Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość gość
Od dawna wiadomo było o bardzo bliskich związkach językowych z perskim. Sanskryt czy Staro-Perski, mimo że są to języki już bardzo wymieszane z lokalnymi narzeczami, wykazują duże podobieństwo do języków słowiańskich, identyczna gramatyka, podobne słowa. Wszyscy bogowie wedyjscy i irańscy mają swoje odpowiedniki w słownictwie słowiańskim. Poza bogami wspólne słownictwo obrzędowe i odnoszące się do wyższych wartości moralnych etc. Wskazuje to na to, że kiedyś Słowianie mieli wspólną religię z ludami indo-irańskimi. Tłumaczono to pożyczkami od irańskich Scytów. Nowe badania genetyczne wskazują jednak, że Scytowie nie byli ludem irańskim, tzn. nie przybyli z Iranu do Europy Wschodniej i Centralnej. Wręcz odwrotnie pochodzili z Europy Wschodniej i Centralnej i stąd wyruszyli na podbój Iranu i Indii w epoce brązu i żelaza. Oto cytat z ostatnich badań nad dna Irańczyków" "The assignment method was performed from only the allelic frequencies of the seven STR loci considered in the consensus genotype. The probability of observing an individual with the Kizil skeleton STR profile was the highest in the two eastern European populations (Russia and Poland). Indeed, the likelihood that the Kizil skeleton STR profile occurred in these two populations was 10 times higher than in other European populations, 100 times higher than in eastern Asian populations, and about 100,000 times higher than in Indian populations." Persowie to nasi bracia z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, widzę, że faktycznie odbiegliśmy od tematu wątku. Zacznijmy teraz dyskusję o Polakach za granicą, chętnie się temu przysłucham i dodam swoje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna wiadomo było o bardzo bliskich związkach językowych z perskim. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Gdy Hitler razem ze Stalinem mordowali Polaków, to twoi kochani Irańczycy świętowali ze swastykami na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No i kolejny popis twojego nierasizmu. Naiwna bylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr '''''''''''''' Jesteś przewrażliwiona na tym punkcie. Nigdy nie spotkałaś się z prawdziwym, brutalnym i morderczym rasizmem w wykonaniu czarnoskórych i muzułmanów. A wierz mi, że dziś to norma. Biały rasizm nie wychodzi z reguły poza słowa, rasizm innych ras jest upostaciowiony w brutalnej przemocy i morderstwach. www.youtube.com/watch?v=rQ1ma2i9xgE www.break.com/video/guy-smacks-girl-for-dissing-him-1853207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie liczy się bractwo duchowe i mentalne, a nie genetyczne. Większymi braćmi są dla mnie inteligentni białoskórzy Żydzi z Izraela wychowani w kulturze zachodniej, niż muzułmańscy brązowoskórzy barbarzyńcy z Iranu. " Barbarzyńcy z Iranu? Huh! Sorry ale to co napisałeś to totalny bełkot. Iran to państwo które nie zaatkowało ani jednego sąsiada od 500lat. Iranczycy to szyici, którzy nie uznają dżihadu - w Iranie mieszkają Chrześcijanie i Żydzi (których de facto jest więcej w Iranie niż w Izraelu). W Teheranie znajduje się nawet cmentarz żolłnierzy polskich. A Izrael? To państwo to prawdziwy barbarzyńca. Ukradł ziemie Palestyńczykom, a największym chichotem historii jest fakt, że Żydzi w Izraelu wybudowali Palestyńczykom getto. Nie tak dawno wyszedł raport ONZ, stwierdzającyże Żydzi w Izraelu torurują kilkuletnie arabskie dzieci i przetrzymują je w waresztach. A operacja płynny ołów? Spalenie żywcem 1,5 tysiąca ludzi? IZRAEL jest barbarzyńcą, nie Iran. Izraelczycy stosują metody wobec swoich sąsiadów rodem ze średniowiecza. I na koniec mam małą uwagę – w Polsce kopanie leżącego słabo się sprzedaje, dlatego trudno nam pojąć takich szowinistycznych Żydów jak ty– ale się staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdy Hitler razem ze Stalinem mordowali Polaków, to twoi kochani Irańczycy świętowali ze swastykami na ulicach. " Irańczycy udzielili ponad 100tys Polakom schronienienia w Teheranie, którzy uciekali z generałem Andersem z gułagów, więc nie pluj jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le to znowu pisze ten TROLL- żyd, który wyzywał Polki od k***w i scierw w temacie "Moja definicja Polki patriotki" Serio nie widzicie, że to jedna i ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No wybacz, mnie akurat na ulicy zaatakowal bialy polak a nie czarny, nie ruszaja mnie takie propagandowe filmiki. Jestem przewrazliwiona, od dziecka bylam. Gardze rasizmem. I wstyd mi, ze dalam sie nabrac na twoje teksciki z pierwszych postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale ja dobieram sobie przyjaciół nie tylko wedle cech charakteru i komplementarności osobowościowej, ale również rasy. Zadaję się tylko z białymi ludźmi, wśród nich jest bardzo dużo Żydów, których poznałem w USA. Twoje brązowe menelstwo spółkujące z kozami interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg - z całym "szacunkiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej,ty wyzej niby tygrys,a temat,to jest jaki?Duzo masz doswiadczen z polskimi facetami za granica...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcc
