Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość wwrrr
Odnosnie meneli, przyznaje racje. Aczkolwiek tobie tez mozna zarzucic generalizacje, tylko dwie czy trzy dziewczyny napisaly chamsko, a ty generalizujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Milenka
Czy wy kazdy topik musicie zepchnac na temat Polek z muzulmanami/czarnymi/pakolami etc? Ludzie! Temat jest o facetach z Polski, o doswiadczeniach w zwiazkach a nimi. I jest to temat dla kobiet, luzny, do pogadania. Wezcie wy sobie jakis osobny topik zalozcie na temat tych muzulmanow co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branka 89 ''''''''''''''''''''''''''''' Ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. Miałem żonę Australijkę, ale się rozwiedliśmy 2 lata temu i wtedy też postanowiłem powrócić do Polski z US. Z tym że nasze małżeństwo to był jednak związek dwojga ludzi tej samej rasy i pochodzących z tej samej zachodniej cywilizacji. Moim zdaniem związki z innymi rasami i kulturami są bardzo niebezpieczne, bo dodają siły tym innym rasom i kulturom, a osłabiają naszą kulturę. Takie jest moje zdanie w tej kwestii, nie jestem rasistą, akceptuję osoby innej rasy wokół siebie, ale jestem przeciwnikiem mieszania ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branka 89
leo nie masz co sie bac, myslisz, ze nagle wszystkie Polki ktore maja kolorowe dzieci zjada do Polski? mylisz sie i to bardzo, wroci moze pare z nich i tyle, tu jest za dobry socjal, zeby ktos wracal do Polski, a co do gazet i artykulow w prasie to jak ktos wczesniej wspominal sa to media anyimgracyjne, czesto naglasniaja pojedyncze przypadki i robia z tego afere, tak jak bylo z Euro w Polsce, zekomo kibice mieli wracac w trumnach pobici przez polskich lobuzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ale atakuje sie kobiety ktore maja mieszane dzieci za grania, nie w polsce, dlaczego wiec? Ja jestem bardzo przeciwna rasizmowi, od dziecka bylam. Chyba musze tez dodac, ze moje (przyszle) dziecko nie bedzie w polowie czarne, coby dodac obiektywizmu. Bo fakt jest taki, ze ciemni mezczyzni mnie nie kreca wcale, ale najazdy na polskie kobiety w mieszanych zwiazkach mnie bulwersuja. I obawiam sie, ze jest to troche tez napedzane przez takie wypowiedzi jak twoje, gdzie mimochodem bez zastanowienia piszesz, ze wstyd, przykladowo, a tez przeciez rasista nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Leo, no teraz to wyszedl z ciebie nie tylko rasista, ale tez cham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr ''''''''''''''' Musisz zrozumieć, że takie kobiety, które wiążą się z czarnoskórymi robią to z reguły z powodu zboczenia seksualnego i seksualnego rasizmu wobec białoskórych. Chodzi głównie o wielkość przyrodzenia, zwierzęcy seks, jakieś "sztuczki", które znają podobno tylko czarnoskórzy. Dlatego biali ludzi mają moim zdaniem traktować takie kobiety, jako pariasów. To oczywiste, że żadna polska emigrantka borykająca się z językiem angielskim nie wybiera sobie wielkiego czarnego faceta o średnim współczynniku inteligencji ok. 80 czy 90 z racji jego umiejętności krasomówczych, poczucia humoru czy czułości. Chodzi tu wyłącznie o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie tak jak bys pisal o Polaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ogolnie to jestem zniesmaczona, bo wczesniej pisales calkiem normalnie, ale teraz to normalnie pacnelam sie w czolo, zwlaszcza przy tych 'sztuczkach'. Sztuczki to stosuja ci manipulanci, wciskajacy tobie takie kity, az nie moge uwierzyc ze w cos takiego wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr ''''''''''''''' Żyłem trochę w USA i tam temat interrasowych związków był poruszany dość często. Główną i najliczebniejszą kategorią kobiet, które wiązały się z czarnoskórymi stanowiły tzw. "the handicapped", czyli te, którym czegoś brakowało. Albo miały nadwagę, co dyskwalifikowało je jako partnerki dla białych, albo były delikatnie mówiąc mało urodziwe, albo pochodziły z marginesu społecznego, albo były zboczone seksualnie - potrzebowały ekstremalnie silnych wrażeń seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tylko jedna dziewczyne, która jest w zwiazku z murzynem. I ona jest akurat modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela fela
