wypada zapytać dlaczego utrwalają w młodych pokoleniach nienawiść do Polaków? youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr '''''''''''''''''''''''' Ta wyższość broni się sama. Spójrz na Afrykę, a spójrz na kraje rządzone przez białego człowieka (może z wyjątkiem postkomunistycznego bloku) ;) Spójrz na laureatów nagrody noble i policz tych białej rasy i tych czarnej rasy. Spójrz na listę najwybitniejszych ludzi w historii ludzkości i powiedz mi ilu z nich należało do czarnej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Was zaskoczę, ale brytyjscy monarchiści i nacjonaliści nie uważają Polaków i innych słowiańskich narodów za narody białe. I traktują swoją teorię zupełnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pejsol wypowiadał się jeszcze w tym temacie Brytyjski dziennikarz Lawrence Auter o Polkach w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e mam brytyskich nacjonalistów. A rozumiem, że monarchowie brytyjscy poinformowali cie o swoich pogladach? co za frajer z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna88
nie ma polskich zydow albo sie jest zydem albo Polakiem-to tak jakby ktos napisal niemiecki Polak- kazdy ma swoj kraj a jak chce macic to won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten thread zaczyna się zamieniać w żydożerczą kloakę. Wydaje mi się, że to jeden i ten sam troll nawija pod dziesiątkami nicków: "obiektywna88", "DamskaTorebka", "gość" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamskaTorebka
to zle ci sie wydaje antysemito, polakożerco i rasisto (tak jesteś antysemitą). Szkoda mojego czasu na ciebie żydzie, siedzisz tu 24h/na dobe, codziennie. Na prawde jesteś żałosny Nie pisze żeby cie obrazić, ale pisze to szczerze. Nikt cie nie chce, skoro dnie i noce spedzasz na kafeterii. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałem, to w UK jest praktycznie tak samo jak w USA, z tą różnicą, że w UK więcej białych Angielek uprawia seks z negrami dla czystej zabawy. Niemniej praktycznie żadna nie rodzi im dzieci i nie wchodzi z nimi w związki małżeńskie. Jeśli przez przypadek zdarzy się interrasowa ciąża, to dziewczyna bez zastanowienia się skrobie. Związki z czarnoskórymi i ciemnoskórymi to domena grupy o której wcześniej wspomniałem: "the handicapped": 1) grube, 2) brzydkie, 3) zwichnięte psychicznie, 4) wywodzące się z niskiej klasy społecznej, 5) cierpiące na nimfomanię i zawyżony poziom libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten thread zaczyna się zamieniać w żydożerczą kloakę. Wydaje mi się, że to jeden i ten sam troll nawija pod dziesiątkami nicków: "obiektywna88", "DamskaTorebka", "gość" itd. ///////////////////////////////////// Jesteś człowieku nudny i bredzisz. Sam zmieniłes ten watek w antyPolską kloake. Jesteś żydem i co chcesz namwmówić, ja nie jestem za islamem za kozojebcami ale jestem obiektywny wy jak czujecie kasę to po trupach idziecie ,całym światem byście chcieli zawładnąć chociaż jesteście niczym bez amerykańskich $ Odp********e się od Polski raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Siedze na tej kefeterii troche czasu, ale nigdy tyle zeby koorwa znac wszytkie posty wszystkich ludzi i co kto mowil kiedy i z kim. Ludzie ja pierdoole nie macie jakiejs pracy np ?? @gość facet 30 i leo tygrys spierniczac stad w podskokach bo psujecie temat barany swoimi idiotyzmami, ty facet to nawet sie tu nie wypowiadaj bo kazdy kto czyta kafe od jakiegos czasu wie ze jestes neiudacznik ktory musi chodzic na d****i bo nie moze zadnej laski na staly zwiazek znalezc, nawet twoje 1000f wydane w restauracjach nie pomagaja bo cie kazda ma w d***e, cos z toab jest nie tak skoro siedzisz na babskim portalu i biadolisz i wyzywasz, jakbys byl taki z***bisty jak piszesz tobys spedzal piatkowy wieczor u boku fajnej kobiety a nie sam jak palec przed monitorem. - daruje sobie ten twoj komentarz bo jest bardzo interesujacy. U Ciebie hipotetyczne historie w celu wyjasnienia czegos nie maja miejsc abo wszystko uznajesz za fakty. przypuszczam za duzo seriali? Zreszta pomioty mnie nie interesuja ile razy mam mowic, tazke idz do obory znajdz sobie adoratora. "jakbys byl taki z***bisty jak piszesz tobys spedzal piatkowy wieczor u boku fajnej kobiety a nie sam jak palec przed monitorem." -Podobnie jak Ty? :D:D:D:D P L E B S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×