Wydaje mi sie ze to iz w USA ludzie raczej trzymaja sie w obrebie swoich ras wynika tez z rasismu czarnych. Oni niechetnie wiaza sie z bialymi. Tak samo moze miec na to wplyw ze jeszce jakis czas temu byli oni tylko niewolnikami i nie mieli praw. Za to pytanie czego brakuje polskim mezczyznom jest glupie bo rownie dobrze mozna by zapytac czego brakuje bialym mezczyznom. Oprucz Polakow sa tez Anglicy, Irlandczycy, Wlosi, Szwedzi wielu, wielu bialych mezczyzn czemu wiec wybieracie czarnych. Moim zdaniem pytanie powinno brzmiec czego brakuje tym kobietom. Zlosliwy powie ze r****nka ale ja odpowiem - rozumu. Jeszcze ani jednej madrej w takim zwiazki nie bylo mi dane spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zydzi" nie sa biali..:o pajacu W ostatecznosci wole i tak Arabów niż Zydów.. Arabowie są emocjonalni, a żydzi cyniczni i wyrachowani. Arabowie myją się kilka razy dziennie, a Zydzi śmierdza i żreją czosnek.. blee. Poza tym Żydzi mają takie brzydkie niezdrowe cery. FUJ! i te krzywe wielkie nosy Sorry ale żydzi nie są "białymi " ludzmi. Cos ci sie p*****ło - z całym "szacunkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,ty wyzej niby tygrys,a temat,to jest jaki?Duzo masz doswiadczen z polskimi facetami za granica...?! '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Przez 7 lat żyłem w USA, z czego większość spędziłem w San Jose, CA. Polaków nie widziałem tam praktycznie wcale i może się to wydać nieprawdopodobne, ale przez cały ten okres nie poznałem ani jednego. Większość ludzi z polskobrzmiącymi nazwiskami zakończonymi na "-ski", których poznałem to byli Żydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga do tej polskiej k***y, które w ten sposób wypowiada się o Żydach, których pewnie nigdy w życiu na oczy nie widziała: przemyj sobie jadaczkę, zanim ją otwierasz, bo idzie zemdleć od smrodu. Idź się parz z Arabami, nikt ci nie broni. W ogóle uważam, że to krzyżowanie się tzw. "ciapatych" z Polakami w UK to akcja z gatunku: "trafił swój na swego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po co na ten temat przylaz ten caly leo tiger czy jak mu tan, zepsol watek i tyle z tego pozytku, kobiety ignorujmy dziada i piszmy na temat nas interesujacy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydzi nie są biali,genetycznie i kulturowo spokrewnieni są z arabami, a aszkenazi to mongolsko turecko - koczownicze plemie. Jestes tym samym zjebem cebulakiem, który napieprza nowe posty na kafeterii, pod róznymi nickami. I tak w kóło od rana do nocy. Wez zydku odstaw ten komputer i idz sie przewietrzyc.:o Chory umysłowo debil Ps. I trzymaj swoje brudne łapska od białych pięknych polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co na ten temat przylaz ten caly leo tiger czy jak mu tan, zepsol watek i tyle z tego pozytku, kobiety ignorujmy dziada i piszmy na temat nas interesujacy, ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Nie tylko ja go zespułem ;) Niniejszym solennie obiecuję poprawę i rozmowę wyłącznie on-topic, o ile nie będę ciągle prowokowany do wypowiedzi off-topic, tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. I trzymaj swoje brudne łapska od białych pięknych polek. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Nie wiem o co ci chodzi chora kobieto, nie jestem żadnym "cebulakiem", ani nie siedzę na forum od rana do nocy, właściwie to piszę tu bardzo rzadko. Masz jakieś straszne problemy ze sobą i z Żydami, chociaż pewnie ani jednego nie znasz, i epatujesz tym tutaj do wyrzygania. A z tymi "białymi Polakami" to też nie byłbym takim optymistą. Przy obecnym tempie mieszania się Polek z rasami afrykańskimi i bliskowschodnimi coś takiego jak "biała Polka za granicą" wkrótce stanie się gatunkiem objętym ścisłą ochroną gatunkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jedne dobry aspekt tego, że Polki mieszają się z ciemnoskórymi rasami. Dzieci z takich związków siłą rzeczy będą ciemnoskóre. A tak się składa, że ciemnoskóre prostytutki są z reguły 2x tańsze od białoskórych. Zachodnia Europa zaoszczędzi sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za taką agresywną reakcję, ale naprawdę nigdy w całym swoim życiu nie poznałem tak wspaniałych, ciepłych i dobrych ludzi jak Żydzi z którymi