Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość gość
a ja bede miec dziecko hmmm mieszane rasowo i powiem wam ze smaic sie chce z wszych tekstow CO WAS OBCHODZI KTO Z KIM SPI??? MOJ MAZ JEST KOCHANY I JESTEMZ NIM 7LAT , czekamy na mloda i poczete i zaplanowane od dawna iw d***e mam wasze niecheci a jak zechce to wroce do pl i nikt mi nic nie zrobi a za maja corka wszycy beda sie ogladac i zachwycac, a jak dorosnie to wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj link do tych danych ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Dane dla USA: en.wikipedia.org/wiki/Interracial_marriage_in_the_United_States#Census_Bureau_statistics Dane dla Polek w Anglii: www.papilot.pl/wydarzenia/19573/Polki-na-emigracji-zakladaja-rodziny-Rodza-dzieci-obcokrajowcom-nie-chca-wracac/2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr '''''''''''''''' To przedruk z Gazety Wyborczej. Jeśli ktoś chce, to może sobie poszukać tych danych na www.statistics.gov.uk/hub/browse-by-theme/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie nie mam nic przeciwko małżeństwom Polek z rasami czarnoskórymi i bliskowschodnimi, które powszechnie uchodzą za rasy "gorszej jakości". Wszak polski naród też do najwybitniejszych i najwartościowszych nie należy - co tu dużo mówić... Niemniej tego typu zjawisko aż tak masowego wchodzenia przez Polki w związki z partnerami należącymi do innej rasy i kultury musi się wcześniej czy później skończyć źle - głównie dla samych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Milenka
Dziekuje bardzo za rozpierdzielenie mojego topiku. Nie ma nawet sensu sie juz wypowiadac. Kazdy topik zepchniecie na ten sam tor. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie podałem polskojęzyczne źródło, żebyście nie mieli problemów ze zrozumieniem tego, co jest tam napisane. Jeśli ktoś chce, to może sobie poszukać nowszych danych na www.statistics.gov.uk/hub/browse-by-theme/index.html Nowsze dane obejmują rok 2011 - liczba związków Polek z obcokrajowcami innej rasy wzrosła o 4 punkty procentowe w porównaniu z rokiem 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba ten artykul z Papilota mowi sam za siebie,albo?czegos wam brakuje panowie,albo czyms nas odpychacie od siebie i nie mam tu na mysli wielkosci przyrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba ten artykul z Papilota mowi sam za siebie,albo?czegos wam brakuje panowie,albo czyms nas odpychacie od siebie '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Myślisz, że faceci z Czech, Słowacji, Rosji i Estonii to siódme cudy świata? A jednak Słowaczki, Czeszki, Estonki i Rosjanki znacznie rzadziej wiążą się z przedstawicielami innych ras. Różnica jest ogromna, Polki zbliżają się powoli do 25%, a np. Estonki to niecałe 4% źródło: www.statistics.gov.uk/hub/population/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten palant znowu troluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe amerykańskie kobiety żyją w jednym kraju z czarnoskórymi i innymi gorszymi rasami od prawie 200 lat. One doskonale wiedzą, jak ważna jest higiena rasowa dla dobrobytu społeczeństwa. Dlatego w USA rokrocznie związki czarnoskórych facetów z białymi dziewczętami to zaledwie pół procent. I to z reguły dotyczą Amerykanek z nizin społecznych. W przypadku Polek te dane procentowe po prostu powalają na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miała anka kochanka
Mój były jest właśnie za granicą. Miły dla kobiet i bardzo się stara wypaść jak najlepiej, kupuje prezenty, lubi seks i wspólne gotowanie. Odnajdźcie go i bierzcie sobie bo rokuję na dobrego ojca, w domu można z niego zrobić pantoflarza, a poza domem będzie kozaczył i załatwiał wszystkie sprawy. Bardzo potrzebuje miłości, więc zakocha się w was od pierwszej rozmowy, a po dwóch tygodniach zakocha się bardziej. Polecam go serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Amerykanki mieszały się z czarnoskórymi w takim tempie jak Polki w UK, to USA byłoby złożone z samych negrów i mulatów już w XIX wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leo the tiger skoncz trollowac.umiesz czytac? Kilka stron pierdolisz cos co w ogole nie jest zwiazane z tematem. Spadaj stad. My tu o Polakach gadamy a nie komu Polki dzieciom rodza! Boze co za debil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie TO MAM NA MYSLI- drogi kolego,ze cos wam POLAKOM brakuje,skoro Czeszki,Estonki i tak dalej nie szukaja sobie partnera obcokrajowca ka pe wu? zacznij,Kochany rozumiec tekst pisany,nie tylko ten przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No i koniec tematu, leo nie jest rasista tylko uwaza czarna rase za gorsza. Nie mam wiecej pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bliskowschodnimi, które powszechnie uchodzą za rasy "gorszej jakości". " Zydzi, Arabowie, Berberowie, Aramejczycy, Egipcjanie, Persowie, etc to rasy białe nieuku, a Irańczycy to już w ogóle sa spokrewnieni generycznie ze słowianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem drogie Panie to z Wami jest coś nie tak, że na tak ogromną skalę wiążecie się z przedstawicielami innych ras. Albo chodzi o to, że brak Wam piątej klepki, albo nie wzbudzacie zainteresowania białoskórych facetów swoim wyglądem, Albo - co bardziej prawdopodobne - białoskórzy obcokrajowcy nie traktują Was jako materiału na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym mieszkam od wielu lat w Niemczech i wiele Rosjanek ma partnerow Turkow,Wlochow itp-co widze na ulicy,w urzedzie,oraz sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Odnajdźcie go i bierzcie sobie bo rokuję na dobrego ojca, w domu można z niego zrobić pantoflarza, a poza domem będzie kozaczył i załatwiał wszystkie sprawy" ----- Nie dzieki. Nie gustuje w Polakach. Moze wystaw go na Allegro? Moze jakas dobra duszyczka przygarnie biedaka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryyymmm
akurat pracuje z dwoma Estonkami i kazda z nich ma czarnoskorego partnera, jedna sie przyznala,ze miala juz ich ponad 20stu....zawsze mnie ciekawi jak sa robione te wszystkie statystyki..bo mnie np nigdy nikt nie pytal z kim jestem w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani negrowie ani biali nie są właścicilelami Amryki Północnej. Jedynymi prawowitymi właścicileami tych ziem sa Indianie, a reszta to potomkowie ludobójców z Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz z esa spokrwenieni iranczycy?? podaj zrodla interesuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr '''''''''''''''' Moim zdaniem ten potężny trend mieszanych małżeństw Polek i facetów innych ras to wyjątkowo doniosły symbol upadku Polski i polskiego narodu. Totalna dekadencja i degeneracja, która zżera ten kraj od środka. Sytuacja tzw. nowej falii emigracji wygląda mniej więcej tak, że Polki skończyły jako prostytutki matrymonialne, ulicznice i żony ras negroidalnych i bliskowschodnich, a polscy faceci - jako hydraulicy i robole na budowach. W zasadzie to nie ma się z czego cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety,ciezko to przyznac,ale jestesmy upadlym narodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaskowany Muchacho
Moje osobiste doswiadczenie. Za jednego Polaka poznanego za granica wychodze za maz. Nie bede go reklamowac bo i tak nikt nie uwierzy jaki fajny. Znam kilku bardzo inteligentnych i milych Polakow (przez uniwerek), z tym ze w zyciu bym sie z nimi nie zeszla bo...to brudasy. Fleje jakich malo. Niepogoleni, nie ubrani (bo kto o siebie dba to pedal), zachlani albo spaleni. Studiuja wymyslne kierunki jak np. inzynieria rakietowa (!) - a oprocz tego jedyna rozrywka to nawalic sie z kumplami i obejrzec film z neta. Paradoks. Znam tez dziesiatki robotnikow. Najnizsze stanowiska w fabrykach, magazynach i na budowach. K***y i ch***je czestsze niz przecinki. Zero ambicji, piwo w lapsku i intelektualna posucha. Polsat z satelity, chlebek z polskiego sklepu, w niedziele do kosciola i do domu grzeszyc z niuniami w adidaskach i dzinsowych korteczkach. Nauka? pf.... Lepsza praca? Po co, ta starczy na minimum... W moim miescie siedzi tez mnostwo kryminalistow. Glownie z Ostrowa Swietokrzyskiego (jeden sciagal drugiego az chyba cale miasto sciagnieli :/) Mowie serio, co nowego poznaje to z wyrokiem w kraju. No dajcie spokoj. :| Polacy za granica. Zaslaniajcie sie murzynami i ciapatymi jesli to wam pasuje. Sobie dobrze tym zrobcie. Ja tam swoje widze i swoje zdanie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryyymmm
"Moim zdaniem drogie Panie to z Wami jest coś nie tak, że na tak ogromną skalę wiążecie się z przedstawicielami innych ras. Albo chodzi o to, że brak Wam piątej klepki, albo nie wzbudzacie zainteresowania białoskórych facetów swoim wyglądem, Albo - co bardziej prawdopodobne - białoskórzy obcokrajowcy nie traktują Was jako materiału na żonę" leo-the-tiger siedzisz ty w swoim wroclawiu a masz najwiecej do powiedzenia na temat zwiazkow Polek za granica. Ja wsrod znajomych Polek ma az 6 kolezanek w zwiazkach z obcokrajowcami i zadna z nich nie jest ani z murzynem ani z muzulmaninem, ich partnerzy to 2 Anglikow, Kanadyjczyk, Argentynczyk, Wloch i Niemiec. Naczytasz sie oglupiajacej prasy i potem piszesz glupoty. A co z toba jest nie tak, ze sie rozwiodles? australisjka zona nie chciala wspanialego Polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granicą zdobyłem wykształcenie, uzbierałem sporo oszczędności, po rozwodzie przeprowadziłem się do Polski, kupiłem sobie dom, bez problemu znalazłem pracę. Niestety tutejsza sytuacja polityczna nie napawa mnie optymizmem, jeśli mam być szczery. I coraz częściej myślę o ponownej ucieczce z Polski - i dokładnie w to samo miejsce z którego powróciłem, czyli do USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
australisjka zona nie chciala wspanialego Polaka? '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Ona chciała mieć dzieci, a ja nie i o to głównie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irańczycy to Inoeuroejczycy czyli Aryjczycy . Jest genetycznie udowodnione że Słowinie sa "genetycznymi braćmi Irańczyków" ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Dla mnie liczy się bractwo duchowe i mentalne, a nie genetyczne. Większymi braćmi są dla mnie inteligentni białoskórzy Żydzi z Izraela wychowani w kulturze zachodniej, niż muzułmańscy brązowoskórzy barbarzyńcy z Iranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×