Moje doswiadczenia z Polakami za granica. Bylam w dwoch takich zwiazkach. Pierwszego poznalam przez internet, na jednym z portali randkowych. Byl tzw polskim byznesmenem. Jak go poznalam starsznie staral mi sie zaimponowac kasa. Dla niego liczyly sie pozory, zupelnie nie moj typ faceta wiec spotkalam sie z nim pare razy i koniec. Ni emogl tego przezyc i napastowal mnie potem smsami, napisal, mi ze tyle pieniedzy zainwestowal w nasz zwiazek a ja go wykorzystalam i odeszlam hahaah smieszne...jego inwestycja polegala na tym, ze dwa razy zabral mnie do restauracji (podczas kolacji i tak powiedzial ze rachunek odliczy na firme...). Drugi Polak to znajomy znajomej, ukryty alkoholik, na imprezach zawsze trzezwy a w domu po kryjomu popijal, jak mnie odwiedzal u mnie w domu to podkradal mi z szafki napoje wyskokowe, raz ukradl mi kase z portfela. Do tego bardzo marny w seksie, 2 minuty i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Dobra, ok, wszystko zniese, nawet te dyskwalifikujaca nadwage (jaka szczesciara ze mnie, mam bialego faceta mimo nadwagi, ha!), ale - zwierzaly sie tobie z potrzeby tych ekstremalnych doznan, czy moze to po prostu interpretacja kogos, komu ta interrasowosc z jakichs powodow nie lezy, co? I po drugie - skoro nikt ich nie chce, jaki problem w tym, zeby sie wiazaly z czarnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pajacem... Akurat on (jej murzyn) - jest inżynierem energetykiem, a nie żadnym "snoop Dogiem" ze spuszczonymi do kolan spodniami. Frajer z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawe na polaczków nie zwracm uwagi...dla mnie to oni są na równi z murzynami i ciapatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branka 89
brzydza mnie wszystkie kobiety pasozyty, ktore rodza dla zasilkow, nie tylko te z czarnymi, tu mlode angielki 15 letnie juz maja dzieci zeby potem wyrwac sie z domu i dostac mieszkanie z councilu, to jest margines spoleczny i takie osoby sa w kazdym kraju, brzydza tez mnie Polki, ktore maja polskich partnerow i nie przepracowaly nawet jednego dnia ale juz wolaja po pomoc od panstwa bo im sie nalezy bo maja dzieci Znam tez pare Polka z obywatelem Senegalu gdzie obydwoje maja studia wyzsze, dwojke dzieci, zadnych zasilkow, dzieci sa prymusami w szkole, rodzice bardzo kulturalni, oczytani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr '''''''''''''''' W USA bardzo dba się o higienę rasową. W 2010r. na prawie 67 tysięcy małżeństw z udziałem białoskórych ludzi, było tylko 390 przypadków związków białych kobiet z czarnoskórymi. To zaledwie pół procenta. Tymczasem zgodnie z danymi brytyjskiego Office for National Statistics z 2010 r. aż 23% związków Polek w Anglii to związki interrasowe, przy czym największy odesetek w tych 23% stanowiły związki z Brytyjczykami pochodzenia afrykańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby spotykaly się murzynami dla ostrego skesu, to i tak jest to tylko i wyłacznie sprawa ich oboje. Nie jestem plotkarzem, nie mój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj link do tych danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby spotykaly się murzynami dla ostrego skesu, to i tak jest to tylko i wyłacznie sprawa ich oboje. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Jasne sprawa, w końcu wszyscy jesteśmy dorosłymi ludźmi. Jednak takie kobiety powinny sobie zdawać sprawę z tego, że inni ludzie też mają prawo odnosić się do nich z niechęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No nie dziwi mnie to, usa zawsze mi sie wydawalo troche popieprzone. Dla mnie czystosc rasowa to wymysl znudzonych frustratow i ludz ktorzy lubia innym dyktowac jak maja zyc. Wiec w sumie dobrze trafilam do takiego kolorowego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leo_the_tiger - podaj proszę źródła tych danych, chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak sie fajnie temat zapowiadał. Mieszkałam w kilku krajach, od Polaków trzymam sie z daleka, co do facetów to wole bratac sie z tubylcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryyymmm
leo a dlaczego uwazasz, ze czarny jest gorszy niz bialy? Bog stworzyl kazdego czlowieka na rowni, nigdzie nie jest napisane, ze biali sa lepsi a czarni gorsi. A jesli jakas Polka woli czarna parowe zamiast bialej to jej wlasna sprawa. Czemu Ciebie to ma bolec? Masz udane zycie? to sie ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ja tez stawiam na tubylcow, w koncu w tym kraju zdecydowalam sie mieszkac, powinno sie integrowac. No i dobrze na tym wychodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Albo miały nadwagę, co dyskwalifikowało je jako partnerki dla białych, albo były delikatnie mówiąc mało urodziwe" - Leo ---- Rozumiem, ze dla 'bialych' sa zarezerwowane jedynie szczuple, oszałamiająco piekne, wybitnie wyksztalcone i kulturalne, pochodzace z zamożnych rodzin, kobiety- Polki, tak? :D Wszystkie grube Polki wiążą sie z murzynami, ciapatymi i arabami, tak? Chlopie, czy ty czytasz to co piszesz? W takim razie te grube rapszle, z tradzikiem, ktore widzialam w Polsce z Polakami za raczke, to chyba jednak nie Polki byly... :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tubylca góra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
To sie zlecieli podnosic mnie na duchu, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×