przyjaźniłem się w US. Szlag mnie trafia gdy jakiś śmieć w ten sposób się o tych ludziach wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma problem z żydzami, bo nie chce ich w swoim kraju. Mam problem żydami, bo ukradli nie swoje ziemie na BW i wysiedaja prowowitych wascicieli. Mam problem z zydami i izraelem, który stał sie schronoeniem dla co najmniej 20tys bylych żydowskich oficerów, sedziow i prokuratorów, skazujacych polskich patriotów na śmierc. Miedzy innymi dla takiego ludobójcy jak Salomon Morel - kat i rzeznik Polaków, ten zyd dorzyl swoich ostatnich lat w Izraelu. Izrael do dzisiaj uprawia poltyke antypolska i licze na to, ze Irańczycy skopia wam tylki. Znowu bedziecie z tobolkami na plecach szukac swojej nowej ojczyczny. Polski nie dostaniecie chociaz tak bardzo o to zabiegacie. Jestem patriotka i dbam o swoj kraj S********j z mojego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora kobieto, ty chyba powinnaś zmienić czasopisma które czytasz, bo widać, że ojciec redemptorysta nieźle ci do czaszki nasrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsamaBIN LADEN
"Przepraszam za taką agresywną reakcję, ale naprawdę nigdy w całym swoim życiu nie poznałem tak wspaniałych, ciepłych i dobrych ludzi jak Żydzi z którymi przyjaźniłem się w US. Szlag mnie trafia gdy jakiś śmieć w ten sposób się o tych ludziach wypowiada. " Smiec to ciebie urodził:) Zydzi chca wypompowac od nas 65 miliardów dolarów, za rzekome odszkodowania za 2 wojne swiatową. a ty perdolisz o "cieplych i dobrych zydach". Popieram koleznake powyzej - spieprzaj z Polaki, bo to nie jest twoja ojczyzna i przestań pouczac Polaków, zajmij sie swoimi koszernymi żydówkami z USRAHella :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
leo - madrze piszesz, plus dla Ciebie kolego. Nie wiem tylko po co sie tlumaczysz tym lstotom ? Tu nie ma z kim dyskutowac. Melina pisze o zwiazkach z melina. Takie same polki przyjechaly jak i polacy nie ma roznicy ten sam syf, ta sama tepota inne nalogi. Co nie oznacza, ze wszyscy Polacy sa tacy. Tak samo jest w kraju. Problem polega na tym, ze jedna z druga przez pryzmat nieudane zwiazku, oceniaja 20 milionow polskich mezczyzn negatywnie. Nie wiem jak masz poziom jedna z druga ze wiazesz sie z kolesiem alkoholikiem ktory sra w gacie. To swiadczy tylko i wylacznie o twoim marnym poziomie, o tym ze nie potrafisz wyselekcjonowac dobreg samca ze stada. @ gość ... Chlopie, czy ty czytasz to co piszesz? W takim razie te grube rapszle, z tradzikiem, ktore widzialam w Polsce z Polakami za raczke, to chyba jednak nie Polki byly... - chyba temat jest o zwiazkach polakow z polkami ZA GRANICA..? co ma tu sytuacja w Polsce do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zydzi chca wypompowac od nas 65 miliardów dolarów ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Ty naprawdę myślisz, że te złodzieje z polskiego rządu tak chętnie podzielą się taką wielką kasą z przedstawicielami amerykańskich organizacji restytucji mienia pożydowskiego? Możesz spać spokojnie, nawet dolara nie oddadzą. Zresztą i tak chyba nie mamy z czego im zapłacić, bo kilka dni temu się okazało, że dług publiczny Polski jest 2 razy większy niż to oficjalnie pokazywano. A teraz Polska jako jedyny kraj w Europie chce wliczać do PKB dochody osiągane przez prostytutki, żeby podskoczyć o kilka oczek w rankingu GDP i liczyć dzięki temu na mniej oprocentowane pożyczki od IMF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahahah ale żydziorek-agresorek się zdenerował. Wynoś się z Polski i nie brudź mojej polskiej czystej ziemi, swoimi brudnymi stopami cebulaku:D Nie jestes nie tutaj mile widziany.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsamaBIN LADEN
Finansowe roszczenia organizacji żydowskich za holokaust nie tylko nie ustają, ale nabierają rozmachu. Juz się odbyla specjalna konferencja poświęcona kwestii zwrotu własności ofiar holokaustu. Organizacje żydowskie, w tym Światowy Kongres Żydów, domagają się od Polski 65mld Juz oddalismy im kilka miardów. :D JA was bardziej nienawidze niż muzułmanów. Serio- a jak ktos mysli, że zydzi to "ciepli i sympatyczni" ludzie to niech wejdzie na forum żydów polskich co pisza o Polakach. WON Z POLSKI> WYCZYSCIMY POLSKE Z TEGO ROBACTWA ZYDOWSKIEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tygrys sie agresywny robi, wychodzi z niego prawdziwy Polak hahahah pobyt we wspanialym USA nie nauczyl cie kultury ani troche? na wstepie bylo powiedziane ze temat dotyczy doswiadczenia z polskimi facetami z granica, jesli miales jakies doczynienia z innymi panami to nam opisz, z checia posluchamy a o twojej zydomasoneri nie mam zamiaru tutaj czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×